Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття Залужного. The Economist

Re: Стаття Залужного. The Economist

Через газети?  ;o
Ну а як ще? Наступи, оборони і поставки озброєння та інших ресурсів, фінансові вливання - все це планується на основі публікацій в ЗМІ  :buba:  ... (сарказм)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Через газети?  ;o
Виборці газети читають.
А від настроїв виборців залежать і рішення парламентарів і урядів.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist


Гугл переклад повністю

За п’ять місяців контрнаступу Україні вдалося просунутися лише на 17 кілометрів. Росія десять місяців воювала навколо Бахмута на сході, щоб «взяти місто шість на шість кілометрів». Поділившись своєю першою всебічною оцінкою кампанії з The Economist в інтерв’ю цього тижня, головнокомандувач України генерал Валерій Залужний каже, що поле бою нагадує йому великий конфлікт столітньої давності. «Так само, як і під час Першої світової війни, ми досягли рівня технологій, який поставив нас у глухий кут», — каже він. Генерал робить висновок, що для того, щоб вийти з глухого кута, потрібен величезний технологічний стрибок. «Глибокого і красивого прориву, швидше за все, не буде».

Хід контрнаступу підірвав надії Заходу на те, що Україна зможе використати його, щоб продемонструвати, що війну неможливо виграти — і таким чином змінити розрахунки Володимира хуйло, змусивши російського президента піти на переговори. Це також підірвало припущення генерала Залужного про те, що він може зупинити Росію, знекровивши її війська. «Це була моя помилка. Росія втратила щонайменше 150 тисяч загиблих. У будь-якій іншій країні такі жертви зупинили б війну». Але не в Росії, де життя дешеве і де орієнтиром пана хуйло є перша та друга світові війни, у яких Росія втратила десятки мільйонів.

Українська армія повинна була просуватися зі швидкістю 30 км на добу, прориваючи рубежі російської оборони. «Якщо ви подивитеся на підручники НАТО і на математику, яку ми проводили [під час планування контрнаступу], чотирьох місяців мало бути достатньо для того, щоб ми дійшли до Криму, воювали в Криму, повернулися з Криму і знову заходили і виходили, — сардонічно говорить генерал Залужний. Натомість він спостерігав, як його війська та техніка застрягають у мінних полях на підступах до Бахмута на сході, а його техніку, надану Заходом, розбивають російською артилерією та безпілотниками. Така ж історія розгорталася на головному напрямі наступу, на півдні, де новосформовані й малодосвідчені бригади, незважаючи на оснащення сучасною західною технікою, одразу ж зіткнулися з проблемами.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

«Спочатку я подумав, що з нашими командирами щось не так, тому змінив деяких із них. Тоді я подумав, може, наші бійці не придатні за призначенням, тому переставив бійців у якісь бригади», – розповідає генерал Залужний. Коли ці зміни не вплинули на ситуацію, командир сказав своєму штабу відкопати книгу, яку він колись бачив, будучи студентом військової академії в Україні. Його назва була «Прорив укріплених ліній оборони». Її опублікував у 1941 році радянський генерал-майор П. С. Смирнов, який аналізував битви Першої світової війни. «І не пройшовши навіть половини цього, я зрозумів, що це саме те, де ми знаходимося, тому що, як і тоді, рівень нашого технологічного розвитку сьогодні вводить в ступор і нас, і наших ворогів».

Цю тезу, за його словами, підтвердив, коли він поїхав на лінію фронту в Авдіївку, також на сході, куди Росія нещодавно за кілька тижнів просунулася на кілька сотень метрів, кинувши туди дві свої армії. «Того дня, коли я був там, на екранах наших моніторів ми бачили 140 російських машин, які горіли — знищених протягом чотирьох годин після того, як вони потрапили в зону обстрілу нашої артилерії». Тих, хто втікав, переслідували безпілотники «від першої особи», керовані дистанційно та несли вибухові заряди, якими їх оператори просто врізалися у ворога. Така ж картина розгортається, коли українські війська намагаються наступати. Генерал Залужний описує поле бою, на якому сучасні сенсори можуть визначити будь-яке зосередження сил, а сучасна високоточна зброя може його знищити. «Простий факт полягає в тому, що ми бачимо все, що робить ворог, і вони бачать все, що робимо ми. Щоб вийти з глухого кута, нам потрібно щось нове, як-от порох, який винайшли китайці і яким ми досі вбиваємо один одного», — каже він.

Однак цього разу вирішальним фактором буде не один новий винахід, а сукупність усіх технічних рішень, які вже є, каже він. У статті, написаній для The Economist генералом Залужним (див. тут), а також у повному есе, опублікованому в газеті, він закликає до інновацій у безпілотниках, радіоелектронній боротьбі, протиартилерійських можливостях і обладнанні для розмінування, включаючи нове роботизовані рішення. «Нам потрібно використовувати потужність, закладену в нових технологіях», — каже генерал.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Західні союзники надто обережно постачали Україні свої новітні технології та потужнішу зброю. Джо Байден, президент Америки, поставив цілі на початку вторгнення Росії: забезпечити, щоб Україна не зазнала поразки і щоб Америка не була втягнута в конфронтацію з Росією. Це означає, що зброї, наданої Заходом, було достатньо для того, щоб підтримувати Україну у війні, але недостатньо, щоб дозволити їй перемогти. Генерал Залужний не скаржиться: «Вони нам нічого не зобов'язані давати, і ми вдячні за те, що маємо, але я просто констатую факти».

Але, стримуючи постачання ракетних комплексів великої дальності та танків, Захід дозволив Росії перегрупуватися та налагодити оборону після раптового прориву в Харківській області на півночі та в Херсонській на півдні наприкінці 2022 року». Ці системи були для нас найбільш актуальні минулого року, а прийшли лише цього року», — каже він. Аналогічно, реактивні літаки F-16, які з’являться наступного року, тепер менш корисні, припускає генерал, частково через те, що Росія вдосконалила свою протиповітряну оборону: експериментальна версія ракетної системи С-400 може досягати меж міста Дніпро, попереджає він. .

Проте затримка з поставками зброї, хоч і розчаровує, не є основною причиною скрутного становища України, за словами генерала Залужного. «Важливо розуміти, що цю війну неможливо виграти зброєю минулого покоління та застарілими методами», — наполягає він. «Вони неминуче призведуть до зволікання і, як наслідок, поразки». Натомість технологія буде вирішальною, стверджує він. Генерал захоплений нещодавніми розмовами з Еріком Шмідтом, колишнім виконавчим директором Google, і підкреслив вирішальну роль дронів і засобів електронної боротьби, які можуть перешкодити їм літати.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Оцінка генерала Залужного є тверезою: немає ознак того, що революційний технологічний прорив, чи то в безпілотниках, чи то в радіоелектронній боротьбі, не за горами. І технології мають свої межі. Навіть під час Першої світової війни появи танків у 1917 році було недостатньо, щоб вийти з глухого кута на полі бою: знадобився набір технологій і більше десяти років тактичних інновацій, щоб розпочати німецький бліцкриг у травні 1940 року. Мається на увазі, що Україна застрягла у тривалій війні, у якій він визнає, що Росія має перевагу. Тим не менш, він наполягає на тому, що Україна не має іншого виходу, як зберегти ініціативу, продовжуючи наступ, навіть якщо вона просувається лише на кілька метрів на день.

Крим, на його думку, залишається найбільшою вразливістю пана хуйло. Це стрижень його проекту відновлення імперії, і його легітимність ґрунтується на тому, що він повернув її до Росії. Протягом останніх кількох місяців Україна перенесла війну на півострів, який пан хуйло анексував у 2014 році і який залишається критично важливим для логістики його війни. «Вона повинна знати, що це частина України і що там відбувається ця війна». 30 жовтня Україна вперше завдала удару по Криму американськими ракетами великої дальності Atacms.

Генерал Залужний відчайдушно намагається не дати війні осісти в окопах. «Найбільший ризик окопної війни полягає в тому, що вона може затягнутися на роки і зношувати українську державу», – каже він. Під час Першої світової війни заколот втрутився ще до того, як технології змогли змінити ситуацію. Чотири імперії розпалися і в Росії спалахнула революція.

Падіння морального духу України та підтримка Заходу – це саме те, на що розраховує пан хуйло. Генерал Залужний не сумнівається, що тривала війна йде на користь Росії, країни з населенням утричі та економікою в десять разів більшою за українську. «Давайте будемо чесними, це феодальна держава, де найдешевший ресурс – це людське життя. А для нас… найдорожче, що у нас є, — це наші люди», — каже він. Наразі, каже генерал Залужний, солдатів у нього вистачає. Але чим довше триватиме війна, тим важче її буде продовжувати. «Треба шукати це рішення, треба знайти цей порох, швидко оволодіти ним і використовувати для швидкої перемоги. Тому що рано чи пізно ми виявимо, що у нас просто не вистачає людей для боротьби».

Останнє редагування: 2 листопада 2023 09:54:46 від Potato
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

бо я давно написав, що втрати хуйлостанців мають бути не менше 500 тисяч/рік, аби це на щось вплинуло
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

танки були використані у 1916, а "поява у 1917"? ;)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Після такого зрадойобства Залужного стає зрозумілим і настрій статті Time. Здається Залужного скоро звільнять, бо Зеленський продовжує свято вірити в перемогу і не любить альтернативних думок.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Який порох ми маєм знайти? У хуйла є останній аргумент у вигляді ЯЗ
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Західні союзники надто обережно постачали Україні свої новітні технології та потужнішу зброю. Джо Байден, президент Америки, поставив цілі на початку вторгнення Росії: забезпечити, щоб Україна не зазнала поразки і щоб Америка не була втягнута в конфронтацію з Росією. Це означає, що зброї, наданої Заходом, було
 достатньо для того, щоб підтримувати Україну у війні, але недостатньо, щоб дозволити їй перемогти.



ну от я про це завжди писав.... вважаю це було УМИСНО.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Після такого зрадойобства Залужного стає зрозумілим і настрій статті Time. Здається Залужного скоро звільнять, бо Зеленський продовжує свято вірити в перемогу і не любить альтернативних думок.

так тут зустрілися 2 чинники:
Зе хоче перемогу чисто по-дитячому, а За хоче воювати по написаному, а не інакше

вони обидва не пропонують виграшної стратегії
кожен у своєму полі
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Який порох ми маєм знайти? У хуйла є останній аргумент у вигляді ЯЗ
точно є?  :-)o
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Який порох ми маєм знайти?
Та капець. Бойовий генерал розпустив соплі і мріє про інопланетні технології.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Після такого зрадойобства Залужного стає зрозумілим і настрій статті Time. Здається Залужного скоро звільнять, бо Зеленський продовжує свято вірити в перемогу і не любить альтернативних думок.

зеленський не на стільки дурний
кім того Залужний теж не каже що перемога не можлива
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Після такого зрадойобства Залужного стає зрозумілим і настрій статті Time. Здається Залужного скоро звільнять, бо Зеленський продовжує свято вірити в перемогу і не любить альтернативних думок.
Де ти там зрадойобство побачило?
Мрій далі про звільнення. Але краще подумай про звільнення Єрмака.
Принаймні Зеленському в госдепі вже озвучили майже як ультіматум
і йому доведеться найближчим часом вирішувати це питання.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Та капець. Бойовий генерал розпустив соплі і мріє про інопланетні технології.
не просто має патч Мастера Йоди ))
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Де ти там зрадойобство побачило?
Мрій далі про звільнення. Але краще подумай про звільнення Єрмака.
Принаймні Зеленському в госдепі вже озвучили майже як ультіматум і йому доведеться найближчим часом вирішувати це питання.

можна джерело?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

точно є?  :-)o
хочеш випробувати? Давай атамаксами вїбем по курскій АЄС, взнаєм  :gigi:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

зеленський не на стільки дурний
кім того Залужний теж не каже що перемога не можлива
він каже, шо ми в глухому куті. Треба десь найти кувалду шоб його розїбать, але як виплавити молот ми поки не знаєм, десь так розуміти?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

хочеш випробувати? Давай атамаксами вїбем по курскій АЄС, взнаєм  :gigi:
ну по перше атамакси ніц АЕС не зроблять, навіть бетонобійні, а по друге до чого тут ЯЗ, яку кацапи вже десятиліттями не випробовували, і тому й самі не знають чи спрацює заряд. Совок свого часу (та і американці) регулярно з кожної партії заряди рвав щоб бути впевненими в роботоспроможності нової партії яку ставлять на бойове чергування. От як кацапи рвонуть успішно пару зарядів десь на полігоні, тоді і про ЯЗ як аргумнт можна буде розказувати. а так, думаєте вони просто так фуфлом під назвою "бурєвєснік" розмахують  :D
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Реально оцінювати ситуацію це завжди краще, ніж приймати рішення виходячи виключно зі своїх мрій і бажань.

Приємно чути, що у вищому керівництві почали звучати тверезі оцінки.
Це дає надію, що колись, може, і правильні пріоритети і задачі ставитимуть.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ну по перше атамакси ніц АЕС не зроблять, навіть бетонобійні, а по друге до чого тут ЯЗ, яку кацапи вже десятиліттями не випробовували, і тому й самі не знають чи спрацює заряд. Совок свого часу (та і американці) регулярно з кожної партії заряди рвав щоб бути впевненими в роботоспроможності нової партії яку ставлять на бойове чергування. От як кацапи рвонуть успішно пару зарядів десь на полігоні, тоді і про ЯЗ як аргумнт можна буде розказувати. а так, думаєте вони просто так фуфлом під назвою "бурєвєснік" розмахують  :D
кацапи все роблять на авось, тож можуть йобнути і без випробовувань на які ти чекаєш
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

можна джерело?
Що, боязко за работодавця стало?
Вас наче як в гуглі не забанено.
Я на прямому вчора від Гончаренка чув.
Та це відомо ще з часів візиту Зеленського до сша.
А ще раніше Єрмак очолював список 45 від Бернса.
Доречі, а чим вам всім так цінна ця секретарка, га?
В мене підлеглі навіть би і не помітили, якщо секретарка
змінилась.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Зелені вже оголосили Залужного зрадником та порохоботом?

Ліньки гілку читати з черговими шизофренічними сплесками мамчуря
підри не проти мамчуря, співпадає ставлення до Зе, все інше пробачають.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Що, боязко за работодавця стало?
Вас наче як в гуглі не забанено.
Я на прямому вчора від Гончаренка чув.
Та це відомо ще з часів візиту Зеленського до сша.
А ще раніше Єрмак очолював список 45 від Бернса.
Доречі, а чим вам всім так цінна уя секретарка, га?
:gigi:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Падіння морального духу України та підтримка Заходу – це саме те, на що розраховує пан хуйло.

пан хуйло ставки поставил и на фуп.
зрада за зрадой.
даже генерал Залужный "мясник" - администрации УП пох.
то хоть раз в месяц приходил модератор, Слав чаю попил с журналистом и того не стало
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Падіння морального духу України та підтримка Заходу – це саме те, на що розраховує пан хуйло.

пан хуйло ставки поставил и на фуп.
зрада за зрадой.
даже генерал Залужный "мясник" - администрации УП пох.
то хоть раз в месяц приходил модератор, Слав чаю попил с журналистом и того не стало

падіння духу майже завжди від завищених очікуваннь, які не справдилися
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я анархіст

В фільмі "Філософи: Уроки виживання" є момент, який демонструє потребу у поетах в часи виживання.
В наш час цей момент демонструє потребу України в анархістах.
Принаймі, їх фупівську долю
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Де ти там зрадойобство побачило?
Мрій далі про звільнення. Але краще подумай про звільнення Єрмака.
Принаймні Зеленському в госдепі вже озвучили майже як ультіматум
і йому доведеться найближчим часом вирішувати це питання.

этот озвучил ультиматум?

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

План контрнаступу складався ща підручниками НАТО

Українська армія повинна була просуватися зі швидкістю 30 км на добу, прориваючи рубежі російської оборони. «Якщо ви подивитеся на підручники НАТО і на математику, яку ми проводили [під час планування контрнаступу], чотирьох місяців мало бути достатньо для того, щоб ми дійшли до Криму, воювали в Криму, повернулися з Криму і знову заходили і виходили, — сардонічно говорить генерал Залужний.


Цікаво в тих підручниках про авіацію шось є, чи це тільки піхотою?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

План контрнаступу складався ща підручниками НАТО

Українська армія повинна була просуватися зі швидкістю 30 км на добу, прориваючи рубежі російської оборони. «Якщо ви подивитеся на підручники НАТО і на математику, яку ми проводили [під час планування контрнаступу], чотирьох місяців мало бути достатньо для того, щоб ми дійшли до Криму, воювали в Криму, повернулися з Криму і знову заходили і виходили, — сардонічно говорить генерал Залужний.
Цікаво в тих підручниках про авіацію шось є, чи це тільки піхотою?

у підручниках усе побудовано на тотальній перевазі
нема переваги - нема перемоги

уся наша верхівка спроможна лише згенерувати "Дайте!"
та чекати
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

кацапи все роблять на авось, тож можуть йобнути і без випробовувань на які ти чекаєш
Це буде ідеально  (tu)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

"Порох", про який мріє Залужний відомий - автономні дрони.

Не fpv, зв'язок з якими можна глушити, і ефективність яких залежить від професіоналізму оператора, а автономні, здатні, сприйняти задачу, знайти і розпізнати ціль і  виробляти ефективну поведінку для її знищення. В тому числі вести маневрені бої з дронами ворога
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

"Порох", про який мріє Залужний відомий - автономні дрони.
Не fpv, зв'язок з якими можна глушити, і ефективність яких залежить від професіоналізму оператора, а автономні, здатні, сприйняти задачу, знайти і розпізнати ціль і  виробляти ефективну поведінку для її знищення. В тому числі вести маневрені бої з дронами ворога
це ті шо анонсували кацапи? Там ланцети 2го покоління що можуть щось розпізнавати? Хз вигадка че ци ні
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

"Порох", про який мріє Залужний відомий - автономні дрони.
Не fpv, зв'язок з якими можна глушити, і ефективність яких залежить від професіоналізму оператора, а автономні, здатні, сприйняти задачу, знайти і розпізнати ціль і  виробляти ефективну поведінку для її знищення. В тому числі вести маневрені бої з дронами ворога

тоді і роботи-солдати
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

"Порох", про який мріє Залужний відомий - автономні дрони.
Не fpv, зв'язок з якими можна глушити, і ефективність яких залежить від професіоналізму оператора, а автономні, здатні, сприйняти задачу, знайти і розпізнати ціль і  виробляти ефективну поведінку для її знищення. В тому числі вести маневрені бої з дронами ворога

На заході виробники зброї йдуть у цьому напрямку, але на це треба час
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Що, боязко за работодавця стало?
Вас наче як в гуглі не забанено.
Я на прямому вчора від Гончаренка чув.
Та це відомо ще з часів візиту Зеленського до сша.
А ще раніше Єрмак очолював список 45 від Бернса.
Доречі, а чим вам всім так цінна ця секретарка, га?
В мене підлеглі навіть би і не помітили, якщо секретарка
змінилась.

с ким ти спілкуєшся
постійно якісь ви

можна пряму мову дослівно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія