Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну то нафік мені та америка бомжувати :D
==============
 8-:
А я тобі нічого і не пропонував. :aggressiv:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

======================
Звісно,беруть, але в Канаді,наприклад, є проблеми- такі будиночки в  зонах відпочинку діють тільки в період  літа осені і все.

Потім відключають інтернет і  воду.
Живи,як хочеш.
Такі будиночки ставлять в зонах відпочинку,біля озер.
Там є інфраструктура-  ванна,душ,туалет стаціонарні, на території зони відпочинку, крім тих,що є в тебе в мобільному  будиночку.

Є таке але є в NJ є стационарні для проживання
а є такі як ти казав
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Про  архітектуру в Канаді та і Америці- це навіть не смішно,якщо чесно. Це реально жерсть.

Ти всю Америку бачив?

Ось типовий будинок вищого середнього красу в Лас Вегас:

https://www.zillow.com/homedetails/2640-Grassy-Spring-Pl-Las-Vegas-NV-89135/7149952_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Фінікс:

https://www.zillow.com/homedetails/10757-E-Yearling-Dr-Scottsdale-AZ-85255/8039903_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Каліфорнії в дуже гарному місці:

https://www.zillow.com/homedetails/7243-Spoonbill-Ln-Carlsbad-CA-92011/16657921_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare


І так далі по списку. Якщо ти мені покажеш де в світі будують гарніше та краще, то я буду вдячний.

І це не поодинокі будинки - це забудови на десятки кілометрів приблизно в такому стилі та якості.


Останнє редагування: 18 грудня 2023 03:09:48 від Dobre
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

довга хата ширина 4  і длініа 12 метрів дєсь так можу помилятися
====================

8 спальних місць, одна кухня, один туалет, це щоб було зрозуміло, про що він. ;)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти всю Америку бачив?

Ось типовий будинок вищого середнього красу в Лас Вегас:

https://www.zillow.com/homedetails/2640-Grassy-Spring-Pl-Las-Vegas-NV-89135/7149952_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Фінікс:

https://www.zillow.com/homedetails/10757-E-Yearling-Dr-Scottsdale-AZ-85255/8039903_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Каліфорнії в дуже гарному місці:

https://www.zillow.com/homedetails/7243-Spoonbill-Ln-Carlsbad-CA-92011/16657921_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare


І так далі по списку. Якщо ти мені покажеш де в світі будують гарніше та краще, то я буду вдячний.

І це не поодинокі будинки - це забудови на десятки кілометрів приблизно в такому стилі та якості.

=====================
Слухай, є,звісно ті,хто по  десятку нетрадиційних будинків судить про архітектуру.
Я- не такий.

Якщо хочеш,накидаю фоток даунтауна Торонто, подивимось, що ти скажеш про архітектуру. :facepalm1:

Старющі фанерні будинки,яким місце на звалищі.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось в Каліфорнії в дуже гарному місці:

https://www.zillow.com/homedetails/7243-Spoonbill-Ln-Carlsbad-CA-92011/16657921_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare\

===========================

Ти  чесно вважаєш ось це- архітектурою  за ТРИ мільйона баксів??? 8-:

У тебе зі смаком і поняттям архітектури великі проблеми.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

====================

8 спальних місць, одна кухня, один туалет, це щоб було зрозуміло, про що він. ;)

Я колись знімав такий будинок біля гірськолижного курорту. Три спальні, дві повних ванних кімнати, велика кухня та гостина. Навіть не скажеш що то мобільний будинок - теплий, затишний, було супер. Едине що погано - гаража немає, просто навіс.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось типовий будинок вищого середнього красу в Лас Вегас:

https://www.zillow.com/homedetails/2640-Grassy-Spring-Pl-Las-Vegas-NV-89135/7149952_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare
======================

 :facepalm1:
Так я ж тобі і кажу- кому і бетонний сарай - невїпенна архітектура. :weep:

Я за часи підробітку в дизайн-агентстві в Канаді   перебачив  сотні будинків.
Там були і за 10 і  15 мільйонів будинки з каменю і бетону.
Але те якраз і доводить  те,що я сказав. :)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

====================

8 спальних місць, одна кухня, один туалет, це щоб було зрозуміло, про що він. ;)

Та ні всього 6
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти всю Америку бачив?

Ось типовий будинок вищого середнього красу в Лас Вегас:

https://www.zillow.com/homedetails/2640-Grassy-Spring-Pl-Las-Vegas-NV-89135/7149952_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Фінікс:

https://www.zillow.com/homedetails/10757-E-Yearling-Dr-Scottsdale-AZ-85255/8039903_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare

Ось в Каліфорнії в дуже гарному місці:

https://www.zillow.com/homedetails/7243-Spoonbill-Ln-Carlsbad-CA-92011/16657921_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare


І так далі по списку. Якщо ти мені покажеш де в світі будують гарніше та краще, то я буду вдячний.

І це не поодинокі будинки - це забудови на десятки кілометрів приблизно в такому стилі та якості.


так жівуть в америці може 5 відсотків , такі будинки і в Україні можна знайти .
миж наче про середньйого американця чи ні?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось типовий будинок вищого середнього красу в Лас Вегас:

https://www.zillow.com/homedetails/2640-Grassy-Spring-Pl-Las-Vegas-NV-89135/7149952_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare
======================

 :facepalm1:
Так я ж тобі і кажу- кому і бетонний сарай - невїпенна архітектура. :weep:

Я за часи підробітку в дизайн-агентстві в Канаді   перебачив  сотні будинків.
Там були і за 10 і  15 мільйонів будинки з каменю і бетону.
Але те якраз і доводить  те,що я сказав. :)

ая в кінах надивився намних
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я колись знімав такий будинок біля гірськолижного курорту. Три спальні, дві повних ванних кімнати, велика кухня та гостина. Навіть не скажеш що то мобільний будинок - теплий, затишний, було супер. Едине що погано - гаража немає, просто навіс.
=================

Я пять років в такому відпочивати їздив на озеро. ;)

Автівку ж можна було просто поставити на парковку, в чому проблема? :S
В Канаді це два долари за день коштувало.
Дорого? 8-:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Та ні всього 6
================

Вісім. Стандартний Караван. ;)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

так жівуть в америці може 5 відсотків , такі будинки і в Україні можна знайти .
миж наче про середньйого американця чи ні?
===============

Не ламай "американську мрію"- Будинок, автівка, жінка,двоє дітей і собака. ;)

Вже не актуально. :weep:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

а я в кінах надивився на них
===================
Сергію,якби ти ще висновки зробив з побаченого. :tongue:

ПиСи Включи функцію Т9 на Айпеді.
Та функція набагато розумніше за тебе- хоч помилки буде виправляти.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

===================
Сергію,якби ти ще висновки зробив з побаченого. :tongue:

Я був  в захваті і плакав від красоти нелюдскої від того що в домах є прислуга і два гхолодильника
і якій дезайн будинку немає цього соціалізму и власного прожекту від голови
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я був  в захваті і плакав від красоти нелюдскої від того що в домах є прислуга і два гхолодильника
і якій дезайн будинку немає цього соціалізму и власного прожекту від голови
=========================

Це твої сексуальні проблеми,якщо чесно- плач і далі. :weep:

Це з-за таких,як ти в Ізраїлі  казали  репатріантам- осісьйо дивіцця- холодильник та телевізор, отак включаєцця. :lol:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

================

Вісім. Стандартний Караван. ;)

Що вісім і що таке караван
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

=========================

Це твої сексуальні проблеми,якщо чесно- плач і далі. :weep:

Це з-за таких,як ти в Ізраїлі  казали  репатріантам- осісьйо дивіцця- холодильник та телевізор, отак включаєцця. :lol:
я вибачаюсь  :)  ви про що
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

так жівуть в америці може 5 відсотків , такі будинки і в Україні можна знайти .
миж наче про середньйого американця чи ні?

Дивись на райони з медійними статками від 140 тисяч долларів і такої забудови буде на милі та милі в Каліфорнії, Арізоні, Неваді.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

===============

Не ламай "американську мрію"- Будинок, автівка, жінка,двоє дітей і собака. ;)

Вже не актуально. :weep:


мрія не актуальна вже з 70х, після поразки у Вьетнамі, коли доллар став папірцем і втратив золоте забезпечення.
Будинки і земля  з того часу подорожчали з 30 тисяч до 300-400 тисяч.
І зараз відбувається те саме після поразки в афгані і іраку і боягузництва перед хуйлом нерухомість знову летить у космос і америка може перетворитись у третій світ.
Хуйло і китаєць знають шо вони роблять
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ой не кажіть
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Дивись на райони з медійними статками від 140 тисяч долларів і такої забудови буде на милі та милі в Каліфорнії, Арізоні, Неваді.


no comment
   
Re: як вижити біженцям в Канаді
nik

то взагалі йопаний масачусетс


ржака  :laugh:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

no comment
:lol:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ось в Каліфорнії в дуже гарному місці:

https://www.zillow.com/homedetails/7243-Spoonbill-Ln-Carlsbad-CA-92011/16657921_zpid/?utm_campaign=iosappmessage&utm_medium=referral&utm_source=txtshare\

===========================

Ти  чесно вважаєш ось це- архітектурою  за ТРИ мільйона баксів??? 8-:

У тебе зі смаком і поняттям архітектури великі проблеми.

Не сперечаюсь. Але я щойно повернувся з поїздки по околицям подивитись на різдвяні вогні як люди прикрашають будинки та цілі вулиці, і я не можу пригадати чи я коли небудь бачив гарніше де небудь в світі. І це все тягнеться на кілометри та кілометри. Як попав в якийсь сюрреалістичний казковий світ.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сцуко, нарід ніяк не підніметься з першої сходинки піраміди Маслова :(
Пожрать-пасрать-одітися-і шо б дах над головою був :facepalm:

Для мене найтяжчим періодом еміграції були перші 3-4 місяці, коли проходив день і ні тобі ніхто не подзвонив ні ти
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

no comment

140 тисяч на рік медіаний статок на домогосподарство чи більше - це не диво для прибережної Південоі Каліфорнії до 10 миль від океану.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сцуко, нарід ніяк не підніметься з першої сходинки піраміди Маслова :(
Пожрать-пасрать-одітися-і шо б дах над головою був :facepalm:

Для мене найтяжчим періодом еміграції були перші 3-4 місяці, коли проходив день і ні тобі ніхто не подзвонив ні ти

В мене було 4 імміграції в житті. Перші декілька місяців завжди самі важкі. Навіть якщо є робота і досить непогана робота.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Сцуко, нарід ніяк не підніметься з першої сходинки піраміди Маслова
Пожрать-пасрать-одітися-і шо б дах над головою був

Ти де ти живеш, певно в іпенях якихось, та ще й купив свій сарай років 10-15 назад, можна критикувати тих хто не піднявся з піраміди маслоу

Зараз реальність така, що інженер після університету чи вже з 3-4 стажем працюючи в Каліфорніі не може зняти собі квартиру, мусять знімати квартири по кімнаті.

А навіть якщо через якийсь час буде заробляти 120-140к, то після виплати податків на щасливе життя бомжів та нелегалів, скільки треба буде років працювати щоб купити квартирку за 450-500к?

Американська мрія зараз це для діток, в кого у батьків нерухомість виросла з 0,5 до 2,5-3-3,5 мільйонів і вони отримали ці фонди у спадок плюс мають гарну освіту та роботу.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ти де ти живеш, певно в іпенях якихось, та ще й купив свій сарай років 10-15 назад, можна критикувати тих хто не піднявся з піраміди маслоу

Зараз реальність така, що інженер після університету чи вже з 3-4 стажем працюючи в Каліфорніі не може зняти собі квартиру, мусять знімати квартири по кімнаті.

А навіть якщо через якийсь час буде заробляти 120-140к, то після виплати податків на щасливе життя бомжів та нелегалів, скільки треба буде років працювати щоб купити квартирку за 450-500к?

Американська мрія зараз це для діток, в кого у батьків нерухомість виросла з 0,5 до 2,5-3-3,5 мільйонів і вони отримали ці фонди у спадок плюс мають гарну освіту та роботу.

Ми з Києва приїхали в Торонто. Якщо це іпеня то тоді йой. :facepalm:
Але хто був ніщебродом в тому житті залишиться ментальним ніщебродом і в новому. То не від іпеней залежить, то в голові.

П.С. І діти у нас не чекають коли ми дуба вріжемо. Не треба свої проблеми на інших проекціювати :)

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

В мене було 4 імміграції в житті. Перші декілька місяців завжди самі важкі. Навіть якщо є робота і досить непогана робота.

Ми переїзжали 4 рази, але перший раз був найтяжчим.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ви смішні. Каліфорнія, Флорида, Техас…
140 тисяч медіанний дохід.
Вийдіть зі своєї бульбашки і подивіться, як живе 90% людей у розвинених країнах. Я не кажу про третій світ.
Багато закредитовані по самі помідори. Живуть від получки до получки. Молодь років до 35-40 взагалі про майбутнє не задумаються. А потім отримають спадщину і все в них буде гаразд.
Є,  звісно, й ті, хто робить карʼєру і заробляє великі гроші, але таких максимум 10-15 відсотків.
Мій девелопмент побудували 30 років тому. Будинки тоді коштували 100-120 тисяч. Зараз ті самі будинки коштують 500-600.
Ви думаєте, що зарплати виросли у 5-6 разів? Ніт. Я приїхав на контракт за 24 тисячі на рік. Зараз початкова зарплата на тій посаді 37 тисяч.
В Лондоні на ці гроші ви будете жити в собачій будці і ні про які приватні дитсадочки чи школи не будете навіть мріяти.
Я вже не кажу про те, що іпотеку на скромну квартиру в Лондоні вам ніхто не дасть, бо у вас не вистачить зарплати, щоб виплачувати відсотки. Ну і немаленький депозит з чогось потрібно заплатити.
Я кілька років тому був на конференції, де виступав міністр економіки Франції. Так він прямо сказав, що потрібно готуватися до того, що молоде покоління житиме гірше за своїх батьків.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ми з Києва приїхали в Торонто. Якщо це іпеня то тоді йой.
Але хто був ніщебродом в тому житті залишиться ментальним ніщебродом і в новому. То не від іпеней залежить, то в голові.

П.С. І діти у нас не чекають коли ми дуба вріжемо. Не треба свої проблеми на інших проекціювати

В Торонто іпеней значно більше ніж не іпеней. На мою особисту думку, в Канаді е тільки одне місто в якому можна хоч якось жити, це Монреаль.

Але ти ж втік з Канади до Америки, це не так? і живеш в якомусь американському Саратові, не в Сочі :)

На рахунок дітей то слава Богу що не чекають, або слава Богу що хоч ти тому віриш. Я ж про те що навколо мене в Бей Ареа живуть повно молодих людей в своіх хатинках від 2,5 міл. до 4,5-5міл. Як навіть ти зрозумів, такі хатки сьогодні не купиш з зарплати, навіть з Фейсбуку чи Амазону.
і не тільки діло в покупці. Одна моя близька знайому придивлялась до покупки дому за 10 міл бо потенційно його вартість могла бути 15-17 міл так що  був шанс заробити. Я іі сказав одне: я знаю що ти можеш це купити, але ти можеш дозволити собі володіти цим? - по самій швидкій прикидці вартість володіння такою хатинкою була б десь +/- 15-20 тисяч в місяць, скоріше в плюс ніж в мінус. Це без виплати іпотеки звичайно, при покупці з кеш.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ви смішні. Каліфорнія, Флорида, Техас…
140 тисяч медіанний дохід.

Друже, в Сан-Фрациско, 140к дохід на хату, це 70к на одного в подружжі, по моему це рахуеться нижче межі бідності.

Сама дешевша однобедрумна квартирка в СФ рент буде десь 3,5к, якщо 2 бедрум щоб для дитини, напевно десь з 4-4,5к

Правда я не розумію навіщо люди живуть там в тому СФ, я б не погодився ні за які гроші.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Я кілька років тому був на конференції, де виступав міністр економіки Франції. Так він прямо сказав, що потрібно готуватися до того, що молоде покоління житиме гірше за своїх батьків.

Різні економіки. В Англії немає ні Гугл, ні Тесла, ні Apple, ні навіть LinkedIn який наймає випускників університету відразу на 180 тисяч річних базової.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Дивись на райони з медійними статками від 140 тисяч долларів і такої забудови буде на милі та милі в Каліфорнії, Арізоні, Неваді.

Як може людина зі статком 140 тис дозволити собі маєток за 1800000  8-:  За який один лише податок десь 40 тис на рік
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Друже, в Сан-Фрациско, 140к дохід на хату, це 70к на одного в подружжі, по моему це рахуеться нижче межі бідності.

Сама дешевша однобедрумна квартирка в СФ рент буде десь 3,5к, якщо 2 бедрум щоб для дитини, напевно десь з 4-4,5к

Правда я не розумію навіщо люди живуть там в тому СФ, я б не погодився ні за які гроші.

Я про те, що світ не обмежується каліфорнією чи техасом.
Зі. В мене знайомі поїхали СФ з Києва ще 1989 року. Так що я в принципі приблизно знаю про те, як там мінялося життя.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Як може людина зі статком 140 тис дозволити собі маєток за 1800000  8-:  За який один лише податок десь 40 тис на рік

Ти не врахував що 140 медіаних річних на рік враховує і пенсіонерів з нульовим статком, і тих хто живе в субсидованих апартаментах біля фрівею.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія