Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антропологія це вам не ОЦЕ!

Антропологія це вам не ОЦЕ!

 Не буду писати про африканців- це дикуни були й будуть з точки зору антропології. Це вам на марксізм дуркуватий. Але про кацапів скажу: це кочевники. З звірячою психологією. Коли кочевники починають війну -там принцип: приєднуйся або вмри. Причому "приєднуся" в формі "один нарід"- це означає, що інших як народу не буде. XXI століття, але вони знищують людей, вони намагаються висіляти чи знищувати міста та села, вони відверто хочуть захопити наші домівки, а українців (ну тих, кого не вбьють),як сказало хуйло та шойга: в Сибір будувати нові міста-ну в концтабори. То й що змінилося, пля? Я хочу сказати отім, що співають "Зрада"- ви, плять, не бачите, що нас усіх хочуть просто так чи інкше знищити?!

Які в сраці принципи "гуманізму та толерантності"? Які "хороші кацапи"? Вони нас хочуть усіх вбити. Або заперти в сибіри- як й було. Навіть не приховують. Які можуть бути "не все так однозначно" при Бучі та Ізюмі, чи Маріуполі чи скрізь?

Але ліваки все ще думають, що антропологія це якась хвашистська наука. Це реальність. І є мільон доказів. Можу навести на будь який аргумент. Тобто-питання в ЗНИЩЕННІ кочевників. Колись було так при Ветхому Заповіті: якщо вороже плем'я на твоє напало-тре знищити їх чоловіків та підлітків. Чому? Бо згодом вони знищать вас.

Усі думали, що ці часи пройшли...Індик тех думав. а потім в суп попав.
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Не буду писати про африканців- це дикуни були й будуть з точки зору антропології. Це вам на марксізм дуркуватий. Але про кацапів скажу: це кочевники. З звірячою психологією. Коли кочевники починають війну -там принцип: приєднуйся або вмри. Причому "приєднуся" в формі "один нарід"- це означає, що інших як народу не буде. XXI століття, але вони знищують людей, вони намагаються висіляти чи знищувати міста та села, вони відверто хочуть захопити наші домівки, а українців (ну тих, кого не вбьють),як сказало хуйло та шойга: в Сибір будувати нові міста-ну в концтабори. То й що змінилося, пля? Я хочу сказати отім, що співають "Зрада"- ви, плять, не бачите, що нас усіх хочуть просто так чи інкше знищити?!

Які в сраці принципи "гуманізму та толерантності"? Які "хороші кацапи"? Вони нас хочуть усіх вбити. Або заперти в сибіри- як й було. Навіть не приховують. Які можуть бути "не все так однозначно" при Бучі та Ізюмі, чи Маріуполі чи скрізь?

Але ліваки все ще думають, що антропологія це якась хвашистська наука. Це реальність. І є мільон доказів. Можу навести на будь який аргумент. Тобто-питання в ЗНИЩЕННІ кочевників. Колись було так при Ветхому Заповіті: якщо вороже плем'я на твоє напало-тре знищити їх чоловіків та підлітків. Чому? Бо згодом вони знищать вас.

Усі думали, що ці часи пройшли...Індик тех думав. а потім в суп попав.

З будьякого негра можна зробити інтелігентного та розумного Обаму так як і з будьякого кацапа можна зробити найзавзятішого Бандерівця, якщо відповідним чином виховувати їх змалечку.
А от стосовно культури - то думаю ти правий
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthropology
============================
Ну по більшості кацапська стаття в вікіпедії- це марсксистке лайно. А антропологія -це наука про генезіз людства. Нічто не змінилося окрім гаджетів. B-)
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Не читав, що воно там на пів метри блювануло...підкаже те там знов абир-абир асфальт, абир-абир сільодка по 8?
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

З будьякого негра можна зробити інтелігентного та розумного Обаму так як і з будьякого кацапа можна зробити найзавзятішого Бандерівця, якщо відповідним чином виховувати їх змалечку.
А от стосовно культури - то думаю ти правий
=========================
Тю! Та я бачив бурятів АЙтішників. Це нічого не змінює. Посади нігера в Кембрідж- він буде поважним професором, що читає курс про урбанізацію Берега Берцової Кістки ( практично правда- бачив, ну там інша країна). Інтелигентна людина. Відправ його в Нігерію в його ареал-плем'я, він буде-так, сидіти з планшетом, але їсти хробаків. Курей не розведе.
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Вольтер, давай нам вибудуй антропологічну ієрархію народів та народців. Тєма важнає і актуальная.

Пріцкерів не забудь.  :laugh:
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

ви, плять, не бачите, що нас усіх хочуть просто так чи інкше знищити?!

то було зрозуміло, коли запустили проект Ковід і пландемію.
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Не читав, що воно там на пів метри блювануло...підкаже те там знов абир-абир асфальт, абир-абир сільодка по 8?

це ж ніби Лєнка казала?
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Не читав, що воно там на пів метри блювануло...підкаже те там знов абир-абир асфальт, абир-абир сільодка по 8?
---------------------------------
Тупорилу ЗЕлень навіть не питаємо. Що тобі читати? Ти ж все одно не зрозумієш-тільки срачка нападе. ПаЛікмахер х..єв. :fuck:
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Хіба Вольтер не зрадойобить у кожному пості останніми місяцями?
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Хіба Вольтер не зрадойобить у кожному пості останніми місяцями?
================================
Тобто не славить татарових? чи що ти мав на увазі? B-)
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

================================
Тобто не славить татарових? чи що ти мав на увазі? B-)
Вольтер, а давай пограємо в гру?

Тобі потрібно раз на день похвалити, наприклад, зеленського?
Потрібно найти реально за що і похвалити.

Завдання стоїть саме так - знайти за що похвалити.

Спробуй впродовж тижня кожен день похвалити зеленського.

Воно завжди є в кожній людині за що її можна похвалити.

Спробуй! Зможеш?
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

якщо вороже плем'я на твоє напало-тре знищити їх чоловіків та підлітків. Чому? Бо згодом вони знищать вас.
плюс
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Вольтер, а давай пограємо в гру?

Тобі потрібно раз на день похвалити, наприклад, зеленського?
Потрібно найти реально за що і похвалити.

Завдання стоїть саме так - знайти за що похвалити.

Спробуй впродовж тижня кожен день похвалити зеленського.

Воно завжди є в кожній людині за що її можна похвалити.

Спробуй! Зможеш?
:D  у вольки тепер не таке здоровя щоб стільки конини вжерти перед похвальбами. май совість,не доводь філософа до крайностей. не варто то того,щоб такий мен ні за ЦАПОВУ душу.....
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Вольтер, а давай пограємо в гру?

Тобі потрібно раз на день похвалити, наприклад, зеленського?
Потрібно найти реально за що і похвалити.

Завдання стоїть саме так - знайти за що похвалити.

Спробуй впродовж тижня кожен день похвалити зеленського.

Воно завжди є в кожній людині за що її можна похвалити.

Спробуй! Зможеш?
=================================
Яка дивна пропозиція! Ось просто так похвалити. Ну хвалю! Правда не знаю за що. В його захист можна сказати лише те, що його самого дурять...
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

=========================
Тю! Та я бачив бурятів АЙтішників. Це нічого не змінює. Посади нігера в Кембрідж- він буде поважним професором, що читає курс про урбанізацію Берега Берцової Кістки ( практично правда- бачив, ну там інша країна). Інтелигентна людина. Відправ його в Нігерію в його ареал-плем'я, він буде-так, сидіти з планшетом, але їсти хробаків. Курей не розведе.
Це залежить від того, де, хто та як його виховував.
Якщо виховували мавпи в джунглях, то навіть син королівської династії Віндзоров стрибатиме пальмами.
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Повністю згоден. І впевнений що кацапи окупують та асимілюють усі сірі зони навкруги себе, за які не отримають удар у відповідь.  Тільки загроза їх тотального знищення зупинила їх у Берліні та на Кубі. Там де захід не проявить готовність до конфронтації- будуть кацапи.
Якщо говорити про антропологію, то хуйло за 20 років дотягнувся до самих темних кутків кацапських душ і витягнув звідти все гівно за допомогою пропаганди.  А загнати це гівно назад можливо тільки за допомогою терапії голодуванням. Тільки коли вони почнуть вбивати один одного у чергах за хлібом- весь світ зможе спокійно існувати. Але дивлячись на події останніх років, захід досі цього не зрозумів і не готовий до цього.
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Вольтер, а давай пограємо в гру?

Тобі потрібно раз на день похвалити, наприклад, зеленського?
Потрібно найти реально за що і похвалити.

Завдання стоїть саме так - знайти за що похвалити.

Спробуй впродовж тижня кожен день похвалити зеленського.

Воно завжди є в кожній людині за що її можна похвалити.

Спробуй! Зможеш?

ТП ти зелена, тобі б тільки грати в ігри. Це вже не гра давно, чим твої кумири займаються. За що їх можна хвалити, за це?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135802.0
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Це залежить від того, де, хто та як його виховував.
Якщо виховували мавпи в джунглях, то навіть син королівської династії Віндзоров стрибатиме пальмами.

Ну зазвичай мавп виховують мавпи, а людожери людожерів. Тут на диво нема чого надіятись.
А приклад з Обамою не годитися, він напівбілий  і йому поталанило, що його не бабуся в Камеруні виховувала, а  бабуся знатного роду в США.

Останнє редагування: 20 вересня 2023 09:38:43 від Росинка
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Вольтер, а давай пограємо в гру?

Тобі потрібно раз на день похвалити, наприклад, зеленського?
Потрібно найти реально за що і похвалити.

Завдання стоїть саме так - знайти за що похвалити.

Спробуй впродовж тижня кожен день похвалити зеленського.

Воно завжди є в кожній людині за що її можна похвалити.

Спробуй! Зможеш?


Похвали Корчинського!  :pooh_lol:
   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Ну хвалю! Правда не знаю за що.
) ні. ти маєш знайти за що похвалити. кожного дня впродовж тижня. за будь що, за що можна похвалити. )

   
Re: Антропологія це вам не ОЦЕ!

Похвали Корчинського!  :pooh_lol:

який би він падло не був, але він красивий як чоловік.
то хвалю за красу. сьогодні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія