Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ушла жена, как бороться с тоской ?

Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Спочатку 0.5 пива. Потім - кампарі з грейпфрутовим соком - 1:1. - десь грам 200. Потім якийсь бурбон 45 градусів - грам 150. І ні,кої ьуги на 15- 20 годин. Через дві доби - повторюєш. Курс 2 тижня - і все норм.

Нехай ТС спробує і через 2 тижні повідомить про результат.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Фігня про здоров'я і життя. Я в свій час розлучився після 24 років спільного життя. Були разом з 19 років. Навпаки став займатися собою, і здоров'я і зовнішній вигляд стали кращі. я почав нове життя. Воно було інше, веселіше і цікавіше. Місцями сумне але не надовго. Я не шкодую.
Можна жити 30 років під одним дахом і бути окремо.
Навіть сексом займаються і в нього думки - Дивіться який я, як я її.
І в неї в той самий час, - Ось яка я, як він мене, якби не я...
Я такі випадки знаю і це мабуть твій.
Але судячи з викладеного, не його.
Якщо коротко - А чи було кохання, чи тільки шлюб і співмешкання.
Тонкий світ занадто складний, щоб с плеча рубати от так, - Дурниці,
йду по життю усміхаючись. Іноді прилітають неочікувані бумеранги.
Звісно в некрологу пишуть - Раптова смерть з невиявлених причин
ненасильницкого характера. Ну то звертати увагу на подібне чи ні,
кожен вирішує сам.
   
Нехай ТС спробує і через 2 тижні повідомить про результат.
:-B
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Спочатку 0.5 пива. Потім - кампарі з грейпфрутовим соком - 1:1. - десь грам 200. Потім якийсь бурбон 45 градусів - грам 150. І ні,кої ьуги на 15- 20 годин. Через дві доби - повторюєш. Курс 2 тижня - і все норм.
Двотижневий запой і все норм?
Ну-ну. X(
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Нмд тут потрібно розділити.
Тоска і сенс життя.
Якщо просто тоска це одне.
Якщо ж без жінки повна безпорадність, бо 23 роки жінка надавала сенс життю, тоді ой  :(
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

:-B

Як не допоможе то оцет з звіробоєм  :D
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Нмд тут потрібно розділити.
Тоска і сенс життя.
Якщо просто тоска це одне.
Якщо ж без жінки повна безпорадність, бо 23 роки жінка надавала сенс життю, тоді ой  :(
Судячи з рішення ТСа таки Ой :(
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

https://t.me/astrapress/38630

Я його розумію  :D
Дитина ще, просто ніхто йому не сказав, що ти нікому нічого не должен і поменше слухай цьоток бальзаківського віку
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Співчуваю ТС у.
Мій рецепт виживання у кризових ситуаціях - жити день за днем, виконуючі усі потрібні дії. Спочатку це буде на автоматі ,а з часом ви  знов посміхнетеся життю і побачите сонце ,та знайдете сенс.
Піти у ЗСУ теж варіант. Навкруги  буде море людей які теж круто поміняли власне життя. Вони усі щось втратили і багатьом гірше ніж вам. 
 Слухайте   Вуйка. Він ,,розумний, аж страшно"!:) Алкоголь - не вариант.
 Котів заводити не раджу. З котами не виспитеся.
Краще завести тхора ,або двох тхорів. Сплять 20 годин на добу ,але вимагають піклування кожен день
Я, свого часу , вишивала хрестиком. Зупиняє думки бо неможна відволікатися. Може вам спробувати  склеювати моделі?
А діти у вас е? Ви не писали про дітей, лише про дружину.
Втрачати оце ,,спільне біополе" важко і швидко оговтатися  не вийде. Потрібен час і все  прийде до рівноваги.
ЗСУ - гарний, шоковий вариант ,але ви ще можете і не підписати контракт чі що там.
Тримайтеся.:)

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Если после развода в 45-50 не приходится идти жить к маме с папой или снимать квартиру, есть на что жить, то у вас Черкассы все заебца. И да, учитесь готовить. Мужик должен уметь готовить, чтобы в вот такой момент не продаться какой нибудь хабалке за тарелку хренового супа.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Я його розумію  :D
Дитина ще, просто ніхто йому не сказав, що ти нікому нічого не должен і поменше слухай цьоток бальзаківського віку




Так це не ,,тетки бальзакавскава аозраста" серуть у мізкі дітей. Це їх влада готує кожне нове покоління ,,здохнуть за велікаю родіну". А цьому поколінню почали  розповідати що по дорозі до цього ,,здохнути" вони мають одружитися в 14 р ,народити купу дітей і , потім такі - здохнути. А як тут без сексу? Ніяк.

Останнє редагування: 24 вересня 2023 06:36:44 від Орєлька
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Да это все сложно.
Я жену не видел кроме как через телефон год.
Да вроде все нормально сын секс сад огород дом.
Но что уже не то.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Бессмысленно давать советы.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Закарбуй собі на носі:
"Чоловік ніколи ні в чому не винен!"
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Закарбуй собі на носі:
"Чоловік ніколи ні в чому не винен!"
Ви серьозно? ))
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Хто тобі сказав, шо ти винен?
Трохи наукової думки:
 - більше 50ти % шлюбів розпадаються
 - 80% розлучень відбувається за ініціативою жінок
 - жінки гіпергамні. Це закладено природою. Вони завжди шукають кращого.
 - Після 40ка у жінок відбувається останній гормональний штурм перед затуханням та клімаксом. Ім рве дах. Всім рве. Чоловікам теж. Але там інши причини
 - ти не міг 23 рокі робити все погано та непомітно, шоб через 23рокі вона в один день це побачила і це було варте критичної зміни всього в житті.
 - Частіше всього, як правило (але завжди є виключення) жінки уходять К, чоловіки уходять Від. Тому скоріше всього вона або вже когось має, або збирається вийти на полювання (дивись пункт про гіпергамію).
 - Жінки розумні (хуч і дурні), прагматичні (хуч і емоційно нестабільні), з вбудованим інстинктом вбивці (хуч і виглядають як квіточки).

Тому, видихай бобер. Заспокойся. Багато фізичних вправ. Це не дасть впасти у депресію. Здорове харчування. ОПУД система не дасть включити негативну психосоматику. Сон 7 годин залізобетонно у повній темряві без звуків. Це дасть тобі достатньо мелатоніну, та знищить зайвий кортизол.
 Ніякого алкоголю Він не поможе. Про це якшо буде цікаво, буде окрема розмова.
І головне: не ти перший, не ти останній. Таких легіон. Всі вижили. З усіма все буде добре. Жінка - це дуже дороге в обслуговувані обладнання для життя. Та дуже часто малофункціональне.
Think about it and good luck.
Що таке ОПУД система?
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Записатися на курси української і знайти там нову
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?
HSM

Пацаны, расходимся. Профессиональный психолог-мотиватор пришел:)
(Есть и такой метод выведения из ступора на самом деле)
Це дуже поацює
Просто послати всі негаразди нахєр
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Ну пішла собі, хєр на неї.
І ти йди кудись.  :lol:  :facepalm:
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Ви серьозно? ))

Так.
Можливо щось зробив не так або чогось не зробив, то треба самому розібратися і вирішити що робити далі.
Але до чого тут якась "вина"?!
"Вина" - це руйнівне для психіки поняття. А ще - засіб маніпуляції.
Можна злитися на себе, можна шкодувати що щось зробив чи не зробив. Але щоб "вина", "провина".... Недарма "вина" співзвучне з "бути винним комусь чи щось". Бо вона передбачає що у тебе виникає (точніше на тебе накладається ззовні) зобов'язання виправити зроблене. І це має тебе переслідувати доки не виправиш, а часто ще й після.
Тому цю руйнівну для чоловіка річ треба виключити зовсім з ужитку. Для власного ж здоров'я і для того щоб бути самому хазяїном свого життя. Чини в житті правильно. Якщо зробив помилку, дурню, то злись на себе, шкодуй, виправляй чи приймай наслідки. Але ніколи не відчувай якусь там "вину". Її для чоловіка не має існувати  Будь раціональним. Зайві складні заплутані емоції - то жіноча парафія.

Жінки вигадали "вину" щоб маніпулювати чоловіками.
"Я на тебе образилася. Бо ти винен." І бідаха зі шкіри лізе щоб спокутувати

Останнє редагування: 24 вересня 2023 07:35:03 від H.Kropp
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Гілка повністю відповідає критеріям "Болукана", але, сцуко, він тут не з'являється, скотиняка така :gigi:
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Так.
Можливо щось зробив не так або чогось не зробив, то треба самому розібратися і вирішити що робити далі.
Але до чого тут якась "вина"?!
"Вина" - це руйнівне для психіки поняття. А ще - засіб маніпуляції.
Можна злитися на себе, можна шкодувати що щось зробив чи не зробив. Але щоб "вина", "провина".... Недарма "вина" співзвучне з "бути винним комусь чи щось". Бо вона передбачає що у тебе виникає (точніше на тебе накладається ззовні) зобов'язання виправити зроблене. І це має тебе переслідувати доки не виправиш, а часто ще й після.
Тому цю руйнівну для чоловіка річ треба виключити зовсім з ужитку. Для власного ж здоров'я і для того щоб бути самому хазяїном свого життя. Чини в житті правильно. Якщо зробив помилку, дурню, то злись на себе, шкодуй, виправляй чи приймай наслідки. Але ніколи не відчувай якусь там "вину". Її для чоловіка не має існувати  Будь раціональним. Зайві складні заплутані емоції - то жіноча парафія.
Тоді так само можна сказати і про жінок.
Ніхто ні в чому не винний.
Просто допустились помилок.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Хто тобі сказав, шо ти винен?
Трохи наукової думки:

Я аж завів файл "думки вумних людей" і скопіював.

ТС, не сумуй. Подивись якогось Форест Гампа, порефлексуй і рухайся далі.
Не запускай себе у одязі, пузі та посміхайся. Попит на чоловіків 45+ дуже високий.

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Если после развода в 45-50 не приходится идти жить к маме с папой или снимать квартиру, есть на что жить, то у вас Черкассы все заебца. И да, учитесь готовить. Мужик должен уметь готовить, чтобы в вот такой момент не продаться какой нибудь хабалке за тарелку хренового супа.
І ще завжди бути чистим, доглянутим, підстриженим. Щоб одяг був трендовим, охайним, щоб гарні парфуми.
Буття заначає свідомість.

Одягнить персікови шорти, шоле :D

   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

ЗСУ отличный вариант
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Тоді так само можна сказати і про жінок.
Ніхто ні в чому не винний.
Просто допустились помилок.

То вам вирішувати.
Чому ні. Помилилася - прийми наслідки  Та ви й так до власної "вини" ставитеся простіше. Бо по природі маніпулятори. Та ще й маєте в арсеналі таку потужну зброю як зробити "винним" у ваших помилках саме чоловіка. Хіба не так? "Ти сам винен! Я скакнула у гречку бо ти мене недостатньо регулярно кохав, а у мене потреби". Як приклад :)
 От саме тому чоловікам щоб мислити тверезо треба поняття "вини" не сприймати зовсім.

У випадку коли розпадаються сім'ї так це взагалі "дєло житєйскоє".
Часто просто причина що життя у нас одне а кохання не вічне.
Шукати "винуватця" контрпродуктивно.

Останнє редагування: 24 вересня 2023 07:47:20 від H.Kropp
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

То вам вирішувати.
Чому ні. Помилилася - прийми наслідки  Та ви й так до власної "вини" ставитеся простіше. Бо по природі маніпулятори. Та ще й маєте в арсеналі таку потужну зброю як зробити "винним" у ваших помилках саме чоловіка. Хіба не так? "Ти сам винен! Я скакнула у гречку бо ти мене недостатньо регулярно кохав, а у мене потреби". Як приклад :)
 От саме тому чоловікам щоб мислити тверезо треба поняття "вини" не сприймати зовсім.
А то ви не знаєте, якій відсоток імітування задоволення в жінок, щоб не образити коханого :D

А може, що в випадку тс спрацювало - та заїбав вже! :D
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Я аж завів файл "думки вумних людей" і скопіював.

ТС, не сумуй. Подивись якогось Форест Гампа, порефлексуй і рухайся далі.
Не запускай себе у одязі, пузі та посміхайся. Попит на чоловіків 45+ дуже високий.

Чоловік 45+ має попит тільки у випадку власної квартири чи будинку плюс який не який рахунок в банку. А інакше він на фуй нікому не всрався.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

То вам вирішувати.
Чому ні. Помилилася - прийми наслідки  Та ви й так до власної "вини" ставитеся простіше. Бо по природі маніпулятори. Та ще й маєте в арсеналі таку потужну зброю як зробити "винним" у ваших помилках саме чоловіка. Хіба не так? "Ти сам винен! Я скакнула у гречку бо ти мене недостатньо регулярно кохав, а у мене потреби". Як приклад :)
 От саме тому чоловікам щоб мислити тверезо треба поняття "вини" не сприймати зовсім.
Знаєте що я вам скажу? Що оце тавро на жінках про маніпуляції огидне.
Бо маніпуляторство притаманно обидвом статям.
Я стільки бачила чоловіків, які то роблять феєрично. Точно не менше за жінок.
А винними ми усі можемо бути. Іноді помилки надто небезпечні і приводять до сумних наслідків.
Просто не треба від того ховатися,  треба вміти нести відповідальність.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

А то ви не знаєте, якій відсоток імітування задоволення в жінок, щоб не образити коханого :D

А може, що в випадку тс спрацювало - та заїбав вже! :D

Та пофіг що там пішло не так у ТС.
Хай лише не займається переживаннями якоїсь там "вини" а спокійно сам розбереться в причинах нинішньої ситуації (а може насправді все як і мало бути) і зробить для себе якісь висновки на майбутнє.
І таки закарбує собі залізне правило "Чоловік ніколи ні в чому не винен!", хоч би як жахливо воно не звучало для жіночого вуха. :)
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

А то ви не знаєте, якій відсоток імітування задоволення в жінок, щоб не образити коханого :D

А може, що в випадку тс спрацювало - та заїбав вже! :D
Мене лише в його визнанні насторожило слово "требовательность".
В дорослих стосунках вибагливість то деструктивна риса.
Яка вибагливість? Ви або сприймаєте партнера, або ні. А вибагливість зстосовуйте до підлеглих, якщо ви босс
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Знаєте що я вам скажу? Що оце тавро на жінках про маніпуляції огидне.
Бо маніпуляторство притаманно обидвом статям.
Я стільки бачила чоловіків, які то роблять феєрично. Точно не менше за жінок.
А винними ми усі можемо бути. Іноді помилки надто небезпечні і приводять до сумних наслідків.
Просто не треба від того ховатися,  треба вміти нести відповідальність.

Відповідальність і вина - різні категорії.
Щодо чоловіків-маніпуляторів... XY, що тут зробиш, інколи пробивається. Але саме жінки в тому неперевершені. Це їхні спосіб і стратегія виживання закладені матінкою Природою. Не маєш сили - зроби так щоб чужа сила захищала тебе. А ще мабуть для виховання дітей корисний і необхідний інструмент

Останнє редагування: 24 вересня 2023 08:03:59 від H.Kropp
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Одягнить персікови шорти, шоле :D

Славу дуже допогають ті шорти  :)
А взагалі, як казав Джордж Клуні - Если тебе не рады в порваных носках, тебе не будут рады и в целых.
   
100%. Три інструмента виховання дітей та чоловіків: Хабарі, погрози, маніпуляції. Бонус пак для чоловіків: Істерика та контроль сексу.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Славу дуже допогають ті шорти  :)
А взагалі, як казав Джордж Клуні - Если тебе не рады в порваных носках, тебе не будут рады и в целых.
За Клуні - так. Але спочатку треба, щоб були ради. А коли вже ради, то і шкарпетки йому зашиють.
   
Сьогодні раді, завтра вже не дуже, післязавтра трохи ще раді, а у понеділок зовсім шось нє. Та та нещасна шкарпетка, яку три рази на тиждень або рвуть, або зашивають вже лежить під диваном та думає: коли я вже здохну?? :)
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

виноват сам

Тоді каяття, виправлення і примирення з дружиною, може ще повернеться.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

Відкрити ФОПа.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

1. Поставити собі ціль і робити якусь роботу, що поглинає час та думки.
2. Спробувати помиритись і змінитись. Взаємно.
   
Re: ушла жена, как бороться с тоской ?

3. Не бухати. Зіп'єшся.

не слухати всяких довбойобів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія