Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Допомога Вимушеному Киянину

Допомога Вимушеному Киянину

Після вчорашньої дискусії я отримала несподіване повідомлення з проханням купити певні речі.



Я погодилась.



Я переглянула лінки. Один не відкрився, другий не мав вказаної ціни, а інший мав ціну на приблизно 5 тисяч гривень. Я відразу погодилась придбати це і послати гроші через пейпал.



Але поки я чекала на цю інфу, сталося дещо.

І я передумала.

   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я побачила, як героя та батька сина-героя, який загинув за Україну, назвали педр**лом і пі**даром.


Я побачила, як росіянин, який роками прославляв русській мір, говорив про вищість Росії над Україною і шуткував про майданні оргіЇ, коли на майдані оплакувалися тіла патріотів, похваляється, як героїчно не втік з України. Професійний офіцер, він не тільки ніде не служить, а більш ніж півроку займався систематичним булінгом ряду осіб, членів їх родин і навіть їх мертвих немовлят. Так само як ряд інших осіб цієї онлайн-спільноти, включаючи волонтерів.

Я побачила огидне обличчя декотрих із них у цій темі. Тема отримала більше 4 тисяч проглядів, але лише декілька осіб знайшли в собі совість хоч трохи осадити покидьків. Решта просто мовчали і напевно, насолоджувалися.

І мені стало бридко.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину
nik

інтрига шо писець  ;o
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я не бажаю ніяким чином бути ні до чого причетною тут. Від слова взагалі.

Але оскільки мене попросили, то я мушу закрити цей файл.

Моя відповідь була такою:



Тому закликаю всіх тих, хто згаданий тут і хто бажає, допомогти Вимушеному Киянину з його проханням.

Адже ви такі багаті, успішні, красиві, патріотичні і, впевнена, це не буде для вас проблемою взагалі.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

На Фупі наступає нова ера. Прийде нова модерація.

Ніхто не знає, якою вона буде.

Але це не модерація, що тримає на плаву онлайн-спільноти.

її тримають люди.

А з моєї точки зору, людей тут майже не залишилось  :(
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

По-перше, на ФУПі не прийнято постити приватну переписку без дозволу того, хто тобі написав.

По- друге. Безперечно, всі дуже вдячні тобі за твої чималенькі донатить  для воїнів України, але є одне маленьке але…

Твої постійні шантажи на кшалт: «Ой, мене цей фупчек обізвав великим жовтим червʼяком, а той нечемно написав про мене і мою зовнішність, тому я передумала донатить, і це саме іх провина, що я тепер буду давати догнати іншим, або взагалі подивлюсь, якщо винні мені приповзуть  до мене на колінах і три рази скажуть «куууу», присідаючи від захоплення, то, може бути, я зроблю донат», вже трохи набридли.

Хочеш донатить - роби донати, тобі всі будуть дуже вдячні, і вже не раз дякували тобі за це, але відкривати отакі гілки з капризами, це, як на мене, бридко і гидко..

Ти пересварилася з половиною ФУПа, і це твоя приватна справа, але зараз ти шантажем намагаєшся ще й зробити їх винними в тому, що ти, бач, передумала давати донати.

Але ж і Вимушений Киянин, і інші просять робити донати не їм конкретно, а воїнам ЗСУ. А ти намагаєшся поставити свої сварки з конкретними людьми в залежність від твоіх догматів.

Навіщо ти відкрила цю гілку? Щоби що?

   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Забаньте вже ТС за власним бажанням
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Забаньте вже ТС за власним бажанням

В неї в рукаві ще купа запасних ніків, мабуть.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

По-перше, на ФУПі не прийнято постити приватну переписку без дозволу того, хто тобі написав.

По- друге. Безперечно, всі дуже вдячні тобі за твої чималенькі донатить  для воїнів України, але є одне маленьке але…

Твої постійні шантажи на кшалт: «Ой, мене цей фупчек обізвав великим жовтим червʼяком, а той нечемно написав про мене і мою зовнішність, тому я передумала донатить, і це саме іх провина, що я тепер буду давати догнати іншим, або взагалі подивлюсь, якщо винні мені приповзуть  до мене на колінах і три рази скажуть «куууу», присідаючи від захоплення, то, може бути, я зроблю донат», вже трохи набридли.

Хочеш донатить - роби донати, тобі всі будуть дуже вдячні, і вже не раз дякували тобі за це, але відкривати отакі гілки з капризами, це, як на мене, бридко і гидко..

Ти пересварилася з половиною ФУПа, і це твоя приватна справа, але зараз ти шантажем намагаєшся ще й зробити їх винними в тому, що ти, бач, передумала давати донати.

Але ж і Вимушений Киянин, і інші просять робити донати не їм конкретно, а воїнам ЗСУ. А ти намагаєшся поставити свої сварки з конкретними людьми в залежність від твоіх догматів.

Навіщо ти відкрила цю гілку? Щоби що?

Щоби тепер донували ви самі. Давай, виклади штуку для Киянина, ви такі ж відповідальні за ці донати, як і всі.

І так, коли я робила свої донати, я ніколи б не подумала, що люди, які у мене їх брали, будуть погрожувати вбити Ганса-Авіатора. З допомогою тої ж людини, до речі, послала мені це прохання :) Тут навіть прейскурант називали за його послуги :))

Чи люди, які мене хвалять тут, там погрожують викласти мої дані. Он виклали, і хоч би хто слово сказав?

А ви всі - і ти конкретно - знали, читали кожну літеру і насолоджувалися. Це тільки один приклад. І це не моя приватна справа, а систематичний булінг декількох людей і членів їх родин. Ви всі про це знали і всі мовчали.

І ти конкретно. Я обвинувачую конкретно тебе в участі у цьому.

Ну, я - то таке. Моє життя від того  не зміниться. Але мене дійсно сьогодні добила ситуація з Гео. І ніхто з вас цьому покидьку ні слова не сказав!

А що буде далі?

Мова ж не в донатах і навіть не в булінгу, а в тому, що одні вигрібають по повній, а інші скачуть на кістках, як Турч, а такі, як ти, вибілюють і покривають його.

ПС. Це ділова переписка, а не особиста, і певні частини виділено. Try better next time.

   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Забаньте вже ТС за власним бажанням

Я за цей нік заплатила декілька тисяч доларів. Скво своїй будеш вказувати, що робити.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

В неї в рукаві ще купа запасних ніків, мабуть.

Нема і в мене є свій форум, тут мене не буде.

Але не буде від мене взагалі нічого - ні грошей, ні підтримки, ні стосунків. З деякими людьми, з якими в мене були ділові відносини раніше, я не бажаю мати ніяких справ і сподіваюсь ніколи не почути від них і не побачити їх взагалі.

Ідіть, цілуйтеся з кацапами, відбілюйте їх, демонізуйте гансів і продовжуйте плювати на могили героїв і обзивати педрілами їх батьків.

А я - пас.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я побачила, як героя та батька сина-героя, який загинув за Україну, назвали педр**лом і пі**даром.

Я побачила, як росіянин, який роками прославляв русській мір, говорив про вищість Росії над Україною і шуткував про майданні оргіЇ, коли на майдані оплакувалися тіла патріотів, похваляється, як героїчно не втік з України. Професійний офіцер, він не тільки ніде не служить, а більш ніж півроку займався систематичним булінгом ряду осіб, членів їх родин і навіть їх мертвих немовлят. Так само як ряд інших осіб цієї онлайн-спільноти, включаючи волонтерів.

Я побачила огидне обличчя декотрих із них у цій темі. Тема отримала більше 4 тисяч проглядів, але лише декілька осіб знайшли в собі совість хоч трохи осадити покидьків. Решта просто мовчали і напевно, насолоджувалися.

І мені стало бридко.

Тобто Іннані  стало бридко за те, що фупівські покидьки  вчергове обізвали Гео, який воював за Україну, і тепер вона у відповідь вирішила наказати іншого воіна, і вона тепер не буде донатити на прохання Вимушеного Киянина, який зараз воює за Україну.

Хтось зрозумів логіку?

Останнє редагування: 30 серпня 2023 05:35:48 від шуша
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Щоби тепер донували ви самі. Давай, виклади штуку для Киянина, ви такі ж відповідальні за ці донати, як і всі.

І так, коли я робила свої донати, я ніколи б не подумала, що люди, які у мене їх брали, будуть погрожувати вбити Ганса-Авіатора. З допомогою тої ж людини, до речі, послала мені це прохання :) Тут навіть прейскурант називали за його послуги :))

Чи люди, які мене хвалять тут, там погрожують викласти мої дані. Он виклали, і хоч би хто слово сказав?

А ви всі - і ти конкретно - знали, читали кожну літеру і насолоджувалися. Це тільки один приклад. І це не моя приватна справа, а систематичний булінг декількох людей і членів їх родин. Ви всі про це знали і всі мовчали.

І ти конкретно. Я обвинувачую конкретно тебе в участі у цьому.

Ну, я - то таке. Моє життя від того  не зміниться. Але мене дійсно сьогодні добила ситуація з Гео. І ніхто з вас цьому покидьку ні слова не сказав!

А що буде далі?

Мова ж не в донатах і навіть не в булінгу, а в тому, що одні вигрібають по повній, а інші скачуть на кістках, як Турч, а такі, як ти, вибілюють і покривають його.

ПС. Це ділова переписка, а не особиста, і певні частини виділено. Try better next time.

Я не слідкую за твоїм буремним життям на інших форумах, тож залиш пафос при собі. Я не знаю, по яких помийках ти лазиш, з ким скубешся, і хто десятиліттями ганяється за твоїми фотками, тож всі звинувачення -повз мене, будь ласка.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Тобто Ірані стало бридко за те, що фупівські покидьки  вчергове обліком Гео, який воював за Україну, і тепер вона у відповідь вирішила наказати іншого воіна, не буде донатити на прохання Вимушеного Киянина, який зараз воює за Україну.

Хтось зрозумів логіку?

В загальному плані, у тому числі що ніхто не заступився за Гео, і у інших контекстах, які я написала вище, винна спільнота. А раз так, то я і з спільнотою, і з її окремими членами співпрацювати не хочу. У мене вже є новий проект, на який піде мій наступний донат.

І просто один приклад. Ось зробила я недавно донат на 1300 фунтів, купила одну третю авто. А особа під ніком Асті назвала мене психічно хворою, хоча її взагалі ніхто не зачіпав і не згадував. А юзери Але і Турчинов взагалі намагались (це їм не дуже вийшло) мене роздерти (подерли трохи їх). І вже навіть коли я вийшла і не збиралась дописувати, прийшла Карофка і вилила відро лайна, хоча я взагалі з нею не спілкувалась.

Щоб що?

Ну потім те, що з Гео.

Мені таке нафіг не треба, в мене своє ЗСУ є і родичі там.

Так що давайте, як граматично неправильно каже ваш кацапський дружок, по соточкі Вимушеному (який, перед тим, як швиденько перевзутися, встиг брудно облаяти мене і мого чоловіка).

Для того я і зробила цей пост, щоб ви донатили, і захищали Гео і таких, як він, бо тут буде тільки гірше.

And I am outta here.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину


Все ти знаєш. Вас багатенько там було. Це мене там не було, а ви були - Турчинов (сам визнав),  Хома (сам визнав), Бандерівець (сам визнав), Лампогаз (натякав),  VVV-VVV (адмін), рст (дописувач) Медвед (численні акаунти, у тому числі модера),  Асті (за кулісами, а може, й дописувала), Мирослава (дописувала і не ховалася) та інші скакали і планували у тому числі вбити Ганса та підпалити йому хату. Дядя Андрєй, це про тебе. Скріни, до речі є.

Bye now. Живіть тепер з цим (С)  :laugh:



Останнє редагування: 30 серпня 2023 05:45:33 від IvanG
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

інтрига шо писець  ;o

ого які єноти!  X(

ти чого свою темку про люсьєна прогуюєш? :beach:
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я за цей нік заплатила декілька тисяч доларів.

Навіщо  :facepalm1: Щоб прийти і сказати які тут всі погані, а ти одна - цяця?
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я хочу вибачитися перед ТС за колишній булінг.
Слова словами, ідеї ідеями
а справи краще показують хто є хто і почом в Одесі руберойд :beach:
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я хочу вибачитися перед ТС за колишній булінг.
Слова словами, ідеї ідеями
а справи краще показують хто є хто і почом в Одесі руберойд :beach:

Ти не повинен вибачатися, Кабс, нема за що, та і то були взаємні пікіровки, а не тільки в мою сторону :)

Ви все одно залишитеся нашими підопічними :) До речі, якщо маєш час, заходь до нас на вогник - заведемо тобі авторську тему чи навіть цілий розділ.

Ти хороший публіцист, і не хотілося б, щоб твої дописи пропали.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Навіщо  :facepalm1: Щоб прийти і сказати які тут всі погані, а ти одна - цяця?
Саме тому, не сумнівайтесь. Бо це - безцінно.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Саме тому, не сумнівайтесь. Бо це - безцінно.

Тема висить вже дві години. Ти сотку послала? Так? Ні?

Хоч одна людина йому послала?

Ось про це, вашу мать (я не матюкаюсь, але мушу), і тема.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Навіщо  :facepalm1: Щоб прийти і сказати які тут всі погані, а ти одна - цяця?

Тупе, я ж другий нік Єжа, забув?

То чого висуваєш претензії?

Сотку послав ВК чи тільки потриндіти?
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

800 проглядів і?

Хоч одна (1) людина зробила донат?

Питання риторичне.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Тема висить вже дві години. Ти сотку послала? Так? Ні?

Хоч одна людина йому послала?

Ось про це, вашу мать (я не матюкаюсь, але мушу), і тема.

ЛОЛ! Nova биренько звинтила з теми, як тільки я її запитала.

А це починає бути цікавим ...
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Сц***ун паолка, у якого на коханку на іншому березі гроші є, ти послав хоч сотку?

   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

І алєкс звинтив ... чьота ржу  :laugh:

   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Ти не повинен вибачатися, Кабс, нема за що, та і то були взаємні пікіровки, а не тільки в мою сторону :)

Ви все одно залишитеся нашими підопічними :) До речі, якщо маєш час, заходь до нас на вогник - заведемо тобі авторську тему чи навіть цілий розділ.

Ти хороший публіцист, і не хотілося б, щоб твої дописи пропали.

Напиши бдлск в особисті посилання на ресурс.
Дякую [ua]
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Напиши бдлск в особисті посилання на ресурс.
Дякую [ua]

Написала. А ти хіба мій імейл не отримував ще місяць назад із запрошенням? Ми і конкурс намагалися ще розіграти за кожен новий нік по 10 баксів на ЗСУ як додатковий приз.

І коли зайдеш, то хай тебе пости про Трампа і Бідона не лякають. ЛОЛ - то не є мейнстрім політика ресурсу, а мої власні теми, що мене цікавлять :)
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Бачу, шуша і дмхз на форумі.

Не хочете задонувати?
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я за цей нік заплатила декілька тисяч доларів. Скво своїй будеш вказувати, що робити.
продам нік ))))))
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

ЛОЛ! Nova биренько звинтила з теми, як тільки я її запитала.

А це починає бути цікавим ...

Я не висю в темах, особливо після прощання  :D
Я фуп читаю, а не збираю "знакі вніманія".
На слабо інших бери, зі мною не вийде. І дискусії подальшої теж не буде, бай-бай




   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я не висю в темах, особливо після прощання  :D
Я фуп читаю, а не збираю "знакі вніманія".
На слабо інших бери, зі мною не вийде. І дискусії подальшої теж не буде, бай-бай

Тобто грошей Вимушеному теж не буде?

Піпець.

Що, на весь фуп ні одна людина не задонує? а как дисалі, посилали, нівелювали  :laugh:

Та шош такоє?  :weep:

Ну може за ніч хтось щось "скине".

Але це не мої проблеми.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я побачила, як героя та батька сина-героя, який загинув за Україну, назвали педр**лом і пі**даром.

Я побачила, як росіянин, який роками прославляв русській мір, говорив про вищість Росії над Україною і шуткував про майданні оргіЇ, коли на майдані оплакувалися тіла патріотів, похваляється, як героїчно не втік з України. Професійний офіцер, він не тільки ніде не служить, а більш ніж півроку займався систематичним булінгом ряду осіб, членів їх родин і навіть їх мертвих немовлят. Так само як ряд інших осіб цієї онлайн-спільноти, включаючи волонтерів.

Я побачила огидне обличчя декотрих із них у цій темі. Тема отримала більше 4 тисяч проглядів, але лише декілька осіб знайшли в собі совість хоч трохи осадити покидьків. Решта просто мовчали і напевно, насолоджувалися.

І мені стало бридко.
ти дуже дохуя песдиш. Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче - той шукає причини.

Так от, не хочеш - не роби, але для цього не варто так дохуя лити бруду там, де можна і треба промовчати.
А для початку послухай ось це:

https://youtu.be/54FBMbBQL94?si=aroAKmwY30qheSCE

Не дійде до тебе - я тобі ще підкину дещо.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Додам посиланнячко для повної картинки.

Вау! Ця онлайн комюніті просто абсолютно перевершила всі мої сподівання!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135203.880

Більше слів немає  :laugh:  :laugh:  :laugh:
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Нема і в мене є свій форум, тут мене не буде.

Але не буде від мене взагалі нічого - ні грошей, ні підтримки, ні стосунків. З деякими людьми, з якими в мене були ділові відносини раніше, я не бажаю мати ніяких справ і сподіваюсь ніколи не почути від них і не побачити їх взагалі.

Ідіть, цілуйтеся з кацапами, відбілюйте їх, демонізуйте гансів і продовжуйте плювати на могили героїв і обзивати педрілами їх батьків.

А я - пас.
та песдуй вже нахуй.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я написав Киянину в приват, порахуємо і я впевнений вирішимо питання без стрибків і срачу.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

В загальному плані, у тому числі що ніхто не заступився за Гео, і у інших контекстах, які я написала вище, винна спільнота. А раз так, то я і з спільнотою, і з її окремими членами співпрацювати не хочу. У мене вже є новий проект, на який піде мій наступний донат.

І просто один приклад. Ось зробила я недавно донат на 1300 фунтів, купила одну третю авто. А особа під ніком Асті назвала мене психічно хворою, хоча її взагалі ніхто не зачіпав і не згадував. А юзери Але і Турчинов взагалі намагались (це їм не дуже вийшло) мене роздерти (подерли трохи їх). І вже навіть коли я вийшла і не збиралась дописувати, прийшла Карофка і вилила відро лайна, хоча я взагалі з нею не спілкувалась.

Щоб що?

Ну потім те, що з Гео.

Мені таке нафіг не треба, в мене своє ЗСУ є і родичі там.

Так що давайте, як граматично неправильно каже ваш кацапський дружок, по соточкі Вимушеному (який, перед тим, як швиденько перевзутися, встиг брудно облаяти мене і мого чоловіка).

Для того я і зробила цей пост, щоб ви донатили, і захищали Гео і таких, як він, бо тут буде тільки гірше.

And I am outta here.
шо ти песдиш, сучара, ти зачепила своїм брудним ротом мою дитину, і ше, падло, брешеш, що ти мене не чіпала - а то я сама першою до тебе причепилася?

Я зараз принесу тобі цитату, де ти мене буквально сьогодні вранці зачепила. Вибачишся, уйобище смердюче?
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Охуєть. Війна у розпалі, ракети падають на українські міста і села, в кацапських єбєнях літаки горять, а на хвупі в топі висить кілька тем, наповнених лайном. :facepalm1:
Сцуко, і ще хтось каже, що без модерації заєбісь.
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Ось твоє гівно у мій бік:

Я в шоці. Там їх почитати, Бандерівця, Карофу та Плєшивого, то вони своїми тілами зупинили кацапський наступ і ще звершили надцять подвигів.

І поряд за рогом потвора ЕльГуйдер обзиває Гео  :X Справжнього героя, який насправді все це робив.

Це якась жерсть  :X

А тепер покажи, де я там вище тебе чіпала?

Не чіпала? Так якого ж ти хуя до мене доїбалося?
   
Re: Допомога Вимушеному Киянину

Я написав Киянину в приват, порахуємо і я впевнений вирішимо питання без стрибків і срачу.

 (tu)

I am done here. І якщо я ще раз почую і побачу, що ти з Киянином погрожуєш підпалити комусь хату чи поломати ноги, то напишу заяву в СБУ.

Зрозумів, мразь?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія