Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полювання на Залужного. Було? :beach:

Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

А що заважає 3е6ілью спокійно розібратись з кротами у своїх рядах, які здавали кремлю північ та південь України, не перекидаючи звинувачень на військових?!
Всьо шашликі жерете?
Поясни як кроти могли щось здати? Агресор завжди має перевагу, тим більше на фронті довжиною тисячі кілометрів. І якщо дійсно були суттєві помилки, то це помилки військових.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

----
 :facepalm1:
Тобто опитують Ковальчука,Соколова,Наєва і Залужного.
Але"заляція ідьоть" тільки на Залужного,я ж правильно зрозумів? ;)
Ну,це логічно!
Даю безкоштовну підказку-" Зє нищить генералітет,хоче щоб Україна програла без командування,бо боїцця за свій рейтинг на виборах"
Якось так треба! :-)o

Мені якось пофігу, що ти там зрозумів.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Мені якось пофігу, що ти там зрозумів.
(tu)
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Все в курсе этой статьи.Просто их сейчас такое количество с сомнительным смыслом ,даже в уважаемых изданиях,что я бы верить на слово анонимным источникам не стал.Лещенко вроде официальное лицо и если он это сказал ,то скорее всего так и есть ,потому что если вылезет что это ложь,то этим он подставит всю власть .Конфликт Залужного с Зеленским активно раскачивают кацапы и порохоботы уже не первый год.Я сам тут скидывал Кривоноса,где он рассказывал за бахмут ,что Зеля гонит людей на убой и Залужный против этого и из за этого они на ножах .По совпадению это же продвигали и кацапы.Я не говорю что они работают вместе ,но используют одинаковые темы каждый в своих интересах и это идёт во вред Украине

Дбр відповіло ВВС, що розслідування ведеться і навіть статті назвало, по якім ведеться.   А що там напістел Лещенко дідо десяте. Йому пістеть не вперше.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Дбр відповіло ВВС, що розслідування ведеться і навіть статті назвало, по якім ведеться.   А що там напістел Лещенко дідо десяте. Йому пістеть не вперше.

Проти Залужного?
Він же про нього говорив...
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Поки що це виття виглядає як операція кацапів по дискредитації ВСУ.
А корисні ідіоти у нас це розносять...
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

А що заважає 3е6ілью спокійно розібратись з кротами у своїх рядах, які здавали кремлю північ та південь України, не перекидаючи звинувачень на військових?!
Всьо шашликі жерете?

Ну Баканова ж звільнили.

Значить, розібрались!  :peremoga:
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

Проти Залужного?
Він же про нього говорив...
про неналежну оборону Херсонської області, що призвело до її швидкої окупації.
Ти теж читати не вміешь?
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

А що заважає 3е6ілью спокійно розібратись з кротами у своїх рядах, які здавали кремлю північ та південь України, не перекидаючи звинувачень на військових?!
Всьо шашликі жерете?

Дуже доставляє, що найбільше про кротів в Україні знає ковбаса з її цінними порадами  :gigi: Ідіть на йух і живіть спокійно собі в Америці чи Канаді, без вас якось впораємося.
   
Re: Полювання на Залужного. Було? :beach:

про неналежну оборону Херсонської області, що призвело до її швидкої окупації.
Ти теж читати не вміешь?

Уже розбирали: на Півдні було дуже мало людей, переважно підрозділи були відтягнуті вглиб.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія