Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто буде реформувати економіку?

Хто буде реформувати економіку?

Тут у сусідній гілці запитали :хто буде проводити реформи в команді наступного президента ?Питання дуже розумне ,але у мене відповіді на нього немає.А ви кого бачите у цій ролі ?Назвіть хочаб одне прізвище і аргументуйте
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Тут у сусідній гілці запитали :хто буде проводити реформи в команді наступного президента ?Питання дуже розумне ,але у мене відповіді на нього немає.А ви кого бачите у цій ролі ?Назвіть хочаб одне прізвище і аргументуйте

Первым реформатором должен быть палачь а потом уже нужно решать кто будет реформировать экономику.
Без этой непопулярной реформы все это пустой звук и оттягивание неизбежного краха.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

заспокойтесь.
кожн анова влада реформувала.
вже дореформувалась до мишей.
та й людей немає. кожна влада срала на людей. от вони і закінчились
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Первым реформатором должен быть палачь а потом уже нужно решать кто будет реформировать экономику.
Без этой непопулярной реформы все это пустой звук и оттягивание неизбежного краха.

Маячня...
Є ж приклади східної Європи.
Наприклад, Польщі...
Є 2 варіанти:
а) еліти домовляються грати в футбол без бейсбольних біт
б) буржуазна революція
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Маячня...
Є ж приклади східної Європи.
Наприклад, Польщі...
Є 2 варіанти:
а) еліти домовляються грати в футбол без бейсбольних біт
б) буржуазна революція

У нас не польша и "элиты" у нас не украинские по самоидентификации поэтому ваши варианты пустой свист и трата времени.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

У нас не польша и "элиты" у нас не украинские по самоидентификации поэтому ваши варианты пустой свист и трата времени.

Інших варіантів побудови ринкової економіки в світі не буває...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Інших варіантів побудови ринкової економіки в світі не буває...

 :facepalm1:
Сначала нужно дать возможность Украине выжить как независимой стране и заложить надежный фундамент а потом пожете строить хоть светлое будущее.

Вы же предлагаете начать строить даже не на плавуне а тупо на болоте которое сверху трохи притрусят представители "элиты" дабы было время освоить бюджет стройки.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Майже усі партії та політики йдуть на вибори під гаслами реформ ,навіть завозили закордонних реформаторів ,але змін так і нема .Після війни буде теж саме ,тому я і питаю хто ці реформи повинен робити .Багато вважають що їх зробить ЄС чи штати ,але давайте будемо чесними:ніхто за нас це не зробить
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

:facepalm1:
Сначала нужно дать возможность Украине выжить как независимой стране и заложить надежный фундамент а потом пожете строить хоть светлое будущее.

Вы же предлагаете начать строить даже не на плавуне а тупо на болоте которое сверху трохи притрусят представители "элиты" дабы было время освоить бюджет стройки.

Тобто історію не читаєм...
І чужий досвід нам потрібний...
І варіантів там 2...
Гаразд, не буду сперечатись. Це безперспективно...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Тобто історію не читаєм...
І чужий досвід нам потрібний...
І варіантів там 2...
Гаразд, не буду сперечатись. Це безперспективно...

Шо вы несете :facepalm1:

Ваша элита даже перед лицом гибели страны продолжает воровать и ставить свои корысные интересы выше государственных, даже если их выгода один доллар а ущерб для страны 1000 для них это нормально и они не видят ничего зазорного в том шоб так поступать раз за разом.

И с этими людьми вы хотите договариваться? :facepalm:
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Шо вы несете :facepalm1:

Ваша элита даже перед лицом гибели страны продолжает воровать и ставить свои корысные интересы выше государственных, даже если их выгода один доллар а ущерб для страны 1000 для них это нормально и они не видят ничего зазорного в том шоб так поступать раз за разом.

И с этими людьми вы хотите договариваться? :facepalm:

Та що ж це з людьми?
Там 2 (ДВА ВАРІАНТИ)...
Невже так складно прочитати?
Або той, або інший...
Вони фізично не можуть одночасно відбуватись. Один виключає інший...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Шо вы несете :facepalm1:

Ваша элита даже перед лицом гибели страны продолжает воровать и ставить свои корысные интересы выше государственных, даже если их выгода один доллар а ущерб для страны 1000 для них это нормально и они не видят ничего зазорного в том шоб так поступать раз за разом.

И с этими людьми вы хотите договариваться? :facepalm:


Іншої еліти у них для нас немає.Що з цим можна зробити і головне як?
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Іншої еліти у них для нас немає.Що з цим можна зробити і головне як?

эта "элита" должна взамен неприкосновенности по прошлым делам полностью отойти от любого политического или экономического воздействия на жизнь государства, только бизнес и уплата налогов на общих основаниях, любой подтвержденный факт коррупции и договоренности аннулируются с еплей по всем грехам с дисконтом.
по другому только физическое уничтожение бо жить стране они не дадут
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

эта "элита" должна взамен неприкосновенности по прошлым делам полностью отойти от любого политического или экономического воздействия на жизнь государства, только бизнес и уплата налогов на общих основаниях, любой подтвержденный факт коррупции и договоренности аннулируются с еплей по всем грехам с дисконтом.
по другому только физическое уничтожение бо жить стране они не дадут


Тобто вони повинні сами себе покарати ?Ну це ж нереально
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Тобто вони повинні сами себе покарати ?Ну це ж нереально

Не переживай, карать есть кому но полноценная гражданская война сейчас будет худшим вариантом.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Майже усі партії та політики йдуть на вибори під гаслами реформ ,навіть завозили закордонних реформаторів ,але змін так і нема .Після війни буде теж саме ,тому я і питаю хто ці реформи повинен робити .Багато вважають що їх зробить ЄС чи штати ,але давайте будемо чесними:ніхто за нас це не зробить

коли їх завозили відразу казали шоб нічого не боялись, всім похуй і нічого за це не буде  :laugh:
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Не переживай, карать есть кому но полноценная гражданская война сейчас будет худшим вариантом.


Ну типу прийдуть хлопці з війни і …когось куплять ,когось закриють ,а натовп завжди буде на боці сильнішого.Я чому це і питаю бо це є комплексне питання.Ось оцих хлопців хтось візьме до себе в партію і потім скаже:ви що,проти героя пішли?І так обовʼязково буде як після майдану .А ляльками керувати будуть тіж самі прізвища яких ми всі добре знаємо
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Ну типу прийдуть хлопці з війни і …когось куплять ,когось закриють ,а натовп завжди буде на боці сильнішого.Я чому це і питаю бо це є комплексне питання.Ось оцих хлопців хтось візьме до себе в партію і потім скаже:ви що,проти героя пішли?І так обовʼязково буде як після майдану .А ляльками керувати будуть тіж самі прізвища яких ми всі добре знаємо

Т.е. при таких вводных нормальный человек может сделать только один вывод, это государство нежизнеспособно.
Не? 
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Т.е. при таких вводных нормальный человек может сделать только один вывод, это государство нежизнеспособно.
Не? 


Та я сам не можу відповісти на ці питання .Тому і вирішив запитати у інших хто це як для себе бачить .Навіть прізвищ реформаторів ніхто не може назвати не кажучи про те ,як їм стати владою (реальні механізми ,а не маячня )
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Та я сам не можу відповісти на ці питання .Тому і вирішив запитати у інших хто це як для себе бачить .Навіть прізвищ реформаторів ніхто не може назвати не кажучи про те ,як їм стати владою (реальні механізми ,а не маячня )

Ну значит должны понимать шо все прогнило настолько шо без авторитарных методов все просто догниет до конца и останется поставить табличку SALE.
Если наверху будут изменения остальной нарид подчинится новым правилам, а пока там ибут гусей и грабят корованы народ пытается жить как может бо никому он нафик не нужен и как показала практика выборы до жопы.

Таковы наши реалии.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Сумно що на фупі панують думки тільки :Зе чи По?Чи навіть хтось інший ,але це якась віртуальна історія,як у Вадима.Ми знов приходимо до того чому обирали Зе.Прийде хтось новий не із старих політиків …і є велика ймовірність що це будуть знов граблі для пересічних та ще 5 років грабунку для спонсорів,які зараз відбілюють себе мільярдними допомогами і я не тількі про Петро
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Та я сам не можу відповісти на ці питання .Тому і вирішив запитати у інших хто це як для себе бачить .Навіть прізвищ реформаторів ніхто не може назвати не кажучи про те ,як їм стати владою (реальні механізми ,а не маячня )

Економіка на ФУПі - не дуже цікава тема.
Мені тут один "патріот" нещодавно сказав "якщо тобі потрібна економіка і гроші, то тобі до Німеччини"...
А от Віра - зовсім інша справа...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Шо вы несете :facepalm1:

Ваша элита даже перед лицом гибели страны продолжает воровать и ставить свои корысные интересы выше государственных, даже если их выгода один доллар а ущерб для страны 1000 для них это нормально и они не видят ничего зазорного в том шоб так поступать раз за разом.

И с этими людьми вы хотите договариваться? :facepalm:
будемо відверті, це не тільки про еліту. всі, тупо всі. від корки..
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Ну значит должны понимать шо все прогнило настолько шо без авторитарных методов все просто догниет до конца и останется поставить табличку SALE.
Если наверху будут изменения остальной нарид подчинится новым правилам, а пока там ибут гусей и грабят корованы народ пытается жить как может бо никому он нафик не нужен и как показала практика выборы до жопы.

Таковы наши реалии.

Тоталітарна економіка може існувати тривалий час на якомусь потрібному всім простому продукті: газ, нафта і т.п.
А от вибори з 2х купок лайна - дійсно до жопи зараз...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Майже усі партії та політики йдуть на вибори під гаслами реформ ,навіть завозили закордонних реформаторів ,але змін так і нема .Після війни буде теж саме ,тому я і питаю хто ці реформи повинен робити .Багато вважають що їх зробить ЄС чи штати ,але давайте будемо чесними:ніхто за нас це не зробить
Якщо бути чесними, то навіть варягі вже не ті, свій шанс на другий світ ми втратили тож маємо обживатися в своєму третьому.

До речі так живе більша частина людства.

З корупцією, беззаконням, державними переворотами та відсутністю освіти та медицини.

Добре що ФУП нарешті на стадії прийняття  :love:
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Дивлячись на фуп теж впадаєш у депресію.Люди роками обговорюють Юлю,Петю,Зелю та інших.З піною у рота рвуть один одному чуби,доказуючи хто більше вкрав ,але ніхто не дивиться у майбутнє,а лише спогади як колись було добре або як би було якщо би сталося як вже ніколи не станеться .Тобто шалена енергія витрачається на срач та штабні розбірки.Ось я зараз запитав у двох гілках про майбутній вибір і по темі відповіли декілька дописувачів але у щоденному лайнометанні завжди жваве обговорення .Тому я досить скептично дивлюсь у майбутнє ,тому що політики дивляться у майбутнє так само як манюпас.Знов під вибори будуть гасла :влада краде,треба реформи,Європа наш спільний дім і це буде все що ми побачимо .І більшість не спитає які реформи ви пропонуєте ,хто їх буде виконувати,хто буде нести відповідальність якщо цього не буде?
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Повинні пройти покоління, інакше не вийде.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

На мою скромну думку, то реформи сякі-такі будуть тільки ті, які вже нереально не робити. В країні нема запиту на реформи, нема самогубців які б їх робили. На сьогодні чиновників набагато більше ніж бізнесменів, тому повноцінні реформи неможливі. Війна все погіршила, бо багато бізнесменів пішли на війну, більше ніж чиновників.
Україну вбивають москалі, але винні таки чиновники, які країну знелюднили і витіснили з країни більшість активного населення, щоб не заважали.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Тут у сусідній гілці запитали :хто буде проводити реформи в команді наступного президента ?Питання дуже розумне ,але у мене відповіді на нього немає.А ви кого бачите у цій ролі ?Назвіть хочаб одне прізвище і аргументуйте
" гетьманцев,єрмак,свинарчуки,юлька,немиряі імя їм легіон". лиш би грошей у держави у закромах вистарчило на всіх,щоб не пережерлися ще до прийому штурвалу однією дружньою командою.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Реформи... отже підвищать тарифи
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Ну значит должны понимать шо все прогнило настолько шо без авторитарных методов все просто догниет до конца и останется поставить табличку SALE.
Если наверху будут изменения остальной нарид подчинится новым правилам, а пока там ибут гусей и грабят корованы народ пытается жить как может бо никому он нафик не нужен и как показала практика выборы до жопы.

Таковы наши реалии.
Плюсану.
Терапія (демократичні методи) тут вже не допоможе. Тільки хірургія - рєзать к чьортовой матері, нємєдлєнно.
Вся проблема в наявності такого хірурга, ну, і таки є шанс, що хворий під час операції спустить дух.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

які зараз відбілюють себе мільярдними допомогами і я не тількі про Петро
А про кого ще, хто ще "відбілює себе мільярдними допомогами"?
ЗІ. Яке ж це уєбанство - називати допомогу "відбілюванням".
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Тут у сусідній гілці запитали :хто буде проводити реформи в команді наступного президента ?Питання дуже розумне ,але у мене відповіді на нього немає.А ви кого бачите у цій ролі ?Назвіть хочаб одне прізвище і аргументуйте

Ну так Шмигаль!
Треба вірити і не хитати човен.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Вся проблема в том, что мы уже скатились на уровень Африки, стали банановой республикой без промышленности, науки с нищенскими зарплатами. А после войны добавятся еще и миллионы бездомных. Я не вижу сегодня реальных политиков, которые могли бы изменить ситуацию.Предполага л, что война покажет новые лица, например, кто в отдельно взятом регионе смог бы создать рабочие места, нарастить выпуск продукции, перенести часть промышленного производства и т д. Но вокруг только коррупционные скандалы и воровство бюджетных средств или заграничной помощи. Я и сам не понимаю, что делать и как выходить из такой ситуации. Единственный выход - закрыть  доступ во власть всем старым политическим силам и депутатам, которые сидят в ВР уже десятилетиями. Тогда останется хоть какая-то надежда на прорыв.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?
Ser

вихід є - за злочини має бути покарання - ПОКАРАННЯ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ - але самі злодії туди призначають керівників
поки будуть клани - нічого не буде
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

якщо опариш переможе (сфальсифікує вибори), то хай сам рятує

я не копійки не дам.

по неньці має проїхатись повноцінний дефолт, щоб викосити популістів.
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

Реформи... отже підвищать тарифи
150 млрд боргу по комуналці.

почнуть відключати - зіткнуться з майданом і коліївщиною

клоуну 3.14зда, час працює на нас.

Останнє редагування: 27 жовтня 2023 13:44:40 від DeL1T
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

вихід є - за злочини має бути покарання - ПОКАРАННЯ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ - але самі злодії туди призначають керівників
поки будуть клани - нічого не буде

Так, в рамках феодально-олігархічного ладу економіку не відновити.
Для тих, хто цього не розуміє, аналогія з футболом: Не буде футболу, поки деякі "футболісти" не перестануть виходити на поле з бітами...
Далі буде тільки гірше. Десятиліттями з країни витісняли малий бізнесі робочі руки. Вже практично нікому підіймати ту економіку...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?

150 млрд боргу по комуналці.

почнуть відключати - зіткнуться з майданом і коліївщиною

клоуну 3.14зда, час працює на нас.

Час працює проти нас...
   
Re: Хто буде реформувати економіку?
mar

Сумно що на фупі панують думки тільки :Зе чи По?


Може не Зе і не По, а За?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія