Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Зеленський.

Це саме тому Джемілєв протягом року вже примудрився кілька разів бовкнути про незалежний Крим?
Чого дивного?

Завжди краще самому збирати податки та на власний розсуд витрачати.

А як ще зробити піратської гавані та грабувати танкери з новоросійська, то не життя а сказка.  :beach:
   
Купити можна аби що, проблема купити потрібне при обмеженому фінансуванні.
Так його і ставлять щоб купляв, Рєзніков купляв хєрова, цей буде купляти краще. Зараз на МО потрібен ушлий барига. Умєров наче не зімічен у шкандалях з держмайном. Нехай пробує. Я б Коломойського взяв у зами Умєрова.
   
Щось я не зрозуміла, які саме попередні його заслуги вказують на те, що це достойна і належна кандидатура саме на пост міністра Оборони.

штоби што?


Що із перерахованого, що він уміє і може вказує на те, що він справиться з посадою Міністра Війни?
Міністр оборони ,коровка.взагалі то це завгосп,фінансист.економіст,звязковий між воєнними(армія) і зброєвим індустріальним комплексом,звязковий між армією і президентом або головою уряду (в інших країнах інший). навіть в совку це був в першу чергу контролер від політбюро і часто сам член цього органу партійного наглядц за чисто воєнними людьми. Тому.між іншим на заході тепер дуже часто ними є жінки.які по суті до армії як воєнної машини і її специфіки не мають ніякого особистого досвіду. Бо їх функція-дивись на початок посту.
 для безпосереднього військового безпосереднього нагляду.керування і очолення взаємодії роду військ є начальник генштабу. а ось це чисто вояка зі всіма закінченими академіями і спеціальність та стажем власне виключно у цій галузі. і з мінстром свого відомства взаємодіє власне так-доповідає що йому треба для вирішення чисто воєнних завдань і звітується про виконанні завдання передані мінстром від своїх начальників на вершині урядової піраміди в інтесах країни. і ,до речі,там на заході він ВЗАГАЛІ не має права пхатися в політику і діяльність по тому напрямку. маленький крок до усамоствійненні зразу викликає відставку і добре якщо почесну для начальника генштабу. Що не мішає йому вже у відставці почати брати участь у політиці. але не до відставки.
   
Це саме тому Джемілєв протягом року вже примудрився кілька разів бовкнути про незалежний Крим?

Кримська область
Не більше
Вже награлися в автономії
Джемільов може говорити, що завгодно, але буде вирішувати український народ
   
я б Югія ставив, фаховий керівник, в крадівництві не помічений, українець за паспортом та мордою.
   
Так його і ставлять щоб купляв, Рєзніков купляв хєрова, цей буде купляти краще. Зараз на МО потрібен ушлий барига. Умєров наче не зімічен у шкандалях з держмайном. Нехай пробує. Я б Коломойського взяв у зами Умєрова.
:facepalm:  по бені-пустити лисицю в курятник.
   
уяви що в тебе є 500 мільярдів, купи нам виробництво ф16 локалізоване на 50%

Не буду ні уявляти, ні купувати виробництво. F-16 вироблено більше 6 тис одиниць, 4,6 тис тільки у американців. Ось у цьому напрямку і треба працювати.
   
министр обороны это НЕ командующий!
это менеджер который должен обеспечить армию личным составом,  вооружением, боеприпасами, топливом, запасными частями, обмундированием, продовольствием и финансовым обеспечением
это не МАРШАЛ как у кацапов, а МЕНЕДЖЕР
але із правильним менеджером і воювати ж буде легше. Тому при призначенні на посаду Міністра Оборони саме ПІД ЧАС ВІЙНИ варто з кандидатурою таки порадитися із Богом Війни Залужним.
   
:facepalm:  по бені-пустити лисицю в курятник.
Ну я б запропонував Бєні вигідні умови, 2 роки чесної служби на благо батьківщини і повне прощення, або обнулення рахунків і турма. Перспектива провести тіж 2 роки у безкінечних судових засіданнях з невідомим результатом, або 2 роки послужити батьківщині нагинаючи того кого треба, а через 2 роки поїхати кришталево чистою людиною до своїх мільярдів, гадаю вибір очевидний.

Останнє редагування: 3 вересня 2023 23:36:36 від Семен Добрий
   
Це виглядає логічно, принаймні міністр і головнокомандувач зможуть розмовляти на одній "мові".
отож. Але хто нас почує?
   
Я проти Умєрова. Це нахуй просто геноцід якийсь- українці гинуть за що? По наказу кримського татарина? Єбанутися просто. Татари нам завжди були вороги такими і залишилися. Подивіться на кримських татар-вони відразу всі перейшли на бік хто гроші дає.
А колись ми були гарними сильними суворими людьми. І нас було багато. І ми були рівні поміж таких самих. Татара б***ь призначили . Це посмішка єврейської долі чи кокаїну?

вибрали зрадника - жеріте  :X

доречі він народився в Узбекістані..і мусульманин

Щоб зброя що нам дають не опинилася  в параші  :X

людина Ахметова
   
Не буду ні уявляти, ні купувати виробництво. F-16 вироблено більше 6 тис одиниць, 4,6 тис тільки у американців. Ось у цьому напрямку і треба працювати.
То зрозуміло що немає того виробництва ні за які гроші. :gigi:

Але я про те що тут деякі достойники казали нахуйя нам промисловість ми за соняшник все купимо. Як закупи, хлопці?
   
Ну я б запропонував Бєні вигідні умови, 2 роки чесної служби на благо батьківщини і повне прощення, або обнулення рахунків і турма.
умова може бути тільки одна-віддай стирене і крапка. а не якась робота і амністія.
 "добрий " ти дуже.аж сумнівно виглядає такий альтруїзм.
   
Щось я не зрозуміла, які саме попередні його заслуги вказують на те, що це достойна і належна кандидатура саме на пост міністра Оборони.

штоби што?


Що із перерахованого, що він уміє і може вказує на те, що він справиться з посадою Міністра Війни?

Міністр оборони має забезпечувати армію.

Умерова хвалять за якусь мега-реформу в держзакупівлях ліків, яка дозволила закупати ліки прямо в рази дешевше, ніж за папєредніков.

Подивимось. ,якщо у Умерова вистачить сталевояйцевості гнути лінію по забезпеченню армії без зовсім вже нахабних сум відкатів (не забуваємо, що, по-перше, він також креатура Єрмака, а, по-друге, заступників йому залишають від папєрєдніка), то я буду тільки рада, що питання забезпечення армії буде вирішено на користь армії.

Разом з тим читаю характеристику на Умерова від Тетяни Ніколаєнко


З другої спроби таки заміна міністра оборони.

«Вирішив провести заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому. Зараз очолити Міністерство має Рустем Умєров.»

Я належу до тих людей, які вважають, що заміна міністра взагалі не панацея. Особливо, якщо кандидат дружить з Єрмаком.

Чому? Наведу кілька пунктів.

Якщо вже вчора не змінити підходи до правил закупівлі харчування і не пробувати закупати як воду окремі харчові групи, то там будуть на арені все ті ж.

Монополія Талана на берці така, що там можна змінити щось, тільки змінивши ТУ на підошву. Але все складно і від литої ніхто не відмовиться, а я не готова ставати лобісткою Валтекса (він поки один збирався зайти). І навряд чи хтось ще купуватиме за сотні тисяч станки, щоб зіграти в цю гру.

Ринок зброї…. Про нього ніхто не буде кричати як про куртки і яйця. Просто на ранок можна не прокинутись. Але останній місяць там відбувається досить специфічна «реформація» ринку. Татаров-стайл. Просто фігуранти ще чомусь делікатно мовчать. А ті, хто скоро отримає монополію влади, вже неделікатно приміряються, як наварити якщо не в два, то хоч в півтора рази.
Ну бо Андрію Борисовичу ще вибори проводити, з фармвілем партій. На відбудові стільки не візьмеш…. Брешу, звісно.

Завдяки кримсько-татарським звʼязкам і вхожості до конгресменів, Умеров напевно прогнозовано позитивно сприйнятий у Штатах. Від себе особисто ставлю кандидату в міністри + за намір щодо земель  аграрної академії наук.

А от з обороною я ще пильно подивлюсь, як майбутній міністр прочитає таблиці по існуючих контрактах і які висновки зробить.



Коротше, подивимось.


Тим більше, що всі основні контракти по одягу та їжі все закриті до кінця року, і новому міністру як раз вистачить півроку, щоб увійти в курс справи.

Останнє редагування: 3 вересня 2023 23:46:35 від тыдыщ
   
Я проти Умєрова. Це нахуй просто геноцід якийсь- українці гинуть за що? По наказу кримського татарина? Єбанутися просто. Татари нам завжди були вороги такими і залишилися. Подивіться на кримських татар-вони відразу всі перейшли на бік хто гроші дає.
А колись ми були гарними сильними суворими людьми. І нас було багато. І ми були рівні поміж таких самих. Татара б***ь призначили . Це посмішка єврейської долі чи кокаїну?


Яка різниця, якої національності міністр?
   
але із правильним менеджером і воювати ж буде легше. Тому при призначенні на посаду Міністра Оборони саме ПІД ЧАС ВІЙНИ варто з кандидатурою таки порадитися із Богом Війни Залужним.
согласен, между мо и командованием не должно быть НИКАКИХ разногласий
весь плюрализм может быть только в мирное время
а сейчас - военные сказали нужно это в тком-то количестве в такое то время и мо это все выдает, ну или выдает максимум из того что есть
   
отож. Але хто нас почує?
Залужного влада теж не чує
   
а чи не на часі провести заміну президента?

не хочете спитати про це тих хто на фронті, наприклад Кабса?
   
Міністр оборони ,коровка.взагалі то це завгосп,фінансист.економіст,звязковий між воєнними(армія) і зброєвим індустріальним комплексом,звязковий між армією і президентом або головою уряду (в інших країнах інший). навіть в совку це був в першу чергу контролер від політбюро і часто сам член цього органу партійного наглядц за чисто воєнними людьми. Тому.між іншим на заході тепер дуже часто ними є жінки.які по суті до армії як воєнної машини і її специфіки не мають ніякого особистого досвіду. Бо їх функція-дивись на початок посту.
 для безпосереднього військового безпосереднього нагляду.керування і очолення взаємодії роду військ є начальник генштабу. а ось це чисто вояка зі всіма закінченими академіями і спеціальність та стажем власне виключно у цій галузі. і з мінстром свого відомства взаємодіє власне так-доповідає що йому треба для вирішення чисто воєнних завдань і звітується про виконанні завдання передані мінстром від своїх начальників на вершині урядової піраміди в інтесах країни. і ,до речі,там на заході він ВЗАГАЛІ не має права пхатися в політику і діяльність по тому напрямку. маленький крок до усамоствійненні зразу викликає відставку і добре якщо почесну для начальника генштабу. Що не мішає йому вже у відставці почати брати участь у політиці. але не до відставки.
ти трохе не туди звернув. Ти береш приклад із держав, які НЕ ВОЮЮТЬ. Там може хоч жінка, хоч трнансгендер бути міністром оборони. Але НЕ у ВОЮЮЧІЙ країні, де чим тісніший звязок між вояками і їхнім забезпеченням, тим ефективніші воєнні дії. Ну, не з жінкою ж Залужному лаятися і розбиратися про яцйя по 17. І тим більше, не із непоймихтом. Поставили б якогось канцеляриста зі штабу Залужного зараз на час війни на посаду МО, який знає і без штрикання про всі проблеми фронту - більше було б користі.
   
Нічого. Тупе копіювання, щоб було "по-модьньому", власної голови немає. Людина на чолі військового міністерства без відповідного фаху, це утопія під час війни. Або політичний договорняк.


Міністру оборони не треба бути військовим. Як на мене, гарним міністром оборони має бути ЗАМПОТИЛ :)
   
Кримська область
Не більше
Вже награлися в автономії
Джемільов може говорити, що завгодно, але буде вирішувати український народ
Ну я тому і застерігаю від тріумвірата Джемілєв-Умєров-Ердоган.
Там не тільки за руками Арахаміі та Єрмака слідкувати треба.
Сподіваюсь народ і хлопці з ЗСУ слідкуватимуть.
   
То зрозуміло що немає того виробництва ні за які гроші.

Але я про те що тут деякі достойники казали нахуйя нам промисловість ми за соняшник все купимо. Як закупи, хлопці?

Так я давно питав ахметівсько менагера, чому метінвест тільки висмокчує природні ресурси і не робить високоякісні сталі для машинобудування? Отак наївно і питав...
   
от і я про це. А може варто запитати у Залужного, кого б він хотів бачити на цьому посту для якнайшвидшого прискорення завершення війни? Думаю, його думка каші не зіпсує.


Навряд чи Зєлєнській питатиме у Залужного. Призначення міністра оборони є справою Верховного головнокомандуючого . А він радиться зовсім не з Залужним :(
   
умова може бути тільки одна-віддай стирене і крапка. а не якась робота і амністія.
 "добрий " ти дуже.аж сумнівно виглядає такий альтруїзм.
Не віддасть. Хтось віддав? Навіть бабло Лазаренко і то конфіскували в доход штатів. Тож краще свій талант використає на благо України. Звісно ж що це моя хвантазія і такого не буде.
   
а чи не на часі провести заміну президента?
не хочете спитати про це тих хто на фронті, наприклад Кабса?

Вже навесні одностайно нарешті оберемо Петра :love:
   
Так його і ставлять щоб купляв, Рєзніков купляв хєрова, цей буде купляти краще. Зараз на МО потрібен ушлий барига. Умєров наче не зімічен у шкандалях з держмайном

Ну...

   
Ну я тому і застерігаю від тріумвірата Джемілєв-Умєров-Ердоган.
Там не тільки за руками Арахаміі та Єрмака слідкувати треба.
Сподіваюсь народ і хлопці з ЗСУ слідкуватимуть.

ну вже була гілка про те що буде як хлопці повернуться...
   
Вже навесні одностайно нарешті оберемо Петра :love:

 [ua]
   
Міністру оборони не треба бути військовим. Як на мене, гарним міністром оборони має бути ЗАМПОТИЛ :)

Зампотилом був якраз отой заступник, що вже сидить
   
а чи не на часі провести заміну президента?
не хочете спитати про це тих хто на фронті, наприклад Кабса?
а ти не хочеш самозабанится? наприклад, на час війни. Щоб не порушував Конституцію України на користь кацапам.
   
Міністру оборони не треба бути військовим. Як на мене, гарним міністром оборони має бути ЗАМПОТИЛ :)
Не військовий мо під час війни все одно що міністр енергетики кондитер.
В мирний час можливо, і то не факт.
   
А Кабс якщо не хоче воювати при саме цьому президентові, то нехай демобілізується.
   
а чи не на часі провести заміну президента?
не хочете спитати про це тих хто на фронті, наприклад Кабса?

Кабс і про Залужного погано говорить
   
Міністру оборони не треба бути військовим. Як на мене, гарним міністром оборони має бути ЗАМПОТИЛ

Зампотили всі військові від певного рівня підрозділу.
   
Кабс і про Залужного погано говорить
І про Петра
   
Ну...


Переможцем конкурсу стало ТОВ "Епіцентр К" Олександра та Галини Герег, яке запропонувало за нього майже 211 млн грн при початковій вартості 17,6 млн грн

Шо не так?
   
Міністру оборони не треба бути військовим. Як на мене, гарним міністром оборони має бути ЗАМПОТИЛ :)
зампотил - теж військовослужбовець .

Не треба буде ПІСЛЯ війни. а під час - ТРЕБА.
   
ну вже була гілка про те що буде як хлопці повернуться...
Дехто забувкуватий, інакше б після дизеля, яєць і аптечок не були б куртки.
   
А Кабс якщо не хоче воювати при саме цьому президентові, то нехай демобілізується.
Немає механізму.

 Особисто я вважаю якби влада не була така хитросрака і контракт/мобілізація був на півроку.

То не треба було б цих людоловів з ТЦК, але маємо шо маємо.
   
а ти не хочеш самозабанится? наприклад, на час війни. Щоб не порушував Конституцію України на користь кацапам.

коровам місце у стойлі...
прокинешся, а України вже немає, якщо будеш корова мовчати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія