Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спікер Маккарті пропонує пожертвувати допомогою Україні, аби уникнути «шатдауну»

https://twitter.com/view/status/1718348879949709784Ніккі Хейлі: «Україна – мирна проамериканська країна.  Російський диктатор є злом.  Він військовий злочинець, який винен у геноциді... Зверніть увагу на мої слова: ті, хто покинуть Україну сьогодні, ризикують покинути Ізраїль завтра».

Она никто.
   
він не написав "захопити" він написав "перемогти".

тому я до тебе звернувся- поясни що таке "перемогти". capito?

Ти втерся, а тепер питаєш не про МЕТУ, а про МОЄ (не Байдена!) розуміння перемоги
Capiche?
   
Ти втерся, а тепер питаєш не про МЕТУ, а про МОЄ (не Байдена!) розуміння перемоги
Capiche?
та мені до сраки яку мету ти малюєш собі в голові. головне яку мету має Білий Дім. Ти запостив твіт Байдена про парамогу України. Це є мета? то це розмито, те саме що й "ми з Україною до кінця". Мети немає що таке перемога? до якого кінця?
   
Она никто.
ооо, тіпа для тебе трамп авторитет так? для мене ні.
   
ооо, тіпа для тебе трамп авторитет так? для мене ні.

Я давно писал, что ты просто дурак. ;) Патентованнный и сертифицированный. :)
   
О це я розумію! О це по українські!!!
Скільки не допомагай все одно ще винен будеш.
Бо самі ми людзі бєдніє, нічєго нє умєєм, нічєго сделать нє можєм, ні пушкі ні снаряда.
Так що женіть зброю, яйка, млеко капіталісти грьобані  :super:
Ну або визнавайте будапештський меморандум невиконаним і повертайте все в вихідне положення. Ядерну зброю Україні поверніть.
   
Ну або визнавайте будапештський меморандум невиконаним і повертайте все в вихідне положення. Ядерну зброю Україні поверніть.

Я вже питав тебе вище, хто повиненн повертати ядерну зброю Україні?
Україна передала всю радяньку ядерну зброю кацапам. Ти чекаєш що кацапстан поверне ядерну зброю Україні,  бо кацапстан не виконує Будапештський меморандум?  :fool
Скажи чесно, ти ідіот чи кацапський бот?
   
Я вже питав тебе вище, хто повиненн повертати ядерну зброю Україні?
Україна передала всю радяньку ядерну зброю кацапам. Ти чекаєш що кацапстан поверне ядерну зброю Україні,  бо кацапстан не виконує Будапештський меморандум?  :fool
Скажи чесно, ти ідіот чи кацапський бот?
Повертати мають підписанти будапештського меморандуму. Всі.
Або забезпечувати безпеку України. Такі основи американської юриспруденції.
Так що кацапськими ботами є всі хто верещать "Америка Україні нічого не винна".
   
Повертати мають підписанти будапештського меморандуму. Всі.
Або забезпечувати безпеку України. Такі основи американської юриспруденції.
Так що кацапськими ботами є всі хто верещать "Америка Україні нічого не винна".

Ніхто, крім кацапстану ядерну зброю від України не отримував.
Треба бути повним ідіотом, щоб вірити в повернення ядерної зброї Україні, бо є договір про нерозповсюдження ядерної зброї, тому ніхто і ніколи не поверне ядерну зброю Україні.

На даний момент США  надають найбільше зброї та іншої допомоги в порівнянні з іншими країнами.
Тому припинення допомоги  від США  не вдасться крмпенсувати допомогою від ЄС.
Мало того, якщо США відмовиться допомогати Ук, то впаде допомога і від інших країн, бо вони рівняються на США.

Тому наїжджати на політиків в США, які допомогають Україні,  це ще більших ідіотизм, бо на заміну їм прийдуть прокацапські трампісти, що проти допомоги Україні.  Саме за повне припинення допомоги Україні від США  і рвуть тут дупи кацапські пропагандони валік, алі, чако, ялос та інша кацапо-трампанзівська бригада. Повторюючи їхні висери ти допомогаєш хуйлу.  :punish:
   
На даний момент США  надають найбільше зброї та іншої допомоги в порівнянні з іншими країнами.
Тому припинення допомоги  від США  не вдасться крмпенсувати допомогою від ЄС.
Мало того, якщо США відмовиться допомогати Ук, то впаде допомога і від інших країн, бо вони рівняються на США.

Так Рашка згодна на мир. Вони навіть в Стамбулі пропонували повернути  Україні Херсонську та Запорізьку області в обмін на мирну Угоду.  Кажуть уряд Зеленського був не проти, але адміністрація Байдена заборонила.

Тобто яка мета відмови від цієї угоди? Зрозуміло що повернення Криму та  Донбасу бо інакше продовження війни немає сенсу.  Тобто адміністрація Байдена повинна забезпечити Україну зброєю для повернення Криму та Донбасу. Тобто Україна має отримати декілька тисяч ракет радіусом дії до 2 тисяч кілометрів.  Декілька тисяч танків Абрамс.  Декілька сотень літаків F-16, Сотні ударних гелікоптерів. Більше сотні Хаймерсів та Атакмсів, тисячі гармат. Мільйони снарядів.
   
Ще один кацапчик зі своєю брехнею приліз.
Чому їх тут терплять???
   
Так Рашка згодна на мир. Вони навіть в Стамбулі пропонували повернути  Україні Херсонську та Запорізьку області в обмін на мирну Угоду.  Кажуть уряд Зеленського був не проти, але адміністрація Байдена заборонила.

Тобто яка мета відмови від цієї угоди? Зрозуміло що повернення Криму та  Донбасу бо інакше продовження війни немає сенсу.  Тобто адміністрація Байдена повинна забезпечити Україну зброєю для повернення Криму та Донбасу. Тобто Україна має отримати декілька тисяч ракет радіусом дії до 2 тисяч кілометрів.  Декілька тисяч танків Абрамс.  Декілька сотень літаків F-16, Сотні ударних гелікоптерів. Більше сотні Хаймерсів та Атакмсів, тисячі гармат. Мільйони снарядів.

сорс?
   
сорс?

ЦУГ.
   
Якщо говорити про фантастичні версії мені більше подобалась версія де Україна відмовляється від усіх окупованих територій на вступ у НАТО.

але ж це все анріал...
   
Я вже питав тебе вище, хто повиненн повертати ядерну зброю Україні?
Україна передала всю радяньку ядерну зброю кацапам. Ти чекаєш що кацапстан поверне ядерну зброю Україні,  бо кацапстан не виконує Будапештський меморандум?  :fool
Скажи чесно, ти ідіот чи кацапський бот?
Що за бляццька маячня?
Там що, Україна вирішувала, куди передавати зброю зі своєї території?
Всраті штати, в особі своїх президентів та їх радників узгодили з кацапами цей момент. А тепер нагло брешуть в очі - Україна передала кацапам!
Паскуди смердючі.
   
Кажуть уряд Зеленського був не проти, але адміністрація Байдена заборонила.

Переконливе джерело

Мені дуже подобається це "уряд Зеленського був не проти". Коли тебе ріжуть, і ти вимушений на щось погодитися, щоб не вбили остаточно - значить, ти не проти  (tu)
   
Якщо говорити про фантастичні версії мені більше подобалась версія де Україна відмовляється від усіх окупованих територій на вступ у НАТО.

але ж це все анріал...

А потім якийсь Трамп з орбаном та ердоганом покінчать те нато
   
Так Рашка згодна на мир. Вони навіть в Стамбулі пропонували повернути  Україні Херсонську та Запорізьку області в обмін на мирну Угоду.

 :facepalm1:

Кацап, не палися так.  :punish:
   
Продовжуємо, продовжуємо дискутувати с хуялосом!
Підбираємо найбільш вбивчі аргументи! Йому нарешті стане соромно!
   
А тим часом .... навіть не знаю куди це запустити в гілку про Елона чи сюди

 :-)o
   
https://twitter.com/view/status/1718661838337110118А тим часом .... навіть не знаю куди це запустити в гілку про Елона чи сюди

 :-)o

Поки що це лише пусті обіцянки, побачимо як він буде ставити на голосування пакети допомоги для України, бо поки що від респів не було жодної допомоги, лише блокування всього.
   
Она никто.

взагалі то це абсолютно прийнятна альтернатива Трампона для нормальних республіканців таких як я,
трохи кандидатський пул прорідиться, технічний кандидат трампона, Рамасвампі, змиється, а самого Трампона виключать з бюлетенів в декількох штатах і вона цілком життєздатна кандидатка  (tu)

хтотам топив за Йулю першу жінку президентку   :love:
   
https://twitter.com/view/status/1718661838337110118А тим часом .... навіть не знаю куди це запустити в гілку про Елона чи сюди

 :-)o
твій "неокон" вже сказав,що резолюцію спільну про допомогу ізраїлю і Україні (як просила адмінка байдена)він розділить і будуть голосувати тільки по допомозі ізраїлю "бо ще найважливіше на даний час". ось так з алійного "неокона" вилазить морда МАГАтрампанзона. B-).
   
Спікер Палати представників Майк Джонсон у неділю заявив, що законопроекти про допомогу Ізраїлю та України будуть окремо винесені на розгляд.

Джерело: Джонсон в інтерв’ю Fox News

Деталі: Він наголосив, що потреба Ізраїлю є нагальна, більше гаяти час не можна і законопроект буде винесено на розгляд в Палату представників цього тижня.
   
Так Рашка згодна на мир. Вони навіть в Стамбулі пропонували повернути  Україні Херсонську та Запорізьку області в обмін на мирну Угоду.  Кажуть уряд Зеленського був не проти, але адміністрація Байдена заборонила.

Тобто яка мета відмови від цієї угоди? Зрозуміло що повернення Криму та  Донбасу бо інакше продовження війни немає сенсу.  Тобто адміністрація Байдена повинна забезпечити Україну зброєю для повернення Криму та Донбасу. Тобто Україна має отримати декілька тисяч ракет радіусом дії до 2 тисяч кілометрів.  Декілька тисяч танків Абрамс.  Декілька сотень літаків F-16, Сотні ударних гелікоптерів. Більше сотні Хаймерсів та Атакмсів, тисячі гармат. Мільйони снарядів.

Хто каже- Хуйло?
   
Джерело: Джонсон в інтерв’ю Fox News

Деталі: Він наголосив, що потреба Ізраїлю є нагальна, більше гаяти час не можна і законопроект буде винесено на розгляд в Палату представників цього тижня.

Тобто потреба України не є нагальною і Україна може почекати.  :X
Виблядки кацапські, що агітували та голосували за трампанзівську наволоч - це ваш здобуток.  (td)  :bueee:
Всі хто голосували за респів в 2022-му — голосували за хуйла.  (td)
А ті хто і зараз продовжують рвати дупу за оеспів - це 100% агенти хуйла.  :bueee:

При демократичній більшості пакети допомоги для України голосувались регулярно.  :good:
   
Всі хто голосували за респів в 2022-му — голосували за хуйла. 
А ті хто і зараз продовжують рвати дупу за оеспів - це 100% агенти хуйла
;o
Це, що було раніше не зрозуміло?
Чи-таки були сподівання, що на ФУП зненацька заскочив якійсь МАГА-прихильник з гамериканського півдня, переплутавши розклад клавіатури?
   
;o
Це, що було раніше не зрозуміло?
Чи-таки були сподівання, що на ФУП зненацька заскочив якійсь МАГА-прихильник з гамериканського півдня, переплутавши розклад клавіатури?

Нормальним людям це було відомо давно. Але варто пригадати скільки тут на ФУПі ідіотів радісно скакали восени 2022-го, коли респи на чолі з трампанзями отримали більшість, і заявляли "тепер допомога піде швидше".  :suicide2:
Кацапські пропагандончики-трампазі працюють тут дуже активно і постійно женуть чорну пропаганду проти Байдена і демократів, які допомогають Україні,  як результат дехто з поміркованих почали думати щоб проголосувати за молодого аналога Трампа - ДеСантіса.  :facepalm1:
А купа народу, що не сильно розуміється на американській політиці, ведеться на кацапську пропаганду і виє про "піпєточну допомогу" та "Байден навмисно затримує допомогу".  :suicide2:

Всі оці кацапські виблядки (алі, валік, еаст, чако, ялос, гіанні, інанна, ОТ) - це кацапська наволоч, що ненавидить Україну і хоче перемоги хуйла.
   
добре, можна не торкатися групи трампістів в Конгресі, але невже інші республіканці не розуміють наскільки токсичним стає кремль якому вони відверто підігрують? Невже республіканці не усвідомлюють, що Трамп в агонії, він перебуває у патової ситуації схожій з путлером. Якщо кремлівський упир для того щоб вижити, кидає в топку останні ресурси, виставляючи під загрозу територіальну цілісність, суверенітет, існування РФ, то Трамп заради власного порятунку знищує престиж, імідж, реноме партії GOP. Якщо слідувати в кільватері кремля неможливо захиститися від стійких та заразних асоціацій з диктатурою, тероризмом, антисіонізмом.
   
Я предлагаю всех проТрамповских мразей на Фупе, банить как кацапскую пропаганду.
   
Я предлагаю всех проТрамповских мразей на Фупе, банить как кацапскую пропаганду.


 :lol:
   
Байден, Байден, світлий лідер часу,
Прийшов до нас, як яскравий сонячний промінь.
Україно, відчуй його підтримку та класу,
Знову знову заграє у нас на вільній твоїй землі.

Він слова та дії має, як гідна надія,
На свободу, демократію, права і справедливість.
Байден до України привіз свою прихильність,
Сприяє миру, щастю, безпеці, як вірний союзник.

Його слова, мов гомінки гір, надійно стоять,
Спільно пройдемо уперед, покажем, що вмієм.
Байден і Україна – це дружба, що росте та квітне,
На шляху до світлого майбутнього, до кращих часів.

Нехай цей альянс, як щаслива ріка, плине,
І мрії стануть справжністю, відкриються шляхи.
Байден і Україна, єднаймося вдруге,
Для кращого завтра, для миру і світлого дня.
   
Байден, Байден, світлий лідер часу,
Прийшов до нас, як яскравий сонячний промінь.
Україно, відчуй його підтримку та класу,
Знову знову заграє у нас на вільній твоїй землі.

Він слова та дії має, як гідна надія,
На свободу, демократію, права і справедливість.
Байден до України привіз свою прихильність,
Сприяє миру, щастю, безпеці, як вірний союзник.

Його слова, мов гомінки гір, надійно стоять,
Спільно пройдемо уперед, покажем, що вмієм.
Байден і Україна – це дружба, що росте та квітне,
На шляху до світлого майбутнього, до кращих часів.

Нехай цей альянс, як щаслива ріка, плине,
І мрії стануть справжністю, відкриються шляхи.
Байден і Україна, єднаймося вдруге,
Для кращого завтра, для миру і світлого дня.

«Это шо за хуйня?» (с) Данилович
   
«Это шо за хуйня?» (с) Данилович

Тобі не подобається? Може ти кацап чи трампіст?
   
Тобі не подобається? Може ти кацап чи трампіст?

Это классика. :)
   
Она никто.
Хто сказав? Це Трамп і його 10 поплічників ніхто. Якщо його і тих10-15 виділити з респів у 3 силу вони так і залишаться мадригалами, які ні на що не впливають. Чому цього не розуміють респи- питання.

Останнє редагування: 31 жовтня 2023 04:53:08 від Seroga
   
Ну що там?
Респи дають мегатони допомоги, не те що поц Байден?
   
Може ти кацап чи трампіст?

В тому, що ти проплачений кацапський пропагандон, немає жодних сумнівів.  :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія