Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Американця не заманишь змінити життя наприклад виїхати з Америкі в Мексіку чі в Європу
він не поїде йому там нецікаво немає сервісу до якого звик  можє хто і поїде але такого натхнення немають
яспостерігаю за своїми дітьми  у Каті було день народження прибігла сусідка ровесниця на одній вулиці жеве
прибігла обняла і подарувала конверт  Катя відкрила і ми всі дорослі чуть не заплакали
Дівчіна подарувала все що в неї було …. три долари свої всі кармані гроші ……
цей випадок перевернув мій погляд на життя
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це сильне узагальнення. Архітектурний стиль на заході США - Каліфорнія, Арізона, Невада досить таки нічого - часто стилізовано під італійську чи іспанську архітектуру тільки зроблене з сучасних матеріалів.

і який це відсоток?
дуже багато людей живуть у трейлерах і це вважається що вони домовласники ,
багато живуть у мобайл , не плутати з моторхоумом, а мобайл не дуже від трейлера відрізняєтся, це чесно.
Дуже багато халабуд, ну реально халабуд , в украінському селі таке хіба що у п'янучкі місцевого.
Ні воно все покрашено, є всі зручності ютілітіз, але все рівно це халабуда.

І це у джерзі, дуже не бідному штаті, а шо там робиться далі у глибинці то взагалі йопаний масачусетс.
А зараз ще ціни на нерухомість пробили стелю адекватності у улетіли у космос, а за ними полетять у космос податки .
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

В кожному штаті є гарні місця і погані  :)
люди доживають до 55+ переходять жити в інші комюніти  хто в мобіл хоми дє текси менші ті мобіл хоми так жє побудовані як ідома з гівна та палок
люди старіють будинкі старіють  а те що ви пишете що живуть в халабудах то неможливо в халабуді зимою холодно
В моторхомах живуть люди розумні вони подорожують в одному місці пожили пів року переїхали в інше місце пів року рв резорти зараз на висоті
як на мене мені моторхоми подобаються 
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

мобайл

А це що таке
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Був би в штатах, то, мабуть, в трейлері б жив.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді


Ви часом не забули,  що це український форум і що тут всі чудово обізнані які будівлі в українських селах, містечках, містах . А особливо зараз, коли трохи не щодня демонструються відео розтрощених свинособаками сіл і міст,  і добре видно, що багато будівель були далекими від віл і палаців. Так що не треба тут розповідати казки діда Панаса.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Був би в штатах, то, мабуть, в трейлері б жив.
У Великій Британії деякі фанати та любителі води у баржах живуть і по всій Британії каналами подорожують. Пречудово себе почувають скажу вам, та ще й податки не платять. Таке можна побачити і в Нідерландах,  та в інших європейських країнах.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А це що таке
довга хата ширина 4  і длініа 12 метрів дєсь так можу помилятися
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

У Великій Британії деякі фанати та любителі води у баржах живуть і по всій Британії каналами подорожують. Пречудово себе почувають скажу вам, та ще й податки не платять. Таке можна побачити і в Нідерландах,  та в інших європейських країнах.

тут один сегатор в баржі живе в Вашингтоні
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

довга хата ширина 4  і длініа 12 метрів дєсь так можу помилятися
То на колесах чи просто як гараж ставиться?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ось такій

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ось такій



Прикільно
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Це називаеться 55 + рв резорт два корти басейни бари цемв флориді
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

тут один сегатор в баржі живе в Вашингтоні


Новоприбулі, типу Bee, скажуть :"Лох!!!"  :lol:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

це кухня  направо туалет душ а далі спальня
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Новоприбулі, типу Bee, скажуть :"Лох!!!"  :lol:

вжє не памятаю але там плавали навкруги його баржі верещали. скандували щось він утнув
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Жити можна   :D
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Цє така літня веранда  по нашому

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Жити можна   :D

щє і як все таке саме як і вбудинку
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

щє і як все таке саме як і вбудинку

 [ua]
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

У меня есть земля в Козине. Планировал построить 2-3 дома для сдачи в аренду, сделать комплекс. Первое конечно что рассматривал каркасные дома, у нас они очень активно начали продаваться. Как бы решение идеальное, ставишь сваи и тебе привозят готовый дом уже, с внутренней отделкой, готовыми коммуникациями, только обставить мебелью и вперед - можно клепать деньги. Быстро, дешево и без заморочек. С точки зрения бизнеса вообще отлично, лет 15 дом отработал, снес его нах или продал построил что-то новое. Один фиг не ты там будешь жить.
Рассматривал много компаний, поездил - посмотрел. Ну не могу, не поднялась у меня рука купить эти каркасники. Пружинящие полы, необходимость постоянной рекуперации, защита пола от грызунов, хреновенькая звукоизоляция, ну не могу я такое гавно покупать, не могу. Решил строить все таки по классике, после войны конечно, дай бог
==================

Сцука,Турчинофф, ти-глиба.
Не буду уточнювати чого саме. :lol:  [M]
Дозволь тебе запитати- нафуя ти послав свого сина вчитися в Канаду? 8-:
Просто цікаво.Знаю,ти чесно не відповіси, але.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А це що таке

це будиночкі збираються на заводі а потім привозять вже готові покупцеві

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

   
Re: як вижити біженцям в Канаді



Виглядає, що авта дорожчі за будинки  :D
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну в кого якій є той в тому і живе і всім похер ніхто не шкіриться  а шо має то має

   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ок.
Ви, хлопці, традиційно стаєте в бойову стійку. А не треба. Я ж досвідчений учасник ФУПу, і читав усі знамениті гілки про "фанерні будиночки", знаю усі їх переваги, не маю жодної предвзятості і т.д. Незабутній пан Маковій таки добре проводив інформаційні майстер-класи. Я не про технологію. Я про бідність і сегрегацію. В околицях Бремптона, Вона, Йорка, Ошави, Гамільтона я побачив чимало цікавого, але найбільше мене вразили вулиці, райони, цілі містечка в міру крихітних будиночків, які в будь-якій країні світу ідентифікуються як "дачні". Мільйони людей живуть насправді скромно - і, так, це трохи несподівана картинка, коли очікуєш побачити усе ідеальне, а нема.

Мої друзі в Лондоні (Онтаріо) живуть щасливим життям в достатку, дохід майже 200k на рік, але їхній будинок (вартість біля мільйона з чимось, кредит на скількись там років) таки доволі скромний на вигляд на мою думку.
Мій знайомий, успішний фінансовий директор, працює в Торонто, але живе (в симпатичному особняку наче з рекламного проспекту, престижний район) десь за Річмонд Хілл за 80 км від місця роботи, бо ближче "йому було дорого".
Ще одні успішні живуть в розкішній, але крихітній квартирці на якомусь двадцять з чимось поверсі з видом на озеро і даунтаун - боюсь навіть уявити вартість їхнього житла, як каже пан Фома - нам так не жити ніколи.

Це - лише замальовки. Важливіше інше. Яке житло доступне новоприбулим в Онтаріо? Скільки за нього доведеться платити? Мій племінник рік тому оселився з сім'єю в Міссісаузі, активно і завзято працює на будівництві (дахи), знімає доволі затишний бейсмент за $2000, каже, що це дуже дешево, за рахунок чого може хоч щось заощаджувати, каже, що років за 3-4 планує доробитися до можливості кредиту на окреме житло. Він молодий і, сподіваюся, усього доб'ється. Маю ще кілька прикладів сімей, що якось влаштувались, працюють, але наразі виходять рівно в нуль, нічого лишнього собі не дозволяють.
Лінивих і вредних серед знайомих не маю, усі дивляться в майбутнє оптимістично.

Проте ситуація на ринку нерухомості непроста і ви це добре знаєте. 20-30 років тому ви платили категорично інші ціни на житло, чи не так?
========================
Взагалі-то правильна оцінка. (tu)
Про  архітектуру в Канаді та і Америці- це навіть не смішно,якщо чесно. Це реально жерсть. :facepalm1:

ПиСи Якщо вже пишете Місісауга, то тоді по аналогії пишіть Воган, а не Вон. :weep:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Виглядає, що авта дорожчі за будинки  :D

ці будиночкі твої а землю під нього ти орендуешь за $1000 в місяць
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Ну в кого якій є той в тому і живе і всім похер ніхто не шкіриться  а шо має то має

А на фупі деколи як почнуть викаблучуватись, то як малі діти
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

якщо пара в роках то і трейлер гарно


   
Re: як вижити біженцям в Канаді

А на фупі деколи як почнуть викаблучуватись, то як малі діти

На здоровья хай каблучяться
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ці будиночкі твої а землю під нього ти орендуешь за $1000 в місяць
Цікаво. Якраз хотів спитати а як земля.
А це рахується  як нерухомість, податки беруть?
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

ці будиночкі твої а землю під нього ти орендуешь за $1000 в місяць
==================
Я про це вже давно писав- твої це стіни і все,
Все інше ти орендуєш .

ПиСи  Різниця тільки в тому, в кого саме ти орендуєш ту землю. ;)

ПиПиСи Приватна власність на землю,йопт. :facepalm1:
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

На здоровья хай каблучяться
То стопудів.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Був би в штатах, то, мабуть, в трейлері б жив.
=================
Не потягнув би. ;)
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Цікаво. Якраз хотів спитати а як земля.
А це рахується  як нерухомість, податки беруть?

Земля резорту. ти платишь тисячу дол. в місяцьтам все включно
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

=================
Не потягнув би. ;)
Ну то нафік мені та америка бомжувати :D
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Земля резорту. ти платишь тисячу дол. там все включно
Ясно.
   
Re: як вижити біженцям в Канаді

Цікаво. Якраз хотів спитати а як земля.
А це рахується  як нерухомість, податки беруть?
======================
Звісно,беруть, але в Канаді,наприклад, є проблеми- такі будиночки в  зонах відпочинку діють тільки в період  літа осені і все.

Потім відключають інтернет, е/е  і  воду.
Живи,як хочеш.
Такі будиночки ставлять в зонах відпочинку,біля озер.
Там є інфраструктура-  ванна,душ,туалет стаціонарні, на території зони відпочинку, крім тих,що є в тебе в мобільному  будиночку.

Останнє редагування: 18 грудня 2023 03:15:22 від Blokh
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія