Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион



Брехун це ти, щей тупий як пробка на додачу.
Я захищаю не язьік, а право бійців комунікувати так, як їм то до ладу.
Хоч бінарним кодом, якщо те зберігає життя та дає змогу краще нищити ворога.
І не тиловим курвам вирішувати, є вони українцями чи ні.

Ти навчись спочатку правильно цитувати - потім будеш когось обзивати тупим.
   
Re: Обострение у Фарион

та ні.
конфлікт роздмухуєти та підігріваєте саме ви, йопнуті прихильники мовосрачу
мова то справа на роки та роки, та й то і мирний час
але ні, ви до всерачки бажаєте пересварити суспільство
та пішли ви нахуй
от брехло, подивись хто притягнув цю провокативну тему на фуп - кацапоязикий скобєєвец
   
Re: Обострение у Фарион

Я не могу подтвердить ваши слова. Я треть жизни прожил в Ивано-Франковской области. Был там школьником в советские времена. Жил уже будучи взрослым.

И еще. Слова "оправдание" и "вина" вообще вообще тут не к месту. А то можно еще спросить, чья вина в том, что в Украине распространена византийская религия христианство? Почему украинцы пользуются чуждой для них религией? А навязывали ее даже не принудительно, а насильственно. Сколько украинцев, исповедовавших язычество, было убито, зарезано и сожжено!!!

Просто не надо ссылаться "восстановлением исторической справедливости", ибо это прерогатива товарища хуйла.
якраз хуйло займається русуфікацією, а ти його поплічник
   
Re: Обострение у Фарион

Хочеш як Шевченко, писати кацапською за рублі?
дійшло до того, що Тараса Григоровича Шевченка  ревнителі чистоти крові і мови майже напряму продажним обізвали  :X
вимушена захистити Кобзаря: ні, принаймні щоденники та листи він писав не на продаж, тож обтікайте
   
Re: Обострение у Фарион

от брехло, подивись хто притягнув цю провокативну тему на фуп - кацапоязикий скобєєвец

Теж помітив, що захисники росмови брешуть навіть тоді, коли в цьому немає потреби. Мабуть мова таки впливає на ментальність.
   
Re: Обострение у Фарион

   
Re: Обострение у Фарион

Всі хто захищає довбойобів (незалежно від статі) - вороги української нації.
Billi ©

   
Re: Обострение у Фарион

дійшло до того, що Тараса Григоровича Шевченка  ревнителі чистоти крові і мови майже напряму продажним обізвали  :X
вимушена захистити Кобзаря: ні, принаймні щоденники та листи він писав не на продаж, тож обтікайте
Шевченко служив в російській армії, а не в українській. Ти курва ще Гіркіна в приклад постав.
   
Re: Обострение у Фарион

Всі хто захищає довбойобів (незалежно від статі) - вороги української нації.
Billi ©
плюс, всі хто в Україні проти української мови - довбойоби
   
Re: Обострение у Фарион

Шевченко служив в російській армії, а не в українській. Ти курва ще Гіркіна в приклад постав.

А чому він служив в російській армії?
Може тому що наші гетьмани почубилися?
   
Re: Обострение у Фарион

Шевченко служив в російській армії, а не в українській. Ти курва ще Гіркіна в приклад постав.
добалакались  :facepalm1:
Т.Г. Шевченко - ворог, що служив в російській армії... =гіркін...

чого тільки від фаріонщиків не почуєш
   
Re: Обострение у Фарион

Послати Фаріоншу нах - це не політична заява
І на захист рос. мови вони не висловлювалися  B-)

То де ви там політичну діяльність вгледіли ?

P.S. Тут в гілці написали що Фаріон дура, яка образила азовців, а чомусь особливо стурбовані перекрутили, що всі, хто наїхав на Фаріон - автоматично стають захисниками кацапоязика

Ще раз говорю: Фаріон - приватна особа. Має право на власну думку. А хлопці - військовослужбовці. Тому  робити заяви, спекулюючи своїм статусом не мали. 
   
Re: Обострение у Фарион


нє, чиста ж маніпуляція та брехня
та кому вона всралася та російська шоб її захищати
особисто я - проти несвоєчасного, провокаційного та агресивного мовосрачу
   
Re: Обострение у Фарион

плюс, всі хто в Україні проти української мови - довбойоби
Приєднуюсь) Але хіба ті хто вважає що Фаріон - дура або провокаторша, щось мають проти української мови???
   
Re: Обострение у Фарион

якраз хуйло займається русуфікацією, а ти його поплічник

Опять молодчинка. Да, именно этим он и занимается. А знаете, почему? Подскажу. Потому, что тотальное моноязычие в рамках страны необходимо исключительно, как унифицированный инструмент диктаторского управления. Я же вам уже много раз писал, что язык - это инструмент. Для свободных стран - это инструмент развития культуры. Для тоталитарных - инструмент управления и подавления воли народа. Хуйло русифицирует территории, находящемся под его управлением.

Теперь вопрос - а зачем вам нужна тотальная украинизация Украины? Поскольку слово "культура" вас приводит к моментальному ответному хамству, подозреваю, что вам украинизация нужна для того же, для чего русификация нужна хуйлу.
   
Re: Обострение у Фарион

Ще раз говорю: Фаріон - приватна особа. Має право на власну думку. А хлопці - військовослужбовці. Тому  робити заяви, спекулюючи своїм статусом не мали.
з початку війни скільки ми вже чули різних заяв від військовослужбовців?
і чомусь всі жадібно хапали вісті "з нуля", і власні думки хлопців також, і не волали мають вони право чи не мають...

   
Re: Обострение у Фарион

Приєднуюсь) Але хіба ті хто вважає що Фаріон - дура або провокаторша, щось мають проти української мови???
Невже комусь цікаво - хто і що думає про Фаріон? Тут срач навколо кацапоязика.
   
Re: Обострение у Фарион

В первой половине января 1861 года Тарас Шевченко писал П.Ф. Симиренко:

«Составил я и издал букварь для наших сельских школ в количестве 10 000 экземпляров и продаю его в пользу тех же сельских школ по три копейки за книжечку. Через вашего киевского комиссионера г.Предлаткина послал на ваше имя одну тысячу букваря.

Когда соберу за букварь все деньги, то думаю издать в таком же объеме букваря и личбу или арифметику. А потом космографию и географию нашего края, преимущественно в большем обьеме, но не дороже 5    коп. Потом краткую историю нашего сердешнего народа. И когда все сие сотворю, тогда назову себя почти счастливым. О многом и многом нужно бы писать вам, но я нездоров и так гнусно ослабел, что едва пером двигаю».

це один з останніх листів Кобзаря  :(
також російською

   
Re: Обострение у Фарион

Невже комусь цікаво - хто і що думає про Фаріон? Тут срач навколо кацапоязика.
дивно  :-o
оскільки назва теми "обострение у Фарион" - логічно було б щоб сюди заходили якраз ті кому цікаво що вона на цей раз верзе
   
Re: Обострение у Фарион

Вместо признания, что наша партработница в  этот раз попутала берега, защитники притащили всю свою скорбь о судьбе языка с времён валуевского циркуляра.
Это вы забалтываете персональную тему попытками притянуть статус русского и прочим.
На повестке этой темы - моральный облик товарища Фарион. Не уклоняйтесь.
   
Re: Обострение у Фарион

Теперь вопрос - а зачем вам нужна тотальная украинизация Украины?
Я думав тут відповідь очевидна:
1 - українізація - це безпека, бо жоден україномовний зараз не воює проти України;
2 - українізація - це багатство, бо україномовний читає українські книги, слухає українську музику, дивиться українське кіно, споживає український контент і купує українські товари;
3 - українізація - це виправлення історичної кривди - твої діди і батьки були україномовними, а тебе згвалтували язиком;
4 - українізація - це моє власне комфортне мовне середовище без нервів і оцих язикосрачів.
   
Re: Обострение у Фарион

В первой половине января 1861 года Тарас Шевченко писал П.Ф. Симиренко:

«Составил я и издал букварь для наших сельских школ в количестве 10 000 экземпляров и продаю его в пользу тех же сельских школ по три копейки за книжечку. Через вашего киевского комиссионера г.Предлаткина послал на ваше имя одну тысячу букваря.

Когда соберу за букварь все деньги, то думаю издать в таком же объеме букваря и личбу или арифметику. А потом космографию и географию нашего края, преимущественно в большем обьеме, но не дороже 5    коп. Потом краткую историю нашего сердешнего народа. И когда все сие сотворю, тогда назову себя почти счастливым. О многом и многом нужно бы писать вам, но я нездоров и так гнусно ослабел, что едва пером двигаю».

це один з останніх листів Кобзаря  :(
також російською

ти ж теж колись тут на усском постійно писала, і що?
   
Re: Обострение у Фарион

українізація - це безпека, бо жоден україномовний зараз не воює проти України

А от русских чем это вас спасет? Мне кажется враги сейчас больше таки вне страны находятся, с другой стороны фронта...
   
Re: Обострение у Фарион

нє, чиста ж маніпуляція та брехня
та кому вона всралася та російська шоб її захищати
особисто я - проти несвоєчасного, провокаційного та агресивного мовосрачу

 На жаль, ти не зможеш цього сказати автору цитати...(((
Юрій Руф, поет, засновник видавництва "Гвер", викладач вишу і громадський діяч, загинув в бою під Попасною весною 22го року... Іменем мого друга Юрія Руфа названа вулиця у Львові...
І хто всі ці бляді, котрі на 10му році війни триндять тут мені ворожу пропаганду???
   
Re: Обострение у Фарион

   
Re: Обострение у Фарион

ти ж теж колись тут на усском постійно писала, і що?
та нічого  :)
я як раз вважаю що це не злочин - це ольгерд і ко добалакались до того що шевченко запроданець бо й російською писав  :facepalm1:
   
Re: Обострение у Фарион

тільки жоден україномовний не пішов служити хуйлу, натомість всі хто служить хуйлу - 100% кацапоязикі

Тарион Шхувричь Ганька Херман, да даже у Золкина есть которые тупо даже русский не знают пачки колоборантов.
   
Re: Обострение у Фарион

дивно  :-o
оскільки назва теми "обострение у Фарион" - логічно було б щоб сюди заходили якраз ті кому цікаво що вона на цей раз верзе
Фаріон би тебе на темі Шевченка розмазала як муху об стіну)
   
Re: Обострение у Фарион

На жаль, ти не зможеш цього сказати автору цитати...(((
Юрій Руф, поет, засновник видавництва "Гвер", викладач вишу і громадський діяч, загинув в бою під Попасною весною 22го року... Іменем мого друга Юрія Руфа названа вулиця у Львові...
І хто всі ці бляді, котрі на 10му році війни триндять тут мені ворожу пропаганду???
і знову маніпуляція. ну от нахуя
я це відповідав персонально тобі, і в контексті цієї гілки
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Опять молодчинка. Да, именно этим он и занимается. А знаете, почему? Подскажу. Потому, что тотальное моноязычие в рамках страны необходимо исключительно, как унифицированный инструмент диктаторского управления. Я же вам уже много раз писал, что язык - это инструмент. Для свободных стран - это инструмент развития культуры. Для тоталитарных - инструмент управления и подавления воли народа. Хуйло русифицирует территории, находящемся под его управлением.

Теперь вопрос - а зачем вам нужна тотальная украинизация Украины? Поскольку слово "культура" вас приводит к моментальному ответному хамству, подозреваю, что вам украинизация нужна для того же, для чего русификация нужна хуйлу.
Москальська культура іде на хер!
Війна, мля.
Ми втратили толерантність.
   
Re: Обострение у Фарион

Я думав тут відповідь очевидна:
1 - українізація - це безпека, бо жоден україномовний зараз не воює проти України;
2 - українізація - це багатство, бо україномовний читає українські книги, слухає українську музику, дивиться українське кіно, споживає український контент і купує українські товари;
3 - українізація - це виправлення історичної кривди - твої діди і батьки були україномовними, а тебе згвалтували язиком;
4 - українізація - це моє власне комфортне мовне середовище без нервів і оцих язикосрачів.

А знаете, в чем правда? Правда в том, что вы не хотите, что бы миллионы украинцев, которые говорят на русском, стали такими искренними этно-лингвическими украинцами. Вы хотите другого. Вы хотите, что бы эти украинцы, в публичной сфере демонстрировали украиноязычность, т.е. откровенно занимались показухой и профанацией. Все эти пожелания - "пусть дома, под кроватью говорят, как хотят". Вы хотите, что бы миллионы украинцев стали лицемерами, рассчитывая, что в них еще осталось и сработает та самая совковость, когда на публике орали "славакпсс" - на тех же самых демонстрациях, где они демонстрировали свою советскость, а дома травили анекдоты про идиота брежнева.

Вы мечтаете, что бы украинцы снова стали рабами. Других вариантов я не вижу.

А вот если вы хотите, что бы украинцы красиво и правильно... А хотя да, вы там выше уже изобразили, что вы этого НЕ ХОТИТЕ!!! Вам это не нужно. Ну тогда, о чем разговор?

Уж извините, что я так ответил на вашу фантазию и вранье выше.

PS Пля, уже 10-я тревога с 9 утра...
   
Re: Обострение у Фарион

Тарион Шхувричь Ганька Херман, да даже у Золкина есть которые тупо даже русский не знают пачки колоборантов.
Шуфрич кацапоязикий неукраїнець. Герман служила Януковичу, а не хуйлу, тут якби мимо, бо тоді треба визнати, що маємо 12 млн голосуїв за хуйла, хоча це майже так і є. В Золкіна була одна російська письменниця, яка просто знала українську мову - знову мимо.
   
Re: Обострение у Фарион

https://youtu.be/Sbpra-Y7axA?si=72bEoGelelAcjblA

цитата ведучого, фаріон назвала захисників зрадниками
цитата фаріон, я не вважаю тих хто говорить язиком українцями, назвіть себе рускіми

де фаріон сказала про зраду, і хто тут провокатор, ведучий який для хайпу запускає фейк про зрадників, чи фаріон яка про зраду не сказала ні слова?
   
Re: Обострение у Фарион

Фаріон би тебе на темі Шевченка розмазала як муху об стіну)
вона як і ви вважає Шевченка запроданцем?  ;o
   
Re: Обострение у Фарион

Десь в загальній темі про війну є ролік, де москальска ракета прилітає по муляжу танка. І наш солдат дуже емоційно то коментує...
Я знайомий з тим хлопцем. Це Міша з 92 бригади. Ми часто з ними пересікались на фронті, жили поруч. Вони з Харкова і між собою говорили парускі... Відповідно - була розмова і про мову...
Аргумент, котрий вплинув на Мішу:
-закінчиться війна, я поїду десь на море за кордон. Буду пити пиво і раптом почую зав'язку на повишених тонах! Якщо це буде парускі - буду далі пити пиво і тішитись, шо "їбала жаба гадюку"... Якщо буде парускі і українською - відкладу пиво в сторону і піду помагати СВОЇМ!!!
На Мішу це вплинуло!
Нє, ви й далі можете триндіти на общєпанятнам...але це лиш до зустрічі з ветераном, котрий просто буде бити на звук.
Останній раз нагадую: в Україні спілкування "язиком" в публічному просторі є небезпечним для вашого життя і здоров'я!
   
Re: Обострение у Фарион

Москальська культура іде на хер!
поема "слепая"
стихотворение "тризна"
драма "никита гайдай"
повести "наймичка", "варнак", "княгиня", "музыкант", "несчастный", "капитанша", "близнецы", "художник", "прогулка с удовольствием и не без морали"

це все надбання москальської культури чи таки української, незважаючи на москальську мову?
   
Re: Обострение у Фарион

Ой бля, кончені брехливі манкурти, щойно прослухав фабрику брехливих новин, Фаріон сказала зовсім не те, що їй приписують  :facepalm1:
Сучара ведучий, каже, що вона назвала російськомовних воїнів зрадниками, а насправді вона говорить про те, що незнання української мови - це неповага
   
Re: Обострение у Фарион

і знову маніпуляція. ну от нахуя
я це відповідав персонально тобі, і в контексті цієї гілки

Удар по морді за використання "язика" теж колись назвеш маніпуляцією? Ну, тоді ок...
   
Re: Обострение у Фарион
Via

поема "слепая"
стихотворение "тризна"
драма "никита гайдай"
повести "наймичка", "варнак", "княгиня", "музыкант", "несчастный", "капитанша", "близнецы", "художник", "прогулка с удовольствием и не без морали"

це все надбання москальської культури чи таки української, незважаючи на москальську мову?
Української - українською ж мовою.
Щось я не зустрічала у москалів слова "Наймичка".
   
Re: Обострение у Фарион

Москальська культура іде на хер!
Війна, мля.
Ми втратили толерантність.
Ти, п***а, усього Гоголя віддати хочеш
Та нє, нахуй йдеш скоріше ти
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія