Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обострение у Фарион

Re: Обострение у Фарион

Ну чесно, у вас проблеми з пам'яттю чи вас там більше одного за аккаунтом?
Я вже кілька разів в цій гілці предметно казав - громадянин України, який боронить країну в лавах ЗСУ, є цілком і повністю українцем.
А я багато разів повторював і ще раз повторю:
Не можна вважати україноненависника українцем.
Ким би і де б він не був.
   
Re: Обострение у Фарион

Панове, а якось можна ту Фаріон спалити з вогнемета? Так щоб раз і назавжди закрити з нею гілки?  :gigi:
   
Re: Обострение у Фарион

так це Вія вчора збрехала що фаріонші зять на фронті?   Тобто і з зятем в них не було ніякого притягування?

зараз Василий Особа служить в НГУ.
   
Re: Обострение у Фарион

Чию підлість, дорогенька? Української мови?
ми ж начебто про Фаріон, яка злила приватний допис проукраїнського кримчанина? Чи вона для вас та сама священа корова, на яку натякає Анатоллль.
   
Re: Обострение у Фарион

Чому їх має бути менше в армії?
Бгг. Ніхто не буде захищати ціною власного життя те, що він ненавидить. Навіть ви. Чи ви вже в лавах ВС РП як доказ хибності моєї логіки? 

Останнє редагування: 13 листопада 2023 13:18:03 від Jinx
   
Re: Обострение у Фарион

:lol: "все почалось з того, що вони мені відповіли"

для чого азовцям взагалі була потреба відповідати фаріон, причому матами і в такій провокативній формі? бачиш божевільного, пройди мимо, але ні треба було обовязково роздмухати срач в суспільстві, щоб що?
   
Re: Обострение у Фарион

А що, всі хто там воює проти Росії є українцями?
Чи всі, хто воює проти Росії воюють за Україну?

Навіть якщо не враховувати іноземних громадян, а лише громадян України, то хіба армія не є зрізом суспільства?
Чи хіба в цьому суспільстві мало русскомірних українофобів?
Чому їх має бути менше в армії?

Не треба робити з армії священну недоторканну корову, виправдовуючи ті недоліки і проблеми які там є.
Більше того, використовувати їх як аргумент для русифікації України.

Хто і де зараз русифікує Україну?
Твоя шиза вже потребує термінової госпіталізації на примусове лікування, разом з фаріоншею в одну палату,
бо на твоєму фоні сом зі своїми темами виглядає високоосвіченим інтелектуалом і видатним філософом.
   
Re: Обострение у Фарион

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті
Хм, а за мовною ознакою нема. Натомість ненависники Фаріон підпадають (тут було про 13 варіантів неукраїнського походження Фаріон).
   
Re: Обострение у Фарион

Хто і де зараз русифікує Україну?
Кацапи, на окупованих територіях.
   
Re: Обострение у Фарион

для чого азовцям взагалі була потреба відповідати фаріон, причому матами і в такій провокативній формі? бачиш божевільного, пройди мимо, але ні треба було обовязково роздмухати срач в суспільстві, щоб що?

Ти - неукраїнець. Я отак вирішив. Бо українець - це насамперед я, а ти з моїми думками та поглядами незгодний. Тому неукраїнець - це ти.
Проходь мовчки, не реагуй, не коментуй, не розпалюй срач.
Але я буду продовжувати називати тебе неукраїнцем.

Подобається?
   
Re: Обострение у Фарион

На камеру необовязково.  Бо це можливо треба людині ще зачіску робити.  Тратитися.  Навіщо.
Можна просто сказати: так я погоджуюсь, що Фаріон - зло. 

І це буде перемога:
Вирвати хоча б одну людину з павутини брехні та самодурства Фаріон.
Зло - це кремлівське кодло. Крапка.

Якщо буде доведено офіційно, що Фаріон до нього належить і вона випустить з рук рятувальний круг з написом "українська мова", то вона автоматом стане злом. І не раніше.
Зрозумів, лапоть?
 
 
   
Re: Обострение у Фарион

Бгг. Ніхто не буде захищати ціною власного життя те, що він ненавидить. Навіть ви. Чи ви вже в лавах ВС РП?
А якщо мобілізували? Чим вони тоді там займаються?
   
Re: Обострение у Фарион

Поки ви не зрозумієте, що москалі за порєбріком, діла не буде.


у XVII—XIX століттях в Україні слово «москаль» використовувалося у значенні «солдат російської армії». То був синонім окупанта. У XX столітті ленини-сралини відбили бажання використати цю назву. Після розвалу спілки епітет москаль почав поступово входити до лексикону українців, спочатку так називали жителів московії, потім легкої руки фаріонників так почали називати російськомовних громадян України. Зараз ухилянти-фаріонщики в найгіршій формі ліплять це лейбл на російськомовних захисників України.
Коли професійному патріоту хочеться жерти, а крім заняття патріотизмом у нього ні мізки ні руки більше ні під що не заточені, то він виверне кужуха не гірше за того кацапа, щоб усунутись в обойму здирництва.
Усіх мастей -ізми у псевдопатріотів (негідників) невикорінні.
   
Re: Обострение у Фарион

А добре вас всіх отуто поплющило на провокаторші яринці, сто чортів їй в брудну сраку !
   
Re: Обострение у Фарион

А я багато разів повторював і ще раз повторю:
Не можна вважати україноненависника українцем.
Ким би і де б він не був.

а ще не можна називати небо землею, чорта богом, місяць марсом, а анатоля ольгердом. 
   
Re: Обострение у Фарион

Ти - неукраїнець. Я отак вирішив. Бо українець - це насамперед я, а ти з моїми думками та поглядами незгодний. Тому неукраїнець - це ти.
Проходь мовчки, не реагуй, не коментуй, не розпалюй срач.
Але я буду продовжувати називати тебе неукраїнцем.

Подобається?
покличте санітарів
   
Re: Обострение у Фарион

Такий підхід призведе в кращому випадку до "двох Корей", де мова буде одна, але вони будуть політичними ворогами - бо одна будує нацистську диктатуру, а друга - ліберальну демократію.
Якщо буде одна мова, значить буде одна нація.
А політичні чи релігійні розбіжності в межах однієї нації - нормальна справа.

Звичайно, що будуть такі, хто за ліберальні, цінності, хто за консервативні, хто за комунізм, хто за анархію, хто за диктатуру.
Як правило це не приводить до розколу нації.

Але у Ваших словах проглядається антиукраїнський підтекст.
Протиставлення нацистської
 диктатури і ліберальної демократії.
Ніби ті, хто за українську мову будуть за нацистську диктатуру, а ті, хто за російську мову будуть за ліберальну демократію.

Насправді то швидше русскомірні більше схильні до диктатури.
А українцям взагалі нема сенсу в якійсь диктатурі, якщо буде одна українська мова.
   
Re: Обострение у Фарион

А якщо мобілізували? Чим вони тоді там займаються?
Стріляють в тих, кого вони люблять. Бугога.
   
Re: Обострение у Фарион

Кацапи, на окупованих територіях.

ключове тут "на окупованих"!
   
Re: Обострение у Фарион

А добре вас всіх отуто поплющило на провокаторші яринці, сто чортів їй в брудну сраку !

то ще не кожен чорт захоче.  На фейсбуці в неї аккаунт заблокований, а про тікток ще не всі чорти чули   :lol:
   
Re: Обострение у Фарион

покличте санітарів

Санітари!!!! Ольгерду погано, бо йому сказали хто він
   
Re: Обострение у Фарион

покличте санітарів
Дійсно, покличте. Саме Так-у вони потрібні. Вам теж.
   
Re: Обострение у Фарион

а ще не можна називати небо землею, чорта богом, місяць марсом, а анатоля ольгердом. 
так це ви москалів називаєте українцями
   
Re: Обострение у Фарион

Ти - неукраїнець. Я отак вирішив. Бо українець - це насамперед я, а ти з моїми думками та поглядами незгодний. Тому неукраїнець - це ти.
Проходь мовчки, не реагуй, не коментуй, не розпалюй срач.
Але я буду продовжувати називати тебе неукраїнцем.

Подобається?

цілком логічно, що якщо я не буду розмовляти українською в когось іншого можуть виникнути застреження, що до мого твердження що я українець, тобто наступне питання якою мовою я розмовляю, допустим польскою, значить я себе цілком визначу як укрїнець (в сенсі громадянин україни) польского походження, де тут образа? фаріон тлумачить те ж саме...
   
Re: Обострение у Фарион

Я останній раз ту дурепу бачив на шоу Говорить Великий Львів де обговорювали якийсь бал, що здається УКУ зробив для студентів..ну як бал - дискотека для студіків у Будинку Вчених. Ех, бачили б ви ту клячу, шо воно там верзло, шо воно там нЕсло і яка в неї була мордяка !
Був би Совєцкій Союз дійшло б воно до члена ЦК КПУ по ідеології, ще й  :lol: мало б Ордєн Друшби Народав.
   
Re: Обострение у Фарион

Дійсно, покличте. Саме Так-у вони потрібні. Вам теж.
Та всі вони тут однакові -мутні та вертляві.
   
Re: Обострение у Фарион

ключове тут "на окупованих"!
ключове "кацапи"
   
Re: Обострение у Фарион

Якщо буде одна мова, значить буде одна нація.

Не буде. Корея - то лише один з яскравих прикладів.
Канада, США, Британія, Австралія - це одна нація?
Германія, Австрія, Швейцарія, Бельгія - ?
Португалія, Бразилія, Мозамбік - ?
Іспанія, Мексика, Аргентина, Болівія, Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка Колумбія, Коста-Рика, Куба, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Сальвадор, Уругвай, Чилі, Еквадор - ????

   
Re: Обострение у Фарион

ми ж начебто про Фаріон, яка злила приватний допис проукраїнського кримчанина? Чи вона для вас та сама священа корова, на яку натякає Анатоллль.
А, Ви вже причепили на фюзеляж кримську жертву, щоб топтатись на Фаріон.
Ну, то я вже писала в ціій темі, що я бісівських танців з цькування українців не підтримую ні в якому випадку.
До речі, за той час, що ви тут танцюєте, жертв з нашого боку збільшилось не на одну одиницю, нажаль.
   
Re: Обострение у Фарион

Хто і де зараз русифікує Україну?
Численні блогери, аналітики, коментатори, хорошіє русскіє...

І практично всі російськомовні.
І хтось же їх тягне в український інформаційний простір.
Всяких арестовичів, шейгіних, світанів, соломіних, ніколаєвскіх ваньків...
Хто?

Візьмемо для прикладу нікалаєвского ванька.
Звідки якийсь ваньок може знати що де летить?
В нього що, радари, авакси, супутники є?

Ясно що це державний проект.
Чому ж держава сама не дає потрібної інформації?
Бо її треба було б давати українською?
А якийсь ваньок, та ще й ніколоєвскій, може й російською казати коли кієвчатам можна пісяти.

Тож русифікація йде від влади.
Що й не дивно, для влади "какая разніца".
   
Re: Обострение у Фарион

цілком логічно, що якщо я не буду розмовляти українською в когось іншого можуть виникнути застреження, що до мого твердження що я українець, тобто наступне питання якою мовою я розмовляю, допустим польскою, значить я себе цілком визначу як укрїнець (в сенсі громадянин україни) польского походження, де тут образа? фаріон тлумачить те ж саме...

Цілком логічно під час війни визнавати факт - українець захищає Україну, а свої тлумачення тримати при собі.
Хочаб з поваги до діла, яке роблять українці, яких ви з Фаріон не вважаєте українцями.
   
Re: Обострение у Фарион

ключове "кацапи"

Ну так це логічно: виженуть кацапів з окупованих територій і ніхто нікого там не русифікуватиме, так само як зараз на підконтрольній території цього ніхто не робить.
   
Re: Обострение у Фарион

Не буде. Корея - то лише один з яскравих прикладів.
Канада, США, Британія, Австралія - це одна нація?
Германія, Австрія, Швейцарія, Бельгія - ?
Португалія, Бразилія, Мозамбік - ?
Іспанія, Мексика, Аргентина, Болівія, Венесуела, Гватемала, Гондурас, Домініканська Республіка Колумбія, Коста-Рика, Куба, Нікарагуа, Панама, Парагвай, Перу, Сальвадор, Уругвай, Чилі, Еквадор - ????
Вас хвилює як би не було кількох україномовних націй?
І чому мене це не лякає?

А може всі ці приклади Ви приводите для того, щоб аргументувати, що можливий варіант Росії, незалежний від Москви? Тут, на території України.
Про що укроси і мріють.

Але це фантазії. І не тому, що українці проти.
Навіть якщо укросам і вдасться знищити русифікацією українську націю, незалежної від Москви держави вони не матимуть.
Будуть поглинуті Московією.
Білорусь прикладом.
   
Re: Обострение у Фарион

Цілком логічно під час війни визнавати факт - українець захищає Україну, а свої тлумачення тримати при собі.
Хочаб з поваги до діла, яке роблять українці, яких ви з Фаріон не вважаєте українцями.

так україну зараз захищають не тільки українці, про що і пише фаріон, для мадяра не є проблемою визначити себе як мадяр, він же не називає себе українцем, хоча і є громадянином україни та воює в українському війську разом з іншими воїнами побратимами, мало того і спілкування українською не є для нього проблемою і у фаріон до нього ніколи не виникне питань українець він чи ні.
   
Re: Обострение у Фарион

так це ви москалів називаєте українцями

мою цитату де я називаюсь хоча б когось українцями. 
В цій темі я називаю Фаріон - ідіоткою, а її послідовників - сектою придурків.

Останнє редагування: 13 листопада 2023 14:12:12 від Bолодимир
   
Re: Обострение у Фарион

Бгг. Ніхто не буде захищати ціною власного життя те, що він ненавидить.
Звідки Ви взяли, що укроси захищають українців?
Вони захищають свою територію, свою державу, де вони є панівною нацією.
І при цьому наголошують, що захищають своє право на русскій мір на цій території.

   
Re: Обострение у Фарион

https://www.bbc.com/ukrainian/multimedia/2014/03/140319_svoboda_video_scandal
як тут не згадати 18 березня 2014 року коли Мірошниченко, Іллєнко та Бенюк у насильницькій формі змусили в.о. президента НТКУ Пантелеймонова написати заяву про звільнення. Робили це на камеру, після чого виклали у відкритий доступ, чим надали рашистам інфопривід для нагнітання істерії в регіонах, де розгортався кремлівський сценарій "російської весни". Кращого подарунка для рашистського агресора важко було вигадати, момент для провокації був підібраний більш ніж своєчасно. Після створеного резонансу, свободівці публічно вибачилися. Але Восток вже запалав, і досі горить.
Наразі, коли Україна воює, ворогові надано черговий інфопривід для звинувачення України за нацитською ознакою.
При цьому у поганій формі ображаються захисники України. Також шляхом дискредитації російськомовних українців проводиться спроба розпалити громадянський конфлікт усередині України. У даному випадку не доводиться чекати, що фаріонствуюча п'ята колона кремля вибачиться перед ЗСУ.
Терплячи провал на фронті, для того щоб уникнути поразки, кремляді пішли вабанк і без оглядки палять свою агентуру в усіх напрямках.
   
Re: Обострение у Фарион

Цілком логічно під час війни визнавати факт - українець захищає Україну, а свої тлумачення тримати при собі.
Хочаб з поваги до діла, яке роблять українці, яких ви з Фаріон не вважаєте українцями.

Фаріон і Ко це діло не потрібно. 
Їм від роботи яку робить ЗСУ ні холодно ні жарко. 

Їм добре тільки коли є можливість попринижувати інших.  Це вони називають боротьбою за мову.
   
Re: Обострение у Фарион

Численні блогери, аналітики, коментатори, хорошіє русскіє...

І практично всі російськомовні.
І хтось же їх тягне в український інформаційний простір.
Всяких арестовичів, шейгіних, світанів, соломіних, ніколаєвскіх ваньків...
Хто?

Візьмемо для прикладу нікалаєвского ванька.
Звідки якийсь ваньок може знати що де летить?
В нього що, радари, авакси, супутники є?

Ясно що це державний проект.
Чому ж держава сама не дає потрібної інформації?
Бо її треба було б давати українською?
А якийсь ваньок, та ще й ніколоєвскій, може й російською казати коли кієвчатам можна пісяти.

Тож русифікація йде від влади.
Що й не дивно, для влади "какая разніца".

Ну, і яка кількість україномовних перейшла на кацапську завдяки всім переліченим особам?
Є така статистика?

Якби ти хоча б іноді вилазив зі своєї мушлі і озирався що відбувається довкола, то обов'язково помітив би як за останні два роки стрімко розвивається україномовний сегмент ютуба.
Така кількість нових блогерів, які роблять якісний контент на найрізноманітнішу тематику. Шалений ріст підписок і переглядів на україномовних каналах, які роками були десь на задньому плані.
Це реальні факти, які легко перевіряються за бажання. І вони як раз доводять, що люди зараз набагато більше цікавляться українським контентом ніж пару років тому.
Де тобі мариться та русифікація взагалі неможливо зрозуміти адекватній людині.

P.S. "Якийсь" Ваньок - військовослужбовець, комунікує зі своєю спільнотою з самого початку, спілкується так, як йому зручно.
Зрозуміло, що дозвіл на оприлюднення всієї інформації, яку він дає в своєму каналі, він має від керівництва, бо якби це було не так, то йому б вже давно "порізали доступ".
Але він НЕ Є офіційним речником від держави, тож абсолютно нічого не порушує.
   
Re: Обострение у Фарион

Звідки Ви взяли, що укроси захищають українців?
Вони захищають свою територію, свою державу, де вони є панівною нацією.
І при цьому наголошують, що захищають своє право на русскій мір на цій території.

"яке воно кончєне!!!"

До речі, це гарні новини: фаріонівці зрозуміли що вони в меншості і майбутнього у них немає.

Останнє редагування: 13 листопада 2023 14:06:54 від Bолодимир
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія