Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

А яка гарна у Канаді осінь! Кращої не бачив.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ще більше дратує критика мешканців коміблоків канадських чи американських будинків - приїжджаєш посеред зими, снігу на два метри навкруги, завірюха, а в будинку тепло, сухо та затишно. Так і хочеться пошвидше поставити сушити гірсколижні бути та сісти біля каміна з склянкою бурбона.

Але ж ні, не правильно пастроєно! Далжно біть в 4 кірпіча. Після цього хочеться взяти кожну з чотирьох цеглин та розбити на голові щоб перестав п***а як кацап.

Останнє редагування: 20 грудня 2023 03:02:58 від Dobre
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ще більше дратує критика мешканців коміблоків канадських чи американських будинків - приїжджаєш посеред зими, снігу на два метри навкруги, завірюха, а в будинку тепло, сухо та затишно. Так і хочеться пошвидше поставити сушити гірсколижні бути та сісти біля каміна з склянкою бурбона.

Але ж ні, не правильно пастроєно! Далжно біть в 4 кірпіча. Після цього хочеться взяти кожну з чотирьох цеглин та розбити на голові щоб перестав п***а як кацап.

Що ти розумієш! "Бурбон", "камін", "бути", "єбути".... От вискочити в 30-градусний мороз в 3ій ранку з хати на двір, бо там - ... ерм.... туалет (!), щоб попісяти - от ТО розвага! Бо стіну в 4 кірпіча не продовбиш для труби від унітаза, та й не прогріється хата всередині аж до квітня через ті ж 4 кірпіча, а грубка тепла лише до 1ї ночі, а зранку вставати в тій дубаріні, благо перина є, а в тих Канадах - хіба вони знають, ЩО то - "перина", зі справжнього гусячого пір'я? В них хіба навіть гуси є?! А як є - то хіба можна з них пір'я на перину дерти?!

Останнє редагування: 20 грудня 2023 03:19:38 від GizmoGremlin
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А яка гарна у Канаді осінь! Кращої не бачив.
Це так, але нашоi весни немае. Зима-зима-зима - бац, лiто.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це так, але нашоi весни немае. Зима-зима-зима - бац, лiто.

То правда, весна ніби й коротка. Але якщо її прихід відраховувати від моменту, коли клен починає гнати сік (останній тиждень лютого - перші тижні березня), і в той час поїздити по шугарбушах (фермах кленового сиропу), де пригощають смаженими ковбасками, яєшнею, солодкими бобами, млинцями, беконом, - і все це - залито необмеженою кількістю темного сиропу, + понакручувати льодяників з кленового сиропу на снігу, + гаряча кава (хай навіть і глибоко тут ненависна "бачкова"-американка) з яким печивом з тим же сиропом замість цукру - то весна в душу прийде рано!  :beach:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
nik

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Подобається кордон між канадою та США. Дорога в США, хатка за стовпчиком в Канаді

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це так, але нашоi весни немае. Зима-зима-зима - бац, лiто.

Яка там зима? Немає вже тієї зими, що раніше була по півроку.  Ось сьогодні, 19го Грудня, у GTA, північніше від HWY 407 перший сніг за Грудень випав. І то якихось  3-4 см. А за пару днів обіцяють +6 і дощі. В Торонто навіть і того не було. Дороги сухі, їздити одне задоволення! На Новий Рік  теж якийсь плюс обіцяють. От тієї  зими і лишиться 3 - 3.5 місяці , а там і весна прийде.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Подобається кордон між канадою та США. Дорога в США, хатка за стовпчиком в Канаді

Показати зображення...

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

То правда, весна ніби й коротка. Але якщо її прихід відраховувати від моменту, коли клен починає гнати сік (останній тиждень лютого - перші тижні березня), і в той час поїздити по шугарбушах (фермах кленового сиропу), де пригощають смаженими ковбасками, яєшнею, солодкими бобами, млинцями, беконом, - і все це - залито необмеженою кількістю темного сиропу, + понакручувати льодяників з кленового сиропу на снігу, + гаряча кава (хай навіть і глибоко тут ненависна "бачкова"-американка) з яким печивом з тим же сиропом замість цукру - то весна в душу прийде рано!  :beach:
Як ви атмосферно то розписали. Я ніби відчув це все:) Вже починаю чекати на вЕсну!
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Показати зображення...

Де це? Не знайшов
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Показати зображення...

О, знайшов. Canusa Ave  :D
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

О, знайшов. Canusa Ave  :D

 (tu)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Як ви атмосферно то розписали. Я ніби відчув це все:) Вже починаю чекати на вЕсну!

 :drinks:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Насправді то канадська дорога. :)  КПП американське на в'їзді на неї

Local legend claims that a group of rather drunken surveyors, when given the task of determining the United States–Canada border line in the region (nominally at 45.00°N), decided to place the border right through the middle of the village along what is now Canusa Street.[citation needed] On the current cadastral graphic matrix, however, the border line is drawn along the southern border to the street, suggesting that it is entirely located within Canada. In practice, the road itself is treated as the border, dividing Canadian residents to north from United States residents to the south.

https://en.wikipedia.org/wiki/Canusa_Street

Практично - так і є. Поки не перетнув кордон, по дорозі можна їхати лише в одному напрямку, в залежності від країни.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

>  КПП американське на в'їзді на неї

Бо то не вся дорога, а її пряма частина, що йде вздовж 45 паралелі. Там, де вона робить поворот, стоїть пропускний пункт.
Рік тому, я зовсім недалеко від неї перетинав кордон на іншому пропускному пункту з Вермонтом, по дорозі в Бостон. Якби знав тоді про неї - обов'язково б проїхав нею.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Про "треба працювати" я вже писав, згоден, тому повторюватися не буду.

Убогі хатки (вартістю в умовний мільйон) є і цього не забереш. Як і розкішні.

Кава в Канаді гівно, це доконаний факт.

Але найголовніше справді стосується "вузького набору раніше бачених речей", це дуже влучне зауваження. Якщо прибув в Канаду прямо з Стрия, Рогатина чи Чорткова - то, можливо, так, наче на іншу планету потрапив. Якщо їхав з біди цілеспрямовано з метою заробити і жити в достатку - це саме та країна, яка дає простий шанс на це: працюй і все буде (але потім).

Але теперішні  т.зв. "біженці" - справді балувані Галі  :D
 
Купа хороших програмістів поки що розводять піцу чи миють машини, більш вдалі отримують парт-тайм і ще не розуміють що вони тут роблять, маючи раніше на київських галерах співмірні гроші. Один хороший дизайнер не знав як відповісти на питання співбесіди "Do you have Canadian's Photoshop experience?"  :weep:
Трак-драйвери навіть після років успішного досвіду в Європі платять по $10k за канадські ліцензії, приступають до роботи і шось не розуміють, "та же в Польщі я мав більше", кажуть. Будівельники навіть після європейського досвіду на початках працюють значно більше (в годинах, в об'ємах).

З часом, звичайно, усе вирівнюється. Успішних кейсів  достатньо, повторюсь, новоприбулий народ загалом оптимістично дивиться в майбутнє.

А стосовно жахливого клімату (він жахливий),  місцевого життєвого устрою (він специфічний), звичаїв (їх нема, вірніше - у кожного свої), їжі тощо - до цього просто треба бути готовим. І, головне, бути готовим жити як усі і не нервувати старожилів своїми першими судженнями та враженнями. Як я  :-B

пентагон, я тебе прошу, не їдь до Канади, тут дійсно все погано, від житла до кави, всі постійно страждають і не бачити тому кінця. Місцевий нарід тупий, живе в борг. Клімат жах, всі мерзнуть, хати з фанери не нагрієш :) Вали в польщу або воювати абощо.

P.S. Знайомий новоприбулий хотів купити машину за $5000, мені не вірив, що це погана ідея, але араби йому трохи пояснили. Добре, можна було купити нормальний седан за 15, але вiн вирішив брати SUV за 30, це приблизно стільки грошей, скільки в нього є. Але фотки підуть в Україну як йому гарно в Канаді живеться. Чесно, я цього не розумію. Good luck to him.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

а там і весна прийде.

Для тих хто не знає - як правило всі сезони в США/Канаді зміщені на місяць в порівняні з Європою. Зима починається в січні, весна в квітні, осінь в жовтні. Це за моїми не-науковими спостереженнями. Грудень тепло до Різдва, березень холодний як зима, кінець серпня та вересень найкращий місяць.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Ale

Що ти розумієш! "Бурбон", "камін", "бути", "єбути".... От вискочити в 30-градусний мороз в 3ій ранку з хати на двір, бо там - ... ерм.... туалет (!), щоб попісяти - от ТО розвага! Бо стіну в 4 кірпіча не продовбиш для труби від унітаза, та й не прогріється хата всередині аж до квітня через ті ж 4 кірпіча, а грубка тепла лише до 1ї ночі, а зранку вставати в тій дубаріні, благо перина є, а в тих Канадах - хіба вони знають, ЩО то - "перина", зі справжнього гусячого пір'я? В них хіба навіть гуси є?! А як є - то хіба можна з них пір'я на перину дерти?!
Мінус 30 в Україні давно не було і туалет на відміну від кацапів більшість має в будинках
Ви там зовсім єбонулись зі своїми медведями - йдіть сніг розгрібати і вчити китайський)
І да - Канада повна срака)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

не плутай туризм з еміграцією, що до вологості трохи західніше сантандеру зараз 88%  :facepalm: і так майже всю зиму, поки сонце не почне трошки довше світити, але кажу різним людям пасують різні умови

Я пишу за свої враження. І на еге зимою там набагато менше відчувається вологість ніж у більшості міст Європи. Так, багато дощів. Але зовсім не буває слякоті. І в цей місцевості ще є ефект «альпійського фену».

І на мене краще 3 дня дощів, в потім 3 дня сонця (з температурою 10-15 градусів), ніж тижнями без сонця (з температурою від -5 до +5).

Але згоден - кожному  своє. Багато хто полюбляє зимку зі снігом та морозами. І для них Канада буде краща
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

От вискочити в 30-градусний мороз в 3ій ранку з хати на двір, бо там - ... ерм.... туалет (!),
Gizmo, до чого тут спогади дитинства?
Мда...

Клімат жах, всі мерзнуть

Та яке. Суворі люди. Бачив народ під снігом в шортах і кросівках, або в кроксах яких-небуть...  :laugh:  Ну, нехай це з гаража в машину і з машини в магазин, але все одно, я б так не зміг.



завжди дивували люди, які з розумним виглядом розмірковують про недоліки клімату в Іспанії чи Канаді. Ті самі люди з України, що все життя прожили в кліматичних умовах як не срачка то понос як не дощ то мокрий сніг та ожеледиця з вітром і тільки три місяці на рік гарні кліматичні умови.
Дозвольте я спробую трохи пояснити цей незбагненний для вас феномен.
Так от: можливо про різницю клімату пишуть люди, що як і ви, бачили в житті не тільки рідну країну? І вже десь трохи пожили в інших кліматичних умовах?
Може таке бути?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Ale

В 2018 був тиждень в Іспанії біля Барселони в серпні - плюс 40 - в тіні)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
DBA

Ще більше дратує критика мешканців коміблоків канадських чи американських будинків - приїжджаєш посеред зими, снігу на два метри навкруги, завірюха, а в будинку тепло, сухо та затишно. Так і хочеться пошвидше поставити сушити гірсколижні бути та сісти біля каміна з склянкою бурбона.

Але ж ні, не правильно пастроєно! Далжно біть в 4 кірпіча. Після цього хочеться взяти кожну з чотирьох цеглин та розбити на голові щоб перестав п***а як кацап.

Не всё так однозначно…
Я жил под ванкувером в доме зимой в январе недолго, где-то по уровню ренты выше среднего. Всё было хорошо, камин, елочки за окном, туды-сюды… пока одним утром не обнаружил, шо нет воды на втором этаже. Внизу была. Прибег хозяин, залез куда-то на чердак и отогревал трубы горячим феном минут 30. Замерзло видите-ли за ночь. Я так понял для него это было обычное явление как кофе по утрам.

За соседей долбающих лед и расчищающих снег каждое утро я молчу…. то таке, меня не касалось.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

В 2018 був тиждень в Іспанії біля Барселони в серпні - плюс 40 - в тіні)

На Півночі Іспанії, біля океану, більше ніж 30 ніколи не буває. А так, майже все літо, біля 23-25.

Середня температура у серпні - 22 в день  (18 вночі)
Середня температура у грудні  - 13 в день ( 9 вночі )

Тобто середня температура протягом ріку змінюється лише на 9-10 градусів

Останнє редагування: 20 грудня 2023 11:30:20 від Alezka
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Середня температура у серпні - 22 вдень

Якось холоднувато, нє? Їздите влітку на південь погрітися?))
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
Ale

На Півночі Іспанії, біля океану, більше ніж 30 ніколи не буває. А так, майже все літо, біля 23-25.

Середня температура у серпні - 22 в день  (18 вночі)
Середня температура у грудні  - 13 в день ( 9 вночі )

Тобто середня температура протягом ріку змінюється лише на 9-10 градусів
Ну я про Барселону та і на півночі океан а він холодний - то інша тема
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Якось холоднувато, нє? Їздите влітку на південь погрітися?))

Це середня температура. Після обіду зазвичай 25. З урахуванням сонця це дуже приємна температура і для пляжу, і для міста. Майже ніде немає кондиціонерів.

Наприклад в Одесі влітку середня 28-18. Тобто на 6 градусів в середньому в день свіжіше ніж у Одесі.

Ну і майже все літо мої проводять у Києві. Тому на Південь Іспанії не дуже часто подорожують. Там зовсім іншій «вайб». Від кількості кацапів і криміналу до місцевої кухні.

Бенідорм та Аліканте відрізняються від Кантабріі та Астуріі як Ніцца від Бордо.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

На Півночі Іспанії, біля океану, більше ніж 30 ніколи не буває. А так, майже все літо, біля 23-25.

Середня температура у серпні - 22 в день  (18 вночі)
Середня температура у грудні  - 13 в день ( 9 вночі )

Тобто середня температура протягом ріку змінюється лише на 9-10 градусів

початок весни в средньому від початку березня і аж до осені десь кінець жовтня, пора супер, а ось зима мені не зайшла, особливо коли постійно дощить, короткі дні і висока вологість, лишається хіба в кнайпі дудлити сидр і закусувати качопо :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

завжди дивували люди

завжди дивували люди яким властиво робити висновки вселенського маштабу і такої ж вселенської тупості, особливо тоді коли немає жодного поняття про що і з ким мова  :facepalm:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

початок весни в средньому від початку березня і аж до осені десь кінець жовтня, пора супер, а ось зима мені не зайшла, особливо коли постійно дощить, короткі дні і висока вологість, лишається хіба в кнайпі дудлити сидр і закусувати качопо :)

А де ти жив? Біля узбережжя або в горах? Бо Більбао від Овʼєдо відрізняється
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А де ти жив? Біля узбережжя або в горах? Бо Більбао від Овʼєдо відрізняється

більбао і від сантандера і навіть від сансебастяна відрізняється, так само, як овєдо від хіхона хоча відстань всього 15-20 хв їзди між ними, але мова наче про прибережні міста, то в зимку картина між басками, кантабрією, астурією імхо більш менш однакова
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Замерзло видите-ли за ночь. Я так понял для него это было обычное явление как кофе по утрам.

За соседей долбающих лед и расчищающих снег каждое утро я молчу…. то таке, меня не касалось.

Я таких душераздіраючих історій про окремі будинки в Австралії, про повені та навіть крокодилів що запливають в кухню можу теж розповісти.

Про weatherboard будинок в Мельбурні без ізоляції, де зимою потрібно мати дві електричні ковдри можу теж розповісти як очевидець.

Але це не значить що житловий фонд в Австралії весь такий.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Слухайте,ну невже у всіх відсутній мінімальне відчуття такту обговорювати курорти чи де краще насипають в цей момент?  б***ь,навіть олдвуд вспокоївся зі  своїми тема про пожратьпосрать. Просто огидно читати. б***ь, "біженці"
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

За соседей долбающих лед и расчищающих снег каждое утро я молчу…. то таке, меня не касалось.

Я би ще розумів, якщо би хтось виріс на Ямайці, чи був першим європейцем з Першого Флоту хто ступив на землю Порт Джексон, що нині Сідней, Австралія, та жалівся на сніг та замерзлу воду.

Але ті що більшу половини життя прожили в кліматі де тільки 3 місяці на рік гарна погода та тепло, не мають права жалітись. Це виглядає фальшиво.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
DBA

Я таких душераздіраючих історій про окремі будинки в Австралії, про повені та навіть крокодилів що запливають в кухню можу теж розповісти.

Про weatherboard будинок в Мельбурні без ізоляції, де зимою потрібно мати дві електричні ковдри можу теж розповісти як очевидець.

Але це не значить що житловий фонд в Австралії весь такий.

Ты тупой кацапский валенок. Кричал шо в Канаде везде классное и теплое жилье, я тебе дал контр-пример. До чого тут австралийское придурок?  :lol: тема то о тебе и твоих вселенских выводах долбоебских
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Кричал шо в Канаде везде классное и теплое жилье, я тебе дал контр-пример.

Немає місця в світі де всі будинки ідеальні. Я сказав що в Канаді стандарти будівництва високі і будинки відповідають кліматичним умовам. Так сам як і в Австралії та США. Винятки є всюди.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ті що більшу половини життя прожили в кліматі де тільки 3 місяці на рік гарна погода та тепло, не мають права жалітись.

Ясно. "Стуліть писки, приїзджі!" :D

Пане Dobre, ви... гоните. Трохи.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ясно. "Стуліть писки, приїзджі!" :D

Пане Dobre, ви... гоните. Трохи.

Жалітись на життя, це природня властивість людей. І це добре, є рушником прогресу, поки люди в своїй журбі не зупиняються і починають жити навкруги негативних фактів: ах це так холодно в Мілані чи Торонто, ах «так невіносімо жарко і душно» в Барселоні чи Брісбені.

Забувши, що вони виїхали з Кацапетовки де дощі вже змили їх хрущобу з каналізацією що промерзла до 5 поверху.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія