Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погляд на можливості в ЄС та Україні очима наших біженців

Так ніхто і не каже що в Україні середньовоччя, це навпаки українці заявляють що медицина в Європі гірша ніж в Україні, а це смішно. От тобі просто цифра з власного досвіду. Я працював на проекті в сіменсі, що обслуговує апарати МРТ. Знаєш скільки їх в Україні - близько 50 штук, а в Німеччині десь під 8000.

Та нема такого що кажуть що все у вашій медицині гірше - просто нема вже такого ставлення у українців що все на Заході чудове, а у нас все погане. Бо і на вашому медичному сонці є плями і у нас теж не все погано. Ми критично ставимося до своїх недоліків і до ваших теж.  Це нормально.

Це дуже добре що багато наших отримали досвід життя в ЄС і можуть порівняти і як вчив Шевченко "чужого научатись І СВОГО НЕ ЦУРАТИСЬ".  Українці дуже активно позбуваються меншовартості, яку нам нав'язували всі часи імперської окупації, совка і багато хто з наших "ковбасників", що соромились називатись українцями, а казали "я рускій", тепер пишаються що мають хоч якийсь стосунок до нації мужніх воїнів.  І нам є чим пишатись і це зовсім не понти чи невдячність. Ми сильні, проте ворог жорстокий і великий за розміром, тому потребуємо допомоги і вдячні за неї.
   
Так, у мене дятько помер минулого місяця.
Ти гадаєш що в Європі хоспіси на шару, чи в лікарні тебе будуть утримувати поки не помреш?
Хоспіс там також коштує конський цінник, нема грошей тоді доглядай сам або наймай доглядальницю.
Думаєш чого такий великий попит на жопомиїв в Європі особливо з медичною освітою.
   
Ти гадаєш що в Європі хоспіси на шару, чи в лікарні тебе будуть утримувати поки не помреш?
Хоспіс там також коштує конський цінник, нема грошей тоді доглядай сам або наймай доглядальницю.
Думаєш чого такий великий попит на жопомиїв в Європі особливо з медичною освітою.
Не знаю випадків, щоб когось відправляли додому помирати і залишали без медичної допомоги. Ти мабуть більше за мене в Європі прожив і все знаєш? Тоді не буду сперечатися.
   
Можна повернути протягом 14-ти днів, але думаю поюзаний не приймуть, та і відправлять доведеться за свій рахунок.
Хоча не розумію навіщо займатися подібним наїбаловом і заохочувати до цього покупців пільговими умовами повернення, за який платять завищений прайс доброчесні покупці.

При чем тут наебалово. Обыкновенный возврат бо товар не оправдал ожидания. Ну а не поюзав не узнаешь.
Я так амазону шведскому айфон возвращал, там уже даже царапина на экране была. Забрали без вопросов.
В Украине в Розетке как-то ноут возвращал (с которого даже пленки не снял), ебали мозги 3 недели пока таки приняли. Все 3 недели надо было ездить к ним туда-сюда самому.
   
Звісно.
Ну, якщо ти не жлоб і купуєш в нормальному магазині.
Чув таку штуку? Закон зветься. Так от, не уявляєш, в Україні теж бувають закони. В тому числі "Закон про права споживачів".
зі: трохи збрехав. Питання? питання будуть. Але не навязливі. Але це проханню фідбеку - це нормально.
Клали все в Украине на тот закон.
Я же написал - шоб без вопросов, отправил назад и получил бабки через 3 дня.
В Украине тебя будут мурыжить неделями доказывая что с товаром все ок. Тут ничего доказывать не надо, 14 дней (часто у магазинов 30-90) возврат вообще без обьяснений.
   
При чем тут наебалово. Обыкновенный возврат бо товар не оправдал ожидания. Ну а не поюзав не узнаешь.
Я так амазону шведскому айфон возвращал, там уже даже царапина на экране была. Забрали без вопросов.
В Украине в Розетке как-то ноут возвращал (с которого даже пленки не снял), ебали мозги 3 недели пока таки приняли. Все 3 недели надо было ездить к ним туда-сюда самому.

Весною повертав Розетці смарт годинник.
Розпакований, один раз одягненний -  не сподобався.

Прийняли без питань в тій же точці видачі де й отримував. Був приємно здивований.
   
При чем тут наебалово. Обыкновенный возврат бо товар не оправдал ожидания. Ну а не поюзав не узнаешь.
Я так амазону шведскому айфон возвращал, там уже даже царапина на экране была. Забрали без вопросов.
В Украине в Розетке как-то ноут возвращал (с которого даже пленки не снял), ебали мозги 3 недели пока таки приняли. Все 3 недели надо было ездить к ним туда-сюда самому.
Та нє, чувак, тепер тобою юзане, доведеться збагрювати зі значним дисконтом, бо воно вже бувше у використанні.
Хто буде платити за збитки? Правильно, решта покупців заплатять підвищеним цінником за товари і послуги.
Такшо тут я нас стороні наших продавців, я не хочу платити за того, хто безвідповідально ставиться до своїх покупок.
   
Колега в 19 році їздив в Україну зуби робив, приїхав нахвалитися не міг. І дешево і якісно. Не пройшло і двух років все переробляє тут. Дешева рибка солона юшка.  ;)
про що ти чешеш :facepalm: я в Україні роблю зуби і стоять роками( останні 10 років).  Як може бути дешево і якісно?  :facepalm:
   
про що ти чешеш :facepalm: я в Україні роблю зуби і стоять роками( останні 10 років).  Як може бути дешево і якісно?  :facepalm:
Смисл в Україні робити не дешево. Не дешево і якісно і тут можна зробити. І дешево і не якісно теж.Тим більше не розумію тих хто хоче за відпустку відпочити і всі зуби зробити. Швидко, якісно не буває.
   
Та нє, чувак, тепер тобою юзане, доведеться збагрювати зі значним дисконтом, бо воно вже бувше у використанні.
Хто буде платити за збитки? Правильно, решта покупців заплатять підвищеним цінником за товари і послуги.
Такшо тут я нас стороні наших продавців, я не хочу платити за того, хто безвідповідально ставиться до своїх покупок.
Себестоимость айфона баксов 200-300.
Там в цене уже заложены гарантийные ремонты/возвраты и даже кражи из магазинов. Офф дистрибюторам похер, они все эти «збитки» просто перевыставят эплу и эпл их покроет.
А в Украине серяк, того тебе и продавцы будут любую х.й.ю заливать, лишь бы не принятт товар назад.
Вместо эпла/айфона можно подставить любую компанию/товар.
   
Рівень медицини в країні оцінюється не особистими враженнями, а статистикою. Тривалість життя, дитяча смертність, смертність від певних хвороб ітд.
   
Себестоимость айфона баксов 200-300.
Там в цене уже заложены гарантийные ремонты/возвраты и даже кражи из магазинов. Офф дистрибюторам похер, они все эти «збитки» просто перевыставят эплу и эпл их покроет.
А в Украине серяк, того тебе и продавцы будут любую х.й.ю заливать, лишь бы не принятт товар назад.
Вместо эпла/айфона можно подставить любую компанию/товар.

Ну я ж і кажу, що треба купувати в нормальних магазинах.
А ти мабудь, хотів "зекономити" на сірому, а сервісу очікуєш як от "білогого". Ги. То ви дядько хитровикручені  :lol:
   
То ви дядько хитровикручені  :lol:
в динири через проксю всетак....  :K
   
Ну я ж і кажу, що треба купувати в нормальних магазинах.
А ти мабудь, хотів "зекономити" на сірому, а сервісу очікуєш як от "білогого". Ги. То ви дядько хитровикручені  :lol:
В розетке блядской купил. Еще до того, как она стала через себя продавать товары всяких фоп петренко. Теперь там вообще швах с возвратом.
   
Теперь там вообще швах с возвратом.
та вам кацапам і з покупками швах...  :K
   
В Європі медицина краща - але у нас ти можеш заплативши 30 баксів записатись на прийом до будь-якого спеціаліста - та зробити без направлення за смішні гроші будь-які аналізи - в Європі можеш тиждень чекати)
ого а то де?
в польщі до ортопеда 2 роки, до інших спеців від 3 місяців
   
Ну я ж і кажу, що треба купувати в нормальних магазинах.
А ти мабудь, хотів "зекономити" на сірому, а сервісу очікуєш як от "білогого". Ги. То ви дядько хитровикручені  :lol:
В Україні за активований айфон повернути гроші навіть не мрій, хоч за сірий, хоч за білий.
Можуть тільки викупити у тебе як бувший у використатанні за пів ціни.
Тобі навіть плівку з упаковки не дадуть зняти поки не заплатиш гроші в касу.
В принципі це правильно, нєхуй голову морочити, типу не підйшов.
На вітирні тих айфонів завалісь, крути їх в руках хоч до усирачки.
   
Сферу медицини українці оцінили також краще в Україні, ніж в Європі. Зокрема, як доступність медичних послуг (71% проти 21%), так і якість медичних послуг (60% проти 25%).
:facepalm1:

Как быстро люди забыли суммы которые им приходилось оставлять в наших больницах)))

Особенно улыбнуло качество)
Наши люди путают качество и сервис))

При этом почему то наши клиники хвастаются что у них почти как в Европе))

Останнє редагування: 14 вересня 2023 20:38:32 від Billi
   
Нарахунок банків згоден. Наіпалово ше то. Плюс мінімальний сервіс зараз. Срана дігіталізація. Все робиш сам через інет і банк за цю "послугу" ше бере гроші. Шоб наживо з кимось поговорити тре час замовляти за пару тижнів. По телефону - черга 30-60 хв, "ваш номер 245". Це Swedbank.
Медицина в Швеції конкретно сісілістична. Платиш податок як як в Америці страхівка, але воно тобі абсолютно ніяких переваг не дає. Так, невідкладна допомога дуже добра - зразу здохнути не дадуть. Але потім чекатимеш від декількох тижнів до декількох місяців (залежно від регіону) шоб потрапити до спеціаліста. 
Наприклад хворі раком з поставленим діагнозом можуть чекати від 2-х до 4-х місяців початок лікування/процедур! При чому ти можеш платити багатотонні податки на медицину 20 років, а якогось соціальщика який 20 років нічого не платив поставлять в чергу перед тобою, бо він раніше звернувся...бо сісілізм. Зараз правда є пртватні страхівки, але то дурка взагалі. Тупі шведи сміються з Америки, а шоб дістати той самий мед.сервіс як там платять більше. Той xто працює звичайно.
   
В Італії якось так.

Банки. Вже понад рік юзаю р/рахунок, який відкрив онлайн, картку отримав поштою, в самому банку взагалі ще не бував, аплікейшн - супер. Не шарашкіна контора, нє, а сам оригінальний Юнікредіт))

Держпослуги онлайн.
Рівень "діджіталізації" тут можна оцінити на 70% із умовних ідеальних ста. При цьому відповідно в Україні відсотків 30 від сили. Чесно. ДІЯ і вот ето всьо - ризикований "дєтскій лєпєт' поки що.

Освіта.
Ніби якось примітивніше і довше на перший погляд.... Але ні. Дуже практично і грунтовно буквально все з першого класу. Схильний вважати великим перебільшенням якість української освіти загалом. Більше розкажу років за 10, можливо.


Медицина.
Так, це деколи довго. Але от мені за один-два прийоми вилікували (чи забрали симптоми, хз) те, що в Україні просто не лікують в принципі.
Зуби... так, це справжня зубна біль))) Дуже якісно і дуже дорого.
Але термінові чи критичні випадки - дуже швидко, якісно і, як правило, за держрахунок. Навіть зуби. Навіть рак чи ще щось справді серйозне.
Вартість ліків по рецепту сімейного - смішна, та й те по факту безкоштовно (повертається в податковій декларації).

Ще одне.
Чули колись про сташну епідемію ковіду в Італії? Люди мерли як мухи тисячами... але тим людям переважно було 70-80-90 рочків. В 80 італійці - активні старенькі, в 70 - переважно абсолютно здорові і повні сил, в 60 - та це ще просто юнаки і юначки, без сумнівів. Мене в 50 і за дорослого ще не усі вважають))) Жарти жартами, але кількість і якість пожилих про щось та й говорить.

Та й таке.
   
Пані комарик якось категорично схибилась останнім часом. Пише про якесь соціальне дно, чорноробів, сракомиїв чи що...

Ви вже півтора року сидите в Європі на соціалі і так ще і не вкурили, що тут усі рівні?
Ну, ок, майже))
   
В Італії якось так.

Банки. Вже понад рік юзаю р/рахунок, який відкрив онлайн, картку отримав поштою, в самому банку взагалі ще не бував, аплікейшн - супер. Не шарашкіна контора, нє, а сам оригінальний Юнікредіт))

Держпослуги онлайн.
Рівень "діджіталізації" тут можна оцінити на 70% із умовних ідеальних ста. При цьому відповідно в Україні відсотків 30 від сили. Чесно. ДІЯ і вот ето всьо - ризикований "дєтскій лєпєт' поки що.

Освіта.
Ніби якось примітивніше і довше на перший погляд.... Але ні. Дуже практично і грунтовно буквально все з першого класу. Схильний вважати великим перебільшенням якість української освіти загалом. Більше розкажу років за 10, можливо.


Медицина.
Так, це деколи довго. Але от мені за один-два прийоми вилікували (чи забрали симптоми, хз) те, що в Україні просто не лікують в принципі.
Зуби... так, це справжня зубна біль))) Дуже якісно і дуже дорого.
Але термінові чи критичні випадки - дуже швидко, якісно і, як правило, за держрахунок. Навіть зуби. Навіть рак чи ще щось справді серйозне.
Вартість ліків по рецепту сімейного - смішна, та й те по факту безкоштовно (повертається в податковій декларації).

Ще одне.
Чули колись про сташну епідемію ковіду в Італії? Люди мерли як мухи тисячами... але тим людям переважно було 70-80-90 рочків. В 80 італійці - активні старенькі, в 70 - переважно абсолютно здорові і повні сил, в 60 - та це ще просто юнаки і юначки, без сумнівів. Мене в 50 і за дорослого ще не усі вважають))) Жарти жартами, але кількість і якість пожилих про щось та й говорить.

Та й таке.

клімат + італійське вино (виводить шкідливі речовини)
   
в нашій країні набагато краща індустрія краси (85%), ніж в Європі (5%).  А також в Україні кращі: кафе і ресторани (60% проти 16%), поштові сервіси і сервіси доставки (54% проти 25%). Онлайн-шопінг в Україні також вважається кращим (51%), ніж в Європі (22%), а от щодо торгівельних мереж і магазинів думки розділились: 42% вважають їх кращими в Україні, 36% - в Європі.

Усі ці цифри висмоктані хз з якого місця.
Ресторани Києва проти Провансу, нова пошта vs DHL, магазини та салони краси Мілану чи Парижу всі закрились після оприлюднення "дослідження" :lol:
   
клімат + італійське вино (виводить шкідливі речовини)

Мав позавчора медогляд на роботі. Юна докторка (років під 60, але в міні і з цілком пристойним декольте) пооглядала і порадила... пити трохи більше вина - але лише до обіду і до вечері, більше ні, ні грама!))
   
нова пошта vs DHL,
Кажуть, що Амазон переходить у філіал Нової пошти. Не витримав конкуренції.
   
Рівень медицини в країні оцінюється не особистими враженнями, а статистикою. Тривалість життя, дитяча смертність, смертність від певних хвороб ітд.
Нарешті тверезі думки .. А то все якісь жіночі емоції
   
Кажуть, що Амазон переходить у філіал Нової пошти. Не витримав конкуренції.

Так, амазон всьо.
Кажуть, тепер це розетка прайм.
Всі буси вже повезли на ребрендинг

   
За стоматологію згоден - вона в Європі overpriced, причому українська за якістю майже не відрізняється. Все інше маячня. Попасти до потрібного спеціаліста принаймні в Німеччині не проблема хоч сьогодні. Дзвониш, кажеш що в тебе notfall і тебе лікар може прийняти і через годину, в кожного лікаря є на це вікна. Інша справа що наші люди звикли "шоб здєсь і сєйчас" і похуй на діагноз. В Європі це так не працює. Я на днях забив термін до зубного на початок листопаду, бо таке діло - можу і почекати. А в дружини в понеділок вранці пломба на пів-зуба  вискочила, наш лікар її по обіді і прийняв. Хоча терміни в нього на два місяці розписані.
Стосовно аналізів, то воно може в Україні і дешевше, але я особисто бачив декілька випадків, коли людям з цукровим діабетом видавали абсолютно нормальні аналізи крові, причому навіть в платній полікліниці.
Я з сьогодні на завтра можу записатись до 10 різних спеціалістів, здати всі можливі аналізи, пройти повне мрт - і це мені буде коштуватибаксів 700, потім лягти у приватну клініку за 200 баків за день - де це в Європі можливо з сьогодні на завтра?) не п***а дядьку
   
ого а то де?
в польщі до ортопеда 2 роки, до інших спеців від 3 місяців
Київ і інші великі міста
   
Тут теж, за направленням від сімейного лікаря робиться безкоштовно в любій приватній клініці.
Італія - запис до сімейного - від 3 днів до неділі, Швейцарія плюс мінус те ж саме
   
Я з сьогодні на завтра можу записатись до 10 різних спеціалістів, здати всі можливі аналізи, пройти повне мрт - і це мені буде коштуватибаксів 700, потім лягти у приватну клініку за 200 баків за день - де це в Європі можливо з сьогодні на завтра?) не п***а дядьку
Ніде… тому що людина, яка таке робить - повний довбойоб. Зрозумій, в Європі, на відміну від України медицина не для того щоб пісюнами мірятися, до кого і за скільки грошей ти записуєшся. Медицина для того щоб лікувати. Якщо в мене будуть відповідні показники, мене прийме любий фахівець на протязі години і на протязі двох покладе до лікарні, де я буду лежати в двомісній стандартній палаті з власним душем і туалетом, лікарі будуть робити мені всі необхідні аналізи, а медсестри колоти всі необхідні ліки, при цьому мене будуть непогано годувати і все це безкоштовно, навіть якщо я буду злидарем-пенсіонером. Так це працює. А те що ти описуєш то перефразовуючи мого знайомого який казав - здуру можна і хєр зламати, а не тільки до 10 різних лікарів сьогодні на завтра записатися…
   
Ніде… тому що людина, яка таке робить - повний довбойоб. Зрозумій, в Європі, на відміну від України медицина не для того щоб пісюнами мірятися, до кого і за скільки грошей ти записуєшся. Медицина для того щоб лікувати. Якщо в мене будуть відповідні показники, мене прийме любий фахівець на протязі години і на протязі двох покладе до лікарні, де я буду лежати в двомісній стандартній палаті з власним душем і туалетом, лікарі будуть робити мені всі необхідні аналізи, а медсестри колоти всі необхідні ліки, при цьому мене будуть непогано годувати і все це безкоштовно, навіть якщо я буду злидарем-пенсіонером. Так це працює. А те що ти описуєш то перефразовуючи мого знайомого який казав - здуру можна і хєр зламати, а не тільки до 10 різних лікарів сьогодні на завтра записатися…

Кіко годин очікування на прийом в емергенці рум там у Вас?  :lol:
   

Італія - запис до сімейного - від 3 днів до неділі, Швейцарія плюс мінус те ж саме
Знову в сто перший раз - з якої причини запис? Якщо в мене щось невідкладне і термінове (серце болить, температура 40, помираю, хрін його знає) мій хаусарцт прийме мене за 10-15 хвилин. Якщо просто захворів і треба лікарняний і немає приводу для хвилювання запише максимум на завтра, якщо просто попиздіти за здоровʼя то пару тижнів можна почекати. Залежить від конкретного випадку.
   
Кіко годин очікування на прийом в емергенці рум там у Вас?  :lol:
Не маю досвіду, мушу розчарувати. Але ще жодного випадку не чув щоб в нотарцта хтось помер. На відміну від Харківської 4 лікарні, де таких випадків було десятки і це тільки ті про що я чув.
   
мій хаусарцт прийме мене за 10-15 хвилин.

 :lol:
   
В Європі теж є приватні клініки, нічого чекати не потрібно ідеш і робиш.
Ціна яка?)
   
Знову в сто перший раз - з якої причини запис? Якщо в мене щось невідкладне і термінове (серце болить, температура 40, помираю, хрін його знає) мій хаусарцт прийме мене за 10-15 хвилин. Якщо просто захворів і треба лікарняний і немає приводу для хвилювання запише максимум на завтра, якщо просто попиздіти за здоровʼя то пару тижнів можна почекати. Залежить від конкретного випадку.
Невідкладне термінове це швидка - то інша справа
   
Ніде… тому що людина, яка таке робить - повний довбойоб. Зрозумій, в Європі, на відміну від України медицина не для того щоб пісюнами мірятися, до кого і за скільки грошей ти записуєшся. Медицина для того щоб лікувати. Якщо в мене будуть відповідні показники, мене прийме любий фахівець на протязі години і на протязі двох покладе до лікарні, де я буду лежати в двомісній стандартній палаті з власним душем і туалетом, лікарі будуть робити мені всі необхідні аналізи, а медсестри колоти всі необхідні ліки, при цьому мене будуть непогано годувати і все це безкоштовно, навіть якщо я буду злидарем-пенсіонером. Так це працює. А те що ти описуєш то перефразовуючи мого знайомого який казав - здуру можна і хєр зламати, а не тільки до 10 різних лікарів сьогодні на завтра записатися…
Ти - ідіот, і ще й п***а, я тобі написав про Італію і Швейцарію з відгуків близьких які там, відповідні показники - це які? Ноги немає і температура 40?
   
Ціна яка?)

0.3 середньої зарплати ?

Бо у нас 200 баксів це трохи більше ніж 30%

В Німеччині 1500?
В Польщі 500?
   
Пані комарик якось категорично схибилась останнім часом. Пише про якесь соціальне дно, чорноробів, сракомиїв чи що...

Ви вже півтора року сидите в Європі на соціалі і так ще і не вкурили, що тут усі рівні?
Ну, ок, майже))

Ніде нема рівності тих хто платить податки і тих хто ті податки проїдає.
Якщо сів на соціал тимчасово, по обставинам - то ставляться з розумінням. А от тих хто свідомо нічого не робить щоб злізти з соціалу і так живуть поколіннями, ставлення як до соціального дніща.
Тут не суспільство "пабєдівшего пралєтаріата", тут "кто бил нічєм" не "стал всєм" - соціальна піраміда існує тисячоліттями і всі точно знають ху із ху. Вихованість, делікатність, толерантність, доброзичливість успішних до тих хто опинився в біді і на соціальному дні, не треба плутати з повним соціальним рівноправ'ям.

Наші люди ніколи не мали такого соціалу як тут і співчуття місцевих вважають як щось стале і тому не відчувають що то тимчасово "подали на бідність" тим хто попав у велику біду. Тут вже ледь не демонстрації бувають - "Нас далжни карміть безплатно, пєрєвєзті в другоє мєсто тоже далжни бєзплатно, гасударство должно!!!"

Не всі такі, багато, навіть більшість,  наших працюють і самі знайшли та орендували житло, але і совків, що сприймають тимчасову допомогу як своє право вимагати і отримувати тут гроші, їжу, житло на шару і на "всю оставшуюся жизнь" все ж вистачає. За таких соромно :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія