Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

ти диви, а фуп трохи одужує.

Бо нарколиг яки бмвою по зустрічній гасали тут десь 80% виправдовувало, бо вони ж нікого не вбили 8-)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

тотальна неповага громадянина по поліціянта, поліціянта до громадянина, брак навичок та тех засобів.
шокер би вирішив проблему дуже швидко.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

"Вільні люди", бл&дь!
Короткоствола виблядку не вистачало!
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

хулі було бикувати з поліцією? :beach:

Ягуар... все схвачено в житті.. відмазка від армії і всьо такоє  :facepalm:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Не было предупредительного выстрела. А чел уже уходил от мента. Тоесть ему не угрожал.
И нападения не видно. Его скручивали он вырывался. Они по инерции упали. Мужик уходил и получил без предупреждения пули.

Да, тут явный косяк за который мента скорей всего посадят.
Предупреждения нет, предупредительного выстрела нет, выстрелы скорей всего в спину.
жопа короче.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Ідіот  :facepalm1:

Тоже самое могу сказать и про вас
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

и отдать ментам жену сына дочь на жестокие действия полиции.
:lol:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Да, тут явный косяк за который мента скорей всего посадят.
Предупреждения нет, предупредительного выстрела нет, выстрелы скорей всего в спину.
жопа короче.

під час військового стану не треба попереджувального
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Ех, немає на вас Олдбоя, він би вас навчив  :gigi:

Улюблена тема була розповідати про "мєнтовський бєспрєдєл".
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

самовипилився мудак
хоча й дарвін евордс не отримає
бо встиг личинок наробити :beach:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Ну раз вы мне такое желаете. Пожелаю и вам когда столкнетесь с ментовским беспределом вести себя корректо,
и отдать ментам жену сына дочь на жестокие действия полиции.
Ця ситуація була нормальна. Якщо б не бидло у салоні, починаючи від дітей і закінчуючи чоловіком.
У моєму випадку такого не буде

Забираю свої слова назад. Ти такий самий, як пасажири в авто. Бо не бачиш в їх діях неадекватності
   
Тому що це реальний напад, могли відібрати зброю. Може взагалі диверсанти, наводчики?

Якщо держава не буде здатна захистити поліцейського в даному конкретному випадку, вона приречена.

Та воно не буде так просто,тут юристом треба бути і ще й саме в досить вузькій галузі права,якщо почитати законодавство то застосування зброї чітко регламентовано в яких випадках і проти кого. З одного боку підходить під пункт загроза життю та здоров"ю з іншого не видно щоб це був збройний напад чи спроба заволодіти зброєю. Чи було чітке попередження про застосування? Це теж має значення
   
бачу, що на фупі частина пенсів впала в такий глибокий маразм, що не розуміє реалій за вікном
війна, військовий стан, загальна мобілізація, кацапські диверсанти, яких СБУ щодня лапає... нє, не чули  :facepalm:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Да, тут явный косяк за который мента скорей всего посадят.
Предупреждения нет, предупредительного выстрела нет, выстрелы скорей всего в спину.
жопа короче.
посодять бо ягуар а значить має гроші.

а за гроші наш люстрований суд може закривати кримінальні провадження, не сажати діамантових, та майже все можна в нас за гроші :love:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

тупа самка так швиденько модель поведінкі змінила після пострілів.
копа посадять,скоріш за все.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

під час військового стану не треба попереджувального

Не, тут вы не правы.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

тупа самка так швиденько модель поведінкі змінила після пострілів.
копа посадять,скоріш за все.

Суд розбереться
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Та воно не буде так просто,тут юристом треба бути і ще й саме в досить вузькій галузі права,якщо почитати законодавство то застосування зброї чітко регламентовано в яких випадках і проти кого. З одного боку підходить під пункт загроза життю та здоров"ю з іншого не видно щоб це був збройний напад чи спроба заволодіти зброєю. Чи було чітке попередження про застосування? Це теж має значення
Тому я і кажу, держава має захистити поліціянта, будь яким способом. І якщо треба, змінити після цього закон.

Як громадянин, я хочу щоб поліцейські захищали мене. Якщо бидло не боїться поліціянта, уявляю, що воно буде робити з манюпасом
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Мене зупиняли копи не раз - і іноді на підпитку - але чомусь я з ними ніколи не бикува - після війни зупиняли 4 рази для перевірки документів - теж не бикував - що я роблю не так?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Тому я і кажу, держава має захистити поліціянта, будь яким способом. І якщо треба, змінити після цього закон.

Як громадянин, я хочу щоб поліцейські захищали мене. Якщо бидло не боїться поліціянта, уявляю, що воно буде робити з манюпасом

+++
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Мене зупиняли копи не раз - і іноді на підпитку - але чомусь я з ними ніколи не бикува - після війни зупиняли 4 рази для перевірки документів - теж не бикував - що я роблю не так?)
мабудь не маєшь єгуара, а іздишь на лайносі, то ж лох, а не хозяй життя.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

посодять бо ягуар а значить має гроші.

а за гроші наш люстрований суд може закривати кримінальні провадження, не сажати діамантових, та майже все можна в нас за гроші :love:

Не в этом суть, чисто по человечески мент может и прав а по закону умышленное убийство.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

о , вже й чирлідерс у бидла намалювалося


там же явна пересадка була
не зупинився, відірвався, пересадив свою тупу курку на водійське, бо сам бухий
і панєслась :beach:

курка продасть ягуар і якийсь час протягне до зустрічі нового папіка
з личинками - вилка
бо не зрозуміло куди крива виведе
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Мене зупиняли копи не раз - і іноді на підпитку - але чомусь я з ними ніколи не бикува - після війни зупиняли 4 рази для перевірки документів - теж не бикував - що я роблю не так?)
+100

Скот отримав своє.
Ніяка людина не постраждала.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Один раз мене зупинили коли я їхав з дитиною яка сиділа на передньому сидінні в дитячому кріслі - рік тому - сказали що так не можна, - без проблем виписуйте протокол - побажали щасливої дороги , протокол не виписали
Я до чого - що треба зробити щоб даішники тебе пристрелили?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Мене зупиняли копи не раз - і іноді на підпитку - але чомусь я з ними ніколи не бикува - після війни зупиняли 4 рази для перевірки документів - теж не бикував - що я роблю не так?)

мабуть не хочеш наглу кулю
як той поціновувач ягуарів
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Не в этом суть, чисто по человечески мент может и прав а по закону умышленное убийство.
ага.

он упавнамочений проїхав на червоне, є постраждалі, а кримінальна справа закрита.

Що це як не гроші та зв'язки?

і гроші та зв'язки набагато важливіші за закон.
 
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

https://t.me/truexadnepr/43971

Боже,  які йобнуті люди у нас є. Точніше були....
   
Я до чого - що треба зробити щоб даішники тебе пристрелили?)
відосік, власне, і є короткою інструкцією на цю тему
   
Вы просто не сталкивались с ментовским беспределом.
Никогда не верьте ментам.
Цитувати
В воровском жаргоне под беспределом понималось грубое нарушение «воровских понятий» (например, опускание заключённого без достаточных к тому оснований).
И где ви увидели нарушение понятий? В каком месте?
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Там ще продовження було, коли якась додаткова самка з родичів кидалась, її тримали.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Не в этом суть, чисто по человечески мент может и прав а по закону умышленное убийство.
Та не посадять поліцая, того бичка тихо закопають і на цьому все скінчиться.
Не треба було бикувати, а чемно виконувати всі вимоги поліції і все було б добре.
Ну може якийсь штраф заплатив би, з ягуаром не думаю що це були б великі для нього гроші.
   
Премію Дарвіна цій парочці - йому посмертно.
Буха бидлота за кермом заїпала вже усіх. Твереза бидлота, яка плює на вимогу поліції зупинитись і вийти з машини - заїпала ще більше.

І головне - діточок дуже правильно виховали: "Папа, давай!" - ну ось, папа і "дав"... Сподіваюсь, поліцейському за це нічого не буде. Інакше далі буде тільки гірше.
Дніпро, головний фронтовий і транспортний хаб, місто з купою переселенців, чужаків і потенційного сєпарья. Непокора поліції в даному випадку - це нереальний довбоєбизм.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

але я вважаю що покарання за бухло треба зменьшувати, бо навіть мажор на ягуарі починає вийобуватись бо жалко штуку баксів.

Зробіть 50 баксів, заплатив, поїхав.

Один хєр бухають, так хоч такого цирку не буде б***ь.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Не было предупредительного выстрела. А чел уже уходил от мента. Тоесть ему не угрожал.
И нападения не видно. Его скручивали он вырывался. Они по инерции упали. Мужик уходил и получил без предупреждения пули.
о захисниця бидла .Подивився я б на тебе коли на дорозі прикопався к тебе цей бандюк.
   
ну ок, спротив при затриманні. Але - лізти битися з поліцією?
Скільки в них зайвих хромосом?
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Щось у всіх родичів одразу єбло сумне стало... На відео сміливіші були.

   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

але я вважаю що покарання за бухло треба зменьшувати, бо навіть мажор на ягуарі починає вийобуватись бо жалко штуку баксів.
Зробіть 50 баксів, заплатив, поїхав.
:facepalm:

Заплатив, поїхав... Збив якогось лоха - сплатив, не виходячі з салону. Поїхав далі...
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Ну раз вы мне такое желаете. Пожелаю и вам когда столкнетесь с ментовским беспределом вести себя корректо,
и отдать ментам жену сына дочь на жестокие действия полиции.

А полицейская в отключке на асфальте-это тоже ментовский беспредел?
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

тотальна неповага громадянина по поліціянта, поліціянта до громадянина, брак навичок та тех засобів.
шокер би вирішив проблему дуже швидко.
+
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія