Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

так у нього дружина развєдьонка, що йому ще писати про це ?!

Люблять вони там тебе, дуже. Особисто Бегімотівна. Прям тремтить від твоєї вроди  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

На їхнем уютном бложіке, під назвою «пістолісятнік»

Алеж не можна бути тут цяцєю, а там полоскати Родину як він каже, так Бронтозавере?
а, то начхати.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Люблять вони там тебе, дуже. Особисто Бегімотівна. Прям тремтить від твоєї вроди  :laugh:
теж начхати.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

а, то начхати.

Та да! Але ж поржати з тупої то насолода
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Десь 100 баксів на місяц. Ежі постійно питае - коли будуть призи?
ну, ахуєть... :gigi:  тепер зрозуміло, чого вона заскавуліла і почала шукати причини шоб не донатити на ЗСУ - їй вже не вистачає чим платити за лизання її пести.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ну, ахуєть... :gigi:  тепер зрозуміло, чого вона заскавуліла і почала шукати причини шоб не донатити на ЗСУ - їй вже не вистачає чим платити за лизання її пести.

Та вона там і плаче і кляньоться що ніколи на ЗСУ через Фому не дасть, потім обсасуе які вони з Натіві нечесні і ворують волонтерскі гроші. Потім хоче задонатити, аде розуміе що якщо кинути на якись іншій фонд, то цього ніхто не побаче. Знов іде до Фоми і Натіві, кидає гроші і вимагае у Фоми щоб він їй видлизав за це.
Фома посилає ії накуй, вона іде плакати потім все по колуі так всю війну.  :weep:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та вона там і плаче і кляньоться що ніколи на ЗСУ через Фому не дасть, потім обсасуе які вони з Натіві нечесні і ворують волонтерскі гроші. Потім хоче задонатити, аде розуміе що якщо кинути на якись іншій фонд, то цього ніхто не побаче. Знов іде до Фоми і Натіві, кидає гроші і вимагае у Фоми щоб він їй видлизав за це.
Фома посилає ії накуй, вона іде плакати потім все по колуі так всю війну.  :weep:
бльо... Це вже якісь психічні відхилення.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Відповідь? Ай не пісти. Знайдеш в совіх постах всілякі Цибулини, та Асті - розвєденку навіть тут, ще до війни.
Тож «а нас за що»?  ;)
Все, що було до війни, було до війни.

Я ж писав, що з початком війни пішов зі всіма на примирення і перестав зі всіма сратися.

А тебе бачу так зациклило, що ти навіть після початку війни продовжував срач, бруд і вєсєлуху.

Так тебе заїло, що ти навіть під час війни не знайшов в собі сили попуститися?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

бльо... Це вже якісь психічні відхилення.

Вона там відкрила уодекс честі аолонтера з якісь-то 10 пунктів. Побожилася що буде давати гроші тількі зареестрованим. Наклала санкціі на 10 осіб що ніколи не получать доступ на її бложик, та ввела призи для двох олігофренов 50 -ти річних за те що пишуть на ії бложіеє  :laugh:  :weep:

Який цікавий єкземпляр ця Бегімотівна  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Все, що було до війни, було до війни.

Я ж писав, що з початком війни пішов зі всіма на примирення і перестав зі всіма сратися.

А тебе бачу так зациклило, що ти навіть після початку війни продовжував срач, бруд і вєсєлуху.

Так тебе заїло, що ти навіть під час війни не знайшов в собі сили попуститися?

Та та та ..  а тепер відкривай свій профіль і дивись як ти на мене наїхав одразу після війни. От жеж пістапол
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Десь 100 баксів на місяц. Ежі постійно питае - коли будуть призи?
Кацапська манєра - збрехати, а потім розсмоктувати свою ж брехню.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Кацапська манєра - збрехати, а потім розсмоктувати свою ж брехню.

А нас за що?  :laugh:

А хіба ти не отримував призи від Бегімотівни?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Коли був створений форум Z?
Від коли ви почали там веселитися?

А мої дописи це вже була відповідь вам.
Відповідь.
Якщо приводиш цитати, то приведи вже і хронологію.

І не бреши, я ні разу не заходив на ваш форум, вже не говорю про дописування.
Пару раз перейшов по посиланням, які мені підкинули і все.

Та і з чого ти взяв, що я заскулив?
Я відповідаю дмхз, щоб вона зрозуміла, чому ти Кацап нєкрасівий.
Бач, якщо ти не живеш в Україні, то тут живе хтось інший. То виходить, що ти звільняв місце для кацапа.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Бач, якщо ти не живеш в Україні, то тут живе хтось інший. То виходить, що ти звільняв місце для кацапа.

Для карєло - бурята по його висловам. А потім він возмущаєтся чому карело- бурят не йде вбивати карело- бурятів  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А нас за що?  :laugh:

А хіба ти не отримував призи від Бегімотівни?
По-перше, я цього не просив.
По-друге, все, що діставав, а було це один чи два рази, відразу переводив на ЗСУ.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Все, що було до війни, було до війни.

Я ж писав, що з початком війни пішов зі всіма на примирення і перестав зі всіма сратися.

А тебе бачу так зациклило, що ти навіть після початку війни продовжував срач, бруд і вєсєлуху.

Так тебе заїло, що ти навіть під час війни не знайшов в собі сили попуститися?
Ти коли заходив на ФУП і питався де Турч, це ти срачу хотів чи дійсно переймався долею, як ти кажеш, кацапа?
Я ж слідкувала за розвитком подій.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

По-перше, я цього не просив.
По-друге, все, що діставав, а було це один чи два рази, відразу переводив на ЗСУ.

Ну не просив, але отримував. А куди переводив на ЗСУ? В який фонд?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та та та ..  а тепер відкривай свій профіль і дивись як ти на мене наїхав одразу після війни. От жеж пістапол
Ок
А форум Z коли був створений?
Десь місяць перед війною.

Тому з моєї сторони це була відповідь.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну не просив, але отримував. А куди переводив на ЗСУ? В який фонд?
На безпілотники, nativi.

Оця велика сума, для nativi там були наші призи, від яких ми відмовилися і навіть не отримали їх, а сказали відразу перевести на ЗСУ, що і було зроблено.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти коли заходив на ФУП і питався де Турч, це ти срачу хотів чи дійсно переймався долею, як ти кажеш, кацапа?
Я ж слідкувала за розвитком подій.

Та ось таке було в нього «примирення».

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну не просив, але отримував. А куди переводив на ЗСУ? В який фонд?
У ФДА!

Оця велика сума, для nativi там були наші призи, від яких ми відмовилися і навіть не отримали їх, а сказали відразу перевести на ЗСУ, що і було зроблено.
У нас всі ходи записані - це було раз. А "призів" було не раз. Але якщо шо це нормально, ти заробив - ти витрачаєш як хочеш.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ок
А форум Z коли був створений?
Десь місяць перед війною.

Тому з моєї сторони це була відповідь.
Не крути жирною сракою. Вверху скрін твого «примирення» 30 травня 2022 року.
Форум Залупа був зроблений людиною десь за два тижні до нового року 2023 і була скинута мені силка на нього.
Тож ти все обнулив сам.
Я ніколи першим не нападаю, запамятай це.
Ти лепиш своїм помелом, навіть не помічаєшь цього.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

На безпілотники, nativi.

Оця велика сума, для nativi там були наші призи, від яких ми відмовилися і навіть не отримали їх, а сказали відразу перевести на ЗСУ, що і було зроблено.

Так то перший транш був, і твій приз був 30 доларів. А потім ти ще 2-3 рази отримовав призи по 100 баксів, то ти їх на Оміш витратив? Разом до Перемоги?  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та ось таке було в нього «примирення».

Показати зображення...
Ну і?

Ти на дату подивись.

На твоєму говнобложику в цей період оргії відбувалися вже на повну котушку.

Це була відповідь
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну і?

Ти на дату подивись.

На твоєму говнобложику в цей період оргії відбувалися вже на повну котушку.

Це була відповідь

Ти що тупий? Гавнобложика як ти кажеш тоді ще і близько не було. Ти розлічаєшь травень 2022 від грудня? Чи тебе навчити як працює календарь?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

У ФДА!

У нас всі ходи записані - це було раз. А "призів" було не раз. Але якщо шо це нормально, ти заробив - ти витрачаєш як хочеш.
А призів особисто нам було аж два рази, з яких один я віддав nativi, а інший на безпілотники в державний фонд.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А призів особисто нам було аж два рази, з яких один я віддав nativi, а інший на безпілотники в державний фонд.

А залишився чек до державного фонду?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

У ФДА!

У нас всі ходи записані - це було раз. А "призів" було не раз. Але якщо шо це нормально, ти заробив - ти витрачаєш як хочеш.

Свій перший донат, в 50 баксів як каже Бронтозавере, він дав ні на ЗСУ, а персонально тобі як крок до примірення
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Так шо так Бронтозавере. Ти обнулив все, петріло Молдаван ваще дніше шо витворяв на цуге. Залупа теж тут стрибав в мою адресу постійно.  Тож форум Залупа дійсно  була відповідь.
Тому не скавчи і не питай - «А нас за що»? А краще позаздри новенькому таунгаузу в Варшаві. В тебе такого ніколи не буде
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не крути жирною сракою. Вверху скрін твого «примирення» 30 травня 2022 року.
Форум Залупа був зроблений людиною десь за два тижні до нового року 2023 і була скинута мені силка на нього.
Тож ти все обнулив сам.
Я ніколи першим не нападаю, запамятай це.
Ти лепиш своїм помелом, навіть не помічаєшь цього.
Що?
Твій говнобложик, один із, бо було їх декілька, точно був на новий рік 2021/2022.
Ти один говнобложик закривав, відкривав інший.

Може він інакше називався, але був.

І не пісди, що не було.
І ти там дописував.

Тому з мого боку це була відповідь
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А залишився чек до державного фонду?
Не знаю, треба пошукати, може і залишився.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Що?
Твій говнобложик, один із, бо було їх декілька, точно був на новий рік 2021/2022.
Ти один говнобложик закривав, відкривав інший.

Може він інакше називався, але був.

І не пісди, що не було.
І ти там дописував.

Тому з мого боку це була відповідь

Не пісті!!! Завіляв жирною сракою пістапол.

2022 -2023. А ні 2021- 2022 До речі ваш пісталісятік був зроблений десь через два тижні після Залупи. А тепер пійди і подивись перші пости на пістолісятніке
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Свій перший донат, в 50 баксів як каже Бронтозавере, він дав ні на ЗСУ, а персонально тобі як крок до примірення
50 фунтів

Це був знак примирення
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не знаю, треба пошукати, може і залишився.

Тож пошукай, пошукай. В банк стейтмент має бути
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

50 фунтів

Це був знак примирення

Тобто більше ніж 50 баксів?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не пісті!!! Завіляв жирною сракою пістапол.

2022 -2023. А ні 2021- 2022 До речі ваш пісталісятік був зроблений десь через два тижні після Залупи. А тепер пійди і подивись перші пости на пістолісятніке
То тебе так Цибульський муляє, що ти досі забути не можеш?
 :D
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

То тебе так Цибульський муляє, що ти досі забути не можеш?
 :D

Ну от бачиш! Ти ж знову став кім був - тим самим Ежі 2.99. То які в тебе образи?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тож пошукай, пошукай. В банк стейтмент має бути
А нафіга воно мені треба, щоб я тобі ще щось шукав?
Ти хто такий?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А нафіга воно мені треба, щоб я тобі ще щось шукав?
Ти хто такий?

Ну то зрозуміло, що донат пійшов не на коптери, а на Оміш  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну от бачиш! Ти ж знову став кім був - тим самим Ежі 2.99. То які в тебе образи?
Це була відповідь на твоїх пару постів вище

Ти ж ніяк не можеш заспокоїтися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія