Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

У нас українців Батьківщина дє добре годують ,,
я зрозумів ваші заяви?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Забувши, що вони виїхали з Кацапетовки де дощі вже змили їх хрущобу з каналізацією що промерзла до 5 поверху.

Ну знову те саме!
Не знаю в яких хрущобах жили ви і ваше покоління емігрантів. Вірніше, я дуже добре пам'ятаю постсовковий  "жилфонд", з якого ви усі виїзджали 20-30 років тому. Але до чого це тут і зараз?

Ви втікали від злиднів. Шукали перспектив. Або пригод.
Натомість, теперішня хвиля втікала від війни. Від бойових дій. Від кацапів.
Ви усвідомлюєте цю різницю?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді


   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Хлопець попав в оточення нормальних людей а не решал і прозрів
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це шо? Скоро канацьки баби будуть шпали укладувать? Не від харошої жизні за таку роботу беруться.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну знову те саме!
Не знаю в яких хрущобах жили ви і ваше покоління емігрантів. Вірніше, я дуже добре пам'ятаю постсовковий  "жилфонд", з якого ви усі виїзджали 20-30 років тому. Але до чого це тут і зараз?

Ви втікали від злиднів. Шукали перспектив. Або пригод.
Натомість, теперішня хвиля втікала від війни. Від бойових дій. Від кацапів.
Ви усвідомлюєте цю різницю?

Від війни тікають у Польщу.
В Канаду чи Штати їдуть за кращим життям.
Так само як і 10-20-30 років тому
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Від війни тікають у Польщу.
В Канаду чи Штати їдуть за кращим життям.
Так само як і 10-20-30 років тому
Ні.Власне тікають від війни без наміру повертатись
Північна Америка дає кращі можливості інтеграції.
Останні місяці тільки підтверджують що ті що хотіли пересидіти пару місяців були неправі.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
N88

В Польщу тікають ті хто хочуть воювати в польській армії а в Канаду - ті що в канадійській.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ні.Власне тікають від війни без наміру повертатись
Північна Америка дає кращі можливості інтеграції.
Останні місяці тільки підтверджують що ті що хотіли пересидіти пару місяців були неправі.

Колись тут на ФУПі знущались над біженцями з Сірії які тікали від війни. Бо тікали вони в Європу а не хотіли сидіти в таборах в Турції
   
Re: як вижити біженцям в Канаді


... а тепер вони хороводи по Європі водять в підтримку Хамаса. Догралися. Європейцям треба було їх не приймати, а в муслімські країни перенаправити,  що близькі їм за духом і вірою. 
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Останні місяці тільки підтверджують що ті що хотіли пересидіти пару місяців були неправі.

Якось приблизно так...
А "можливості інтеграції" у кожного свої особисті. Персональні.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді


... а тепер вони хороводи по Європі водять в підтримку Хамаса. Догралися. Європейцям треба було їх не приймати, а в муслімські країни перенаправити,  що близькі їм за духом і вірою.


Ти мені приписуєш цю свою х.й.ю????
Бля, навіть війна нічому дебілів навчити не може :facepalm:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти мені приписуєш цю свою х.й.ю????
Бля, навіть війна нічому дебілів навчити не може :facepalm:
слухай а чого ти зі всіма сваришься ображаешь тобі погано ?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А "можливості інтеграції" у кожного свої особисті. Персональні.

Це так. Життя, це не командний спорт де всі або виграють або ні. Життя це череда індивідуальних досягнень. Єдине що має спільний знаменник це стартові позиції як освіта, знання та країна в якій починаєш. Одна справа починати в країні що що спонукає розвитку твоїх здібностей та талантів, інша справа починати в країні яка не є такою.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Щоб люди не казали як би люди не хвалили але іміграція є іміграція
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Щоб люди не казали як би люди не хвалили але іміграція є іміграція

Іміграція завжди є корисна, якщо дозволяє рости професійно.  Які перспективи в консультанта SAP в Киргизстані, або науковця в науково дослідному інституті де залишились одні пенсіонери?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Житло 3100 на місяць, позика на машину 500, страхування машини 300. Їжа 1000-2000, інтернет and shit. Витрати на місцяць 5-6 тис, 60-70 на рік. Зарплата $25 на годину це 50000 на рік, мінус податки. Треба 80-100 к в рік, щоб вижити новоприбулим тут (Burlington ON)

Подумайте перед тим, як їхати.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

https://www.facebook.com/100001573865715/posts/7206980179364373/

в Канаді саме так, тому українцям там важко виживати B-)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Житло 3100 на місяць, позика на машину 500, страхування машини 300. Їжа 1000-2000, інтернет and shit. Витрати на місцяць 5-6 тис, 60-70 на рік. Зарплата $25 на годину це 50000 на рік, мінус податки. Треба 80-100 к в рік, щоб вижити новоприбулим тут (Burlington ON)

Подумайте перед тим, як їхати.

Я знаю, як жили наші заробітчани в Англії. Кімната на 4-х. Куховарили в складчину. Машину могли купити на всіх одну, а могли і без машини обходитися. В результаті могли відкласти до тисячі фунтів на місяць.
Запитайте Вію чому вона не хоче працювати в німців.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Я знаю, як жили наші заробітчани в Англії. Кімната на 4-х. Куховарили в складчину. Машину могли купити на всіх одну, а могли і без машини обходитися. В результаті могли відкласти до тисячі фунтів на місяць.
Запитайте Вію чому вона не хоче працювати в німців.
Отакої, ви побиваєтеся про гірку долю біженців в Канаді, а винна Вія, яка в Німеччині?
Хожу на мовні курси, отримую соціал, рано чи пізно почну працювати. Чи ви про що?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Хожу на мовні курси, отримую соціал, рано чи пізно почну працювати. Чи ви про що?
тахуйтам
не вмієш ти взагалі працювати
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я до того, що соціал покищо в німців більший, ніж твій можливий заробіток і оплата всього з цього заробітку.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

тахуйтам
не вмієш ти взагалі працювати
Ага, один ти перетружений, а я дітей виростила на божій росі?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Я до того, що соціал покищо в німців більший, ніж твій можливий заробіток і оплата всього з цього заробітку.
Однаковий. Соціал сукупно дорівнює мінімальній зарплаті.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
N88

Це так. Життя, це не командний спорт де всі або виграють або ні. Життя це череда індивідуальних досягнень.

Як права - то командний. Ви ж претесь в іншу країну щр побудувала її команда.
Як обовязки - то індивідуальний. Нікамц нічєго не должен, нє ущемляйте маї права.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Однаковий. Соціал сукупно дорівнює мінімальній зарплаті.

Розкажеш потім скільки витрачатимеш на житло, комуналку, опалення, харчі і скільки залишатиметься.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Розкажеш потім скільки витрачатимеш на житло, комуналку, опалення, харчі і скільки залишатиметься.
Розкажу. Те саме буду витрачати, ніскільки не залишиться. Чи ти думаєш, що ціни на харчі і житло змінюються від факту працювання? Тільки зараз комуналки і страховки оплачуються без моєї участі, тим же соціалом. І в мене голова не болить, чи вистачить. А от працюючим складніше - звільнити можуть, і тоді неясно, на що жити.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Розкажу. Те саме буду витрачати, ніскільки не залишиться. Чи ти думаєш, що ціни на харчі і житло змінюються від факту працювання? Тільки зараз комуналки і страховки оплачуються без моєї участі, тим же соціалом. І в мене голова не болить, чи вистачить. А от працюючим складніше - звільнити можуть, і тоді неясно, на що жити.

Зараз тобі житло дали з розрахунку на тебе і дітей, а знімати ти будеш, вихожячи з доходу.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Зараз тобі житло дали з розрахунку на тебе і дітей, а знімати ти будеш, вихожячи з доходу.
Я залишуся жити в тій же квартирі, вона мене влаштовує. Переїздити з трикімнатної за 650 євро в однокімнатну за 500 євро не має жодного сенсу, погодься.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Іміграція

Це коли в країну
Еміграція це коли з
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Зараз тобі житло дали з розрахунку на тебе і дітей, а знімати ти будеш, вихожячи з доходу.
Зрозуміла нарешті, про що ти. Біженці не нелегали-заробітчани, у нас краща ситуація в сенсі житла, воно вже є. І дозвіл на роботу є. Тому не цікавить нелегальна робота нижче мінімалки з койко-місцем в гуртожитку. А ті, про кого ти пишеш вище, погоджувалися саме на такі умови, їм все одно, де переспати, з ранку до ночі на роботі за 5-10 євро на годину, на обід мівіна, бо додому треба тисячу відправити, там діти голодні.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Зрозуміла нарешті, про що ти. Біженці не нелегали-заробітчани, у нас краща ситуація в сенсі житла, воно вже є. І дозвіл на роботу є. Тому не цікавить нелегальна робота нижче мінімалки з койко-місцем в гуртожитку. А ті, про кого ти пишеш вище, погоджувалися саме на такі умови, їм все одно, де переспати, з ранку до ночі на роботі за 5-10 євро на годину, на обід мівіна, бо додому треба тисячу відправити, там діти голодні.

Ви цим дописом чомусь намагаєтесь поставити сьогодняшніх біженців вище за "нелегалів—заробітчан"((——
Хоча це саме вони допомагали біженцям в перші місяці війни. В тому числі і порадами.
Не здається що таким чином вносите розбрат в стосунки між украінцями?(
пс. Я останнім часом помічаю таку тенденцію в ФБ——
На одне запитання , заданне біженцями——налітає купа украінців з усіх сторін і починається срач(
Сумська нещодавно попросила накидати бабла для колеги, у якого в квартиру попала ракета——так там вже того колегу майже розіп"яли ті ж прості украінці((
Не виходить у наших людей порозумітися без скандалів та срачів((

пс.Незалежно від цих сторонніх думок——особисто я—повністю на стороні біженців і завжди підтримую всіх як мінімум своіми податками.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Via

Ви цим дописом чомусь намагаєтесь поставити сьогодняшніх біженців вище за "нелегалів—заробітчан"((——
Хоча це саме вони допомагали біженцям в перші місяці війни. В тому числі і порадами.
Не здається що таким чином вносите розбрат в стосунки між украінцями?(
пс. Я останнім часом помічаю таку тенденцію в ФБ——
На одне запитання , заданне біженцями——налітає купа украінців з усіх сторін і починається срач(
Сумська нещодавно попросила накидати бабла для колеги, у якого в квартиру попала ракета——так там вже того колегу майже розіп"яли ті ж прості украінці((
Не виходить у наших людей порозумітися без скандалів та срачів((

пс.Незалежно від цих сторонніх думок——особисто я—повністю на стороні біженців і завжди підтримую всіх як мінімум своіми податками.
А по темі не пробували читати? Я цим дописом пояснюю, що біженці, які зараз підуть працювати, не опиняться в таких умовах, як нелегали-заробітчани 10-20 років тому. Радник десь там щось бачив у Англії, тому побивається дуже.
Нині реалії інші. Всі всім допомогають.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

як мінімум своіми подат
Сміявсі. Проїздний з олівцем і податки останні 3 роки (частково). Але стрибнув!

Хоча це саме вони допомагали біженцям в перші місяці війни. В тому числі і порадами.
Ага, саме нелегали  :facepalm: Особливо з Чернівців.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Зараз тобі житло дали з розрахунку на тебе і дітей, а знімати ти будеш, вихожячи з доходу.

Зрозуміла нарешті, про що ти. Біженці не нелегали-заробітчани, у нас краща ситуація в сенсі житла, воно вже є. І дозвіл на роботу є. Тому не цікавить нелегальна робота нижче мінімалки з койко-місцем в гуртожитку. А ті, про кого ти пишеш вище, погоджувалися саме на такі умови, їм все одно, де переспати, з ранку до ночі на роботі за 5-10 євро на годину, на обід мівіна, бо додому треба тисячу відправити, там діти голодні.


Ви цим дописом чомусь намагаєтесь поставити сьогодняшніх біженців вище за "нелегалів—заробітчан"((——
Хоча це саме вони допомагали біженцям в перші місяці війни. В тому числі і порадами.
Не здається що таким чином вносите розбрат в стосунки між украінцями?(
пс. Я останнім часом помічаю таку тенденцію в ФБ——
На одне запитання , заданне біженцями——налітає купа украінців з усіх сторін і починається срач(
Сумська нещодавно попросила накидати бабла для колеги, у якого в квартиру попала ракета——так там вже того колегу майже розіп"яли ті ж прості украінці((
Не виходить у наших людей порозумітися без скандалів та срачів((

пс.Незалежно від цих сторонніх думок——особисто я—повністю на стороні біженців і завжди підтримую всіх як мінімум своіми податками.

Вихід тількі один - повертатись до Украіни, якщо така сітуація
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А по темі не пробували читати? Я цим дописом пояснюю, що біженці, які зараз підуть працювати, не опиняться в таких умовах, як нелегали-заробітчани 10-20 років тому. Радник десь там щось бачив у Англії, тому побивається дуже.
Нині реалії інші. Всі всім допомогають.

Та все нормально прочитав(
Думаю ви трошки помиляєтеся про "рівні умови"( чи може навіть "кращі умови")——
Ті що раніше були "нелегалами—заробітчанами" мають кращі скіли для виживання, та кращий досвід такого виживання.
Тому у них все—одно кращий початковий момент для успішноі самореалізаціі(
пс. Дуже багато біженців зараз——здаються—опускають руки при виникненні якихось нестандартних ситуацій та повертаються в Украіну(
В той же час "заробітчани" більш стійкі до таких моментів ——та й в принципі вони вже давно зробили свій вибір краіни для проживання та розвитку(
Легалізація украінців в Німеччині тільки прискорила процес інтегрування колишніх заробітчан в німецьке суспільство(
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сміявсі. Проїздний з олівцем і податки останні 3 роки (частково). Але стрибнув!

Ага, саме нелегали  :facepalm: Особливо з Чернівців.

Сергій незадоволений, що нелегали отримують приблизно також як і біженці. Він так довго стрибав по жердинах, а тут приіхала якась Вія та має майже ті сами умови. Це зрозуміло - то несправедливо по відношенню до Сергія З.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Та все нормально прочитав(
Думаю ви трошки помиляєтеся про "рівні умови"( чи може навіть "кращі умови")——
Ті що раніше були "нелегалами—заробітчанами" мають кращі скіли для виживання, та кращий досвід такого виживання.
Тому у них все—одно кращий початковий момент для успішноі самореалізаціі(
пс. Дуже багато біженців зараз——здаються—опускають руки при виникненні якихось нестандартних ситуацій та повертаються в Украіну(
В той же час "заробітчани" більш стійкі до таких моментів ——та й в принципі вони вже давно зробили свій вибір краіни для проживання та розвитку(
Легалізація украінців в Німеччині тільки прискорила процес інтегрування колишніх заробітчан в німецьке суспільство(

Тут Сергій розповидае про себе, що він має дещо краще скіли, досвід виживаня, та і вообще.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сергій незадоволений, що нелегали отримують приблизно також як і біженці. Він так довго стрибав по жердинах, а тут приіхала якась Вія та має майже ті сами умови. Це зрозуміло - то несправедливо по відношенню до Сергія З.
І має так само як путцфрау не миючи унітази туркам. За це дякуємо німцям.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія