Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

Звідки Ви взяли, що укроси захищають українців?
Вони захищають свою територію, свою державу, де вони є панівною нацією.
І при цьому наголошують, що захищають своє право на русскій мір на цій території.

тобто Україна - це держава укросів?
Оце ти допиздівся  :lol:
   
Re: Обострение у Фарион

Нє, ви просто відкиньте в сторону весь сарказм і вдумайтесь що в головах в цих довбойобів.  :facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

гарні новини: фаріонівці зрозуміли що вони в меншості і майбутнього у них немає

  Кацап радіє що українці в меншості.
  Другий рік війни. :X  :facepalm:
  Ще на крок ближче до побудови Раша2. :bueee:
 
   
Re: Обострение у Фарион

Нє, ви просто відкиньте в сторону весь сарказм і вдумайтесь що в головах в цих довбойобів.  :facepalm1:

Та вони прикалуються.  Все вони розуміють.  Все вони знають.  Працюють за гроші на пу або мітять у владу на горбі у відьми фаріон.
Теж прикалуйтесь.     Все є і буде Україна
   
Re: Обострение у Фарион

Та вони прикалуються.  Все вони розуміють.  Все вони знають.  Працюють за гроші на пу або мітять у владу на горбі у відьми фаріон.
Теж прикалуйтесь.     Все є і буде Україна

Та щось я в цьому не дуже впевнений.

Все є і буде Україна

А от в цьому впевнений!
   
Re: Обострение у Фарион

А я - ні.  Захищати рідну мову і не нарватися на репресії дуже довго у мене не було можливості.
 
На ФУПі не було репресій, але ви зайшли як російськомовна.
   
Re: Обострение у Фарион

Цитувати
Алексей Арестович
31 мин.  ·
- Наиболее примечательным в истории с Фарион и сданным ею крымским студентом это то, что в оккупированном тоталитарной Российской Федерацией Симферополе, парень учится на 1 курсе украинской филологии.
А у нас в свободной Украине - мовний Талибан.
———-
Свобода отчаянно, отчаянно дралась с диктатурой.
   
Re: Обострение у Фарион

  Кацап радіє що українці в меншості.
  Другий рік війни. :X  :facepalm:
  Ще на крок ближче до побудови Раша2. :bueee:
 

топа для вас фаріонівці = українці та українці = фаріонівці
для мене фаріонівці = ідіоти а ідіоти = фаріонівці.

ви теж з групи фаріон?  Тоді скажіть прямо.
Чи скажіть пароль.  Наприклад "я люблю бухати з Фаріон самогон в пятому парку, бо мої батьки колійові"
чи "фаріон свята настільки що коли вона бреше то мені добре навіть якщо я ніколи не була б на Білогорщі"
   
Re: Обострение у Фарион

На ФУПі не було репресій, але ви зайшли як російськомовна.
:lol: о май Гош, так це жіночка про форумні репресії бідкалася. А я наївна...
   
Re: Обострение у Фарион

https://www.bbc.com/ukrainian/multimedia/2014/03/140319_svoboda_video_scandal
як тут не згадати 18 березня 2014 року коли Мірошниченко, Іллєнко та Бенюк у насильницькій формі змусили в.о. президента НТКУ Пантелеймонова написати заяву про звільнення. Робили це на камеру, після чого виклали у відкритий доступ, чим надали рашистам інфопривід для нагнітання істерії в регіонах, де розгортався кремлівський сценарій "російської весни". Кращого подарунка для рашистського агресора важко було вигадати, момент для провокації був підібраний більш ніж своєчасно. Після створеного резонансу, свободівці публічно вибачилися. Але Восток вже запалав, і досі горить.
Наразі, коли Україна воює, ворогові надано черговий інфопривід для звинувачення України за нацитською ознакою.
При цьому у поганій формі ображаються захисники України. Також шляхом дискредитації російськомовних українців проводиться спроба розпалити громадянський конфлікт усередині України. У даному випадку не доводиться чекати, що фаріонствуюча п'ята колона кремля вибачиться перед ЗСУ.
Терплячи провал на фронті, для того щоб уникнути поразки, кремляді пішли вабанк і без оглядки палять свою агентуру в усіх напрямках.

  свободівці прийшли до НТКУ бо на їх телеканалі транслювали наживо засідання держдуми про анексію Криму,

  бачу що ФУПівським лаптям дуже подобаються такі телепрограми з хуйлостану

 
   
Re: Обострение у Фарион

топа для вас фаріонівці = українці та українці = фаріонівці
для мене фаріонівці = ідіоти а ідіоти = фаріонівці.

ви теж з групи фаріон?  Тоді скажіть прямо.
Чи скажіть пароль.  Наприклад "я люблю бухати з Фаріон самогон в пятому парку, бо мої батьки колійові"
чи "фаріон свята настільки що коли вона бреше то мені добре навіть якщо я ніколи не була б на Білогорщі"
але таки цікаво  - хто для вас фаріонівці і чим вони відрізняються від вас ?
   
Re: Обострение у Фарион

Та щось я в цьому не дуже впевнений.

А от в цьому впевнений!

 :-B
   
Re: Обострение у Фарион

А що, всі хто там воює проти Росії є українцями?
Чи всі, хто воює проти Росії воюють за Україну?

Навіть якщо не враховувати іноземних громадян, а лише громадян України, то хіба армія не є зрізом суспільства?
Чи хіба в цьому суспільстві мало русскомірних українофобів?
Чому їх має бути менше в армії?

Не треба робити з армії священну недоторканну корову, виправдовуючи ті недоліки і проблеми які там є.
Більше того, використовувати їх як аргумент для русифікації України.
Під час війни - армія священна корова!
І не треба лукавства.
   
Re: Обострение у Фарион

але таки цікаво  - хто для вас фаріонівці і чим вони відрізняються від вас ?

Ви задаєте гарні питання.  Якщо цікаво то досліджуйте.  Це похвально!  Навіть в цій темі є багато матеріалу. 
   
Re: Обострение у Фарион

Вас хвилює як би не було кількох україномовних націй?
І чому мене це не лякає?
Мене хвилює, аби не стало дві України.
А може всі ці приклади Ви приводите для того, щоб аргументувати, що можливий варіант Росії, незалежний від Москви? Тут, на території України.
Про що укроси і мріють.
Звідки Ви взяли, що укроси захищають українців?
Вони захищають свою територію, свою державу, де вони є панівною нацією.
І при цьому наголошують, що захищають своє право на русскій мір на цій території.

Вигадки. Немає ніяких "укросів". Є усталена політична нація - українці, з якої ви хочете виокремити етнічну націю і забрати ідентифікатор "українці" собі, відсортувавши за зручними вам ознаками "неарійців".
   
Re: Обострение у Фарион

Ви задаєте гарні питання.  Якщо цікаво то досліджуйте.  Це похвально!  Навіть в цій темі є багато матеріалу.
Нафіга воно мені - я не не займаюся сегрегацією типу "фаріонівці / нефаріонівці". Але особа що це проголосила мала б хоча якісь основні тези / постулати цієї відмінності показати, нє?
   
Re: Обострение у Фарион

Ну, ти ж був у ЗСУ. Яка там мова?
Не був він у ЗСУ. Він жопою крутив в гільці про воєнкомів на цікаві питання... А потів взагалі злився. Так що то кацап на роботі...
   
Re: Обострение у Фарион

топа для вас фаріонівці = українці та українці = фаріонівці
для мене фаріонівці = ідіоти а ідіоти = фаріонівці.

ви теж з групи фаріон?  Тоді скажіть прямо.
Чи скажіть пароль.  Наприклад "я люблю бухати з Фаріон самогон в пятому парку, бо мої батьки колійові"
чи "фаріон свята настільки що коли вона бреше то мені добре навіть якщо я ніколи не була б на Білогорщі"

   Пи..диш як дисиш.
   Я бачу підміну.
   Сперечатися з цапом, якому муляє українська, не збираюсь - Вам все одно нічого не доведеш.
   Розкручувати Фаріон-Арєстовіч як дихотомічну пару виключно цапський і програшний для українців наратив.
   Бо Фаріон на своїй землі.
   Бо Арєстовіч - міиікрований зайда.
   А цапоєзикі блєють "ми тожа на сваєй зімлє".
   І боротьба іде за "рускоговорящіх".
   По факту цей срач має головний наратив - змусити українців поступитись цапоговорящім.
   І цапоговорящі не здвинуться на міліметр.
   Отака диспозиція.

   І "дурнувата" тітка - лишень вишенька на тортик.
   
Re: Обострение у Фарион

Тут, на ФУПе уже придумали два термина для сегрегации собеседников:
- укукры (украинские украинцы)
- укросы

Предлагаю еще одну категорию присутствующих сегрегировать. Встречайте:

УКРПОДСОСЫ

Это граждане далеких и уютных стран, мимикрирующие под украинцев, которые рассказывают украинцам, что у них происходит и как им жить, и использую для этого подсос со стороны тематики лингвистической сегрегации...
   
Re: Обострение у Фарион

На ФУПі не було репресій, але ви зайшли як російськомовна.
І перший же коментар, написаний російською, але про українську мову одразу злетів у Смітник.  X(
Так!! Я пам'ятаю! Дякую, що нагадали.
Я зразу зрозуміла, в що я вступила. І далі вже йшла обережно, як по мінному полю.
А так, да. Репресій зовсім не було. ))
   
Re: Обострение у Фарион

Мене хвилює, аби не стало дві України.
Вигадки. Немає ніяких "укросів". Є усталена політична нація - українці, з якої ви хочете виокремити етнічну націю і забрати ідентифікатор "українці" собі, відсортувавши за зручними вам ознаками "неарійців".
Українці як етнос який сформувався  до того часу як утворилась політична нація ,і його ареал не збігається з ареалом українців 1991 року як політичної нації і не залежить від паспорту і місцеперебування.
   
Re: Обострение у Фарион

Мене хвилює, аби не стало дві України.
Вигадки. Немає ніяких "укросів". Є усталена політична нація - українці, з якої ви хочете виокремити етнічну націю і забрати ідентифікатор "українці" собі, відсортувавши за зручними вам ознаками "неарійців".

Зрозуміло що укросів немає.  Але фаріонівцям потрібно пояснити собі хто вони такі. 
А логіка в них така: ми (фаріонівці) - українці.  А всі інші (ті хто говорить що фаріон це курва) це укроси.
Тобто від того їм добре.  Бо вони українці. 
Правда, є один побічний ефект в їхній голові:  в Україні панівною нацією є укроси (бо більшість в Україні говорить що фаріон це курва).    :K
   
Re: Обострение у Фарион

Мене хвилює, аби не стало дві України.
Вигадки. Немає ніяких "укросів". Є усталена політична нація - українці, з якої ви хочете виокремити етнічну націю і забрати ідентифікатор "українці" собі, відсортувавши за зручними вам ознаками "неарійців".

ризик двох україн існує лише тоді коли в нас буде дві мови, так як зважаючи на історичний досвід українці більше не погодяться на язик, україна буде там де буде домінувати мова, а якщо хтось має бажання бути частиною української нації, то мова є ключовою ознакою такої належності, не достатньо себе назвати слоном щоб всі повірили що ти слон, не маючи хобота, але маючи великі вуха...
   
Re: Обострение у Фарион
Via

https://www.bbc.com/ukrainian/multimedia/2014/03/140319_svoboda_video_scandal
як тут не згадати 18 березня 2014 року коли Мірошниченко, Іллєнко та Бенюк у насильницькій формі змусили в.о. президента НТКУ Пантелеймонова написати заяву про звільнення. Робили це на камеру, після чого виклали у відкритий доступ, чим надали рашистам інфопривід для нагнітання істерії в регіонах, де розгортався кремлівський сценарій "російської весни". Кращого подарунка для рашистського агресора важко було вигадати, момент для провокації був підібраний більш ніж своєчасно. Після створеного резонансу, свободівці публічно вибачилися. Але Восток вже запалав, і досі горить.
Наразі, коли Україна воює, ворогові надано черговий інфопривід для звинувачення України за нацитською ознакою.
При цьому у поганій формі ображаються захисники України. Також шляхом дискредитації російськомовних українців проводиться спроба розпалити громадянський конфлікт усередині України. У даному випадку не доводиться чекати, що фаріонствуюча п'ята колона кремля вибачиться перед ЗСУ.
Терплячи провал на фронті, для того щоб уникнути поразки, кремляді пішли вабанк і без оглядки палять свою агентуру в усіх напрямках.
Ти береги поплутав! Саме в той момент, коли свободівці були в студії і зупиняли трансляцію, в Криму вже вбивали українських військових і захоплювали частини.
Досліди хронологію, сцуко, прозрієш!
   
Re: Обострение у Фарион

Перехід на українську відбувається цілком впевненими темпами.
У невдоволених швидкістю є тільки один шлях, але за такий шлях попадають в Нюрнберг, окрім того він призводить до окупації країни.
   
Re: Обострение у Фарион

Зрозуміло що укросів немає.  Але фаріонівцям потрібно пояснити собі хто вони такі. 
А логіка в них така: ми (фаріонівці) - українці.  А всі інші (ті хто говорить що фаріон це курва) це укроси.
Тобто від того їм добре.  Бо вони українці. 
Правда, є один побічний ефект в їхній голові:  в Україні панівною нацією є укроси (бо більшість в Україні говорить що фаріон це курва).    :K

  Що цапогаварящє може зробити для України? - Виключно будувати Раша2.
   
Re: Обострение у Фарион

:lol: о май Гош, так це жіночка про форумні репресії бідкалася. А я наївна...
Не про форумні, про радянські. Вибачте, що хлюпнула водички на вашу палку радість.
 
   
Re: Обострение у Фарион

  свободівці прийшли до НТКУ бо на їх телеканалі транслювали наживо засідання держдуми про анексію Криму,

  бачу що ФУПівським лаптям дуже подобаються такі телепрограми з хуйлостану

 

https://www.bbc.com/ukrainian/multimedia/2014/03/140319_svoboda_video_scandal

за посиланням на видання ВПС є відео
Ти відео подивився? Там Мірошниченко на публіку драв горлянку "...ти брехав, ти весь час брехав українцям, ти будеш за мої гроші, в моїй країні керувати..." Цікаво, а чому вони такі сміливі поперлися в НТКУ 18 березня 2014 року, а не в 2013-му, чи у 2012-му році? Ти бачив на відео де вашим депуттам у вічі кажуть що ви за кремлівські гроші відпрацьовуєте хуйлячі номери? Зараз ви займаєтеся тим самим. Юдині срібняки застрягнуть у горлянках зрадників.
   
Re: Обострение у Фарион

для москалів всі українці були скотиною починаючи від мазепи і закінчуючи навіть маланцем зе, хоча по факту скотських скотів від москалів напевно в світі не існує
Я зараз про одну-єдину конкретну скотину((....
   
Re: Обострение у Фарион

ризик двох україн існує лише тоді коли в нас буде дві мови,

Ага, вот только язык нас и разделит)

Делились и по географии, и по вождям,  и по социальному положению, и по отношению к коммунизму.
Это наш национальный спорт - спорить по любому поводу.
   
Re: Обострение у Фарион

  Що цапогаварящє може зробити для України? - Виключно будувати Раша2.

роль окремої істоти в державобудівництві вами дещо перебільшена.
   
Re: Обострение у Фарион

Українці як етнос який сформувався  до того часу як утворилась політична нація ,і його ареал не збігається з ареалом українців 1991 року як політичної нації і не залежить від паспорту і місцеперебування.
І взагалі "українець" у значенні "громадянин України" - це термін, придуманий і проштовхуваний паном Медведчуком , якщо хто не знає історії його виникнення.
   
Re: Обострение у Фарион

Ти береги поплутав! Саме в той момент, коли свободівці були в студії і зупиняли трансляцію, в Криму вже вбивали українських військових і захоплювали частини.
Досліди хронологію, сцуко, прозрієш!
хронологію знаю краще за тебе...
У Криму почалось 28 лютого. Але Крим для кацапів був всього лиш початком, бо ім була потрібна вся Украіна.
Тому вони запустили сценаріі "вузькоі весни" на півдні та на сході, і там ім вкрай потрібно було збурити суспільство.
Вище дав ссилку на відео де мирошниченко красномовно на всю краіну роповідав чому вони приперлися до НТКУ, і що вони хотять.
   
Re: Обострение у Фарион

ризик двох україн існує лише тоді коли в нас буде дві мови, так як зважаючи на історичний досвід українці більше не погодяться на язик, україна буде там де буде домінувати мова, а якщо хтось має бажання бути частиною української нації, то мова є ключовою ознакою такої належності, не достатньо себе назвати слоном щоб всі повірили що ти слон, не маючи хобота, але маючи великі вуха...


Якщо одна частина буде постійно дискримінувати та принижувати іншу,то такий ризик існує і ми отримаємо Югославський сценарій яким скористаються сусіди .І тоді вже не буде ніякої України і мовне питання вирішиться раз і назавжди для всіх .Та і про українську націю я би зараз не перебільшував,тому що багато хто не повернеться ,а хтось втече як тільки відкриють кордони в першу чергу від бідності ,корупції і постійної небезпеки і до сраки усім буде ця мова що українська,що російська .
   
Re: Обострение у Фарион
Via

хронологію знаю краще за тебе...
У Криму почалось 28 лютого. Але Крим для кацапів був всього лиш початком, бо ім була потрібна вся Украіна.
Тому вони запустили сценаріі "вузькоі весни" на півдні та на сході, і там ім вкрай потрібно було збурити суспільство.
Вище дав ссилку на відео де мирошниченко красномовно на всю краіну роповідав чому вони приперлися до НТКУ, і що вони хотять.
Тобто чого кацапи приперлися в Крим, ти навмисне ігноруєш?
   
Re: Обострение у Фарион

   Пи..диш як дисиш.
   Я бачу підміну.
   Сперечатися з цапом, якому муляє українська, не збираюсь - Вам все одно нічого не доведеш.
   Розкручувати Фаріон-Арєстовіч як дихотомічну пару виключно цапський і програшний для українців наратив.
   Бо Фаріон на своїй землі.
   Бо Арєстовіч - міиікрований зайда.
   А цапоєзикі блєють "ми тожа на сваєй зімлє".
   І боротьба іде за "рускоговорящіх".
   По факту цей срач має головний наратив - змусити українців поступитись цапоговорящім.
   І цапоговорящі не здвинуться на міліметр.
   Отака диспозиція.

   І "дурнувата" тітка - лишень вишенька на тортик.

у Фаріон приватизована ділянка на мостиська 2.  Там, на своїй землі, вона може організовувати оргії на свій смак та запрошувати інших сектантів.
Аристович - дурачок-імперець.  З ним все зрозуміло.  На початку війни він був паїнька, але потім його понесло.

Ця тема про те що фаріон брехуха, яка без базових знаннь української стала професором філології, яка з комуністичним минулим позиціонує себе як радикально правий політик (націоналіст).  Ця тема про те що у фаріон є купка послідовників які такі ж пришелепкуваті як і вона.

Причому тут Україна?   Україна є і буде.  А фаріон дасть господь скоро з політеха виженуть копняками.
   
Re: Обострение у Фарион

Ага, вот только язык нас и разделит)

Делились и по географии, и по вождям,  и по социальному положению, и по отношению к коммунизму.
Это наш национальный спорт - спорить по любому поводу.

так хіба це я мусолю тему про громадянську війну коли язичним надоїсть "знущання мовою" і вони підуть стріляти своїх співгромадян,

історично так склалось, що українців завжди ділили сусіди, як тільки зовнішніх тиск зникав відразу відбувалися спроби обєднання, лівобережжя-правобережжя, УНР/ЗУНР/Карпатська україна/буковина/кубань, причому власне тих земель де українська була домінуючою, чомусь населення тамбова чи рязані в єдину українську державу обєднатись не спішили.
   
Re: Обострение у Фарион

Українці як етнос який сформувався  до того часу як утворилась політична нація ,і його ареал не збігається з ареалом українців 1991 року як політичної нації і не залежить від паспорту і місцеперебування.
Конкретніше можна? Бо я завжди вважала східну территорию більш українською ніж ті, де спостерігається близькість до польських, угорських або румунських етносів.
   
Re: Обострение у Фарион

як тут не згадати 18 березня 2014 року коли Мірошниченко, Іллєнко та Бенюк у насильницькій формі змусили в.о. президента НТКУ Пантелеймонова написати заяву про звільнення. Робили це на камеру, після чого виклали у відкритий доступ, чим надали рашистам інфопривід для нагнітання істерії в регіонах, де розгортався кремлівський сценарій "російської весни"
декларація незалежності криму була 11 березня
ріфірєндум про входження до кацапстану - 16 березня
тобто раніше від подій 18 березня
   
Re: Обострение у Фарион

Тобто чого кацапи приперлися в Крим, ти навмисне ігноруєш?

Війка, збрешіть ще раз будь ласка що у Фаріон зять на фронті.  Мені подобається коли ви брешете.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія