Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

10 днів до вторгнення :(

Re: 10 днів до вторгнення  :(

щоб не полоскати пустє в порожнє...
Подивитесь краще фільм Олівера Стоуна знятий на гроші хуйла де "голуб світу" мудачук загрожує світу апокаліпсисом, який почнеться війною з Україною, якщо залишиться Порошенко. Він не ховаючись агітує за Зе, за вибір зеленої фракції, за допомогою яких буде встановлений світ в Україні, коли США будуть відкинуті, а з РФ будуть встановлені колишні васальні відносини. Щоб не гаяти час можеш подивитися з 1:15.00

   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

:lol:

Він з'їпався з України під час Майдану, ще перед перший кнуром, а повернувся щойно його вилупок сів на трон. І не просто повернувся, а став крутим поцем як у бізнесі, так і в політиці, незважаючи на те, що Штати наклали на нього санкції за антиукраїнську діяльність. За часів першого кнура сидів він тихо під плінтусом, а за часів другого у нього різко все поперло. Але ситуація координально змінилася із приходом клоуна. Спочатку були перші санкції/мита, верески ферми про наступ на бізнес, 37 рік... Потім у нього забрали канал і накiнець заарештували. Мінус у клоуна та його команди у тому, що він досі не припинив антиукраїнську діяльність вилупка кума хуйла. Його ферма зараз гадить Україні не менше кацапів.  :X  У медійному просторі часом навіть не розбереш де продукт кацапських пропагандонів, а де вітчизняних гнид, які раніше співали пісні про "він досвідчений юрист, там не підкопаєшся"...  :facepalm1:  А зараз он нові перли з'являються про "політичні ігри", "зробили не одразу"...  :weep:

P.S. Антимедведчуковская акція. Кума хуйло позбавили надприбутків в Україні 19 липня 2019 https://www.dsnews.ua/ukr/politics/antimedvedchukovskaya-aktsiya-kuma-putina-lishili-sverhpribyley-19072019085700

  https://forbes.ua/company/truba-medvedchuka-25022021-1085

У Порошенко отказались от спецпошлин для бизнеса Медведчука. В команде Европейской солидарности считают, что для кума хуйло достаточно уплаты налогов. 19 июля 2019 https://glavred.info/ukraine/10087052-u-poroshenko-otkazalis-ot-specposhlin-dlya-biznesa-medvedchuka.html
  :pooh_lol:
Повторю ,ти не знаєш що було за лаштунками цих подій .В політиці працює жорсткий принцип - ти мені я тобі .Труба ,мита ,ще якась  фінансова хєрня це невелика плата
за те щоби Хуйло не чіпав Україну. Тільки після наїзду Зе на Мудачука Хуйло поліз на Україну війною. Щось дійшло ?
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Повторю ,ти не знаєш що було за лаштунками цих подій .В політиці працює жорсткий принцип - ти мені я тобі .Труба ,мита ,ще якась  фінансова хєрня це невелика плата
за те щоби Хуйло не чіпав Україну. Тільки після наїзду Зе на Мудачука Хуйло поліз на Україну війною. Щось дійшло ?

Тобто Поросятко берегло Мудачука та його бізнес.
А Зе нарешті узявся приводити країну до ладу.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Тобто Поросятко берегло Мудачука та його бізнес.
А Зе нарешті узявся приводити країну до ладу.
Тупо і примітивно мислиш .Ніхто нікого не беріг .
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Тобто Поросятко берегло Мудачука та його бізнес.
А Зе нарешті узявся приводити країну до ладу.
Хуйло вважав Мудачука своїм представником в Україні . Тому Порох його не чіпав , бо уявляв яка буде реакція .
Зе цього не розумів - наїхав на Мудачука  і Зе отримав війну .
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Хуйло вважав Мудачука своїм представником в Україні . Тому Порох його не чіпав , бо уявляв яка буде реакція .
Зе цього не розумів - наїхав на Мудачука  і Зе отримав війну .

І шо я не так написав?
Констатуємо.
Зе - діяв в інтересах України.
Поросятко - в інтересах Xyйла.

Останнє редагування: 2 жовтня 2023 09:28:48 від TC
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

І шо я не так написав.
Констатуєм.
Зе - діяв в інтересах України.
Поросятко - в інтересах Xyйла.
Не згоден .
Ти написав дурню.
Треба дивитись на справи .Порох уникав війни і готував армію ,а Зе ослабив армію і
своїм наїздом на Мудачука привіз війну . До речі ,я думаю ,що до наїзду його підштовхнув хтось із близького кола .
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

І шо я не так написав?
Констатуємо.
Зе - діяв в інтересах України.
Поросятко - в інтересах Xyйла.
Війна в інтересах України?
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Війна в інтересах України?
В ТС щось в голові перемакітрилось . :)
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Не згоден .
Ти написав дурню.
Треба дивитись на справи .Порох уникав війни і готував армію ,а Зе ослабив армію і
своїм наїздом на Мудачука привіз війну . До речі ,я думаю ,що до наїзду його підштовхнув хтось із близького кола .

Не думай. Ти не вмієш.
Зе - посилив армію та почав боротьбу з ворогами України.
Поросятко - підxyйлятник, який офшорничав, та збагачувався на оборонних заказах, розлагав армію, займався окозамилюванням у питаннях пов'язаних з армією.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Війна в інтересах України?

Зе комусь об'явив війну?
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Не думай. Ти не вмієш.
Зе - посилив армію та почав боротьбу з ворогами України.
Поросятко - підxyйлятник, який офшорничав, та збагачувався на оборонних заказах, розлагав армію, займався окозамилюванням у питаннях пов'язаних з армією.
Про посилення армії ти точно брешеш . Виробництво ракет та зброї Зе звів на нуль ,про це тут не раз писали .
Питання , хто підштовхнув Зе до наїзду на Мудачука ? Адже це був чіткий шлях до кацапського  нападу ?
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Війна в інтересах України?
Ого! Оце рве свиноферму  :X Вже Зе винуватий що Хуйло напало  :facepalm1:
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

щоб не полоскати пустє в порожнє...
Подивитесь краще фільм Олівера Стоуна знятий на гроші хуйла де "голуб світу" мудачук загрожує світу апокаліпсисом, який почнеться війною з Україною, якщо залишиться Порошенко. Він не ховаючись агітує за Зе, за вибір зеленої фракції, за допомогою яких буде встановлений світ в Україні, коли США будуть відкинуті, а з РФ будуть встановлені колишні васальні відносини. Щоб не гаяти час можеш подивитися з 1:15.00

https://www.youtube.com/watch?v=rnXhHcx_bgo
Не треба дивитись заморські фільми, щоб знати про факт підтримки на виборах Zе кацапською пропагандою в 2019. Відповідно абсолютно вся кацапська пиzzдота голосувала за Zе і слуг.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

хто підштовхнув Зе до наїзду на Мудачука ? Адже це був чіткий шлях до кацапського  нападу ?

Тобто мудачука чіпати не можна?   :fool:
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Ого! Оце рве свиноферму  :X Вже Зе винуватий що Хуйло напало  :facepalm1:
Ти тупа,Зе не розумів наслідків своїх дій і не готувався до нападу.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Ти тупа,Зе не розумів наслідків своїх дій і не готувався до нападу.
Нах пішло бидло кацапське ------------> за своїм кораблем...
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Тобто мудачука чіпати не можна?   :fool:
Можна було ,але перед тим як чіпати - підготуватись .Займатись армією а не дорогами .Розуміти ,що Хуйло розглядав Мудачука як свого намісника в Україні .
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Нах пішло бидло кацапське ------------> за своїм кораблем...
О , значить я правду написав .
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

О , значить я правду написав .
Щось ти з бутилки рано зліз... Чи куратор забухав?  [KA] 
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Щось ти з бутилки рано зліз... Чи куратор забухав?  [KA] 
Твої аргументи це бутилки.Повна деградація.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Про посилення армії ти точно брешеш . Виробництво ракет та зброї Зе звів на нуль ,про це тут не раз писали .
Питання , хто підштовхнув Зе до наїзду на Мудачука ? Адже це був чіткий шлях до кацапського  нападу ?

Тобто Мудачук - безвинно звинувачена людина???
Що до посилення армії, не так важливо виробництво зброї, важливіше її надходження у військо. (Про те що Виробництво ракет та зброї Зе звів на нуль ще не доведено, про це лише свиноферма байки розповідала. А сектанти - то таке, їм вірити неможна)
При Зе у армію поставлено на багато більше озброєння. І це, танки, БТР, БМП, ПТРК, ПЗРК, ППО, дохера різноманітної арти, озброєння для ВПС, багато стрілецікої зброї та інше. Це ще без урахування того, що усе це якісно зовсім інше.
Так шо не треба свинофермі свистіти про "Зе послабившого армію".
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Тобто Мудачук - безвинно звинувачена людина???
Що до посилення армії, не так важливо виробництво зброї, важливіше її надходження у військо. (Про те що Виробництво ракет та зброї Зе звів на нуль ще не доведено, про це лише свиноферма байки розповідала. А сектанти - то таке, їм вірити неможна)
При Зе у армію поставлено на багато більше озброєння. І це, танки, БТР, БМП, ПТРК, ПЗРК, ППО, дохера різноманітної арти, озброєння для ВПС, багато стрілецікої зброї та інше. Це ще без урахування того, що усе це якісно зовсім інше.
Так шо не треба свинофермі свистіти про "Зе послабившого армію".
Ти читати вмієш ? Де я писав що Мудачук - безвинно звинувачена людина???
Я написав ,що Мудачук був намісником хуйла і чіпати його треба було дуже обережно .
А перед тим як чіпати треба було займатись армією а не дорогами .Укріпити Північ ,Південь ,Схід .Цього Зе не робив ,він мріяв про шашлик а Єрмак про жирні відкати .
І не свисти , перед війною армією не займались .Оборонні замовлення згортались і погано фінансувались .Ти це чудово знаєш .

   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Ти читати вмієш ? Де я писав що Мудачук - безвинно звинувачена людина???
Я написав ,що Мудачук був намісником хуйла і чіпати його треба було дуже обережно .
А перед тим як чіпати треба було займатись армією а не дорогами .Укріпити Північ ,Південь ,Схід .Цього Зе не робив ,він мріяв про шашлик а Єрмак про жирні відкати .
І не свисти , перед війною армією не займались .Оборонні замовлення згортались і погано фінансувались .Ти це чудово знаєш .

"Чіпати дуже обережно". Це якесь "не вагітніти одразу на повну".  :D
Джавелини, стінгери, та ще багато чого. Оттаке "не займалися".  :lol:
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

"Чіпати дуже обережно". Це якесь "не вагітніти одразу на повну".  :D
Джавелини, стінгери, та ще багато чого. Оттаке "не займалися".  :lol:
Не п***а про джавеліни.Вони не видавались,лежали на складах.Добре що Пашинський Стугни врятував.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Не пиизди про джавеліни.Вони не видавались,лежали на складах.Добре що Пашинський Стугни врятував.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Не п***а про джавеліни.Вони не видавались,лежали на складах.Добре що Пашинський Стугни врятував.

Не треба свистіти. Надходили у стройові частини одразуж.

А. при поросятку, так. Лежали на складах у Львівській області.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

І шо я не так написав?
Констатуємо.
Зе - діяв в інтересах України.
Поросятко - в інтересах Xyйла.

ось тільки чомусь хуйло з мудачуком прямо агітували за Зе, і після перемоги Зе за тісного сприяння Зе команди відразу розгорнули репресії проти Порошенка і т.зв. порохоботів. Дивно, чи не?


Нагадаю, що напередодні інавгурації Зеленського в Україну почали повертатися одіозні втікачі, які тісно співпрацювали зі злочинною владою Януковича, підтримували тісний зв'язок із кремлею, і завдали Україні величезних матеріальних та іміджевих збитків. Зокрема, слід згадати появу 1-го заступника голови АП овоча Портнова, який уже через тиждень після повернення подав до ДБР четвертий позов проти Порошенка.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Не треба свистіти. Надходили у стройові частини одразуж.

А. при поросятку, так. Лежали на складах у Львівській області.
Вони лежали до початку війни на Яв. Полігоні.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Вони лежали до початку війни на Яв. Полігоні.

При поросятку саме так. Не треба довбоєбізм поросятка переносити на інших.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

При поросятку саме так. Не треба довбоєбізм поросятка переносити на інших.
Ти не знаєш ,що основну кількість джавелінів отримав Зе.Трамп передавав Пороху джавеліни з умовою їх не використовувати в боях.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(


"Чіпати дуже обережно". Це якесь "не вагітніти одразу на повну".  :D
Джавелини, стінгери, та ще багато чого. Оттаке "не займалися".  :lol:


перші поставки джавеллінів в Україну почалися за Порошенка в лютому 2018 року. Перші поставки стингерів були схвалені США 2 березня 2022 року вже після того як рашисти взяли Херсон, Мелітополь, оточили Маріуполь і почали його бомбардувати.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

ось тільки чомусь хуйло з мудачуком прямо агітували за Зе, і після перемоги Зе за тісного сприяння Зе команди відразу розгорнули репресії проти Порошенка і т.зв. порохоботів. Дивно, чи не?

"Порошенко – лучший шанс Украины" (с) Лавров
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

"Порошенко – лучший шанс Украины" (с) Лавров
https://www.youtube.com/watch?v=-MvcVJ1XZNo
Про Зе кацапи казали теж саме.Ти досі повторюся їхні слова.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Про Зе кацапи казали теж саме.Ти досі повторюєш їхні слова.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Ти не знаєш ,що основну кількість джавелінів отримав Зе.Трамп передавав Пороху джавеліни з умовою їх не використовувати в боях.

Як це я не знаю? Я знаю. При цьому ти 3.14здиш, шо Поросятко посилювало армію а не Зе.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

Як це я не знаю? Я знаю. При цьому ти 3.14здиш, шо Поросятко посилювало армію а не Зе.
Порох розпочав виробництво різної зброї яке потім прикрив Зе,перекинувши гроші на Великі Крадівництва.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

перші поставки джавеллінів в Україну почалися за Порошенка в лютому 2018 року. Перші поставки стингерів були схвалені США 2 березня 2022 року вже після того як рашисти взяли Херсон, Мелітополь, оточили Маріуполь і почали його бомбардувати.

Стінгери почали отримуванти до війни. Пам'ятаю. Здається так само і польські перуни.
Тут
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(
TC

Порох розпочав виробництво різної зброї яке потім прикрив Зе,перекинувши гроші на Великі Крадівництва.

Ага, наприклад, "москітний флот", катери якого не проявили себе ніяк.
Поросятко тратив державні гроші, Зе озброював армію. От і уся різниця.
   
Re: 10 днів до вторгнення  :(

своїм наїздом на Мудачука привіз війну
Дурня це, а не казус. Але мабуть наїзд на Медведчука для хуйла і кацапів виглядав як наїзд на лідера руzzкаізичнава наєлєнія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія