Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рова с крокодилами между Украиной и Россией не будет. Мирослав Маринович

Чергове цікаве інтерв'ю на головній УП. Рекомендую для читання та обговорення.

– Більше як половина українців вважають взаємні звинувачення загрозою. До того ж зараз ми стикнулися з єдиним ворогом. Але чому, незважаючи на це все, ми не облишили звичку взаємних звинувачень?

– Діагноз цій хворобі дав митрополит Андрей Шептицький. Він це назвав "моральною гемофілією". Це просто наша національна хвороба.

– Тобто так буде й надалі?

– Можливо, буде і далі, якщо ми не знайдемо ліків для нейтралізації цієї хвороби.

Чому він назвав гемофілією? Бо гемофілія – це коли від найменшого порізу кровотеча не зупиняється, людина може навіть померти. Якщо гемофілія – це неможливість спинити кров, то моральна гемофілія – це неможливість спинити суперечку.

Ми починаємо сперечатися, ми входимо в раж, ми не хочемо прийняти, що чиясь точка зору може також мати елемент правди.

Неможливість спинити цю ворожнечу була причиною наших історичних бід та поразок. Так, наприклад, було в історії між мельниківцями і бандерівцями. Або згадайте Помаранчеву революцію, і як потім ворогували ющенківці й тимошенківці.

інтерв'ю

   
Буде 500 км демілитарізована зона вздовж кордону України!
Кожен кацап  зі зброею в цій зоні підлягае негайному знищенню, як і будь яка війскова частина.


   
а яка, трясця, гемофілія у Штатах між мельниківцем Трампом і бандерівцем Байденом?
   
а яка, трясця, гемофілія у Штатах між мельниківцем Трампом і бандерівцем Байденом?
Та сама. Це НМД не суто українська, а глобальна тема.
   
"
– Але все ж таки, чому ви проти культури скасування щодо росіян?

– Якщо я стану на точку зору, яка сьогодні популярна в Україні, що Росія ніколи не зазнає морального покаяння і це є народ злочинець, то я стану на точку зору, що Господь свідомо створив злочинний народ, який ніколи не буде жити в цивілізації.

Я на таку точку зору стати не можу. Принципово.

В часи Другої світової казали, що німець – це монстр Європи, ніколи він не буде цивілізованим. Минув певний час, і він став цивілізованим.

Тому я залишаю мікроскопічну ймовірність того, що цей народ переживе (покаяння – УП). І я не виключаю, що роль українців у цьому буде велика.
"

На мою думку це велика омана, що межує з повним нерозумінням ментальності
Німець звик жити за правилами. Гітлер і його поплічники дещо змінив правила і німці на деякий час стали нацистами.
Поразка в війні знов змінила правила і німці покаялись і стали цивілізованими.

Росіяни звикли жити без правил. Броунівський рух, який хуйло скерував в певному напрямку.
Але навіть після поразки ви не зможете цю ментальну пихатість з них вибити. Бо їми в будь-якому випадку
керує стадне почуття, яке щосили намагатиметься довести власну унікальність. Це і є ментальність цього збіговиська,
бо воно не є моноетнічним.
Єдиний шлях подолати цю шкідливу для людства рису, це роз*єднати шиту білими нитками спільноту росіян на етнічні ланцюги, а не перевиховувати всіх разом.
При будь-якому іншому підході до вирішення питання, залишатиметься імперія, що прагнутиме реваншу.
   
В часи Другої світової казали, що німець – це монстр Європи, ніколи він не буде цивілізованим. Минув певний час, і він став цивілізованим.
Так він же не просто так сам став. Німців дуже сильно нагнули, окупували і денацифікували, потім пару десятків років вдовблювали в голову то.
Хто це зробить з кацапами?
   
Так він же не просто так сам став. Німців дуже сильно нагнули, окупували і денацифікували, потім пару десятків років вдовблювали в голову то.
Хто це зробить з кацапами?
Так і я ж про це.
Цей ідеалізм пана, що до необхідності перевиховання, ідеалізмом і залишиться.
Там бити дубиной треба, а не виховувати.
   
Так і я ж про це.
Цей ідеалізм пана, що до необхідності перевиховання, ідеалізмом і залишиться.
Там бити дубиной треба, а не виховувати.
Для початку - окупувати. А це нереально, принаймні, нашими силами. А іншим воно не треба.
   
Для початку - окупувати. А це нереально, принаймні, нашими силами. А іншим воно не треба.
Без участі сша ти ядерну зброю в них не віднімеш.
А одже для початку 500км демілітарізовану зону і заслухати начальника транспортного цеху білий дім,
що до їх позиціі в цьому питанні. І щось мені так здається, що вони це не схвалять.
А зважаючи на проблеми з ісламським світом, які зараз накочуються як сніжний ком, вони навіть відповіді не дадуть.
   
Так і я ж про це.
Цей ідеалізм пана, що до необхідності перевиховання, ідеалізмом і залишиться.
Там бити дубиной треба, а не виховувати.
пан пише про мікроскопічну ймовірність. Я б не називала це ідеалізмом
   
звісно не буде

будуть черги кацапів-заробітчан до України

таке колись вже було у середині 19 ст.
цей факт дуже детально описав Микола Лєсков :beach:
   
Чергове цікаве інтерв'ю на головній УП. Рекомендую для читання та обговорення.

– Більше як половина українців вважають взаємні звинувачення загрозою. До того ж зараз ми стикнулися з єдиним ворогом. Але чому, незважаючи на це все, ми не облишили звичку взаємних звинувачень?

– Діагноз цій хворобі дав митрополит Андрей Шептицький. Він це назвав "моральною гемофілією". Це просто наша національна хвороба.

– Тобто так буде й надалі?

– Можливо, буде і далі, якщо ми не знайдемо ліків для нейтралізації цієї хвороби.

Чому він назвав гемофілією? Бо гемофілія – це коли від найменшого порізу кровотеча не зупиняється, людина може навіть померти. Якщо гемофілія – це неможливість спинити кров, то моральна гемофілія – це неможливість спинити суперечку.

Ми починаємо сперечатися, ми входимо в раж, ми не хочемо прийняти, що чиясь точка зору може також мати елемент правди.

Неможливість спинити цю ворожнечу була причиною наших історичних бід та поразок. Так, наприклад, було в історії між мельниківцями і бандерівцями. Або згадайте Помаранчеву революцію, і як потім ворогували ющенківці й тимошенківці.

інтерв'ю
я давно казав що юлькашня хвора( в таком випадку гемофілки) від народження їх секти. Досить подивитися на дідуся і його копіпасти старі як гівно мамонта. Досі постить ,бо "гемофілія" клята не може йому і іншим мурмастерам (імена не важливі ,там всі такі, просто приклад того)  втихомиритися. З 10 року рана ятрить як була б свіжа. а потім до неї нова-14 року. Тому і до зелені кинулися,бо завжди вишукують когось з чужитх,що ніби за їх кумира "відомстив". ідіоти по суті,хворі .
   
будуть черги кацапів-заробітчан до України
Фуй там... Дякуйте Яресці...  :facepalm1:
   
пан пише про мікроскопічну ймовірність. Я б не називала це ідеалізмом
я, доки m0scowcalling ТГ-канал функціонував і адміна не посадили під дом. арешт, там сидів і гризся з кацапами.
Нє, ну не завжли гризся, часто змістовні дискусії були. Навіть і нормальних росіян там було трохи. чи +/- нормальних.
Вони в реалі заткнулися і мовчать бо там жорстка диктатура, а в Сибір поїхати на 5-7-10років мало кому хочеться. хіба в Інтерентах і Телеграмі трохи вякають, і навіть це ризиковано.

НМД, нормальних все ж на РФ вистачає, щоб дати шанс на виправлення.
Чи в одній державі, чи в кількох (може так буде краще для демократії?) - то наразі з царини мрій.
   
казали, що німець – це монстр Європи, ніколи він не буде цивілізованим. Минув певний час, і він став цивілізованим
Не можна порівнювати німців з монголо-татарським різномаїттям. Вони самі одне одного ненавидять та зневажають.
   
УП можна читати тільки на іноземну тему
Більше нічого
   
я давно казав що юлькашня хвора( в таком випадку гемофілки) від народження їх секти. Досить подивитися на дідуся і його копіпасти старі як гівно мамонта. Досі постить ,бо "гемофілія" клята не може йому і іншим мурмастерам (імена не важливі ,там всі такі, просто приклад того)  втихомиритися. З 10 року рана ятрить як була б свіжа. а потім до неї нова-14 року. Тому і до зелені кинулися,бо завжди вишукують когось з чужитх,що ніби за їх кумира "відомстив". ідіоти по суті,хворі .
Це заразно. Прихильники Петра виявилися такими самими.
   
Фуй там... Дякуйте Яресці...

здається, Україна не виплачувала жодного цента, дякуючи Яресьці?
Чи щось виплачувала?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія