Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Зеленський.

А коли призначали, всі раділи, що Рєзніков не з команди Зе

"У 2017 році відповідав за організацію і проведення пісенного конкурсу "Євробачення" у місті Києві з боку КМДА.

У 2016-2018 роках був заступником голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань провадження самоврядних повноважень.

У 2014 році обраний депутатом Київської міської ради 7 скликання від партії “УДАР”, як безпартійний. Увійшов до однойменної фракції. Був головою постійної комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

У тому ж році був обраний заступником міського голови - секретарем Київської міської ради."
Всех на должности назначает Регент. Он не мог быть не своим.
   
дивись соціологію і кривий канал....  :D
там 16% і повний проліт....



 :laugh:
   
Президент Росії Володимир хуйло після переговорів із главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом заявив, що Москва не готова одразу повертатися до Чорноморської зернової ініціативи, яку зірвала у липні.

Все, розходьтесь, 10 сторінок конспірологічної куйні. Треба наново все передумати
   
Президент Росії Володимир хуйло після переговорів із главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом заявив, що Москва не готова одразу повертатися до Чорноморської зернової ініціативи, яку зірвала у липні.

Все, розходьтесь, 10 сторінок конспірологічної куйні. Треба наново все передумати


+++

Так шо, получается,что( согласно консп. фуйне) Резникова взад?  :laugh:
   
Не знаю чи це зрада, але якісь перемовини готують.
   
"Ми підготували новий пакет пропозицій з ООН, який передбачає значний прогрес. Я вважаю, що за допомогою цього нового процесу можна досягти результатів. Україні, звичайно, потрібно пом'якшити свій підхід, щоб зробити спільні кроки з Росією", – зауважив Ердоган.

Ну вот и посмотрим для чего этого татарина назначают
И вообще почему Зе назначая татарина прогибается под эрдогана
а эрдоган хочет что бы зе еще и перед хуйлом прогнулся
Я бы на месте зе оставил бы резникова
чисто впадлу этим уебанам
а снял бы потом и не заменял бы татарином
Не хочет Эрдоган с хуйлом по хорошему
значит будет по плохому
с тем кто быкует надо вести себя соответсвенно
подымает хуйло ставки значит надо подымать их и нам
а не идти на поводу
заглядывая в рот Эрдогану что  он там у хуйла выторгует

Останнє редагування: 4 вересня 2023 19:28:02 від vadym
   
"Ми підготували новий пакет пропозицій з ООН, який передбачає значний прогрес. Я вважаю, що за допомогою цього нового процесу можна досягти результатів. Україні, звичайно, потрібно пом'якшити свій підхід, щоб зробити спільні кроки з Росією", – зауважив Ердоган.

Ну вот и посмотрим для чего этого татарина назначают

Вадик. Одна  :zrada:  сдулась буквально на глазах,так ты на ходу вторую из пальца высосал
   
Президент Росії Володимир хуйло після переговорів із главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом заявив, що Москва не готова одразу повертатися до Чорноморської зернової ініціативи, яку зірвала у липні.

Все, розходьтесь, 10 сторінок конспірологічної куйні. Треба наново все передумати

а як ти хотів ?
 РедЖеп каже хуйлу : Вовка, всьо буде чотко. Спочатку злобні Укри відібють Крим. Знищать твою базу в Сєвасі разом з усіма коритами. Потім в КРим  повернуться киримли і інші виїхавші. Киримли поріжуть усю вашу кацапську шоблу яка не встигне втекли на паромах. я увесь цей період буду заробляти на українському зерні. Вовка - погоджуйся. МО України киримли призначили. Абрамовічь твій кєнт його знає.  (tu)
Вовка покашляв, почухав рєпу і відповідає : знаєте, султан Ердоган, я ще не готовий прийняти таку майбутню реальність.

мені треба спершу до свого психитерапевта Сі звернутись, щоб він мене образумив і вставив мозок на місце.
   
Ну вот и посмотрим для чего этого татарина назначают


щоб навів порядок в МО.  все. інших варіантів немає. (tu)
   
щоб навів порядок в МО.  все. інших варіантів немає. (tu)

Возможно,он неплохо показал себя на ГосИмуществе ( хотя,там уже 3,14здить то нечего)
   
щоб навів порядок в МО.  все. інших варіантів немає. (tu)

Возможно,он неплохо показал себя на ГосИмуществе ( хотя,там уже 3,14здить то нечего)
   

. Україні, звичайно, потрібно пом'якшити свій підхід, щоб зробити спільні кроки з Росією", – зауважив Ердоган.



Останнє редагування: 4 вересня 2023 19:33:37 від vadym
   
Я так понимаю Эрдоган указания от хуйла в Киев привезет
   
Возможно,он неплохо показал себя на ГосИмуществе ( хотя,там уже 3,14здить то нечего)

чудово показав. 3,4 ярди вже є у цьому році від продажів.
рекорд був 1.7 до війни.
є там що красти. загугли собі Умеров фонд діяльність.
   
З коментів в ФБ антикорупціонера Юрія Ніколова:

Сергій Сидоренко
  ·
Юра, прикласти силу в 450 Ньютон - це підвісити трохи більше ніж 45 кг. Ти помилився в 10 разів, тож конкретно тут - дуже неправий.
Чи потрібно в 3 рази більше - інше питання, але ну блін.
Відповісти
12 год
Юрій Ніколов
Сергей Сидоренко ой, да. зараз нулик додам

 :weep:
   
ЗАБЕЗПЕЧИВ СІМ'Ю - ЗАБЕЗПЕЧИТЬ І АРМІЮ!


?single
   
Кмітливо та пильно зрозуміймо хозарізацію та туранізацію українопростору та мовосмислів!

Довідка: Turanians... ітд!
   
ЗАБЕЗПЕЧИВ СІМ'Ю - ЗАБЕЗПЕЧИТЬ І АРМІЮ!
https://t.me/putch111/37203?single
Українських міністрів (справжніх) будемо мати лише тоді, коли оберемо українську владу.
   
Українських міністрів (справжніх) будемо мати лише тоді, коли оберемо українську владу.

Я не шовіністка. Для мене байдуже етнічне походження людини.
   
Я не шовіністка. Для мене байдуже етнічне походження людини.

  Краще б Ви була шовіністкою, це хоча б якась позиція. А так тупий штабний бот
   
Я не шовіністка. Для мене байдуже етнічне походження людини.
Ми всі не шовіністи, але відсутність етнічних українців у владі все ж таки дивує.
   
Ми всі не шовіністи, але відсутність етнічних українців у владі все ж таки дивує.


Український народ обрав етнічного єврея президентом і не замислився. Виходить, що і народ не має шовіністичних поглядів.
   
Український народ обрав етнічного єврея президентом і не замислився. Виходить, що і народ не має шовіністичних поглядів.
навпаки, народ має шовіністичні погляди щодо самих себе
   
зрада, зрадонька, зрадуня ...
вже договорились що ворог України то зеленський. 
скільки часу мине коли договоряться до того що хуйло врятує Україну і прибере ненависного Зе  ?
   
Я не шовіністка. Для мене байдуже етнічне походження людини.
І я не шовіністка. Я націоналістка. А це значить, що хочу національного розвитку своєї держави. Так як є у всьому світі.
І щоб українці брали участь в управлінні своєю державою. І не мирилися з існуючою ситуацією, коли керують інші і лише під себе,
Нація - то визначальне. Біда в тому, що 73% то не розуміє,  і толі із легко обводять навколо пальця.
   
зрада, зрадонька, зрадуня ...
вже договорились що ворог України то зеленський. 
скільки часу мине коли договоряться до того що хуйло врятує Україну і прибере ненависного Зе  ?

Нагадати, що ворогом України мудрий нарід за допомогою медведчуківсько-коломойського 1+1 призначив ворогом України Порошенка? І Найвеличніший лідер сучасності також цей наратив просував. Навіть обіцяв дагаваріца пасєрєдінє, а то ж парашенка наживався навійні, кривавий барига.
   
Нагадати, що ворогом України мудрий нарід за допомогою медведчуківсько-коломойського 1+1 призначив ворогом України Порошенка? І Найвеличніший лідер сучасності також цей наратив просував.

то що хуйло рятівник? врятує Україну від Зе ? 
   
До речі, як і обіцяв Жокір, ще не охололо крісло міністра-яйцекрада, а його "подвиги" вже вилазять.

Міноборони сплатило 650 млн грн за бпла, що не літають, фірмі колишнього нардепа Розенблата. Відкат 30% мали передати директорам департаментів Міноборони.

Бурштинового барона Розенблата в 2018 р. спіймали на отриманні хабара у 200 тис уо, за що він позивався проти Порошенка і Ситника.
   
то що хуйло рятівник? врятує Україну від Зе ? 

Згідно з тенденціями у змі, там арєстовіч на роль рятівника готується
   
Розенблата

Партія
СДПУ(о), Партія регіонів і Європейська Солідарність
 (tu)
   
Згідно з тенденціями у змі, там арєстовіч на роль рятівника готується

ну ти ладна чорта лисого підтримати щоб знищити ненависного Зе.
   
До речі, як і обіцяв Жокір, ще не охололо крісло міністра-яйцекрада, а його "подвиги" вже вилазять.

Міноборони сплатило 650 млн грн за бпла, що не літають, фірмі колишнього нардепа Розенблата. Відкат 30% мали передати директорам департаментів Міноборони.

Бурштинового барона Розенблата в 2018 р. спіймали на отриманні хабара у 200 тис уо, за що він позивався проти Порошенка і Ситника.
Бачите, знову ж таки - свій Розенблат.
І ці рлщенблати- коломийські - єрмаки- рєзнікови не думають шовіністи вони чи націоналісти… просто не пускають інших до справжньої влади, бачать тільки своїх і у тому їх сила. А ви будете бити своїх і казати, що ви не шовіністка.
   
ну ти ладна чорта лисого підтримати щоб знищити ненависного Зе.


Подивись у гілочку про арєстовіча,хто там за ним сситься?
   
Партія
СДПУ(о), Партія регіонів і Європейська Солідарність
 (tu)

Та піздєц
   
Бачите, знову ж таки - свій Розенблат.
І ці рлщенблати- коломийські - єрмаки- рєзнікови не думають шовіністи вони чи націоналісти… просто не пускають інших до справжньої влади, бачать тільки своїх і у тому їх сила. А ви будете бити своїх і казати, що ви не шовіністка.

Так Розенблат дружбан Порошенко
   
Так Розенблат дружбан Порошенко

Так а хто каже, що у Порошенка не було кадрових пройобів і корупціонерів в команді?
   
шось так активно валять резнікова, аж дивно
комусь тре швиденько поставити фігуру, яка прикриє справжніх бенефіциарів оборудок?
бо там хтось з замісників міністра щось про скриньку пандори слідакам сказанув?

   
Та хулі там той Розенблат. Чи ви думаєте тільки він платив відкати, а решта працювала без цьогого.  :lol:

Не про те ви думаєте...
   
Партія
СДПУ(о), Партія регіонів і Європейська Солідарність
 (tu)

Ще було БПП. Оце вам і тидищь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія