Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шиза косить наші ряди :facepalm1: Нагородили орденом таролога

 п***а... Просто маніфестна форма розумової відсталості.
   
О шпроты пролзли

Ім'я користувача:SergBrunoДата реєстрації:21 червня 2015 07:41:01Повідомлень:38 (~0 в день)Вік:не зазначений

Це другий нік. Подивись його пости - так  огризатися   та кидатися  лайном в оточуючих, та ще з перших же повідомлень,  може тільки хтось дуже обізнаний з ФУПом.
   

А по суті є що сказати?
Ганглій міжвушний не пробував напружити?
Щось новішае, ніж "консерва" слабо придумати?
[/quote]
Шпрота а на и в Африке шпрота.
Давай досвиданья доповидь уже отправил.
[/quote]
Так по суті нічого і не сказав.
"...проте, як голівку тримає!"
   
Що за істерика?

Випий заспокійливого...  :punish:

Бабусь не нервничай лучше передерни.

   
Що за істерика?

Випий заспокійливого...  :punish:

DiDUS, ну без образ... Ну ті передачі дивилися тільки домогосподарки. Інші тихо ржали. Особливо ті, хто знав, як те все знималося.

Але щоб така ерудована і освічена людина, як ти, присів на отаке? Ну чесно.  Ну як?
   

А по суті є що сказати?
Ганглій міжвушний не пробував напружити?
Щось новішае, ніж "консерва" слабо придумати?
Шпрота а на и в Африке шпрота.
Давай досвиданья доповидь уже отправил.
[/quote]
Так по суті нічого і не сказав.
"...проте, як голівку тримає!"
[/quote]

Шпрота ты хоть форумом пользоваться научись.
Сука где б***ь таких дыбилов набирают.  :lol:
   
https://youtu.be/9raU69tXo8w?feature=shared


Спалив всю упц мп...

Розклав все по поличках...

Працюють по медведчуку...  :facepalm:

   
DiDUS, ну без образ... Ну ті передачі дивилися тільки домогосподарки. Інші тихо ржали. Особливо ті, хто знав, як те все знималося.

Але щоб така ерудована і освічена людина, як ти, присів на отаке? Ну чесно.  Ну як?

Ти навіть не знаєш, про що мова...

А я тобі не буду розказувати...
   
Спалив всю упц мп...

Розклав все по поличках...

Працюють по медведчуку...  :facepalm:

Це було відомо і раніше, він не сказав нічого нового.
   
Це було відомо і раніше, він не сказав нічого нового.

Звісно, ти теж по медведчуківських методичках працюєш, тому нічого нового.
   
Звісно, ти теж по медведчуківських методичках працюєш, тому нічого нового.

Почалося :facepalm:

   
Спалив всю упц мп...

Розклав все по поличках...

Працюють по медведчуку...  :facepalm:

я до сегодняшнего дня и не знал об этом жулике :facepalm1:

так шо он там спалил? :facepalm1:
   
я до сегодняшнего дня и не знал об этом жулике :facepalm1:

так шо он там спалил? :facepalm1:

відео негоден подивитися?  8-:
   
я до сегодняшнего дня и не знал об этом жулике :facepalm1:

так шо он там спалил? :facepalm1:

Я відійшов від православ'я поки не з' явився Томос(с)
0:46-0:52
   
відео негоден подивитися?  8-:

Я ещё не опустился до такого уровня шоб смотреть дешёвый трешак для говноедов
   
Зазначимо, "Гордість і слава України" – це національний благодійний проєкт. Мета – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю.

Нагадаємо, раніше подібний скандал стався з моделлю Оксаною Волощук, яку у блогерсько-інстаграмному середовищі знають під ім'ям Ксюша Манекен. Їй вручили нагороду "За сприяння військовій розвідці України другого ступеня".

Повідомлялося, що її відзначили ще в жовтні 2022 року. Волощук (вона ж – Ксюша Манекен) отримала відзнаку від ГУР за "відмінно виконані поставлені перед нею завдання". Проте що саме робила блогер – не повідомляється.

В соцмережі Оксана публікує здебільшого фото та відео відвертого характеру

Блогерка та колишня ескортниця Ксюша Манекен (справжнє ім'я – Оксана Волощук) похизувалася в соцмережі нагородою від Головного управління розвідки України та потрапила в гучний скандал. Не усім українцям здається доречною така відзнака для блогерки.

Раніше повідомлялося, що нагороду їй було вручено під час зустрічі радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка з інстаграм-блогерами, яка відбулася в п'ятницю. На зустріч в ОП запросили блогерів Сашу Бо, Євгена Таллера, Ксюшу Манекен, Настю Єлісєєву, Таню Парфільєву, Микиту Добриніна та інших. Головною темою бесіди стала інформаційна війна та мотивація населення під час повномасштабного вторгнення.

Однак згодом виявилося, що нагороду блогерка отримала ще в жовтні 2022 року. За інформацією УНІАН, Манекен відзначили за «відмінно виконані поставлені перед нею завдання». Проте що саме робила блогерка – не повідомляється.

Ксюша Манекен – інфлюенсер та фотограф, за її профілем у Instagram стежать 412 тисяч підписників. Публікує здебільшого фото та відео відвертого характеру.

В одному з нещодавніх інтерв'ю дівчина розповіла, що з 19 до 22 років займалася ескортом.

При цьому вона наголошувала, що ніколи не мала інтимних стосунків з чоловіками за гроші, а лише «займалася супроводом» заможних чоловіків на світських заходах і вечірках. Серед тих, кому надавала такі послуги, були, зокрема, арабські шейхи, і певний час вона провела в Дубаї. Пізніше відкрила шлюбне агентство.

Манекен написала  в Інстаграм: «Комік став президентом, ескортниця отримала орден. А ви, всі такі «правильні», не отримали від цього життя ніх#я». Однак незабаром це повідомлення Волощук видалила.

   
Я відійшов від православ'я поки не з' явився Томос(с)
0:46-0:52

И шо?
   
И шо?

Тобі може й нішо, а для багатьох фупчиків Томос це огого.
   
И шо?

Ну он любит Термос Шлюху Украину и Ебанитовые палочки.
   
Окрім того, раніше блогерка потрапляла у скандал через позицію щодо окупації Криму. Волощук заявляла, що планує життя на півострові та вважає, що за часів окупації РФ Крим став кращим. Також вона переконувала, що «неважливо чий півострів, головне – аби там було мирно».

 Зараз на своїй сторінці в Інстаграм Оксана виклала відео, в якому виправдовується, мовляв, на той час не мала достовірної інформації про ситуацію: «Тоді, як і багато хто, не розуміла, що відбувається насправді, і вважала, що головне, щоб усі були живі-здорові». «З того часу багато що змінилося. Але кому це цікаво. Люди зайняті тим, що кидають у мене каміння, наче самі без гріха», – обурюється Манекен.

Також дівчину критикують через те, що вона відмовилася переходити на українську та заявила, що взагалі не планує цього робити.

 Також виявилося, що Оксана Волощук вже потрапила до бази «Миротворця». Блогерку звинувачують у спробах легалізації окупації Криму російськими загарбниками. «Участь у антиукраїнських пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Маніпуляція суспільно значущою інформацією», – зазначено на сайті у поясненні до того, чому саме Манекен потрапила до бази.

   
Окрім того, раніше блогерка потрапляла у скандал через позицію щодо окупації Криму. Волощук заявляла, що планує життя на півострові та вважає, що за часів окупації РФ Крим став кращим. Також вона переконувала, що «неважливо чий півострів, головне – аби там було мирно».

 Зараз на своїй сторінці в Інстаграм Оксана виклала відео, в якому виправдовується, мовляв, на той час не мала достовірної інформації про ситуацію: «Тоді, як і багато хто, не розуміла, що відбувається насправді, і вважала, що головне, щоб усі були живі-здорові». «З того часу багато що змінилося. Але кому це цікаво. Люди зайняті тим, що кидають у мене каміння, наче самі без гріха», – обурюється Манекен.

Також дівчину критикують через те, що вона відмовилася переходити на українську та заявила, що взагалі не планує цього робити.

 Також виявилося, що Оксана Волощук вже потрапила до бази «Миротворця». Блогерку звинувачують у спробах легалізації окупації Криму російськими загарбниками. «Участь у антиукраїнських пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Маніпуляція суспільно значущою інформацією», – зазначено на сайті у поясненні до того, чому саме Манекен потрапила до бази.

Показати зображення...

А у вас нєгров лінчують...  :fool:

Мова була про інше, куди поскакала?  :punish:
   
Ти навіть не знаєш, про що мова...

А я тобі не буду розказувати...

А чого так, розкажи.
Я теж не чула  хто це, пошук  по гуглу  -  посилання на книжнчки, які він видавав у Москві.
Відео не дивилася, але по простому - між егрегорами існує не те що взаємоповага, а не заход за лінії.

   
Re: Шиза косить наші ряди :facepalm1: Нагородили орденом таролога

Тобі може й нішо, а для багатьох фупчиків Томос це огого.

для тебе особисто є різниця, українська церква, чи кацапська?
   
для тебе особисто є різниця, українська церква, чи кацапська?

Чим викликане твоє запитання?
Я церкву не відвідую, для мене орієнтир правильної церкви моя матір, яка при першій нагоді перейшла в церкву з богослужінням українською мовою
   
Re: Шиза косить наші ряди :facepalm1: Нагородили орденом таролога

Чим викликане твоє запитання?
Я церкву не відвідую, для мене орієнтир правильної церкви моя матір, яка при першій нагоді перейшла в церкву з богослужінням українською мовою


моє питання продиктоване виключно твоєю реплікою. Вони тісно взаємопов'язані.
Втім, як і отримання Томоса зі створенням єдиної помісної церкви України.
   
Зазначимо, "Гордість і слава України" – це національний благодійний проєкт. Мета – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю.

Нагадаємо, раніше подібний скандал стався з моделлю Оксаною Волощук, яку у блогерсько-інстаграмному середовищі знають під ім'ям Ксюша Манекен. Їй вручили нагороду "За сприяння військовій розвідці України другого ступеня".
Повідомлялося, що її відзначили ще в жовтні 2022 року. Волощук (вона ж – Ксюша Манекен) отримала відзнаку від ГУР за "відмінно виконані поставлені перед нею завдання". Проте що саме робила блогер – не повідомляється.

В соцмережі Оксана публікує здебільшого фото та відео відвертого характеру

Блогерка та колишня ескортниця Ксюша Манекен (справжнє ім'я – Оксана Волощук) похизувалася в соцмережі нагородою від Головного управління розвідки України та потрапила в гучний скандал. Не усім українцям здається доречною така відзнака для блогерки.

Раніше повідомлялося, що нагороду їй було вручено під час зустрічі радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка з інстаграм-блогерами, яка відбулася в п'ятницю. На зустріч в ОП запросили блогерів Сашу Бо, Євгена Таллера, Ксюшу Манекен, Настю Єлісєєву, Таню Парфільєву, Микиту Добриніна та інших. Головною темою бесіди стала інформаційна війна та мотивація населення під час повномасштабного вторгнення.

Однак згодом виявилося, що нагороду блогерка отримала ще в жовтні 2022 року. За інформацією УНІАН, Манекен відзначили за «відмінно виконані поставлені перед нею завдання». Проте що саме робила блогерка – не повідомляється.

Ксюша Манекен – інфлюенсер та фотограф, за її профілем у Instagram стежать 412 тисяч підписників. Публікує здебільшого фото та відео відвертого характеру.

В одному з нещодавніх інтерв'ю дівчина розповіла, що з 19 до 22 років займалася ескортом.

При цьому вона наголошувала, що ніколи не мала інтимних стосунків з чоловіками за гроші, а лише «займалася супроводом» заможних чоловіків на світських заходах і вечірках. Серед тих, кому надавала такі послуги, були, зокрема, арабські шейхи, і певний час вона провела в Дубаї. Пізніше відкрила шлюбне агентство.

Манекен написала  в Інстаграм: «Комік став президентом, ескортниця отримала орден. А ви, всі такі «правильні», не отримали від цього життя ніх#я». Однак незабаром це повідомлення Волощук видалила.
всі шльондри є завербовані, можливо виконала якесь важливе завдання, після якого її уже викрили і подальша робітниця скомпроментована
   
О шпроты пролзли

Ім'я користувача:SergBrunoДата реєстрації:21 червня 2015 07:41:01Повідомлень:38 (~0 в день)Вік:не зазначений
Їх тут багато повилазило.
Нмд то другі ніки забанених, бо сильно нахабні.
Жаль, ніхто зараз їх не відловлює
   
я до сегодняшнего дня и не знал об этом жулике :facepalm1:

так шо он там спалил? :facepalm1:



+
Я теж не чула про це чудо.
Але, він освітчений, єрудований і розуміє як маніпулювати людьми. Це  страшна людина. Краще щоб працював на Україну ніж на московитів.
Здав мп з потрохами!:)
   
Він стверджує, що саме завдяки українським ворожкам у Рамзана Кадирова почалися проблеми зі здоров'ям.
так вот кто Кадырова отравил
а то все фсб, фсб! :D
   
https://www.facebook.com/100001366972097/posts/6553421358046698/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

https://www.ukrainiannation.com/blank?fbclid=IwAR0Pk8dqiUGyncVSNZOs7GClNKlzO7Gw9l5EDW_hGbx3xUj6eDx0S932oaY

Ця гілка черговий доказ чим є насправді рошенівська мразота.
Значок  від якоїсь організації перетворився в "державну нагороду", яку вручив Стефанчук :facepalm:
   
Ця гілка черговий доказ чим є насправді рошенівська мразота.
Значок  від якоїсь організації перетворився в "державну нагороду", яку вручив Стефанчук :facepalm:

Нічого дивного... Свиноферма, як є...  :bueee:
   
Ця гілка черговий доказ чим є насправді рошенівська мразота.
Значок  від якоїсь організації перетворився в "державну нагороду", яку вручив Стефанчук

Пан підсліпуватий?

А осьосьо шо воно таке?



Чи у нас ще якась ВР з ще якимось головою та ще й Стефанчуком?!
   
+
Я теж не чула про це чудо.
Але, він освітчений, єрудований і розуміє як маніпулювати людьми. Це  страшна людина. Краще щоб працював на Україну ніж на московитів.
Здав мп з потрохами!:)

Вы шо дура или у вас беременность?
   
Re: Шиза косить наші ряди :facepalm1: Нагородили орденом таролога

Пан підсліпуватий?

А осьосьо шо воно таке?

Показати зображення...
Чи у нас ще якась ВР з ще якимось головою та ще й Стефанчуком?!

як невдобно вийшло. Нагородили б уже якимось масонським орденом, але не ліпили б його до гордості української, і тим більше Слави України. Начебто насміхаються з країни, з нації.
   
Пан підсліпуватий?

А осьосьо шо воно таке?

Показати зображення...
Чи у нас ще якась ВР з ще якимось головою та ще й Стефанчуком?!

Нагороджується з підписом Ставнійчук, а вітальний лист від Стефанчука аж ніяк не є нагорода.
А ось від кого нагорода:



Ну й ще раз посилання
https://www.ukrainiannation.com/blank?fbclid=IwAR0Pk8dqiUGyncVSNZOs7GClNKlzO7Gw9l5EDW_hGbx3xUj6eDx0S932oaY
   
Пан підсліпуватий?

А осьосьо шо воно таке?

Показати зображення...
Чи у нас ще якась ВР з ще якимось головою та ще й Стефанчуком?!

От же блазень :lol:
Може, це ти підсліпуватий? Ти читав, що ти виставив? Де там державна нагорода? Де там вручено Стефанчуком?
Ну і дебіли рошени....
   
08.05.2023 15:46
Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» та Міжнародний благодійний фонд «Незламна Українська Нація» проводять підготовку над Національним благодійним проєктом «Гордість і Слава України». 

Його мета розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю. Це наші волонтери, меценати, благодійники, лікарі, політики, працівники культури, бізнесмени, освітяни та всім, хто щодня на своєму рівні робить неможливе, змінює наш світ на краще, хто під час війни досягає значних успіхів та прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги над ворогом.

Для визначення номінантів створено Організаційну раду до якої надходять списки учасників та учасниць згідно наданих рекомендацій. Відзначення національним визнанням «Гордість і Слава України» з врученням нагород відбудеться в місті Києві. Про успіхи, досягнення, життєві шляхи розповість Книга пошани до якої учасники подають свої документальні матеріали. Зібрані кошти спонсорів та меценатів направляються на потреби ЗСУ та організацію заходу.
   
Пан підсліпуватий?

А осьосьо шо воно таке?

Показати зображення...
Чи у нас ще якась ВР з ще якимось головою та ще й Стефанчуком?!

Не доходить?

Стефанчук тільки привітав з нагородою!  :fool:

 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія