Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки
Ale

шо це тут було? Якого хуя ця пізда прилазила сюди? Шо вона тут забула?
Ну ти бачила як бегемот сере? Він хвостом робить кругові рухи щоб гімно розліталося)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну ти бачила як бегемот сере? Він хвостом робить кругові рухи щоб гімно розліталося)

В них навіть хвіст спеціальної форми, аби ліпше розліталось
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ну ти бачила як бегемот сере? Він хвостом робить кругові рухи щоб гімно розліталося)
:lol: бля, забула....


Тому, хто цю потвору першим назвав бегемотом, треба памятник поставити і статус "Почесний юзер ФУПу" присвоїти.  (tu)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А я тебе і не знав ніколи. Це ти нарила фейсбук / ютуб дружини дітей і слідкуєш за моїм життям. Я не знаю як звуть твого чоловіка / доньку, не маю їх фото і не слідкую (і не планую) за ними. У мене є своє приватне життя яким я насолоджуюсь.

Йди вже на xyй, а то ніяк не підеш, тіко обіцяєш.

Ти, потворо, замкнешся вже чи ні? Я тобі сама казала позакривати ті відео і фото, бо знаю, що твій же дружок реально психічно хворий медвед може, якщо йому щось встрелить в голову, і твоєї благовірної заточку на фотожабу наліпити.

Ти забув, мерзота, як я тобі про це казала і не раз? У тому числі тому, що ти обвинувачував мене нібито у поширенні фото, а вони там висіли у вільному доступі і ти про це не знав!

Чхала я і на тебе, і на твій фейсбук, і на твої фото, і на все нице, нікому крім тебе, не потрібне життя. Якщо в ньому і є щось цікаве, то ти як патологія!

Краще ти  розкажи, як ти мою адресу вишукував і шантажував мене нею, і адресою школи моєї дитини.

Бо якби не мій добрий чоловік, який пожалів тебе, покидька, вже б давно пояснював поліції лондона харасмент чужих дітей. А твоя жінка (здається, вона така, що пальця в рот не клади), обірвала б тобі боллз.

Втім, в тебе їх і нема. В моїх очах ти боягузливий, безхребетний, безвольний ЄВНУХ.

І не звертайся до мене більше. ПШОВ!



   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти, потворо, замкнешся вже чи ні? Я тобі сама казала позакривати ті відео і фото, бо знаю, що твій же дружок реально психічно хворий медвед може, якщо йому щось встрелить в голову, і твоєї благовірної заточку на фотожабу наліпити.

Ти забув, мерзота, як я тобі про це казала і не раз? У тому числі тому, що ти обвинувачував мене нібито у поширенні фото, а вони там висіли у вільному доступі і ти про це не знав!

Чхала я і на тебе, і на твій фейсбук, і на твої фото, і на все нице, нікому крім тебе, не потрібне життя. Якщо в ньому і є щось цікаве, то ти як патологія!

Краще ти  розкажи, як ти мою адресу вишукував і шантажував мене нею, і адресою школи моєї дитини.

Бо якби не мій добрий чоловік, який пожалів тебе, покидька, вже б давно пояснював поліції лондона харасмент чужих дітей. А твоя жінка (здається, вона така, що пальця в рот не клади), обірвала б тобі боллз.

Втім, в тебе їх і нема. В моїх очах ти боягузливий, безхребетний, безвольний ЄВНУХ.

І не звертайся до мене більше. ПШОВ!
та завали ти вже нарешті своє смердюче хлєбало і песдуй звідси нахуй, брехло смердюче. Забембала вже своїм харкотинням.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Я тобі сама казала позакривати ті відео і фото,
Питання як ти їх знайшла. І чого ти їх шукала.

що твій же дружок реально психічно хворий медвед може, якщо йому щось встрелить в голову, і твоєї благовірної заточку на фотожабу наліпити
А наліпив твій олігофрен #33 і онлайн краш Ганс Пєдорастов.

ПШОВ
Своїми олігофренами будеш командувати, єбанута.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Nice try, but no. Ти, шуша, всілякі перефарбовані паолки - такі ж кацапи, як і він.

Вибілюєте його пропаганду та наративи? тепер отримуєте ракети.

And by the way, ні Хорват, ні Сергій не зобов"язані і НЕ БУДУТЬ за вас воювати.

Вони давно громадяни інших країн і навіть НЕ ЗОБОВ"ЯЗАНІ донувати.

Вони донують тому що ХОЧУТЬ, а не тому що повинні. Вам ніхто нічого не винен, запам"ятайте це!

Хто буде воювати, це чоловік дмхз, чоловік шуші, 2П, Але, паоло, Бандерівець, ВК, гаррі і ваші сини.

Досить ховатись за спинами інших і думати, що вас це не зачепить.

А поки вони не воюють і сидять у вас під спідницями, то zip the lip.

Мда ти йобнута сука
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти, потворо, замкнешся вже чи ні? Я тобі сама казала позакривати ті відео і фото, бо знаю, що твій же дружок реально психічно хворий медвед може, якщо йому щось встрелить в голову, і твоєї благовірної заточку на фотожабу наліпити.

Ти забув, мерзота, як я тобі про це казала і не раз? У тому числі тому, що ти обвинувачував мене нібито у поширенні фото, а вони там висіли у вільному доступі і ти про це не знав!

Чхала я і на тебе, і на твій фейсбук, і на твої фото, і на все нице, нікому крім тебе, не потрібне життя. Якщо в ньому і є щось цікаве, то ти як патологія!

Краще ти  розкажи, як ти мою адресу вишукував і шантажував мене нею, і адресою школи моєї дитини.

Бо якби не мій добрий чоловік, який пожалів тебе, покидька, вже б давно пояснював поліції лондона харасмент чужих дітей. А твоя жінка (здається, вона така, що пальця в рот не клади), обірвала б тобі боллз.

Втім, в тебе їх і нема. В моїх очах ти боягузливий, безхребетний, безвольний ЄВНУХ.

І не звертайся до мене більше. ПШОВ!

Що за істеріка, Бегімотівна? Ти ж сама вчора горделилася своєю світлиною яку сама і виклала. Проехалі. Ти вже не анонім, а озалуплена як Ганс наприклад. То вже все.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Питання як ти їх знайшла. І чого ти їх шукала.

А наліпив твій олігофрен #33 і онлайн краш Ганс Пєдорастов.

Своїми олігофренами будеш командувати, єбанута.

Там само, де ти шукав мою адресу, мій лінкедін і деталі моєї родини, fu**ckwit, Ти перший все почав. Якби в тобі була хоч крапля гідності і гонору, ти б ніколи не поширював ті фото. Не тому що мені за них соромно, а тому що це неправильно, непорядно.

Ти, мерзота, не смій ображати моїх друзів. У них все в порядку з інтелектом, а найголовніше - з моральним стержнем. В тебе його ніколи не було, нема і не буде. І тому я завжди буду ставити їх вище за тебе, як би ти не скакав і не намагався б їх принизити в моїх чи інших очах. Що саме по собі каже, що ти нікчемний закомплексований ПОКИДЬОК.

Ганса там не було і ви це знаєте і ви ще відповісте за той непотріб, що ви витворяли по відношенню до нього і його чудової, реально патріотичної родини.

І твої обзивання мене нерелеватні. Тому що це не я займалася непотребностями - а ти. Не я брехала.- а ти. Не я лицемірила - а ти. А те, що я не побоялася розповісти про це публічно, говорить лише про те, що  ЧЕСТЬ МАЮ.

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Nice try, but no. Ти, шуша, всілякі перефарбовані паолки - такі ж кацапи, як і він.

Вибілюєте його пропаганду та наративи? тепер отримуєте ракети.

And by the way, ні Хорват, ні Сергій не зобов"язані і НЕ БУДУТЬ за вас воювати.

Вони давно громадяни інших країн і навіть НЕ ЗОБОВ"ЯЗАНІ донувати.

Вони донують тому що ХОЧУТЬ, а не тому що повинні. Вам ніхто нічого не винен, запам"ятайте це!

Хто буде воювати, це чоловік дмхз, чоловік шуші, 2П, Але, паоло, Бандерівець, ВК, гаррі і ваші сини.

Досить ховатись за спинами інших і думати, що вас це не зачепить.

А поки вони не воюють і сидять у вас під спідницями, то zip the lip.

Вони вже відмовились від грамадянства України?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Там само, де ти шукав мою адресу, мій лінкедін і деталі моєї родини, fu**ckwit, Ти перший все почав. Якби в тобі була хоч крапля гідності і гонору, ти б ніколи не поширював ті фото. Не тому що мені за них соромно, а тому що це неправильно, непорядно.

Ти, мерзота, не смій ображати моїх друзів. У них все в порядку з інтелектом, а найголовніше - з моральним стержнем. В тебе його ніколи не було, нема і не буде. І тому я завжди буду ставити їх вище за тебе, як би ти не скакав і не намагався б їх принизити в моїх чи інших очах. Що саме по собі каже, що ти нікчемний закомплексований ПОКИДЬОК.

Ганса там не було і ви це знаєте і ви ще відповісте за той непотріб, що ви витворяли по відношенню до нього і його чудової, реально патріотичної родини.

І твої обзивання мене нерелеватні. Тому що це не я займалася непотребностями - а ти. Не я брехала.- а ти. Не я лицемірила - а ти. А те, що я не побоялася розповісти про це публічно, говорить лише про те, що  ЧЕСТЬ МАЮ.

Та шо ти зі своїмі Лінкідін. Всі вже давно знають хто ти, розслабь булки Бегімотівна  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Що за істеріка, Бегімотівна? Ти ж сама вчора горделилася своєю світлиною яку сама і виклала. Проехалі. Ти вже не анонім, а озалуплена як Ганс наприклад. То вже все.

Кацапчик, плєшивий уродець, ізиди. Скоро Гео і ко розкатають тебе, готуйся. Ти для мене ніхто, так само як і все це ваше кодло. I won't engage with you anymore.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ти б ніколи не поширював ті фото.
Які ті???  :facepalm:

ЧЕСТЬ МАЮ
Єбанута.
Там само, де ти шукав мою адресу, мій лінкедін і деталі моєї родини
:facepalm: єбанута
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Мда ти йобнута сука

Знаєш, як я тебе називаю на нашому форумі? Цукрові колінця  :rotate:

Не ображайся, Славік, але ... ну ти зрозумів  :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Шушичка, дмхзшка, теж любите потанцювати на ще теплих тілах, кісточках патріотів?

Це ж оргія, ад кутєжа, в кінці-то кінців!

Показати зображення...
Показати зображення...

Какая-то тупая компиляцияБегемотов на, передай Педорастову что би так сильно не старался ) хотя он и сам читает
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Професійний офіцер вагався чи втікати з хати чи залишитись в хаті.
Шкода йому стало радной тумбочкі, кроваті.

А щоб воювати, навіть мислі такої не було.

А чого ти сховався у Бабошево, професійний українець?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Какая-то тупая компиляцияБегемотов на, передай Педорастову что би так сильно не старался ) хотя он и сам читает
В неї зараз якийсь binge  posting. Загострення.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Кацапчик, плєшивий уродець, ізиди. Скоро Гео і ко розкатають тебе, готуйся. Ти для мене ніхто, так само як і все це ваше кодло. I won't engage with you anymore.

#скоро, #бумеранг, #карма. Що там ще в вас молдаван які прокльони?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

В неї зараз якийсь binge  posting. Загострення.

Треба ті світлини с Залупи запостити, щоб попустило дуру  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ВИ ВСІ ОДИНАКОВІ.

Всі однаково вважають тебе хворою, на пігулках. Це так!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Парад маячні і шезофренії. Де записують на курси?)))
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А чого ти сховався у Бабошево, професійний українець?
До речі, таки так. На Дурдомі Білий Хорват мав нік "Бандерівець" (!!!) і був такий радикальний патріота, що мало не усикався.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

До речі, таки так. На Дурдомі Білий Хорват мав нік "Бандерівець" (!!!) і був такий радикальний патріота, що мало не усикався.

Та далеко ходіти не треба. Нажимаєш нік - білий хорват, дивишся пости. Перші дні де він громче усіх оре - Разом до Перемоги! Я з Вами! Підставляю своє плече, мені всі у Польші тиснуть руку тому що я українец, я пишаюсь тим. Потім можно знайти як він задонатив 50 доларів Натіві, потім дав 50 баксів на котів, та усираясь еле вивалив на своем же розводі 100 баксов (соточцю), більше він на соточцю ніколи не йшов - бо то неприємно. Але разом до Перемоги!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

тепер пшла і разом з тобою кодло "волонтерів", що дякували мені в обличчя, а за спиною в мене погрожували мене придушити і планували підпалити хату Ганса. Більш огидних людей я в своєму житті ще не зустрічала.

То були не волентери, а Побратими бегімотівна  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Знаєш, я з початком війни готовий був про все забути, дати всім чистий карт-бланш, зі всіма примиритися, бо ворог у нас всіх спільний.

Але твоєму кацапу захотілося розваг.
І він та інші почали насміхатися на свому форумі, розважатися.
Ладно, якби тільки наді мною.
Але почали таскати фотки моєї дружини, робити фотожаби.

Насміхалися над померлими ненародженими дітьми.
Тягали фотки родин і дружин інших.

І це під час війни, коли гинули люди, коли інші воювали, коли був плач та сльози.

Ух тиш, заскулив! А нас за що? Цибульский, перукар, Асті шльондра чоловік кинув, Ксюха три пакета. Так, Бронтозавере? Цеж смішно ))То терпи козаче, тиж козаче Бронтозавере, чи ти у Польші під спідницею у жінкі?

Останнє редагування: 30 серпня 2023 10:11:52 від Турчинофф
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ганса не було на форумі З, і ви всі це прекрасно знаєте. Але що ви, покидьки, витворяли по відношенню до його дружини та дітей - о, це просто за гранню.

Сміявсі, зож ти така пістлива Бегімотівна га? Чи то були невідомі «месникі»? А добрий був же форум, ви бачу без нього не можете, там хочь якось на вас олігофренов увагу звертали, ржали з вас убогіх. То ви там сварилися у своїх фекаліях і сюди гівно принесли? Тепер ти розумієш хто на справді генератор срачу?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

О! Знайшов  :laugh:

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А я і не лазив

Пару раз скидали мені посилання, щоб я полюбувався, що там про мене і про мою дружину виписують.

Кажеш треба було прийняти страусину політику?
Засунути голову в пісок і робити вигляд, що нічого не сталося?

Ні, це так не працює.

Не можна ТУТ бути цяцьою, а ТАМ ржати над родинами і бажати смерті іншим.

Та ти там жив Бронтозавере  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не можна ТУТ бути цяцьою, а ТАМ ржати над родинами і бажати смерті іншим.

Бронтозавере, перечитай пости Бегімотівни, вона тут вже тіко що побажала мені та іншим їх чоловікам  хер знае чого.  :laugh:
Але чого мені на їбануту ображатися?
До речі, ти я бачу дуже образився на 2.99 та на таунгауз у Варшаві, то ти такий товстий і завистливий?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Там само, де ти шукав мою адресу, мій лінкедін і деталі моєї родини, fu**ckwit, Ти перший все почав. Якби в тобі була хоч крапля гідності і гонору, ти б ніколи не поширював ті фото. Не тому що мені за них соромно, а тому що це неправильно, непорядно.

Ти, мерзота, не смій ображати моїх друзів. У них все в порядку з інтелектом, а найголовніше - з моральним стержнем. В тебе його ніколи не було, нема і не буде. І тому я завжди буду ставити їх вище за тебе, як би ти не скакав і не намагався б їх принизити в моїх чи інших очах. Що саме по собі каже, що ти нікчемний закомплексований ПОКИДЬОК.

Ганса там не було і ви це знаєте і ви ще відповісте за той непотріб, що ви витворяли по відношенню до нього і його чудової, реально патріотичної родини.

І твої обзивання мене нерелеватні. Тому що це не я займалася непотребностями - а ти. Не я брехала.- а ти. Не я лицемірила - а ти. А те, що я не побоялася розповісти про це публічно, говорить лише про те, що  ЧЕСТЬ МАЮ.
та фу.. яка честь? Максимум, що ти маєш - це недойобану песду, яка скавучить вже другу добу.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ух тиш, заскулив! А нас за що? Цибульский, перукар, Асті шльондра чоловік кинув, Ксюха три пакета. Так, Бронтозавере? Цеж смішно ))То терпи козаче, тиж козаче Бронтозавере, чи ти у Польші під спідницею у жінкі?
Коли був створений форум Z?
Від коли ви почали там веселитися?

А мої дописи це вже була відповідь вам.
Відповідь.
Якщо приводиш цитати, то приведи вже і хронологію.

І не бреши, я ні разу не заходив на ваш форум, вже не говорю про дописування.
Пару раз перейшов по посиланням, які мені підкинули і все.

Та і з чого ти взяв, що я заскулив?
Я відповідаю дмхз, щоб вона зрозуміла, чому ти Кацап нєкрасівий.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

та фу.. яка честь? Максимум, що ти маєш - це недойобану песду, яка скавучить вже другу добу.

 :laugh:  :facepalm1:

В неї є два пістоліса там в бложіке. Вона їм гроші дае за це
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ух тиш, заскулив! А нас за що? Цибульский, перукар, Асті шльондра чоловік кинув, Ксюха три пакета. Так, Бронтозавере? Цеж смішно ))То терпи козаче, тиж козаче Бронтозавере, чи ти у Польші під спідницею у жінкі?
це де таке олігрофрен писав?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Та ти там жив Бронтозавере  :laugh:
Не бреши і не сміши пенсільванських коней.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Коли був створений форум Z?
Від коли ви почали там веселитися?

А мої дописи це вже була відповідь вам.
Відповідь.
Якщо приводиш цитати, то приведи вже і хронологію.

І не бреши, я ні разу не заходив на ваш форум, вже не говорю про дописування.
Пару раз перейшов по посиланням, які мені підкинули і все.

Та і з чого ти взяв, що я заскулив?
Я відповідаю дмхз, щоб вона зрозуміла, чому ти Кацап нєкрасівий.

Відповідь? Ай не пісти. Знайдеш в совіх постах всілякі Цибулини, та Асті - розвєденку навіть тут, ще до війни.
Тож «а нас за що»?  ;)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

:laugh:  :facepalm1:

В неї є два пістоліса там в бложіке. Вона їм гроші дае за це
мабуть або мало дає, або вони погано стараються, що вона і сюди свою манду принесла. Вона ше на шось тут надіється?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Відповідь? Ай не пісти. Знайдеш в совіх постах всілякі Цибулини, та Асті - розвєденку навіть тут, ще до війни.
Тож «а нас за що»?  ;)
так у нього дружина развєдьонка, що йому ще писати про це ?!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

це де таке олігрофрен писав?

На їхнем уютном бложіке, під назвою «пістолісятнік»

Алеж не можна бути тут цяцєю, а там полоскати Родину як він каже, так Бронтозавере?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не бреши і не сміши пенсільванських коней.

2.99
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

мабуть або мало дає, або вони погано стараються, що вона і сюди свою манду принесла. Вона ше на шось тут надіється?

Десь 100 баксів на місяц. Ежі постійно питае - коли будуть призи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія