Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

Да, гордые нащадки трипильцив начиная со Святослава, регулярно получали пистофф от этих империй… :)
не пиши в мою сторону, кастрований цапе, в тебе з рота смердить немитими кацапськими хуями
   
Re: Обострение у Фарион

обісрався значить ти з мобілізацією дуже рідко. Так і запишемо.
І для ЗСУ від тебе допомога 0, хуйло десятих.
А, що так щелепи в тебе штабного звело зеленого з ярмаком нах послати?
Дешевка ти подоляківська, гризеш штабний корм, і за кожним кутом тобі така продажна конкуренція мерехтить.
 

сука, діду,  завали брехливе єбало своє.
Так дай відповідь -  чому порошенко  перевзувається  без  кінця?
   
Re: Обострение у Фарион

Узкоязиг це трутка яка вбиває Україну.Хто цього нерозуміє є кацап

Україну в першу чергу вбивають:
вороги (в основному кацапи) та ідіоти хто не розуміють що стара дурна бабка пише фуйню.

Мова - це засіб спілкування.  Як ворогів так і друзів.  Як чесних людей так і корумпованих чиновників чи інших злочинців.

Зробіть свій внесок у промо української мови. 
Покажіть як за допомогою української мови можна влучно висловити свої думки, логічно довести свою точку зору, цікаво розказати свою історію,
галантно поставити на місце хамовиту особу і так далі.  Звичайно якщо вам це під силу.
 
   
Re: Обострение у Фарион

Пані Фаріон послідовно захищає мову.
та ну нах.
з такими "захисниками" і ворогів не треба.
а можна хай вона просто заткнеться.
   
Re: Обострение у Фарион

Пані Фаріон послідовно захищає мову.
Всі, хто її хейтить, учасники інформаційної війни на боці кацапів.

Захищати мову - це видумане завдання.
А навіщо вона захищає мову?  А може хай краще крутить Сонце навколо Землі, чи включає та виключає Дощ?

Мову захищати не треба.  Захищати треба свої заощадження, сімю, село, місто, країну.
А мову треба рекламувати.  Біда в тому що в неї рот чорний а тому в її рекламу ніхто не повірить.

   
Re: Обострение у Фарион

Це точно.
Цькувателі Фаріон в більшості тут пишуть тепер українською.
Але якщо подивитись їхні дописи на початку фупівської активності, то вони в основному писали російською.
Тобто хоч і писати стали українською, але залишились агресивними україноненависникам и.

Я не цькую Фаріон.   Я її висміюю.   А ще більше я висміюю її послідовників. 
Фаріон має певні зиски від своїх висловлюваннь.  А які зиски мають її послідовники окрім іміджу затурканих ідіотів?   

В мене мало постів, можете пошукати російською?   Але попереджаю що писати російською вмію як і польською )))
   
Re: Обострение у Фарион

та ну нах.
з такими "захисниками" і ворогів не треба.
а можна хай вона просто заткнеться.

+100500.  А якщо не годна то для цього є близькі люди )))
   
Re: Обострение у Фарион

Захищати мову - це видумане завдання.
А навіщо вона захищає мову?  А може хай краще крутить Сонце навколо Землі, чи включає та виключає Дощ?

Мову захищати не треба.  Захищати треба свої заощадження, сімю, село, місто, країну.
А мову треба рекламувати.  Біда в тому що в неї рот чорний а тому в її рекламу ніхто не повірить.

Треба дивитись як вона гине?
   
Re: Обострение у Фарион

Треба дивитись як вона гине?
та йой. нікуди вона не гине.
війна це не той час щоб люди легко переходили на мову. Стрес війни. небезпеки, біженства - люди тримаються мови яка їм звична з дитинства. Моззок має багато інших задча виживання, і переключення на іншу мову - це додатковий стрес якого індивіду не потрбіно.

зараз важливо захистити Україну. і зберегти. Україну велику і сильну, варту уваги і поваги, з Одесою, Дніпром, Харковом і Маріуполем (і Керчю і Донецьком теж).
а укр. мова підтягнеться.
без України укр. мова нікому не буде потрібна.

Останнє редагування: 8 листопада 2023 17:06:06 від T.Blair.
   
Re: Обострение у Фарион

та йой. нікуди вона не гине.
війна це не той час щоб люди легко переходили на мову. Стрес війни. небезпеки, біженства - люди тримаються мови яка їм звична з дитинства. Моззок має багато інших задча виживання, і переключення на іншу мову - це додатковий стрес якого індивіду не потрбіно.

зараз важливо захистити Україну. і зберегти. Україну велику і сильну, варту уваги і поваги, з Одесою, Дніпром, Харковом і Маріуполем (і Керчю і Донецьком теж).
а укр. мова підтягнеться.
без України укр. мова нікому не буде потрібна.

Ну чому ж, в Росії дуже може зберегтись. Найде Хуйло якогось Анатоля, пообіцяє йому самостійність, як Кадирову, ще й покращиться мовна ситуація може. В СРСР дуже багато представників південних народів абсолютно не володіли російською.
   
Re: Обострение у Фарион

Треба дивитись як вона гине?

Ні.  Ні.  І ще раз ні.  Говоріть мовою.  І бажано так що підіймати престиж мови (я думаю це зрозуміло).
А якщо можете створюйте контент українською.  Переглядайте виключно (чи здебільшого) ролики українською і обовязково вподобайки.

Глобально Українська мова далеко позаду таких мов як мандарин чи інгліш.
Але на території України у неї є всі шанси стати єдиною мовою в публічному просторі, а згодом (2-3 покоління) і в побуті.
Головне щоб на території України процвітала Українська Держава яка обовязково на законодавчому рівні буде підтримувати використання мови.

Хуйло як ніхто інших зробив рекламу Українській державі, і тому зараз головне зберегти її і підтримувти чесних та розумних, а не крикливих та брехливих.

Останнє редагування: 8 листопада 2023 17:23:55 від Bолодимир
   
Re: Обострение у Фарион

сука, діду,  завали брехливе єбало своє.
Так дай відповідь -  чому порошенко  перевзувається  без  кінця?

чмо ти бздліве, моя відповідь в твою погану пащу не влізе.
   
Re: Обострение у Фарион

бідолашні азовці абідєлісь. Складуть добру компанію абдрістовічу. Треба рости. Треба вчити мову. Фаріон каже все вірно.
Для дурнів повторюю - російськомовні знають українську.
   
Re: Обострение у Фарион

бідолашні азовці абідєлісь. Складуть добру компанію абдрістовічу. Треба рости. Треба вчити мову. Фаріон каже все вірно.

Кому треба, нехай. А кому не треба чи не хочуть, можуть повне право відправити вас тудой… :)
   
Re: Обострение у Фарион

Фаріон каже все вірно.
правильно собака сере, та неправильно кладе. Вашу Фаріон можна в кіно знімати в ролях найбільш гидотних персонажів.
   
Re: Обострение у Фарион

не пиши в мою сторону, кастрований цапе, в тебе з рота смердить немитими кацапськими хуями

Не скули. :) и не «в сторону», а «в бік». Вчи мову, ваєвака. :)
   
Re: Обострение у Фарион

та йой. нікуди вона не гине.
війна це не той час щоб люди легко переходили на мову. Стрес війни. небезпеки, біженства - люди тримаються мови яка їм звична з дитинства. Моззок має багато інших задча виживання, і переключення на іншу мову - це додатковий стрес якого індивіду не потрбіно.

зараз важливо захистити Україну. і зберегти. Україну велику і сильну, варту уваги і поваги, з Одесою, Дніпром, Харковом і Маріуполем (і Керчю і Донецьком теж).
а укр. мова підтягнеться.
без України укр. мова нікому не буде потрібна.

+100500
Чесно - не списав )))
   
Re: Обострение у Фарион

А между тем русские волонтеры сделали более дешёвый аналог ланцета.
А вы сритесь на каком языке родину любить.

Цитувати
Первая партия "Скальпелей" готова к применению.  Это изделие - аналог Ланцета, но сейчас и потом оно будет уступать Ланцету по некоторым техническим параметрам - это необходимая плата за большую доступность. Ланцет - это хороший продукт. Но Ланцетов не хватает - это факт. Мы не ставим перед собой задачу создать конкуренцию - мы хотим наполнить фронт необходимыми средствами поражения.

   
Re: Обострение у Фарион

А между тем русские волонтеры сделали более дешёвый аналог ланцета.
А вы сритесь на каком языке родину любить.


Так то ж кацапы… не козаченьки :)
   
Re: Обострение у Фарион

Ще забув добавлю:
- частіше робіть заклики спілкуватися українською мовою. 
Заклики.  Хто хоче.  Без жодних заставляннь чи висміюваннь, бо такі методи викликають як правило зворотню реакцію. 
Адже ми дорослі люди і кожен в праві робити що йому заманеться (у межах правового поля звичайно)
   
Re: Обострение у Фарион

Так що, якщо русифіковані воюють, то це аргумент за русифікацію, тобто за знищення української нації?

А кацап це хто? Той, що проти русифікації, хто за українську мову в Україні?
Оруел посоромлений. Переплюнули його.
Якщо люди говорять російською, то це не русіфікація.
Нащо ці маніпуляції.
   
Re: Обострение у Фарион

звернення фаріон - хлопці якщо ви такі міцні воїни, то було б також добре прикласти зусилля і вивчити мову
хлопці - замість того щоб вічливо сказати, пані фаріон вивчемо мову обовязково, бо розуміємо їй важливість, посилають її па русскі нах, то хто в в цій державі розганяє срач?
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Якщо люди говорять російською, то це не русіфікація.
Нащо ці маніпуляції.
А що це? "Какая разніца"?
   
Re: Обострение у Фарион

А що це? "Какая разніца"?
Коли ти , україномовна, писала на ФУПі російською, це і було русіфікацією.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Коли ти , україномовна, писала на ФУПі російською, це і було русіфікацією.
А я вже сто разів казала - я думала, що так краще дойде до вкзькощелепих. А виявилося, що будь-яка тактовність щодо москалів розглядається як слабкість опонента.
Тому вже неміряно років я посилаю вузькощелепих подалі, пояснювати щось без толку.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

   
Re: Обострение у Фарион

Якщо люди говорять російською, то це не русіфікація.
Нащо ці маніпуляції.
Там в комплекті до язика як правило йде цілий букет збочень: москпатріархат, партія ригіонів, кацшансон, арестович головного мозку, булгаков-гоголь-моголь
   
Re: Обострение у Фарион

А що це? "Какая разніца"?

Русифікація - це коли людину ЗАСТАВЛЯЮТЬ розмовляти російською.
Ключове слово - це ЗАСТАВЛЯЮТЬ.  Вія, ви прикидуєтеся ВАР*ЯТКОЮ, щоб "обманом" довести свою хибну точку зору.
В результаті отримуєте зворотній ефект: з боку виглядає що кожний другий дописувач українською - ВАР*ЯТ.
Тобто, використання таких методів підриває ПРЕСТИЖ української мови, бо нею дуже часто спілкуються ВАР*ЯТИ.

Вія. ви розумна людина.  Виключіть режим ВАР*ЯТКИ.
   
Re: Обострение у Фарион

звернення фаріон - хлопці якщо ви такі міцні воїни, то було б також добре прикласти зусилля і вивчити мову
хлопці - замість того щоб вічливо сказати, пані фаріон вивчемо мову обовязково, бо розуміємо їй важливість, посилають її па русскі нах, то хто в в цій державі розганяє срач?
срач - він взаємний.
якщо його свідомо не припинити, розуміючи неконструктивність.

ти глянь на ФУПі як трійця (Хома, турч, сеергій1974007) вже 2 роки розганяє старий срач. і кінця краю нема.
   
Re: Обострение у Фарион

А я вже сто разів казала - я думала, що так краще дойде до вкзькощелепих. А виявилося, що будь-яка тактовність щодо москалів розглядається як слабкість опонента.
Тому вже неміряно років я посилаю вузькощелепих подалі, пояснювати щось без толку.
Твій мотив мене не цікавить. Я пояснювала, що таке русіфікація. Це коли україномовний переходить на російську.
Російськомовна людина розмовляє своєю рідною, може перейти на українську при спілкуванні з україномовним. Тому закиди про якусь русіфікацію маніпулятивні.
   
Re: Обострение у Фарион

Там в комплекті до язика як правило йде цілий букет збочень: москпатріархат, партія ригіонів, кацшансон, арестович головного мозку, булгаков-гоголь-моголь

В таких випадках діяти треба послідовно і головна проблема не мова, а світогляд. 
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Твій мотив мене не цікавить. Я пояснювала, що таке русіфікація. Це коли україномовний переходить на російську.
Російськомовна людина розмовляє своєю рідною, може перейти на українську при спілкуванні з україномовним. Тому закиди про якусь русіфікацію маніпулятивні.
То яка рідна мова у російськомовних? Ти вже сама заплуталася, та й решта змоскалених також.
   
Re: Обострение у Фарион
Via

Русифікація - це коли людину ЗАСТАВЛЯЮТЬ розмовляти російською.
Ключове слово - це ЗАСТАВЛЯЮТЬ.  Вія, ви прикидуєтеся ВАР*ЯТКОЮ, щоб "обманом" довести свою хибну точку зору.
В результаті отримуєте зворотній ефект: з боку виглядає що кожний другий дописувач українською - ВАР*ЯТ.
Тобто, використання таких методів підриває ПРЕСТИЖ української мови, бо нею дуже часто спілкуються ВАР*ЯТИ.

Вія. ви розумна людина.  Виключіть режим ВАР*ЯТКИ.
Так, у цій гілці кожен другий дописувач захищає українською мовою мову ворога.
І вони не вар'яти, а манкурти і виродки.
   
Re: Обострение у Фарион

А я вже сто разів казала - я думала, що так краще дойде до вкзькощелепих. А виявилося, що будь-яка тактовність щодо москалів розглядається як слабкість опонента.
Тому вже неміряно років я посилаю вузькощелепих подалі, пояснювати щось без толку.
Человеку как правило доходят логически выверенные доказательства правоты, острота ума оппонента, реакция на критику, а не истерические вопли и обвинения. Может стоило сменить риторику и отношение к оппонентам на уважительное, а не устраивать мовосрачи, обвиняя, что тебе в штаны (или под юбку) кто-то насрал?
   
Re: Обострение у Фарион

Для обміну інформацією користують те, що в локальних бойових умовах забезпечує найбільшу швидкість, безпечність та точність передачі. Там і мова жестів, і сленг, і нецензурщина.
А людська асоциативна пам'ять, задіяна в процесі інтерактивного спілкування - це тобі не фірмварь, за півгодини новий не прошиєш.

Ему только 2 метра грунта фирварь прошьет наверное но мы об этом не узнаем.
   
Re: Обострение у Фарион

срач - він взаємний.
якщо його свідомо не припинити, розуміючи неконструктивність.

ти глянь на ФУПі як трійця (Хома, турч, сеергій1974007) вже 2 роки розганяє старий срач. і кінця краю нема.

згадай ситуацію з довбиком на чє коли він давав інтервю язиком після того, як забив гол шведам, срачу було на всю україну, але в результаті тепер всі гравці і тренери і загалом спортсмени в україні перейшли в публічному просторі на українську, а ти кажеш нема конструктиву  [A]  [ua]
   
Re: Обострение у Фарион

Фаріон блоканули на ФБ, то вона подалася в кацапський телеграм.
   
Re: Обострение у Фарион

Так, у цій гілці кожен другий дописувач захищає українською мовою мову ворога.
І вони не вар'яти, а манкурти і виродки.

У цій гілці є три сторони.
- А. Одні висміюють - осуджують Фаріон за її чорноротство та її послідовників за їх тупість.
- Б. Другі захищають Фаріон бо вона буцімто захищає мову (яку захищати не потрібно бо захист мови це нонсенс)
- В. Треті захищають мову (згідно з ваших слів) хоча це нон-сенс.

Я належу до групи "А".    Дискутують "А" і "Б".
"А" називають Фаріон - ідіоткою, старою хворою особою, агентом Кремля, оборотнем і ще купа різних епітетів (нехороше).
"Б" величають Фаріон - богинею, ідолом, дехто сміливою, дехто послідовною і ще купа різних епітетів (хороше)
   
Від кого група "В" (ті хто захищають з ваших слів мову і куди входите ви) захищають мову, якщо тут (та і взагалі ніде в світі) на укр.мову ніхто не нападає? 
Навіщо вони (і ви) цим тут (і не тільки) займаються?   Краще займіться переливанням з пустого в порожнє чи перегоном хмар з Ла Маншу в Жидачів
   
Re: Обострение у Фарион

Фаріон блоканули на ФБ, то вона подалася в кацапський телеграм.

А че не сразу на кацапский  Дзен?
Тю там можно и донаты получать.
   
Re: Обострение у Фарион

А че не сразу на кацапский  Дзен?
Тю там можно и донаты получать.

 :D  :D  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія