Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

„Нормальный человек власти не желает, следовательно, власть всегда у ненормальных.“ — Джордж Оруэлл

Не знаю, що там хотів нам втирати антик, за запропонованим ним посиланнями не ходив, але тему він підняв цікаву. Що примушує потенційних хуйло сидіть і думать над тим, що повинні робити інші люди? От ти сидиш такий зачуханний хуйло, і маєш сушити собі голову, що повинен робити умовний Степан Срака десь в якійсь гівнюківці. Я собі таке погано уявляю. Особисто для мене все однозначно - та їпись каньом той Степан Срака, чому я маю сушити собі голову над цим? Але ж хуйло отримує від того якусь насолоду. Сцуко, яку?  :facepalm1:
   
   Росією та Україною керують сатанисти!  :X
  Нещодавно в архівах був знайдений пошкоджений вогнем договір Гітлера із дияволом. Адольф любив Батьківщину, воював за неї на фронтах Першої світової війни але... на ці заслуги ніхто не звертав уваги! Він мріяв змінити ситуацію в Німеччині на краще та доля не була прихильною до нього. От він із відчаю й зважився на вкрай безглуздий вчинок - продаж душі дияволу. У тому підписаному 30 квітня 1932 року договорі Гітлер обіцяв душу дияволу в обмін на абсолютну владу. (Експерти встановили, що почерк та підпис Гітлера справжні.) З того моменту Гітлер отримав здібності зачаровувати натовп та доля різко повернулась у бік досягнення омріяної мети - у січні наступного року він вже керував Німеччиною!
   Раніше Гітлер писав про комуністичне вчення: "Марксизм заперечує в людині цінність особистості... Якби марксизм став основою всього світу, це означало б кінець усілякої системи, котру до цих пір уявляв собі розум людський. Для жителів нашої планети це означало б кінець їх існування. Якби єврею з допомогою його марксистського символу віри вдалось отримати перемогу над народами світу, його корона стала б вінцем на могилі всього людства. Тоді наша планета, як було з нею мільйони років тому, носилася б в ефірі, знову безлюдна і порожня. Вічна природа безжально мстить за порушення її законів".
Слід знати: диявол дає прошене але робить це із каверзою - змінює мислення та характер жертви. Ось як кардинально змінився його спосіб мислення: якщо раніше Гітлер критикував марксизм, то пізніше, після підписання договору із дияволом, сам створив вчення, котре по своїй злочинності набагато марксизм перевершує! У нього вистачило розуму вивести Німеччину з кризи, здобути любов власного народу а от бажання повалити сталінський режим руками радянських людей - ні! Диявол дає прихильність долі, фарт, розум успішно вирішувати одні складні проблеми і разом із тим… впритул не бачити простого вирішення інших! За здорового глузду Радянську імперію можна було подолати дуже просто: розпочати війну й, давши населенню звільнених територій незалежність та зброю, перетворити її на громадянську проти комуністичної ідеології.  І отримати лаври визволителя… 
  Такий же феномен стався й зі Сталіним після того як він, за свідченням дочки Світлани: "... отец спутался с тёмными силами". І його характер, спосіб мислення змінився - він став втіленням диявола, одержимим, біснуватим. Як правило, одержиму людину розпирає гординя, у неї стає завищеною самооцінка. Щоб твій покровитель був тобою задоволений та давав бажане ти мусиш чинити антихристиянські вчинки, приносити йому криваві жертви. Це не обов'язково мають бути ритуальні жертовники, як у племен інків, ацтеків, майя - підійдуть будь-які методи знищення людей. Якомога більше ненависті, сліз та крові вимагає від тебе твій покровитель.
  Глузування над Богом та Його заповітами, війни, тотальну брехню, масові репресії, катівні ЧК, ГПУ, НКВС, Гестапо, газові камери, голод, кров, сльози - все прийме від тебе як пожертву твій покровитель.
  Диявол діє на рівні підсвідомості - навіює жадобу щонайбільшої влади, гординю, презирство до людей. Як Сталін, так і Гітлер підсвідомо робили кричущі помилки, прорахунки й цим затягували кровопролитну бійню. При цьому життя вояків та мирних жителів зовсім не бралось до уваги. Придумали вислів й ним ще й пишалися: "Нам нужна одна победа, одна на всех - мы за ценой не постоим!..", "Люди – это пыль, бабы ещё нарожают!"
П.С. Пригадайте монолог Голохвастова із фільму "За двома зайцями".  ;)  "Люди - это маленькие мушки..."  :facepalm1: 
   
Україною керують сатанисти!
а на фупі дописує пiдop гнойний antik
   
доброго дня. З поверненням.

Доброго здоров'я.
Я не збираюсь повертатись.
Зайшов знічев'я, а тут таке... чогось вкурвило.
Ну їх к бісу цих скалічених рускомірних.
   
   Щоб припинилася війна потрібно звернутися до Бога!
   У давнину вавилонський цар мав настільки велику владу, що дуже загордився й поставив себе вище Бога. І ось одного дня почувся голос із неба, котрий проказав, що той помиляється:  "…над людським царством панує Всевишній, і дає його тому, кому хоче". Тієї хвилини цар з'їхав з глузду і, будучи відлученим від людей, їв траву, як воли.
  Царство унаслідував його син Валтасар. Він знав, що сталося з батьком, але висновків не зробив й тому утратив і царство, і життя.
  Ось як це сталося: (Книга пророка Даниїла 5: 1-6) "Цар Валтасар справив велике прийняття для тисячі своїх вельмож, і на очах тієї тисячі пив вино. Коли вино опанувало розум, Валтасар наказав принести золотий та срібний посуд, який виніс був його батько Навуходоносор із храму, що в Єрусалимі, щоб із нього пили цар та вельможі його, його жінки та його наложниці. Пили вони вино й славили богів золотих та срібних, мідних, залізних, дерев'яних та камінних. Аж ось тієї хвилини вийшли пальці людської руки, і писали навпроти свічника на вапні стіни царського палацу, і цар бачив зарис руки, що писала. Тоді змінилася ясність царя, і думки його настрашили його, ослабіли суглоби крижів його, і билися коліна його одне об одне".
  Ніхто із придворних чарівників не зміг пояснити зляканому богохульникові значення написаного: "Мене, мене, текел, упарсін". Тоді покликали пророка Божого Даниїла й розв'язка таємничого напису була такою: "Порахував Бог царство твоє і покінчив його бо ти зважений на вазі, і знайдений легеньким". І справді: "Тієї ж ночі був забитий Валтасар, цар халдейський".
  Давайте звернемося до Бога й війна закіниться напрочуд просто - кривавий тиран помре.
  В параші почнеться боротьба за владу й їм вже буде не до України.  B-) 
   Фільм "Похороны Сталина" дивилися? Так отож...  ;)
   
  Сатаніста вирахувати дуже просто: завищена самооцінка, самолюбство, гординя, розпираюча впевненість, що він все вміє, все знає, все у нього вийде. І брехня, брехня, брехня. Все як в характері диявола.  :pofig:
  От придивіться на наших кандидатів у президенти. Конкурс самомилування та брехні!
 Ні, в людях таки є честолюбство. Кожен нормальний чоловік намагається здобути освіту та таки чогось в цьому житті досягти. Поступає в ВУЗ. Влаштовується за фахом. Працює. Там його таланти, працелюбство помічають й просувають по службовій драбині. Проходить час й дивись він вде міністр. Так само й в армії - із рядового в генерали.  ;)
  А щоб ви сказали про солдата, котрий би привселюдно заявив: Я неупепенний воїн, я все знаю, все вмію, я зможу очолити армію й здобути перемогу!  :gigi:
  А у нас так і є - самовпевнені істоти, розштовхуючи конкурентів, рвуться на трибуни й обіцяють, обіцяють, обіцяють.
  Що з того виходить - бачите самі. :(
  А я нормальний чоловік отож до влади не рвуся. Ненавиджу брехню тому що. Сало, спиртне та все інше мають одинаковий смак як для Преза так і для пенса. Боятися за свою шкуру й оточити себе численною охороною? Іздити в броньованому авто? Не вилазити з бункера? І боятися, що коли тебе усунуть від влади то за все скоєне доведеться відповідати?  8-:
  Краще вже бути "Невловимим Джо" й жити собі спокійно. Ходиш собі спокійно вулицями, їздиш спокійно на маршрутці чи авто й не боїшся нічого та нікого. Тому що ти нікому навіть нах.. не потрібен. Тому що ти нікому нічого не обіцяв, нічого не вкрав, нікого не надурив.  :-)o
   
   Щоб припинилася війна потрібно звернутися до Бога!
   У давнину вавилонський цар мав настільки велику владу, що дуже загордився й поставив себе вище Бога. І ось одного дня почувся голос із неба, котрий проказав, що той помиляється:  "…над людським царством панує Всевишній, і дає його тому, кому хоче". Тієї хвилини цар з'їхав з глузду і, будучи відлученим від людей, їв траву, як воли.
  Царство унаслідував його син Валтасар. Він знав, що сталося з батьком, але висновків не зробив й тому утратив і царство, і життя.
  Ось як це сталося: (Книга пророка Даниїла 5: 1-6) "Цар Валтасар справив велике прийняття для тисячі своїх вельмож, і на очах тієї тисячі пив вино. Коли вино опанувало розум, Валтасар наказав принести золотий та срібний посуд, який виніс був його батько Навуходоносор із храму, що в Єрусалимі, щоб із нього пили цар та вельможі його, його жінки та його наложниці. Пили вони вино й славили богів золотих та срібних, мідних, залізних, дерев'яних та камінних. Аж ось тієї хвилини вийшли пальці людської руки, і писали навпроти свічника на вапні стіни царського палацу, і цар бачив зарис руки, що писала. Тоді змінилася ясність царя, і думки його настрашили його, ослабіли суглоби крижів його, і билися коліна його одне об одне".
  Ніхто із придворних чарівників не зміг пояснити зляканому богохульникові значення написаного: "Мене, мене, текел, упарсін". Тоді покликали пророка Божого Даниїла й розв'язка таємничого напису була такою: "Порахував Бог царство твоє і покінчив його бо ти зважений на вазі, і знайдений легеньким". І справді: "Тієї ж ночі був забитий Валтасар, цар халдейський".
  Давайте звернемося до Бога й війна закіниться напрочуд просто - кривавий тиран помре.
  В параші почнеться боротьба за владу й їм вже буде не до України.  B-) 
   Фільм "Похороны Сталина" дивилися? Так отож...  ;)
Тобі в дурку потрібно)
   
Тобі в дурку потрібно)
  Вважаєш себе самим розумним - розподіляєш кому куди. Мо ти нашим Презом хочеш стати? Ти ж такий розумний, у всіх сферах життя знаєш толк.  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія