Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Почну з ігор. Ви в дитинстві ніколи не грали в гру партизани проти німців? Ні? Значить ви молода людина.

Що до рекомендації поїхати в  Газу…
Ви не думаєте що таку рекомендацію можуть дати людям які співчувають Україні? Почекайте тоді - Трамп прийде і порекомендує
Ні ні. Стосовно партизан: я б і погодився, але - я ні разу не бачив, щоб потім діти підросли, і робили подібне насправді, справжньою зброєю раз, а два - фашист у нашому дитинстві - істота неуособлена, бо не ходять фашисти по вулицях. А газівські личинки конкретно грають в убивство євреїв, ТОЧНО КОПІЮЮЧИ  те, що роблять їх старші родічі прямо зараз, щоб потім вбивати самим.. Різниця колосальна, фундаментальна - не знаходите?
У вас проблеми з логікою: шлях до гази вказують тим, хто розказує про невинних "мирних" жителів. Так от, там якраз близько 2 млн терористів: ті що плодять і виховують, ті що зараз вбивать, ті що по старості відійшли від справ, тобто убивств.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Туреччина неприємно дивує.Все ж таки ісламські країни можуть бути союзниками тільки на певний час і можуть перевзутися дуже швидко
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Демонстративно разнести в хлам иран, этого будет достаточно шоб арабы забись в норы и только поскуливали от туда в ближайшие пару десятилетий.

В другом варианте будет писторез такой шо вторая мировая детским садом покажется.

гамерика не дарма два авіаносці туди підігнала
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Демонстративно разнести в хлам иран, этого будет достаточно шоб арабы забись в норы и только поскуливали от туда в ближайшие пару десятилетий.

В другом варианте будет писторез такой шо вторая мировая детским садом покажется.
а воно й так буде, сумніваюся, що Іран припинив ядерну програму
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
tyv

Не буде ніякого піз.ца. Ісламістам дадуть черговий раз тягла і все знову притихне на років десять. Просто маштаб може бути трохи більший. Ні Іран ні інші хто має технічні засоби на Ізраїль на пряму не полізуть. Бо дурних напряму воювати з США немає. Вони навіть біженців приймати не хочуть. А всяким бардачним утворенням типу Лівану просто знову дадуть п..и
Не буде цього, все набагато складніше
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

тупа бидлота, яку легко заагрити! Хоча думаю їх істина не цікавила, головне привід нашкодити євреям


Так і є.І ніяки докази їх не цікавлять ,головне прокричати Аллах акбар і бий жидів.Подивимось до чого все це приведе і якою буде реакція західного світу на це божевілля
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

гамерика не дарма два авіаносці туди підігнала


Наче бріти теж пливуть
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Так і є.І ніяки докази їх не цікавлять ,головне прокричати Аллах акбар і бий жидів.Подивимось до чого все це приведе і якою буде реакція західного світу на це божевілля
Потрібно вберегти країну від ударів на всі 360 градусів. Напад буде, це вже справа часу. Тому проміжне рішення - згеноцидити газу в нуль за кілька днів.
Хоч так, хоч так, - війна буде.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

а воно й так буде, сумніваюся, що Іран припинив ядерну програму
Ну то її "припинять". Власне збагачення урану, реактори-ребридери, електростанції, що живлять то все лихо є цілями стаціонарними. Єдине джерело постачання - це рашка. Ну, ще може китай.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я це на CNN  прочитав. Не знаю до чого тут кацапи. Ну і там вище навели уже міжнароду реакцію на цей удар.



Виглядає це все як тоді кацапська постанова в Осетії у 2008

Вибух лікарні - і відразу воплі що ізраіль знищив лікарню, загинуло 500 людей. Ніхто ніколи не знає кількість загиблих відразу після вибуху
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Потрібно вберегти країну від ударів на всі 360 градусів. Напад буде, це вже справа часу. Тому проміжне рішення - згеноцидити газу в нуль за кілька днів.
Хоч так, хоч так, - війна буде.

Это уже не поможет, время прошло
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Это уже не поможет, время прошло
Нажаль...
Але ще є можливості розпорошити і присадити муслімів: негайно почати депортацію усіх понаєхів з усіх країн, хто вийшов на підтримку хамасу, своїх - до тюрем. Вже, прямо сьогодні. І разхерячити демонстративно Іран.
Коли купа шантрапи має напасти, вирубати треба вожака. Решта сявок здристнуть.

Останнє редагування: 18 жовтня 2023 02:06:04 від Fedir
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Виглядає це все як тоді кацапська постанова в Осетії у 2008

Вибух лікарні - і відразу воплі що ізраіль знищив лікарню, загинуло 500 людей. Ніхто ніколи не знає кількість загиблих відразу після вибуху

І таке може бути.
А тепер пригадай українські гарячі голови які хотіли обстрілювати кацапські міста американськими ракетами.
Після такого обстрілу кацапи підірвуть будинок і покладуть працюючу уламок Атакамса. І пістуц підтримці…

Ніхто не хоче думати на пів кроку вперед :(
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Это уже не поможет, время прошло

щонайменше - позбавляться тої виразки в себе під пузом
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

І таке може бути.
А тепер пригадай українські гарячі голови які хотіли обстрілювати кацапські міста американськими ракетами.
Після такого обстрілу кацапи підірвуть будинок і покладуть працюючу уламок Атакамса. І пістуц підтримці…

Ніхто не хоче думати на пів кроку вперед :(

я за обстріл кацапських міст похуй чиїми ракетами. Не хочеш обстрілів - не починай війну
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

щонайменше - позбавляться тої виразки в себе під пузом

То вже до жопи, история уже начинает жить своей жизнью
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
PAL

Може привести якісь докази що «прастой народ» з Гази радів смертям українців в Маріуполі?
Бо ви зараз як раз радієте їх смертям.

https://news.liga.net/ua/politics/news/palestina-otkazalas-osudit-rossiyu-za-voynu-protiv-ukrainy-i-ubiystvo-grajdanskih

Президент Палестини відмовився засудити Росію за війну проти України та вбивство цивільних. Про це заявив посол Палестини в РФ Абдель Хафіз Нофаль в інтерв'ю російським пропагандистам із ресурсу "Известия".
"Мушу сказати, що палестинське керівництво зазнало жорсткого тиску з боку країн Європи, а також з боку низки держав Великої сімки, які закликали нас засудити позицію Росії. Але президент Махмуд Аббас категорично відкинув ці заклики", – заявив посол Палестини.


https://focus.ua/uk/voennye-novosti/510820-nadeyutsya-na-porazhenie-ukrainy-pochemu-palestincy-vystupayut-na-storone-putina

Газета "Аль-Айям" пише, що якби Україна погодилася на нейтралітет і поважала права етнічних росіян на Донбасі, то це не провокувало б Кремль на ворожість. А Україна отримала б більше можливостей для розвитку відносин із Заходом без шкоди для безпеки РФ.

"Але українське керівництво повело себе чи то дуже безглуздо, чи навмисно на догоду американцям, які прагнуть послабити Китай і Росію... Американський план глобальної гегемонії зрозумілий, його можуть не бачити тільки ті, хто або сліпий, або сам є частиною та учасником цього плану", — пишуть у виданні.

Чим більше Захід постачає зброї, тим довше триватиме війна. При цьому йтиметься не про перемогу України, а про її знищення. Тому українському керівництву варто піти на умови Кремля.


Шукать ще?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Важке питання.
Але знищення населення Гази це злочин такий самий як і теракт хамасівців.
Між іншим я думаю що вони пішли на цей напад саме для того щоб визвати таку відповідь Ізраїля.

Ну от і прекрасно. Вони отримали саме те, що і замовляли. У чому претензії?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Той натовп емоційних ідіотів думає, що їм зійде погром консульства США. Пс хоча в Лівії дипломата вбили і все зійшло
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Нажаль...
Але ще є можливості розпорошити і присадити муслімів: негайно почати депортацію усіх понаєхів з усіх країн, хто вийшов на підтримку хамасу, своїх - до тюрем. Вже, прямо сьогодні. І разхерячити демонстративно Іран.
Коли купа шантрапи має напасти, вирубати треба вожака. Решта сявок здристнуть.

Геноцид нічого б не вирішив. Навпаки поставив би хрест на Ізраілі остаточно
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

То вже до жопи, история уже начинает жить своей жизнью

я би сказав, що поки що це ще все керовані процеси. І, нажаль, не заходом. Захід досі смокче піпу
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

я би сказав, що поки що це ще все керовані процеси. І, нажаль, не заходом. Захід досі смокче піпу
Він смокче  піпу з 2008-го року .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

І не тільки коли Берлін брали.
Американці бомбили Токіо - 400 тисяч загиблих за один епізод.
Але з того часу багато часу пройшло і такі дії зараз це військовий злочин

Нічого не пройшло. Було відносне затишшя на 70 років у світовій історії. Нетипове затишшя. Те що ми спостерігаємо - це повернення до норми, а не якась оберація.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Геноцид нічого б не вирішив. Навпаки поставив би хрест на Ізраілі остаточно
Не хочу про це думати, але те що коїться серед муслімів - це саме спроба  поставити хрест на Ізраїлі.
"Хай краще мене четверо судять, як шестеро нестимуть".
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Геноцид нічого б не вирішив. Навпаки поставив би хрест на Ізраілі остаточно

В первые два дня повоняли, проглотили и смирились но израиль и штаты показали слабость за шо теперь и отгребают и ценник на вырулить теперь вырос кратно
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Нічого не пройшло. Було відносне затишшя на 70 років у світовій історії. Нетипове затишшя. Те що ми спостерігаємо - це повернення до норми, а не якась оберація.
Швидше глобальне, але великі війни були, якщо забули про Корею, Вєтнам, Ірак, Афганістан, Лівія, і в Латинській Америці всяке було
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В первые два дня повоняли, проглотили и смирились но израиль и штаты показали слабость за шо теперь и отгребают и ценник на вырулить теперь вырос кратно
Штати показали слабкість ще в 2008-му році . Тоді все почалось .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В первые два дня повоняли, проглотили и смирились но израиль и штаты показали слабость за шо теперь и отгребают и ценник на вырулить теперь вырос кратно

Ти не розумієш про що говориш. "В первые два дня повоняли" - було б якби вони провели якусь військову операцію з пошуку та арешту винних у погромі...... Геноцид - це зовсім з іншої категорії. Ізраіль тоді б моментальноо став би токсичним, від нього б відвернулись усі.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

https://t.me/Ateobreaking/101917

Насправді дійсно останні 70 років відносне затишшя і спокійне життя стали можливими тільки завдяки величезній допомозі та альтруїзму сша. Світ практично був розчавлений двома світовими війнами, а сша дозволили експортувати без застережень на свій найбільший ринок і гарантували свободу перевезень морем своїми флотами практично безкоштовно. І світ таки був більш безпечним завдяки сша, а завдяки всяким покидькам і одним з найбільших є колективна кацапія - світ котиться до пекла.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ти не розумієш про що говориш. "В первые два дня повоняли" - було б якби вони провели якусь військову операцію з пошуку та арешту винних у погромі...... Геноцид - це зовсім з іншої категорії. Ізраіль тоді б моментальноо став би токсичним, від нього б відвернулись усі.

В первые два дня израиль имел право показать силу и на востоке такой подход уважают.
И заипли вы уже злоупотреблять словом геноцид, о геноциде там речи нет он может быть только в вашем воспаленном мозгу и маразме филолога.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В первые два дня израиль имел право показать силу и на востоке такой подход уважают.
И заипли вы уже злоупотреблять словом геноцид, о геноциде там речи нет он может быть только в вашем воспаленном мозгу и маразме филолога.

Я не зловживаю. Я оце коментував

Тому проміжне рішення - згеноцидити газу в нуль за кілька днів.

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я не зловживаю. Я оце коментував


Ну так есть же разница между оккупацией и геноцидом :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

SergL200 і 4 гостей
 
Повна версія