Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пояснення для рожевих поні

Re: Пояснення для рожевих поні

Влада оріентується на суспільну думку. А якщо в своїй більшості суспільство інфантильне, то і рішення приймаються на догоду інфантильному суспільству.
Тож зміни в суспільстві треба починати зі змін в сприйняті реальності. Ближче до адекватності, без рожевих окулярів.
:facepalm:

Читаючи "рецепти перемоги" на ФУПі, з'являється єдина думка - платити будь-які гроші і звалювати.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Одне просте питання - в описаних вище умовах, чи може (і якщо так, то за рахунок чого) цей план дій привести до військової перемоги нашої країни (беручи до уваги, що ми ніколи не зможемо зробити більше і кращої зброї навіть за одну росію, не кажучи вже про Китай; і противник завжди переважатиме нас кількісно)?
Для початку потрібно готуватися. Чи може пасок безпеки врятувати життя при аварії? Моя відповідь для вас: може так, а може ні. Бо якщо комплексно готуватись до найгіршого, то можливість врятуватися більша.
Чим більше ми готові та чим більша ціна для агресора, тим вище шанси що цього взагалі не відбудеться.
Але якщо нічого не діяти та сподіватись на допомогу сусідів, то шансів більше не стане.
Чи зменше вірогідність масштабної допомоги мордору зі сторони китаю наявність у нас ракети з дальністю на 1000 км? Так - зменше. Чи зменше бажання винищити всіх українців в мордорі, якщо вони побачать що ми готуємось боронити кожне село та кожне місто вже зараз заливаючи бетон вглиб своєї території? Так, зменшить!
І так далі.
Всі дії на підвищення спроможностей України самостійно боронитися будуть йти тільки нам на користь.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Влада оріентується на суспільну думку. А якщо в своїй більшості суспільство інфантильне, то і рішення приймаються на догоду інфантильному суспільству.
Тож зміни в суспільстві треба починати зі змін в сприйняті реальності. Ближче до адекватності, без рожевих окулярів.
+===================================================================+
Цікво: всі, хто вважає "суспільство інфантильним", є прихильниками ВО Свобода?
Бо кожен раз коли таких питаєш про демократію в улаштуванні України, то
затикаються намертво! Бо нема чого сказати....
Почитав сусідам перли з ФУПу щодо засипати Дніпро чи всю Україну радіоактивними
матеріалами. І Все це "інфантильне суспільство" прийшло до спільної думки що таких
ворогів України треба запустити в саркофаг на ЧАЕС... Дозрадойобите....
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Ну як не витягнемо, то це буде означати знищення України. А якщо так, то треба зробити все, щоб забрати з собою якомога більше москалів.
Ракети з відпрацьованим ядерним паливом це те що ми можемо зробити при наявних ресурсах.
+===========================+
І думка українців тебе не цікавить.
Лише власна велич. Як у хуйла!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Я за освітою вчитель історії. Моя спеціалізація: релігіознавство.
+=============================================+
У мене в дипломі стоїть: Інженер. Готувався працювати
на порохових заводах в м.Шостка...
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Пока власть не восстановит к себе доверие нарида все ваши идеи до жопы бо палкой долго загонять не выйдет и в конце концов придется спиливать мушку и сьепывать от своего нарида подальше.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

війська це парафія МО та ГШ
МО та ГШ це парафія Президента
я собі погано уявляю делегацію рожевих поні у Президента з вимогою створення інженерних військ
я розумію про відповідальність суспільства за свій вибір,
алеж не в стилі 95-го
+=======================================+
Практично це робиться через публічну петицію.
Я принципово не можу цього зробити. Робіть!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Що ти пропонуешь? В тебе є хоч якісь власні думки? Який твій рецепт перемоги?
+==========================================+
Кожен працює на своєму місці на спільну перемогу.
Перемога може бути лише спільною для народу та
Уряда. Тому наїзди на Уряд - це боротба
ПРОТИ України. Залишити Україну без центральної
влади - це знищити Україну!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Пока власть не восстановит к себе доверие нарида все ваши идеи до жопы бо палкой долго загонять не выйдет и в конце концов придется спиливать мушку и сьепывать от своего нарида подальше.
+================================================================+
На наступних виборах після перемоги відбудеться перевірка довіри народу....
Але і тут деякі довбодятли брехатимуть що "українці інфантильні"...
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Що має входити в підготовку до найгіршого сценарію?
1. Тотальна мобілізація. На цьому етапі тотальний облік всіх. Формування резерву.
2. Створення підземних заводів в горах Карпат. Все обладнання метрострою повинно працювати тільки там.
3. Трудова мобілізація в ракетні програми, програми виробництва зброї.
4. Повернення смертної кари за невиконання наказу, за саботаж, за підривну діяльність, за панікерство, за зраду батьківщини, за корупцію.
5. Створення бригад інженерних військ задля побудови укрєп-районів, резервних укрєп-районів, в разі прориву тилових укрєп-районів. Забрати в дебілів всі засоби будівництва і передати інженерним військам.
6. Перенос війни на територію пі.дор.ів - бомбардування в першу чергу військової інфрастурктури, аєропортів, мостів, електрообладнання і так далі.
Це те що мінімально потрібне будо вже в лютому 2022 починати робити.
це  воєнний  комунізм. Україна  та українці не зможуть,  ні   влада  ні  люди.

Тепер почитаю  коментарі
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Тому наїзди на Уряд - це боротба
ПРОТИ України. Залишити Україну без центральної
влади - це знищити Україну!

То есть ФСБешных шпрот выгнать из власти это уничтожить Украину.  :-o
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+===================================================================+
Цікво: всі, хто вважає "суспільство інфантильним", є прихильниками ВО Свобода?
Бо кожен раз коли таких питаєш про демократію в улаштуванні України, то
затикаються намертво! Бо нема чого сказати....
Почитав сусідам перли з ФУПу щодо засипати Дніпро чи всю Україну радіоактивними
матеріалами. І Все це "інфантильне суспільство" прийшло до спільної думки що таких
ворогів України треба запустити в саркофаг на ЧАЕС... Дозрадойобите....
Де я писав засипати Дніпро радіоактивним брудом?  :facepalm1:
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+===========================+
І думка українців тебе не цікавить.
Лише власна велич. Як у хуйла!
Що за думка українців? Про що ти?
Типу: "більшість українців буде воліти здатися ніж битися до останього"?
Про яку думку мова?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+=======================================+
Практично це робиться через публічну петицію.
Я принципово не можу цього зробити. Робіть!

петиція з вимогою створити род війська?
навіщо ж так принижувати Головкома?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+================================================================+
На наступних виборах після перемоги відбудеться перевірка довіри народу....
Але і тут деякі довбодятли брехатимуть що "українці інфантильні"...

До наступних виборів ти може й на столі прибереш а може ще й калаша почистеш та змастиш  :weep:  :facepalm1:
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+==========================================+
Кожен працює на своєму місці на спільну перемогу.
Перемога може бути лише спільною для народу та
Уряда. Тому наїзди на Уряд - це боротба
ПРОТИ України. Залишити Україну без центральної
влади - це знищити Україну!
Тобто створення інженерних військ  та побудова укріплень замість нових переходів це наїзд на уряд?

Пропозиція побудови підземних заводів в Карпатах - це наїзд на уряд?
Де саме наїзд на уряд?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Що має входити в підготовку до найгіршого сценарію?
1. Тотальна мобілізація. На цьому етапі тотальний облік всіх. Формування резерву.
2. Створення підземних заводів в горах Карпат. Все обладнання метрострою повинно працювати тільки там.
3. Трудова мобілізація в ракетні програми, програми виробництва зброї.
4. Повернення смертної кари за невиконання наказу, за саботаж, за підривну діяльність, за панікерство, за зраду батьківщини, за корупцію.
5. Створення бригад інженерних військ задля побудови укрєп-районів, резервних укрєп-районів, в разі прориву тилових укрєп-районів. Забрати в дебілів всі засоби будівництва і передати інженерним військам.
6. Перенос війни на територію пі.дор.ів - бомбардування в першу чергу військової інфрастурктури, аєропортів, мостів, електрообладнання і так далі.
Це те що мінімально потрібне будо вже в лютому 2022 починати робити.
Вчваврику! Де тут в цих пропозиціях наїзд на уряд?
Чи ти маєш на увазі, що з переліку вище нічого не робиться, а раз не робиться, то це і є позиція уряду. І пропонувати це робити це означає наїхати на уряд?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

почитав,  купа  інджєнєрів, я хз  один  півас  не комуняка  а  просто інжєнєр,  воєн сантєхнічєскіх вєлосіпєдно діванних атапітєльтних войск СВДАв карочє
   
Re: Пояснення для рожевих поні

почитав,  купа  інджєнєрів, я хз  один  півас  не комуняка  а  просто інжєнєр,  воєн сантєхнічєскіх вєлосіпєдно діванних атапітєльтних войск СВДАв карочє
Це не рожевий поні, це вже рожевий кінь цілий прицокав у гілку...
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+=============================================+
У мене в дипломі стоїть: Інженер. Готувався працювати
на порохових заводах в м.Шостка...

Гаврюша Абізьянов, інженєр… :)
   
Re: Пояснення для рожевих поні

До наступних виборів ти може й на столі прибереш а може ще й калаша почистеш та змастиш  :weep:  :facepalm1:

Дай Бог клаву на компе отмыть от слоя грязи… :)
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Це не рожевий поні, це вже рожевий кінь цілий прицокав у гілку...

Давай  почнемо з тебе,  ти і  твоя  сім'я  на якому етапі комунізму військового  часу?
 Давай  власний  приклад  як ти  втілюєш ідеї для НЕ рожевих поні.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Короткий зміст пропозицій - якщо нам перестануть допомагати, давайте усі загинемо,  забравши з собою стільки ворогів,  скільки зможемо. А того, хто не захоче гинути у боротьбі з ворогом - знищимо самі.

Нація інфікована суїцидальними ідеями. І немає на то ради. Згадайте українську літературу 19-20 ст. За деякими  вийнятками та усі твори закінчуються трагічно.  Утопився. Повісився. Замерзла. Вбили. Помер з голоду. Задавили. впало дерево і розчавило. Вся література така тоді була. І її досі вчать наші діти.  Беремо літературу поляків за той же час. Скільки добрих і світлих творів. У нас же Смерть і Муки. Гімн мабуть тільки у нас такий.  (виправте коли помиляюсь) " Душу й тіло ми положим за нашу свободу". Агов народ то якщо ми положим душу і тіло, хто буде користуватись свободою? Для чого вона мерцям? Гімн ще 1991 року треба було написати не похороний а нормальний. Без прославлення Смерті. От все це і дає свої результати.

   
Re: Пояснення для рожевих поні

Давай  почнемо з тебе,  ти і  твоя  сім'я  на якому етапі комунізму військового  часу?
 Давай  власний  приклад  як ти  втілюєш ідеї для НЕ рожевих поні.
Ти мабуть чекаешь відповідь, що я з родиною виїхав до Карпат і прямо зараз лопатою копаю тунель для майбутнього ракетного заводу?
Чи може ти думаєш,  що я видав наказ провести тотальний перепис всіх війсково-зобов'язаних?
 Чи може ти думаєш що мене наділили функціями влади і я повинен щось негайно зробити з того списку дій, що я опублікував на форумі?

То тоді ти не рожевий кінь, ти рожевий осьол!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Ти мабуть чекаешь відповідь, що я з родиною виїхав до Карпат і прямо зараз лопатою копаю тунель для майбутнього ракетного заводу?

Правильно ты нихуя не делаешь. Только воздух портишь.   :-)o
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Пока власть не восстановит к себе доверие нарида все ваши идеи до жопы
Боротися з карупцієй?  :gigi:
І перемога прийде!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Дай Бог клаву на компе отмыть от слоя грязи… :)

Він як жінка чукчі - якщо помиється то сконає відразу

Цікаво в такому свинюшнику де вчать жити: в Шевченка чи у (дай боже пам'яті) Париж-суд?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

То есть ФСБешных шпрот выгнать из власти это уничтожить Украину.  :-o
+===============================================================+
Ти знайшов "ФСБешных шпрот" у владі? В СБУ та суд заяву вже спрямував?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Де я писав засипати Дніпро радіоактивним брудом?  :facepalm1:
+==================+
Перечитай ВСЮ гілку!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+===============================================================+
Ти знайшов "ФСБешных шпрот" у владі? В СБУ та суд заяву вже спрямував?

Пока только на тебя в ПНД.  :-)o
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Що за думка українців? Про що ти?
Типу: "більшість українців буде воліти здатися ніж битися до останього"?
Про яку думку мова?
+=================================================================================+
Ось про цю:
quote author=Артем_Днепр link=topic=1136676.msg27539855#msg27539855 date=1698407587]
Ну як не витягнемо, то це буде означати знищення України. А якщо так, то треба зробити все,
щоб забрати з собою якомога більше москалів.
Ракети з відпрацьованим ядерним паливом це те що ми можемо зробити при наявних ресурсах
   
Re: Пояснення для рожевих поні

петиція з вимогою створити род війська?
навіщо ж так принижувати Головкома?
+==========================================+
А з яких це часів народна петиція є приниженням???
   
Re: Пояснення для рожевих поні

До наступних виборів ти може й на столі прибереш а може ще й калаша почистеш та змастиш  :weep:  :facepalm1:
+===============================================+
О! Знову довбанутого п*дора турбує стан на моєму столі!
Та моєму столі такий порядок що потрібний мені!
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Тобто створення інженерних військ  та побудова укріплень замість нових переходів це наїзд на уряд?

Пропозиція побудови підземних заводів в Карпатах - це наїзд на уряд?
Де саме наїзд на уряд?
+====================+
А де наїзди на уряд???
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Вчваврику! Де тут в цих пропозиціях наїзд на уряд?
Чи ти маєш на увазі, що з переліку вище нічого не робиться, а раз не робиться, то це і є позиція уряду. І пропонувати це робити це означає наїхати на уряд?
+==================+
А де наїзди на уряд?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Гаврюша Абізьянов, інженєр… :)
+================================+
П*тар зкацаплений хєрнею мається...
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Пока только на тебя в ПНД.  :-)o
+============================+
Ой! Баюс-баюс! А що таке ПНД???
Щоб знав чого боятися?
   
Re: Пояснення для рожевих поні

Психоневрологи́ческий диспансе́р, сокращённо психдиспансе́р, аббр. ПНД, — тип лечебно-профилактических медицинских учреждений (диспансеров) в СССР, России и странах СНГ, предназначенный для обслуживания пациентов с психическими расстройствами во внебольничных условиях.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+==================+
Перечитай ВСЮ гілку!
То ти щось плутаєшь. Нема тут такого.
   
Re: Пояснення для рожевих поні

+=================================================================================+
Ось про цю:
quote author=Артем_Днепр link=topic=1136676.msg27539855#msg27539855 date=1698407587]
Ну як не витягнемо, то це буде означати знищення України. А якщо так, то треба зробити все,
щоб забрати з собою якомога більше москалів.
Ракети з відпрацьованим ядерним паливом це те що ми можемо зробити при наявних ресурсах
Тоб-то думка українців полягає в тому, щоб в разі нашої поразки треба зберегти життя якомога більше кацапів?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія