Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ушла жена, как бороться с тоской ?

Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Підтримаю Орєльку
Нема підстав вчиняти самогубство
Не маю жодних підстав вчиняти самогубство
Я є також громадянином україни та хотів піти з початку війни але тоді мої гроші потрібні були для сім'ї
Тепер ні
Я йду до зсу медиком
Це трішки безпечніше

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

...якщо ти в Німеччині, а вона в Черкасах, то яке це сімейне життя... або вона до тебе в Німеччину, або ти до неї в Україну. я так зрозумів, що ти працював у Німеччини і вже маєш аусвайс німецький, то чого не забирав її туди: напевно дорого там жити ... так не піде, бо на відстані тільки в кіно чекають, а в житті - ні...
Ми обидва вже 25 років у Німеччині
І обидва з черкас
Я повертаюсь
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

скоро повернеться
за своєю часткою майна
а тебе нема, ти воюєш
ще встигнеш й зненавидіти, одразу вилікуєшся
З майном все просто все їй залишив
Собі взяв трохи грошей
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Найти новый каблук, который будет заменять смысл жизни. Нормальные мужики Америки открывают, революции делают - а подкаблучники ноют ..
У мене для вас дві новини, і обидві погані. 
Ви або безбатченко, або син каблука, згідно вашої контурної мапи.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

раз тс такий відвертий то ключове питання
мо вже було
діти є ?
Двоє
Дорослі
22 та 19
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Найти новый каблук, который будет заменять смысл жизни. Нормальные мужики Америки открывают, революции делают - а подкаблучники ноют ..
Може ви і праві
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Не маю жодних підстав вчиняти самогубство
Я є також громадянином україни та хотів піти з початку війни але тоді мої гроші потрібні були для сім'ї
Тепер ні
Я йду до зсу медиком
Це трішки безпечніше
респект
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Може ви і праві
Ніфіга. Відкривателі та революсьонери найчастіше закінчують життя зі списом в сраці, кривавим поносом від дезинтерії або в шлунку у тубільця.
Тільки про такий життєвий анхеппі енд рекрутингові контори не розповідають.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Поки людина фізично жива і здорова, ці всі проблеми зі стосунками можна виправити, домовитися, повернутись назад або знайти когось іншого тощо. Це й треба цінувати - що ви обоє живі і у вас усе на місці. Проста і дещо примітивна думка, яка, однак, дуже оптимістична - не сталося нічого незворотного.  :)
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Це й треба цінувати - що ви обоє живі і у вас усе на місці. Проста і дещо примітивна думка, яка, однак, дуже оптимістична - не сталося нічого незворотного.  :)

Проста і примітивна лише на перший погляд. Маю купу знайомих, де дружина з дітьми зпетляла за кордон, а чоловік лишився тут - зараз або вже розлучилися, або в процесі.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Двоє
Дорослі
22 та 19

Ну то взагалі нікому нічого не винен.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Бугога. "Увімкнути сухаря" - найшвидший спосіб позбутися дівчини.

Дівки на загал більш емоційні та екстравертні. Nuff said.

Та нє, нехай біжить плазувати, ридати, шмарклі розпускати та благати повернутися.
Це дійсно найліпший та найефекетивніший спосіб повернути жінку. Вона подивиться і жахнеться: "Що ж я таке кою з таким чудовим чоловіком?! Де я ще собі такого легіня знайду?"
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

    Бороться надо не с тоской, а с ситуацией. Что значит- ушла? Это что за хрень?
   Сбежала- вернуть на место, значит. Вы 25 лет вместе, значит,ты её  знаешь, как облупленную .все её фишки , нычки-привычки, всё абсолютно.
   Значит- что? Используй эти знания . Действуй. Как? Тебе виднее. Укради её любимую собаку ( кота, хомячка), возьми в заложницы тёщу ( а для чего ещё тещи. Только не увлекайся). Доберись до её денег, обнули и заблокируй все счета, объяви в угон машину.
   Словом , смотри сам. Обладая такой обширной информацией, желанием и достаточным воображением, проблему можно решить за пару недель. Встречаются особо упёртые экземпляры, там месяц надо. Но это редкость.
   Вот и все дела. Будь коварным , дерзким, непредсказуемым и неотвратимым. Преврати ее жизнь в ад. Из которого одна дорога, одно спасение- в объятья к тебе, любимому. Мудрому, сильному, Но великодушному и справедливому.
    В качестве бонуса получишь отличный секс в течение месяца. И не морочь людям голову. Тоже мне, проблему нашёл...
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Йти в армію на зиму не найкраща ідея.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Шановний , навіщо вам до ЗСУ? Ви так кохаєте Україну що будете її захищати зараз? Велика  війна почалася 24.02. 22 чому ви не приїхали тоді? Чі це такий спосіб самогубства?
Ви громадянин Німеччини, тобто давно там мешкаєте , маєте якось влаштоване життя  друзів , знайомих, роботу .... Навіщо вам кидати все це і їхати на війну?  Там можуть вбити. А вона щоб, потім,  страждала усе життя?  Ви саме цього хочете?Схаменіться, будь ласка.
   45 гарний вік. Ще багато чого може бути у житті якщо е життя.

Поддержу.
Пока выглядит как назло маме отморожу уши.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

На заході людина пов'язана усілякими платежами,  що я не уявляю як тс зміг отак зірватися все кинути і поїхати в Україну.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

На заході людина пов'язана усілякими платежами,  що я не уявляю як тс зміг отак зірватися все кинути і поїхати в Україну.
Так він усе жоні залишив
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Проконсультувався у своєї половини.
Нещодавно теж було 23 роки як разом.
І я теж вибагливий та вимогливий (не по дурному, за діло).
Мовляв а чи не хотілося все кинути і піти в нікуди.
Отримав відповідь з анекдоту: "Покинути? Ніколи! Лише вбити"  ;o

 :lol: :lol: :lol:

Це правильний підхід, з почуттям гумору і коли в жарті є лише доля жарту :)
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Поддержу.
Пока выглядит как назло маме отморожу уши.
Почему нет, может, человека что-то держало, а теперь перестало держать, а воевать он давно хотел. По-любому, это его выбор и пусть сам его делает.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Так він усе жоні залишив

Так дружина пішла чи їй все залишають? Тут якась нестиковочка. Бо занадто хтось блискавично влаштовується в результаті. І ще й чоловік себе винним вважає... Настільки винним, що все залишає і їде. Дітей, між іншим, на ноги поставив, мабуть не бамбук курив весь цей час.

Я б не дав по нотах розіграти подібний сценарій повністю за мій рахунок. Уходиш - скатєртью дорога, твоє рішення, я ж тебе не виганяю. Якщо я заважаю - ну ок, уходь, при цьому я з свого дому ні ногою.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Бо занадто хтось блискавично влаштовується в результаті. І ще й чоловік себе винним вважає...

Я вже не дивуюсь.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

    Бороться надо не с тоской, а с ситуацией. Что значит- ушла? Это что за хрень?
   Сбежала- вернуть на место, значит. Вы 25 лет вместе, значит,ты её  знаешь, как облупленную .все её фишки , нычки-привычки, всё абсолютно.
   Значит- что? Используй эти знания . Действуй. Как? Тебе виднее. Укради её любимую собаку ( кота, хомячка), возьми в заложницы тёщу ( а для чего ещё тещи. Только не увлекайся). Доберись до её денег, обнули и заблокируй все счета, объяви в угон машину.
   Словом , смотри сам. Обладая такой обширной информацией, желанием и достаточным воображением, проблему можно решить за пару недель. Встречаются особо упёртые экземпляры, там месяц надо. Но это редкость.
   Вот и все дела. Будь коварным , дерзким, непредсказуемым и неотвратимым. Преврати ее жизнь в ад. Из которого одна дорога, одно спасение- в объятья к тебе, любимому. Мудрому, сильному, Но великодушному и справедливому.
    В качестве бонуса получишь отличный секс в течение месяца. И не морочь людям голову. Тоже мне, проблему нашёл...

У меня такое вызвало противоположный эффект. Херовый ваш совет :no2:
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

У меня такое вызвало противоположный эффект. Херовый ваш совет :no2:

+1
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

    Бороться надо не с тоской, а с ситуацией. Что значит- ушла? Это что за хрень?
   Сбежала- вернуть на место, значит. Вы 25 лет вместе, значит,ты её  знаешь, как облупленную .все её фишки , нычки-привычки, всё абсолютно.
   Значит- что? Используй эти знания . Действуй. Как? Тебе виднее. Укради её любимую собаку ( кота, хомячка), возьми в заложницы тёщу ( а для чего ещё тещи. Только не увлекайся). Доберись до её денег, обнули и заблокируй все счета, объяви в угон машину.
   Словом , смотри сам. Обладая такой обширной информацией, желанием и достаточным воображением, проблему можно решить за пару недель. Встречаются особо упёртые экземпляры, там месяц надо. Но это редкость.
   Вот и все дела. Будь коварным , дерзким, непредсказуемым и неотвратимым. Преврати ее жизнь в ад. Из которого одна дорога, одно спасение- в объятья к тебе, любимому. Мудрому, сильному, Но великодушному и справедливому.
    В качестве бонуса получишь отличный секс в течение месяца. И не морочь людям голову. Тоже мне, проблему нашёл...

Тільки килимові бомбардування і танкові клини!
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Так він усе жоні залишив

на заході так все влаштовано що ти навіть якщо без трусів вийдешь то будешь винен, це як у Елліс з уондерленд, треба постійно бігти.
 для себе порахував шоб мені зірватися, то мені до зарплатні треба буде ще 2 тисячі з кишені докладати.
може в німеччіні якось інакше , хоча я в це не вірю

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

на заході так все влаштовано що ти навіть якщо без трусів вийдешь то будешь винен, це як у Елліс з уондерленд, треба постійно бігти.
 для себе порахував шоб мені зірватися, то мені до зарплатні треба буде ще 2 тисячі з кишені докладати.
може в німеччіні якось інакше , хоча я в це не вірю
В Німеччині все так влаштовано, що внікуди жінка піти не може.
Знайшла собі заможнішого бюргера, та пішла. А чи її хтось до того зайопував чи ні,
то все не більше ніж пустопорожня болуканина. А може й вдохновитель нічних
офуітельних історій сам Болукан. Раз вони всі ті роки прожили тут, то все там
насправді не то і не так. Нас розводять. Жили на різних етажах і бачились на різдво...
Тут більшість так і живуть. А тим паче діти виросли і самі досягли кризового віку.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Винити себе, все віддати їй крім трусів, винити себе знов, пить, страдать. Це українсько совєтська  прошивка яка хз знає звідки виникла. Це не тільки совок приклався. Зітри прошивку тоска пройде.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Почему нет, может, человека что-то держало, а теперь перестало держать, а воевать он давно хотел. По-любому, это его выбор и пусть сам его делает.

Про воевать он давно хотел я в предыдущих постах не увидел, а вот про тоску - со старт топика.
Про его выбор - согласен, если он считает что принесет больше пользы бывшей Родине в армии в 50 лет, чем донатами со стабильной немецкой зарплаты (медработника?), то пусть пробует конечно.
В любом случае, пойти умирать от тоски - такая себе мотивация, достоевщину напоминает.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

В 50 років воювати треба мати доволі добреньке здоров‘я, а чи це буде ефекоивно? Сумніваюся
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

я щасливо розлучений. 5 років тому.
розлучення - найщасливіший день мого життя після народження моєї дитини.

п.с. історія тс якась фантастична. 25 років прожив у Німеччині. а зараз опачік - їду воювати в Україну бо розвівся.
чесно ? нунє... якийсь болівуд.
карочє - я ніц тут не писатиму.
п.п.с. розлучення для чоловіка - це прекрасно  :-)o
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

З майном все просто все їй залишив
Собі взяв трохи грошей
iдiот? - негайно переграй все назад
Нi кроку зi своеi хати, хоче йти, хай йде (говорю цю iстину з власного досвiду, можеш довiряти 100%)
якщо то лiкар то маеш знати що внаслiдок стресу, кортизолу та iнших факторiв, людина часто дiе абсолютно iррацiонально.
Привести голову в порядок вiзьме кiлька мiсяцiв якщо не роки, до того ти маеш розумiти що ти не маеш права на нiякi благороднi поступки: ти живеш в своiй хатi, якщо вона хоче частку майна, то хай iде до суду, якщо присудять пiв вашоi хати, скажи що ти  в неi викупляеш.
i ще раз: знайди якiсь заспокiйливi, хороше хоббi та спорт, ще краще загрузи себе роботою (я сильно пiднявся професiйно на адреналiнi в такiй ситуацii займаючи себе роботою та навчанням, так би мовити бiда допомогла) i переведи свое мандостраждання на проблему третього чи четвертого рiвня по важливостi.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

В 50 років воювати треба мати доволі добреньке здоров‘я, а чи це буде ефекоивно? Сумніваюся

 :beach:
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Не маю жодних підстав вчиняти самогубство
Я є також громадянином україни та хотів піти з початку війни але тоді мої гроші потрібні були для сім'ї
Тепер ні
Я йду до зсу медиком
Це трішки безпечніше





Бажаю пану вдачі  у новому житті.
І дякую за бажання захищати Україну!:)
Не треба боротися з тоской. Нове життя , нові події , фронт, чужий біль, нові зустрічі ...закрутить і вам буде не до цієї тоскі. Біль до кінця не згасне ніколи але , з часом не буде таким гострим як зараз.
Обов'язково пищить ваших новини . Мені цікаво як ви будете служити у війську.
Щасти і дякую!:) [ua]

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?
dig

У мене для вас дві новини, і обидві погані. 
Ви або безбатченко, або син каблука, згідно вашої контурної мапи.
О, феминистки подтягиваются.. Ну да, озвучил их страшную тайну - а они этого боятся как вампиры чеснока :))
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Є такє

Ага. І є ж у світі люди, що їм значно важче довелося по життю, але якось тримаються... Наприклад...

Коротка автобіографія...

У моєму дитинстві батько, нажаль, зневажав родину і часто зраджував нас... Зрештою, мої батьки розлучились. Згодом мати моя загинула у дорожній пригоді :( . Після трагедії ми з братом змушені були переїхати до старого будинку бабусі. Сестра бабусі була алкоголичкою і діставала нас усіх постійно. Виживати доводилось лише на бабусіни старі заощадження. Бабуся нещодавно померла. Вуйка постійно хочуть запроторити за грати. Та й брат пішов з родини і більше з нами не розмовляє... Після смерті бабусі батьку довелось вийти на роботу, незважаючи на його 73 роки, бо треба утримувати родину, мене він заспокоює словами, що те саме і на мене чекає... 

Sincerely yours, William, Prince of Wales

 :-B
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

У меня такое вызвало противоположный эффект. Херовый ваш совет :no2:
    ВАМ, мэм, я никаких советов не давал)). ( При всём уважении, мэм). Совет, тем не менее, отличный. Проверен временем и жизнью, работает более 30 лет.
   За это время пресечено три попытки побега. ( возможна четвертая, моя Пантера всё ещё в форме, но и я начеку))). Счастливая семья, счастливый брак. Я доволен!
    Общая же мысль, которую хочу донести- если ты не сделал ВСЁ, чтобы вернуть и удержать свою женщину- так ли она тебе нужна?
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

хз..куколд якийсь
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

    ВАМ, мэм, я никаких советов не давал)). ( При всём уважении, мэм). Совет, тем не менее, отличный. Проверен временем и жизнью, работает более 30 лет.
   За это время пресечено три попытки побега. ( возможна четвертая, моя Пантера всё ещё в форме, но и я начеку))). Счастливая семья, счастливый брак. Я доволен!
    Общая же мысль, которую хочу донести- если ты не сделал ВСЁ, чтобы вернуть и удержать свою женщину- так ли она тебе нужна?

Звісно потрібна , а аб'юзити кого?  Сказав же , тоска зелена.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Дякую за думки та поради
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Чи є в Німеччині звіробій? З нього роблять антидепресанти. Також вітамін Д, яйця, печінка, риба. Клітковина. І сон, рух.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія