Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Зеленський.

Навряд чи Зєлєнській питатиме у Залужного. Призначення міністра оборони є справою Верховного головнокомандуючого . А він радиться зовсім не з Залужним :(
Звичайно, бо тоді не буде можливості купувати яйця по 17 грн
   
Немає механізму.

 Особисто я вважаю якби влада не була така хитросрака і контракт/мобілізація був на півроку.

То не треба було б цих людоловів з ТЦК, але маємо шо маємо.

Тих людоловів генштаб призначав
   
Вже навесні одностайно нарешті оберемо Петра :love:

ну то до весни ще треба дожити...
   
Дивіться, як би він разом з Джамільовим та Ердоганом не зробив Крим турецьким.

кацапські теревеньки.
   
Кабс і про Залужного погано говорить
Залужний поганий тільки вам, зєлупам
   
ну то до весни ще треба дожити...
повний інторнет оглядів  на повербанки, свічки та горшики.

Що може статися чого вже небуло?
   
коровам місце у стойлі...
прокинешся, а України вже немає, якщо будеш корова мовчати
та пользи з того, що ти хрюкаєш - від того краще стало? Так шо, як там у свинарнику мужик кричить до вашого брата? "Позакривали ...."
   
повний інторнет оглядів  на повербанки, свічки та горшики.

Що може статися чого вже небуло?
хуйло нападьот. Уже самолічно. :D
   
повний інторнет оглядів  на повербанки, свічки та горшики.

Що може статися чого вже небуло?

а опалення?
   
ну вже була гілка про те що буде як хлопці повернуться...
нічого не буде. хлопці вернуться і буде у них інші першочергові завдання реальності вже громадського життя і "фронту" по них. Історія то не раз показувала.
   
Резніков прокоментував свою можливу нову посаду
Автор
Дата публікації
23:41, 03.09.23

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував своє можливе призначення послом України у Великій Британії.

Про це повідомляє Telegram-канал видання "Бабель".

"Не в курсі", - лаконічно відреагував голова Міноборони на ймовірну посаду.

До слова, чутки про звільнення Резнікова з посади очільника Міноборони ходять давно. Зокрема, нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк заявляв, що після цього він "поїде послом до Великої Британії".
   
а опалення?
а шо опалення?

аби мобіла працювала, то головне. :ok:
   
мабуть гарна людиа якщо вата хфупу тут в гілці біситься.
   
а чи не на часі провести заміну президента?
не хочете спитати про це тих хто на фронті, наприклад Кабса?

Кабс вже писав-питпв, що коней на переправі не міняють, а от віслюква?
   
https://t.me/voynareal/70976

Умєров за походженням кримський татарин, радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.
  (tu)

гаряче підтримую цього киримли на посаду МО.
   
нічого не буде. хлопці вернуться і буде у них інші першочергові завдання реальності вже громадського життя і "фронту" по них. Історія то не раз показувала.

++
   
ну що ФУП вирішив? знову зрада?
   
Умєров за походженням кримський татарин, радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.
  (tu)

гаряче підтримую цього киримли на посаду МО.

які дебіли  :facepalm:

свого розуму немає...
   
Слід Єрмака вже знайшли? Хоча б візитку?
   
Слід Єрмака вже знайшли? Хоча б візитку?
да, вже. ти все пропустив.
   
Україна не для Українців, сумно...
   
Опять просто уволили ?После такой кучи скандалов ?Если не виноват ,то почему сняли ?Если виноват ,то где посадки ?Хотя конечно такое решение давно назрело и слушать отмазки что я не в курсе это все замы воруют ,могут убедить только лоха,потому что руководитель на то и руководитель ,чтобы не только пользоваться благами ,но и нести ответственность за весь коллектив.Про Умерова вроде кто то писал что хорошо себя показал на предыдущей должности .А то что быдло  визжит  по поводу его национальности ,говорит только о том что этому скоту не место в Евросоюзе в статусе полноправных членов .Я подписан на многих националистов на грани нацизма и там тоже жопы загорелись :почему не украинец ?Так у нас и президент не украинец и много кто ещё .Янукович украинец был или вроде как беларус ?Ребята вы как то определитесь .Нельзя сидеть на двух стульях и идти в Европу с её ценостями и одновременно оставаться дремучим ксенофобом и клоуном измеряющим  черепа и ищущим в любом еврея или ещё кого нибудь .Да и кто такой украинец ?По конституции любой с паспортом Украины .Поэтому Умеров вроде бы украинец такой же как любой из нас.А если вы про чистоту крови и прочее ,то честно скажите что украинцем мы можем считать только людей с идеальной родословной ,которая у многих борцов за чистоту рассы хромает ,а все остальные это дерьмо ,которое в этой стране не может претендовать ни на что .Давайте быть честными и не врать самим себе .Как говорил Березовский ,любая позиция должна быть последовательной.А сейчас это выглядит как какая то инфантильная детская ,когда ты говоришь одно ,думаешь другое ,а делаешь третье .
   
ну що ФУП вирішив? знову зрада?

проблема в тому що Зе плювати яких міністрів хочуть українці які воюють, у нього власні хотєлкі за принципом "Я вам нічєго нє должен". От саме цей принцип і підтримують його прихильники бо у них подібне гасло: "Ми дєржавє нічєго нєдолжни".
   
Ну, не Гриценко, - і слава богу.
   
проблема в тому що Зе плювати яких міністрів хочуть українці які воюють, у нього власні хотєлкі за принципом "Я вам нічєго нє должен". От саме цей принцип і підтримують його прихильники бо у них подібне гасло: "Ми дєржавє нічєго нєдолжни".


А ты сам воюешь?Вроде нет и даже не в Украине.Опросы среди военных ты тоже явно не проводил ,но на ровном месте сделал кучу размером с пирамиду Хеопса .Для чего ?
   
Опять просто уволили ?После такой кучи скандалов ?Если не виноват ,то почему сняли ?Если виноват ,то где посадки ?Хотя конечно такое решение давно назрело и слушать отмазки что я не в курсе это все замы воруют ,могут убедить только лоха,потому что руководитель на то и руководитель ,чтобы не только пользоваться благами ,но и нести ответственность за весь коллектив.Про Умерова вроде кто то писал что хорошо себя показал на предыдущей должности .А то что быдло  визжит  по поводу его национальности ,говорит только о том что этому скоту не место в Евросоюзе в статусе полноправных членов .Я подписан на многих националистов на грани нацизма и там тоже жопы загорелись :почему не украинец ?Так у нас и президент не украинец и много кто ещё .Янукович украинец был или вроде как беларус ?Ребята вы как то определитесь .Нельзя сидеть на двух стульях и идти в Европу с её ценостями и одновременно оставаться дремучим ксенофобом и клоуном измеряющим  черепа и ищущим в любом еврея или ещё кого нибудь .Да и кто такой украинец ?По конституции любой с паспортом Украины .Поэтому Умеров вроде бы украинец такой же как любой из нас.А если вы про чистоту крови и прочее ,то честно скажите что украинцем мы можем считать только людей с идеальной родословной ,которая у многих борцов за чистоту рассы хромает ,а все остальные это дерьмо ,которое в этой стране не может претендовать ни на что .Давайте быть честными и не врать самим себе .Как говорил Березовский ,любая позиция должна быть последовательной.А сейчас это выглядит как какая то инфантильная детская ,когда ты говоришь одно ,думаешь другое ,а делаешь третье .

умаров борец за государственность Крыма и его независимость. Чьи интересы он будет представлять в МО во время войны.

какие же недалекие есть люди..
   
умаров борец за государственность Крыма и его независимость. Чьи интересы он будет представлять в МО во время войны.

какие же недалекие есть люди..

зато які в нас боти далекоглядні, ну просто іділія
   
В Раде анонсировали голосование за отставку Резникова (кор)   

Отставку действующего министра обороны и назначение на его должность Рустема Умерова нардепы рассмотрят в ближайшие дни.
За отставку действующего министра обороны Украины Алексея Резникова и назначение его преемника Верховная Рада будет голосовать на следующей неделе. Об этом в воскресенье, 3 сентября, сообщил глава фракции Слуга народа Давида Арахамии.

   
зато які в нас боти далекоглядні, ну просто іділія

за клоунов не голосуют
   
за клоунов не голосуют

ботяра, у тебе власна думка відсутня, так шо не квакай
   
умаров борец за государственность Крыма и его независимость. Чьи интересы он будет представлять в МО во время войны.

какие же недалекие есть люди..


Ну так значит нужно честно татар послать нахер и сказать им что они люди второго сорта и не могут занимать никаких значимых должностей.А что касается борьбы за государственность ,то протащить такое через раду нереально.Все что построено на лжи нежизнеспособно.я вот привык сразу обговаривать все моменты и выстраивать границы допустимого в любой сфере как с моей стороны ,так и со стороны того с кем договариваюсь .А так получается что на словах мы любим татар ,а на деле как кацапы считаем их чурками и какими то неполноценными отбросами ,спекулируя когда нам выгодно на несправедливо наказанном народе лишенным родины ,а когда не выгодно говорим:закройте рот и вообще идите нахер.Ну это же низко и не добавляет уважения
   
не буде можливості купувати яйця
Це мрія Хуйла загрузити Залужного закупівлею яєць і щоб куртки Шабуніним по визову бігав носив
Ще щоб кинув фронт і по токшоу ходив агітував
   
В Раде анонсировали голосование за отставку Резникова (кор)  

Отставку действующего министра обороны и назначение на его должность Рустема Умерова нардепы рассмотрят в ближайшие дни.
За отставку действующего министра обороны Украины Алексея Резникова и назначение его преемника Верховная Рада будет голосовать на следующей неделе. Об этом в воскресенье, 3 сентября, сообщил глава фракции Слуга народа Давида Арахамии.

А чому по цьому питанню звітує не голова ВР?
   
Ну так значит нужно честно татар послать нахер и сказать им что они люди второго сорта и не могут занимать никаких значимых должностей.А что касается борьбы за государственность ,то протащить такое через раду нереально.Все что построено на лжи нежизнеспособно.я вот привык сразу обговаривать все моменты и выстраивать границы допустимого в любой сфере как с моей стороны ,так и со стороны того с кем договариваюсь .А так получается что на словах мы любим татар ,а на деле как кацапы считаем их чурками и какими то неполноценными отбросами ,спекулируя когда нам выгодно на несправедливо наказанном народе лишенным родины ,а когда не выгодно говорим:закройте рот и вообще идите нахер.Ну это же низко и не добавляет уважения

Сам вигадав про людей другого сорта, сам збудився, сам відповідаєш.
А ми судимо по ділах і заявах. Що сказав Джемілєв під час кримської платформи, я вище написав.
Умєров чий радник?
Ви нездатні простежувати на два кроки попереду.
А один пан вище взагалі без аргументів сказав про уацапське іпсо.
Буде вам іпсо. ЗСУ збираються заходити в Крим і в цей час змінюють міністра оборони і на кого.
В той час як все кацапське лобі по світу з трусів вискакує, аби тільки залишити Крим кацапам.
Чи ти того не відчуваєш.
А про другий сорт більше не перекручуй, нема такого. Є таке слово - довіра.
І буває її відсутність до конкретної людини. І так, і через зовнішність теж.
   
Це мрія Хуйла загрузити Залужного закупівлею яєць і щоб куртки Шабуніним по визову бігав носив
Ще щоб кинув фронт і по токшоу ходив агітував
тому треба поставити Зє крадія, а не дослухатися до Залужного? :facepalm1:
Залужному якраз не треба займатися закупівлею, головне, щоб армію не обкрадали зє-слугі
   
Совершеннейшая фигня, конечно. "Я решил" должно быть подкреплено аргументами. Например: по закону я имею право заменить министра. Делаю я это на основании того-то и того-то.
   
Посада Міністра Оборони крім менеджерської є ще і політичною. На додаток до того, що Україна ще й воює. Тому кандидат повинен мати набір якостей які б відповідали сучасним вимогам. Як мінімум він повинен вільно володіти англійською і пройти перевірку у відповідних службах на доступ до ДТ. Ну і звичайно досвід прийняття рішень у критичних ситуаціях і військовий вишкіл. Я цих якостей у кандидата не бачу.
Крім того, я б висунув таку кандидатуру на затвердження ВР після виборів, бо ця ВР не спроможна на якісь відповідальні для країни рішення. Тільки лаве давай.
   
Це коли було? Зараз вони всі підтримують кацапську війну.
це коли їх щорічно репресують? Ну ну
   
Це саме тому Джемілєв протягом року вже примудрився кілька разів бовкнути про незалежний Крим?
прошу наведіть цитати, аж самому цікаво
   
Умеров был посредником на переговорах зе и ермака с хуйловцами в марте прошлого года, так же он продолжает переговоры с абрамовичем и я не думаю что только по военнопленным
Мутный тип, такой же мутный как и вся прихильники певної політсили свора

Останнє редагування: 4 вересня 2023 03:02:31 від vadym
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія