Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

на ТОТ все украинцы возмущены насильственной украинизацией (ФУП)

про «переважно» хєрня,

але за останній час побільшало української, це так

Не знаю, неподалік мене  є ВИШи, молодь там спілкується переважно українською навіть між собою. Та й в місті, і в магазинах, і на роботі звучить  українська.

Підкреслюю - раніше Київ і справді був майже російськомовним містом.
   
Тобто ти не любиш Росію але захищаєш росіян,російську мову,культуру та інше.Ти  любиш Україну але українці це рагулі і фашисти ,їх мова та культура тобі не потрібні.Ти пропонуєш захищати усе російське ,а не розвивати українське.Так чим ти відрізняєшся від кацапа якщо робиш те й саме що вони ? Плюс до цього стверджуєш що таких як ти в Україні більшість ,як це говорять кремлівські шістки та пропагандони?

пробує, чи українці це схавають.
   
Так чим ти відрізняєшся від кацапа якщо робиш те й саме що вони ?
Та він і є ментальний кацап і довів це тут багаторазово.
   
я не люблю россию

я за либерализм и демократию

а зкуди ти потрапив в україну, чи твої батьки? шо ти так родіну не любиш.
   
(tu)

українська + англійська. І мультикультурність Євросоюзу

украинский+русский - да
английский - да
я бы добавил еще китайский
   
просто ти мусиш розуміти, що ти сприймаєшся українцями, як їх ворог. пояснювати чому, чи і так дійде?

Я стараюсь быть законопослушным гражданином. Идеологически правильным советским школьником я уже был (точнее - нет). Тогда я должен был "панимать, пачиму моя одежда или прическа - это вода на мельницу мирового империализма". А я не хотел понимать того, чего закон не обязывает меня понимать. И в Украине есть законы, по которым живет общество, и которые я стараюсь соблюдать. И устраивать тут опять режим, когда "есть мнение", мне лично не представляется полезным.

Дорогая Вера, я живу в Украине, и ip у меня украинский, и живу я среди украинцев. И никто из окружающих меня украинцев не додумался назвать меня врагом. Так же, как и я не считаю украинцев врагами. Разных украинцев с разными взглядами. Возможно это вам, лично, хотелось бы, в силу ваших идеологических убеждений, что бы было так. Но в реальность немного другая.

И последнее. На мою страну напал не русский язык, и ни призрачный "русскиймир", и ни злобные орки или загадочные эльфы. На мою страну напала конкретная преступная российская армия соседнего террористического государства, руководимого международным преступником, находящимся в розыске. Это то государство, граждане которого за это понесут ответственность, невзирая на долю вины каждого их них. Все.
   
Еще раз

Украина двуязычна
у нас и украинская культура и русская культура

я не хочу отдавать русским русскоязычных писателей с Украины начиная с  Гоголя и заканчивая фантастами конца 90-х
я не хочу отдавать им победу над гитлером
я не хочу отдавать их выход в космос

это и наши писатели, и наши победы

то что я вижу - меня реально тревожит
наши украинизаторы все более становятся похожи на русню
политику тотальной русификации и уничтожения всего украинского я вижу лично каждый день

политика и методы весьма похожи

ось все це - після визнання розсією злочинного нападу на україну з наміром її знищення. а доти - не треба ображатися, що все розсійське сприймається, як вороже в україні.
   
а зкуди ти потрапив в україну, чи твої батьки? шо ти так родіну не любиш.

родился и всю жизнь прожил
родители тоже
дед и баба тоже


Родина для меня не украинский национализм
   
родился и всю жизнь прожил
родители тоже
дед и баба тоже


Родина для меня не украинский национализм

де народився і прожив, і дід, і баба?
   
украинский+русский - да
английский - да
я бы добавил еще китайский

тобі треба почати з української, хоча б тут, на форумі дописувати.
   
Нічьо, Сібірь она большая, на всіх абіжэных хватіт. Токмо кітійскій чіжылєє учіть...
   
де народився і прожив, і дід, і баба?

Украина

Область не указываю - я на тот
   
тобі треба почати з української, хоча б тут, на форумі дописувати.

пока на фупе дурачье русофобы - я на русском
в фейсбуке со своими коллегами (беженцами) - на украинском
   
конкретная преступная российская армия соседнего террористического государства,

Он як. Армія на нього напала.

А в тій армії один хуйло воює?

Чи таки спершу в Україну вдерлися кацапи-контрактники, яким пообіцяли грубі гроші, щоб вони їхали вбивати людей в сусідній країні?

А в кожного такаого кацапа є мамка-дружина-діти-онуки, які вже пишаються своїм папкою-вбивцею, і на 9 травня понесуть його пальтрєт на палочкє.

а його діти в школі чи онуки в дитячому садочку будуть шикуватися у літеру Z і пишатися, який їх батько чи дід славний герой, бо вбивав українських фашистів. І будуть писати твори на тему, як їх батько захищав їх Родіну від українських націоналістів.

А проханов ще одну книгу накорябає про чорну сперму українського фашизма.

І такого населення в кацапіі - майже 90 процентів.
   
Я стараюсь быть законопослушным гражданином. Идеологически правильным советским школьником я уже был (точнее - нет). Тогда я должен был "панимать, пачиму моя одежда или прическа - это вода на мельницу мирового империализма". А я не хотел понимать того, чего закон не обязывает меня понимать. И в Украине есть законы, по которым живет общество, и которые я стараюсь соблюдать. И устраивать тут опять режим, когда "есть мнение", мне лично не представляется полезным.

Дорогая Вера, я живу в Украине, и ip у меня украинский, и живу я среди украинцев. И никто из окружающих меня украинцев не додумался назвать меня врагом. Так же, как и я не считаю украинцев врагами. Разных украинцев с разными взглядами. Возможно это вам, лично, хотелось бы, в силу ваших идеологических убеждений, что бы было так. Но в реальность немного другая.

И последнее. На мою страну напал не русский язык, и ни призрачный "русскиймир", и ни злобные орки или загадочные эльфы. На мою страну напала конкретная преступная российская армия соседнего террористического государства, руководимого международным преступником, находящимся в розыске. Это то государство, граждане которого за это понесут ответственность, невзирая на долю вины каждого их них. Все.

я розумію твою розпач, але ти мусиш зрозуміти всіх україномовних українців, бо ти тут тільки живеш з того часу, як потрапив з розсії. але тобі своє більше болить, це ясно.
   
Украина

Область не указываю - я на тот

ну не вірю.
   
пока на фупе дурачье русофобы - я на русском
в фейсбуке со своими коллегами (беженцами) - на украинском

ах ось воно шо. заразом і україномовним назло. шо тільки танцору не заважає. які тіки яйця.
   
ну не вірю.

могу добавить что во времена ссср чтобы не забыть украинский спецом выписывал журнал Всесвіт
   
пока на фупе дурачье русофобы - я на русском
в фейсбуке со своими коллегами (беженцами) - на украинском


Та всім насправді начхати мілким маком, як ти викобенюєшся перед людьми і виставляєш їм дебільні умови, якою мовою ти будеш патякати.

Ти б такий сміливий перед орками був би. Але ж ні!

Думаю, навіть впевнена, ти у себе тільки російською співаєш, бо як би тобі великий брат-визволитель по макитрі не настукав за українську мову.

А перед нами, бач, гоноровий такий!
   
Я не знаю, каким образом, например, мой тезис, что "украинцы будут разговаривать на том языке, на котором захотят...
Бля.
Кацапи незмінюються :facepalm1:
Хуйло про те ж саме завжди казав:
"...Люди в Запорожской, Херсонской областях сами определятся, хотят ли они жить в Украине, или войдут в состав России..."

Нет, не то же самое. Вы - манипулятор. Это плохое слово.
   
ах ось воно шо. заразом і україномовним назло. шо тільки танцору не заважає. які тіки яйця.

назло деятелям  с идеями а-ля во свобода
в свое время ругался с покойным Дидусиком из-за их политики
   
я розумію твою розпач
Та ніякого розпачу там немає. Нарешті slp опинився у дружньому йому мовному середовиші, де братушки-визволителі цвірінькають тільки кацапською, з ТВ та радіо - тільки кацапська музичка, фільми кацапською та книги кацапською.

   
Та всім насправді начхати мілким маком, як ти викобенюєшся перед людьми і виставляєш їм дебільні умови, якою мовою ти будеш патякати.

Ти б такий сміливий перед орками був би. Але ж ні!

Думаю, навіть впевнена, ти у себе тільки російською співаєш, бо як би тобі великий брат-визволитель по макитрі не настукав за українську мову.

А перед нами, бач, гоноровий такий!

пример русских фашистов вижу каждый день

я не хочу чтобы мы стали такими как они
   
могу добавить что во времена ссср чтобы не забыть украинский спецом выписывал журнал Всесвіт

видно, це тобі на користь не пішло.
   
пример русских фашистов вижу каждый день

я не хочу чтобы мы стали такими как они

так ти вже такий, як вони. Невже не помічаєш?
   
ну це може пощастило! залишилася школа українська в україні, яке щастя! а тепер шо? а тепер це офіційна доктрина розсії - знищення україни і всього українського. так про шо ти тут ще будеш возбухати?

Дорогая Вера, Украина - не робсия. Поэтому нам - подчеркну - украинцам, насрать на доктрину соседа-террориста. Мы его тупо должны уничтожить. А вы дополняете его доктрину, проводя комплементарную доктрину про уничтожение всего русского... Обратите внимание, не врага-террориста. Чем вы от него тогда отличаетесь?
   
так ти вже такий, як вони. Невже не помічаєш?

нет - не замечаю

замечаю, что вы уже почти они

пример
у вас и у  них уже четкое разделение

украиноязычный - это за Украину
русскоязычный - за россию

когда узнают что русскоязычные за Украину - у них плавятся мозги и их реально клинит

Останнє редагування: 4 жовтня 2023 15:28:57 від slp
   
Где в киевских театрах пьесы Чехова или других русскоязычных авторов ?
Где издания книг на русском языке ?
Если что-то вам не так,
Спецвагон,Сибирь,ГУЛАГ...
   
пример русских фашистов вижу каждый день

я не хочу чтобы мы стали такими как они

ти за себе хвилюйся і за свою україномовну жінку. чи вона в тебе вже "забула" українську в окупації, чи все ще дозволяють їй окупанти українською розмовляти, де їй заманеться?
   
украинский+русский - да
английский - да
я бы добавил еще китайский

коцаб, це не "двуєзичіє" про яке ти сказав.

тому саме двомовність - українська плюс англійська.

узкій єзик поступово наxуй з пляжу.

а узку культуру так навіть не поступово а одразу наxуй.

зі. а ну да, і китайську ти додаси собі на расєє, малорос.
   
Украина двуязычна
Державна мова - одна.
я не хочу отдавать русским русскоязычных писателей с Украины начиная с  Гоголя и заканчивая фантастами конца 90-х
За часів Гоголя і Шевченка Україна була окупована.  Долі Шевченка і Гоголя дещо різні. Шевченко - кріпак. Гоголь - з дворян.
Але Шевченку це не заважало писати українською.
Оригінальні твори Гоголя українською мені невідомі.
Шевченко мріяв про вільну Україну. Гоголь мріяв стати знаменитим та дослужитися до високого чину.
Висновок?
я не хочу отдавать им победу над гитлером
Не віддавай. Яке відношення це має до мови спілкування на ФУПі?
я не хочу отдавать их выход в космос
Не віддавай. Яке відношення це має до мови спілкування на ФУПі?
   
на фупе ???

 не помню такого


мог сказать почему не украинском здесь на тот

я в оккупации
у нас под запретом ВСЕ УКРАИНСКОЕ
реально

на работе в русскоязычном окружении почти все ватники
хз что они увидят на моем компе

Думаю ваше оточення на ТОТ ви і називаєте "всеми украинцам которые возмущены насильственной украинизацией"  :idea:

   
Дорогая Вера, Украина - не робсия. Поэтому нам - подчеркну - украинцам, насрать на доктрину соседа-террориста. Мы его тупо должны уничтожить. А вы дополняете его доктрину, проводя комплементарную доктрину про уничтожение всего русского... Обратите внимание, не врага-террориста. Чем вы от него тогда отличаетесь?

тим, що українці вимушені захищатися від розсії. до тебе ще не дійшло на двадцятому місяці війни на знищення розсією україни.
   
З вашого допису здається, ніби ви пишете про "україномовних русскоязычных".
Якщо не те малося на увазі - перепрошую.

Цькування не підтримую. А в суспільному спілкуванні має бути українська.
:-B
   
нет - не замечаю

замечаю, что вы уже почти они

пример
у вас и у  них уже четкое разделение

украиноязычный - это за Украину
русскоязычный - за россию

когда узнают что русскоязычные за Украину - у них плавятся мозги и их реально клинит

Це ж саме таких, як ти, і прийшли визволяти орки. Бо - там же наші люди, вони ж кацапською розмовляють.

Дорозмовлялися? Перед Україною ти і тобі подібні весь час вихвалялися, бач, ви - за демократію, за свою рідну кацапську мову, і проти націоналістів, які, редіскі такі, вважають, що в Україні повинна звучати українська мова.

Ну що, дочекалися - хуйло нарешті прийшло визволяти вас з кривавих пазурів українських націоналістів.

І все рівно такі, як ти, нічого не зрозуміли і ви по інерції знову повні ненависті до українських націоналістів.

Нема слів.

Тільки презирство до таких, як ти, які нічого не второлпали  навіть під кацапською окупацією.
   
Он як. Армія на нього напала.

А в тій армії один хуйло воює?

Чи таки спершу в Україну вдерлися кацапи-контрактники, яким пообіцяли грубі гроші, щоб вони їхали вбивати людей в сусідній країні?

А в кожного такаого кацапа є мамка-дружина-діти-онуки, які вже пишаються своїм папкою-вбивцею, і на 9 травня понесуть його пальтрєт на палочкє.

а його діти в школі чи онуки в дитячому садочку будуть шикуватися у літеру Z і пишатися, який їх батько чи дід славний герой, бо вбивав українських фашистів. І будуть писати твори на тему, як їх батько захищав їх Родіну від українських націоналістів.

А проханов ще одну книгу накорябає про чорну сперму українського фашизма.

І такого населення в кацапіі - майже 90 процентів.

Шушечка - ты двинулась? Ты точно сегодня не пила? У тебя все в порядке со здоровьем? Ты не падала на пол?

Все, что ты описала, это и есть армия +граждане, которые ВСЕ будут нести ответственность. Это ИМЕННО ТО, что я и написал. Блин. вот же ж совковый "осуждам" безгранично преть то...
   
у нас и украинская культура и русская культура

"рускай культури" не існує в природі
воно або крадене або створене "нєрускімі" або взагалі ніяк не вписується у світогляд "рускіх", тобто штучне

   
Думаю ваше оточення на ТОТ ви і називаєте "всеми украинцам которые возмущены насильственной украинизацией"  :idea:

Головне, що slp зовсім не обурений насильницькою кацапізацією.

Його тільки "насильственная украинизация" й досі, навіть в ТОТ дуже обурє. :facepalm1:
   
Думаю ваше оточення на ТОТ ви і називаєте "всеми украинцам которые возмущены насильственной украинизацией"  :idea:
О, дякую, мені було ліньки шукати в купі лайна його повідомлень оце.

І до речі, коцаб з легендою "узкаязичний укрАінєц на ТОТ" - ти палися, коли кажеш що тіпа українською не можна, бо "ватнікі увідят как я паукрАінскі гаварю, і мнє канєц".

Але ти ж тут такий борець з російським фашизмом, і чомусь не боїся що ватнікі увідят на твойом компє как ти іх фашистамі називаєш і пастаянна ноєш, кагда тіба асвабадят.

 :S
   
Це ж саме таких, як ти, і прийшли визволяти орки. Бо - там же наші люди, вони ж кацапською розмовляють.

Бізнес у світі англійською мовить
А на французькій кохання говорить
В битві смертельній дізнались народи
Що українська - мова Свободи

Ну і нарешті явила свій лик 
Мова ненависті - русский язык
Горе й смерті несе "русский мир"
Там де народи балакають ним 
...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія