Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трансформатор

Re: Трансформатор

Вроді існує для постійного струму, метр товщиною. Але то штучний продукт і ціна космос.
постійний струм - то вже лям і вище. 750- це змінний струм
   
Re: Трансформатор

Пока пізділінькаєш ти, при чому на тему у якій повний профан ;)

Прихильник "простих рішень"
   
Re: Трансформатор

покажи-но мені кабель з ізоляцією на 750кВ


Окрім цього, на фото тільки ОДНА фаза АТ, на 750 буде три таких бандури.
На фото він у транспортному положенні, без розширювача, охолоджувачів, без вводів . Без автоматики, без захистів....
   
Re: Трансформатор

постійний струм - то вже лям і вище. 750- це змінний струм
'

Я в курсі. Але там навіть не в тому затик
   
Re: Трансформатор
Agh

Окрім цього, на фото тільки ОДНА фаза АТ, на 750 буде три таких бандури.
На фото він у транспортному положенні, без розширювача, охолоджувачів, без вводів . Без автоматики, без захистів....
А поруч ще резервні
   
Re: Трансформатор

Зараз прокинеться Сом1, наіпне 0.5 оцту, закусить содою, подрочить на порнхабі та все пояснить.

 :gigi:
   
Re: Трансформатор

покажи-но мені кабель з ізоляцією на 750кВ

Там ворота десь метрів 9-11 заввишки,  вивести у повітрі можна , яж кажу ви ніхуїща не бачили, не уявляєте .
   
Re: Трансформатор
Agh

Там ворота десь метрів 9-11 заввишки,  вивести у повітрі можна , яж кажу ви ніхуїща не бачили, не уявляєте .
  :lol: фізик-теоретик з гуманітарною освітою?
   
Re: Трансформатор

Там ворота десь метрів 9-11 заввишки,  вивести у повітрі можна , яж кажу ви ніхуїща не бачили, не уявляєте .
Угу, у повітрі  :gigi:
   
Re: Трансформатор

  :lol: фізик-теоретик з гуманітарною освітою?


ну теж не Томас Едісон, так шо менше вийобуйся , пальці згорни, скромніше будь


   
Re: Трансформатор

Що ти бачив? Ти бачив як крокодил чи одиничка заїджають у підземне бетонне сховище?
І там місця ще залишиться у волейбол грати.
Сховати цей транс не проблема, він досить невеликий.

Я вже писав, треба дякувати брежневу і щербицькому  армованого бетону налили в Україні на ядерну війну.
Може вони щось знали. Навіть Бабу лицем проти орди поставили.
Ти явно нічого не знаєш про електромережі.  Той транс має стояти в точно визначеному місці. До нього ще є цілі гектари розподільчих систем.
   
Re: Трансформатор

Там ворота десь метрів 9-11 заввишки,  вивести у повітрі можна , яж кажу ви ніхуїща не бачили, не уявляєте .
:weep: да, прям... в мене леп сімсотп"ятдесятка за 2 км від хати була!
   
Re: Трансформатор

Ти явно нічого не знаєш про електромережі.  Той транс має стояти в точно визначеному місці. До нього ще є цілі гектари розподільчих систем.

він вже стояв у тому місті, зафіксував цей факт?
і кацапи його роз їбали  у тому місті, знову зафіксував?
що роблять розумні люди? шукають рішення, шукають захист.
Що роблять тупі люди, знову ставлять у те саме місце .
Який буде результат? вгадай
   
Re: Трансформатор

:weep: да, прям... в мене леп сімсотп"ятдесятка за 2 км від хати була!


я тобі що про лєп писав? я про розміри сховищ у військових писав, до чого тут лєп?
   
Re: Трансформатор

Гілка про ракети по Україні вже має 920 сторінок, а ви все вийобуєтесь які ви єдісони та ніколи тесли умні розумні.
   
Re: Трансформатор

а, ща забув.

В одній фазі, що на фото - десь 50-80 тонн масла. Під місцем де він стоїть має бути маслоприймач під землею, щоб ті 80 тонн у разі пошкодження кудись витікли. Це резервуар на 2 цистерни, під кожну фазу.
+ система пожежогасіння. Це невеличке озеро + по 2 насоса (основний та резервний, 50 кВт кожний) на кожну фазу.

станція метро , Позняки, блд  :facepalm1:
   
Re: Трансформатор

Там ворота десь метрів 9-11 заввишки
Висота підвісу ЛЕП 750 - 32 метри. Вгадай чому? Це безвідносно до всього іншого, що тобі намагаються пояснити.
   
Re: Трансформатор

а, ща забув.

В одній фазі, що на фото - десь 50-80 тонн масла. Під місцем де він стоїть має бути маслоприймач під землею, щоб ті 80 тонн у разі пошкодження кудись витікли. Це резервуар на 2 цистерни, під кожну фазу.
+ система пожежогасіння. Це невеличке озеро + по 2 насоса (основний та резервний, 50 кВт кожний) на кожну фазу.

станція метро , блд  :facepalm1:

бля , да ти тупий, я тобі розмір приблизно показав сховища , просто для уявлення  і це середнє
   
Re: Трансформатор

бля , да ти тупий, я тобі розмір приблизно показав сховища , просто для уявлення  і це середнє

чого ти так занервував?

показуй то Сому1, він мабуть теж гуманітарій

   
Re: Трансформатор

Висота підвісу ЛЕП 750 - 32 метри. Вгадай чому? Це безвідносно до всього іншого, що тобі намагаються пояснити.


ну так виведи на 32 метри, які проблеми?
ви пробуєте якусь х.й.ю написати бо ніколи не бачили цих споруд
ну розїбуть знову транс.

це вже як анекдот про довгоносика 
   
Re: Трансформатор

Висота підвісу ЛЕП 750 - 32 метри. Вгадай чому? Це безвідносно до всього іншого, що тобі намагаються пояснити.
ой, я з самого початку те першому ком-порту пояснював, але як горохом об стінку
   
Re: Трансформатор

чого ти так занервував?

показуй то Сому1, він мабуть теж гуманітарій

чувак ти теж не нікола тесла, ти у кращому випадки зацькований совковий інж, так шо пальці згорни
   
Re: Трансформатор

ну так виведи на 32 метри, які проблеми?
ви пробуєте якусь х.й.ю написати бо ніколи не бачили цих споруд
ну розїбуть знову транс.

це вже як анекдот про довгоносика
32 метри вниз, 32 метри догори, якщо хочеш укриття. пояснити, чому?
   
Re: Трансформатор

ну так виведи на 32 метри, які проблеми?
Як забезпечити 32 метри з усіх боків в воротах висотою 11 метрів?
   
Re: Трансформатор

ой, я з самого початку те першому ком-порту пояснював, але як горохом об стінку

а потім ці гуманітарії сидять, вечеряють на кухні, і розповідають жінці: бля, які пітараси на ФУПі, я їм показую дієве рішення, а вони такі тупі  :gigi:
   
Re: Трансформатор

Як забезпечити 32 метри з усіх боків в воротах висотою 11 метрів?

да чувак у армії служив, звичайно можна. вода кипить при 90 градусах  :gigi:
   
Re: Трансформатор

я тобі що про лєп писав? я про розміри сховищ у військових писав, до чого тут лєп?
бльо, чувак, тобі ж ту леп тре в укриття завести, до трансформатора. шо таке фідер- знаєш, нє?
   
Re: Трансформатор

вода кипить при 90 градусах
І крокодили літають, але низенько. Бо так сказав товариш майор.
   
Re: Трансформатор

Як забезпечити 32 метри з усіх боків в воротах висотою 11 метрів?
номально, впіхнуть нєвпіхуємоє. шо, перший раз сову на глобус натягувати? :gigi:
   
Re: Трансформатор

чувак ти теж не нікола тесла, ти у кращому випадки зацькований совковий інж, так шо пальці згорни

а ти -нікола тесла ?

звідки ж ви такі лізете, блд, гуманітарії- енергетики  :gigi:
   
Re: Трансформатор

а ти -нікола тесла ?

звідки ж ви такі лізете, блд, гуманітарії- енергетики  :gigi:
я б сказав, але забанять по 4.12  :lol:
   
Re: Трансформатор

вся. Я чекаю Сома1

з його сіткою від КР
   
Re: Трансформатор

10 людей, які розуміються на цьому пояснюють - але це як бетоном об стіну. це ФУП, він такий.
   
Re: Трансформатор

я памятаю як фуп заливався ржачем на прості рішення ставити габіони, насипати вали.
зараз вже заткнулись? не пізділінькаєте бо габіони таки поставили коли вже нахуй запізно було.
і знову на фупе те саме ,  всі корчать з себе ніколу теслу, всі вийобуються, ті самі клоуни на арені, що ржали про габіони.

   
Re: Трансформатор

є рішення по підземним підстанціям, зазвичай це у містах, і за кордоном .

це капітальна будова, заход кабелів із зшитого поліетілену, елегазове КРУ, але...

це десь на 110 кВ

ну аж ніяк на 330/750
   
Re: Трансформатор

вся. Я чекаю Сома1

з його сіткою від КР

так тиж піzдобол виявився, ставлять рабіцу сітку від ланцетів, ставлять сітку
і знову ти кловун на арену вискочів
   
Re: Трансформатор

я памятаю як фуп заливався ржачем на прості рішення ставити габіони, насипати вали.

хочеш відповіді ? ок.

На одній із підстанцій в київській області (на півдні, 2 АТ по 125 +1 АТ 200, спеціалісти зрозуміють про який об'єкт йде мова), обклали один АТ мішками з піском, на 2 метри висотою, бо більше неможна, щоб нормально працювали охолоджувачі.

прилетів мопед, роз'їбав АТ і ті мішки, потім персонал займався вигребанням того піску.

Тобто - до жопи це.

Тому і ржали з таких рішень.
   
Re: Трансформатор

хочеш відповіді ? ок.

На одній із підстанцій в київській області (на півдні, 2 АТ по 125 +1 АТ 200, спеціалісти зрозуміють про який об'єкт йде мова), обклали один АТ мішками х піском, на 2 метри висотою, бо більше неможна, щоб нормально працювали охолоджцвачі.

прилетів мопед, роз'їбав АТ і ті мішки, потім персонал займався вигребанням того піску.

Тобто - до жопи це.

Тому і ржали з таких рішень.

які мішки? що таке війсковий габіон знаешь? як його якійсь шахед може розібати якщо він на це і розрахован


   
Re: Трансформатор

ставлять рабіцу сітку від ланцетів

яке це має відношення до підстанцій та автотрансфорів ? ти один такий вумний, чтого тоді за 1,5 роки війни не натягують рабіцу навколо автотрансформатів? ну включи мозок, подумай  :facepalm1:
   
Re: Трансформатор

які мішки? що таке війсковий габіон знаешь? як його якійсь шахед може розібати якщо він на це і розрахован
:lol: вам пояснювали, шо на всі 360 градусів не мона закрити валами... а ви...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія