Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

Знаєш, я з початком війни готовий був про все забути, дати всім чистий карт-бланш, зі всіма примиритися, бо ворог у нас всіх спільний.

Але твоєму кацапу захотілося розваг.
І він та інші почали насміхатися на свому форумі, розважатися.
Ладно, якби тільки наді мною.
Але почали таскати фотки моєї дружини, робити фотожаби.

Насміхалися над померлими ненародженими дітьми.
Тягали фотки родин і дружин інших.

І це під час війни, коли гинули люди, коли інші воювали, коли був плач та сльози.

Вони всі одинакові, Хома, натіві, дмхз, Бандерівець, Плєшиве. Вони всі знали про це, брали в цьому участь, ржали над цим, і при цьому брали наші гроші і "дякували".

Ок, думаю, коментарі більше не потрібні.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А для неї та всього їх кодла головне вилизати своїх. Вони завжди праві.

Ганса за одну цитату, яку було висмикнуто з контексту, розп"яли, а тут цілу книжку прокацапських цитат можна видати і абсолютно ніяких проблем!
ти про цитату, де той уйобок на цугундері каже "Вьєбалась би ана в рот та ваша Усраина"?


Писи. Ти хвора на голову - тебе лікувати треба в медзакладі закритого типу. Зазвичай час лікує глибокі рани. Іншу жінку, матір вже б давно попустило, але це не твій випадок.

Мені тебе щиро жаль... Іди собі з богом і належним чином виховуй хоч ту дитину, яка залишилася, бо з такою мамашкою, яка вже більше 8 місяців цілодобово просиджує в інеті замість виконання материнських функцій, і цій дитині до гріха недалеко....

Чи тебе таку їбануту чоловік не підпускає до виховання дитини?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

єдина класна тема від сом
на фупі :lol:
Назва супер
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Вони всі одинакові, Хома, натіві, дмхз, Бандерівець, Плєшиве. Вони всі знали про це, брали в цьому участь, ржали над цим, і при цьому брали наші гроші і "дякували".

Ок, думаю, коментарі більше не потрібні.
ти платило не їм, а для ЗСУ. Запам'ятай це своїм курячим мозочком, їбануте. Бо постійно вивішувалися звіти, де все сходилося до копійки.
І не тобі з твоїм смердючим ротом вякать про чіюсь непорядність.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тобто чому це я тварина? Умовний Хома не такий, як Хорват,  до нього інші вимоги?

Ти настільки тупа, що навіть не знаєш, що таке корпорація і як працюють контрактники. Спитай у свого дружка булі Хоми, він тобі пояснить. Хоча це взагалі відношення не має до пересилки коштів. Просто пейпал акаунт не на фізичну особу, а на юридичну, а кошти мої особисті. Яка ж порепана дурепа!

Я давно хотіла теба послати далеко і ось нарешті отримала таку можливість. Але я не трейлер треш, як  ти - погано вихована вульгарна матюклива кацапка, що вже дуже давно схопила зірку і вважає себе пупом землі. Хоча забери в тебе фуп і гроші ІНШИХ людей (забудь про мої, їх вже не буде), і все ваше волонтерство відразу перетворюється в нуль.

Тому я просто скажу, що зневажаю тебе у тому числі через те, що ти офіційно не зареєстрована і не платиш податки із того, що ти збираєш (а повинна за законом).

Ось і вся ціна і тобі, і твоїй integrity.

А тепер пшла і разом з тобою кодло "волонтерів", що дякували мені в обличчя, а за спиною в мене погрожували мене придушити і планували підпалити хату Ганса. Більш огидних людей я в своєму житті ще не зустрічала.

Останнє редагування: 30 серпня 2023 08:08:37 від IvanG
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Вони всі одинакові, Хома, натіві, дмхз, Бандерівець, Плєшиве. Вони всі знали про це, брали в цьому участь, ржали над цим, і при цьому брали наші гроші і "дякували".

Ок, думаю, коментарі більше не потрібні.

А ти точно все про всіх знаєш?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А ти точно все про всіх знаєш?

ВИ ВСІ ОДИНАКОВІ.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тварина. Цими словами ти прямо зараз знецінила всі ті свої донати. До речі,  кажуть,  що те не твої власні кошти,  а кошти корпорації, де ти працюєш.
БІНГО!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ти платило не їм, а для ЗСУ. Запам'ятай це своїм курячим мозочком, їбануте. Бо постійно вивішувалися звіти, де все сходилося до копійки.
І не тобі з твоїм смердючим ротом вякать про чіюсь непорядність.

ЗСУ велике, треба ще заробити честь його представляти, курка обскубана. Іди он вимушеному закинь хоч 50 гривень, тоді будеш пащу до мене відкривати.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ти про цитату, де той уйобок на цугундері каже "Вьєбалась би ана в рот та ваша Усраина"?


Писи. Ти хвора на голову - тебе лікувати треба в медзакладі закритого типу. Зазвичай час лікує глибокі рани. Іншу жінку, матір вже б давно попустило, але це не твій випадок.

Мені тебе щиро жаль... Іди собі з богом і належним чином виховуй хоч ту дитину, яка залишилася, бо з такою мамашкою, яка вже більше 8 місяців цілодобово просиджує в інеті замість виконання материнських функцій, і цій дитині до гріха недалеко....

Чи тебе таку їбануту чоловік не підпускає до виховання дитини?

Корово, не лізь в родини. Mind your own business. Хто тобі дозволив до мене взагалі звертатися, бидло?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тобто чому це я тварина? Умовний Хома не такий, як Хорват,  до нього інші вимоги?

Ти настільки тупа, що навіть не знаєш, що таке корпорація і як працюють контрактники. Спитай у свого дружка булі Хоми, він тобі пояснить. Хоча це взагалі відношення не має до пересилки коштів. Просто пейпал акаунт не на фізичну особу, а на юридичну, а кошти мої особисті. Яка ж порепана дурепа!

Я давно хотіла теба послати далеко і ось нарешті отримала таку можливість. Але я не трейлер треш, як  ти - погано вихована вульгарна матюклива кацапка, що вже дуже давно схопила зірку і вважає себе пупом землі. Хоча забери в тебе фуп і гроші ІНШИХ людей (забудь про мої, їх вже не буде), і все ваше волонтерство відразу перетворюється в нуль.

Тому я просто скажу, що зневажаю тебе у тому числі через те, що ти офіційно не зареєстрована і не платиш податки із того, що ти збираєш (а повинна за законом).

Ось і вся ціна і тобі, і твоїй integrity,

А тепер пшла і разом з тобою кодло "волонтерів", що дякували мені в обличчя, а за спиною в мене погрожували мене придушити і планували підпалити хату Ганса. Більш огидних людей я в своєму житті ще не зустрічала.
у твоєї корпорації просто немає пейпала, або щоб їй потім не мати гемору і не звітувати, що то за донати, тому просто тупо виписали тобі або премію позачергову, або так люди скинулися готівкою. В чому проблема саме в такий спосіб обійти закон, якщо він дуже жорсткий в цьому плані для бізнесу?

Тепе лише виникає запитання: а чи ВСІ кошти ти перераховувала? Чи не наживалася ТИ на війні?

Останнє редагування: 30 серпня 2023 08:24:32 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тварина. Цими словами ти прямо зараз знецінила всі ті свої донати. До речі,  кажуть,  що те не твої власні кошти,  а кошти корпорації, де ти працюєш.

Не тобі визначати такі речі. За мої донати щось їздить і працює.

А ти сама особисто скільки задонатила в доларах за весь час? Ась?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

у твоєї корпорації просто немає пейпала, або щоб їй потім не мати гемору і не звітувати, що то за донати, тому просто тупо виписали тобі або премію пощачергову, або так люди скинулися готівкою. В чому проблема саме в такий спосіб обійти закон, якщо він дуже жорсткий в цьому плані для бізнесу?

Тепе лише виникає запитання: а чи ВСІ кошти ти перераховувала? Чи не наживалася ТИ на війні?

Боже, яка дурепа. Але в мене нема на таку єресь часу. Йди до булі Хоми, він тобі все розкаже, ідіотіна. Теж пшла і швидесенько!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ЗСУ велике, треба ще заробити честь його представляти, курка обскубана. Іди он вимушеному закинь хоч 50 гривень, тоді будеш пащу до мене відкривати.
завали своє смердюче єбало, уйобище. Песдуй нахуй на свій пездолізятник і сиди отам мовчки і не відсвічуй тут, бидло гівнороте.

Я тебе НЕЧІПАЛА з тих пір, як зрозуміла мету того твого курятника і швиденько пішла звідти, щоб не маратися у те твоє гівно з курячого насєста. Але ти, уйобище смердюче, першою мене зачепила своїм брудним язиком ще там, у своєму сраному курятнику, а тут добавила, тому я маю повне право насовать хуїв тачьку тобі не тільки за воротнік, а і в твоє смердюче єбало. Будеш ти у мене тут ходить, сучара, вся обвішана хуями шо царь пєсцами.

А щоб тебе не чіпали, спочатку сама фільтруй свій гнилий базар і не чіпай тих, хто дотримується нейтралітету і не чіпає тебе, пізда недойобана.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ВИ ВСІ ОДИНАКОВІ.
Пішла ридати :weep:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Корово, не лізь в родини. Mind your own business. Хто тобі дозволив до мене взагалі звертатися, бидло?
ти тут і нахуй нікому не потрібне, поки не починаєш обмазувать своїм смердючим єбалом інших. Я тебе НЕ чіпала, поки ти не сернула у мій бік. Запамятай, сучара, я першою НІКОЛИ не нападаю. Я бю тільки у відповідь. І все, що ти ьачиш з мого боку - це лише наслідки твоєї власної гівноротості. Тому, слідкуй за своїм гівняним помелом, а я тебе тим більше не зачеплю, бо через 3 хвилини я вже і не згадаю, хто ти і шо ти.

Так що, пєсдуй нахуй дитину виховуй, поки тобі ще дозволяють біля неї бути через твої прогресуючі психічні розлади. Бо коробочька твоїх можливостей скоро захлопнеться.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Боже, яка дурепа. Але в мене нема на таку єресь часу. Йди до булі Хоми, він тобі все розкаже, ідіотіна. Теж пшла і швидесенько!
це ти песдуй звідси нахуй у свій пездолизятник - тут тобі ніхто не підлиже і не посмокче окрім твоєї подтанцовки. Так шо, пєсдуй, поки вітер без сучків.

Ти диви, яке падло!!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пішла ридати :weep:
шо це тут було? Якого хуя ця пізда прилазила сюди? Шо вона тут забула?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Знаєш, я з початком війни готовий був про все забути, дати всім чистий карт-бланш, зі всіма примиритися, бо ворог у нас всіх спільний.

Але твоєму кацапу захотілося розваг.
І він та інші почали насміхатися на свому форумі, розважатися.
Ладно, якби тільки наді мною.
Але почали таскати фотки моєї дружини, робити фотожаби.

Насміхалися над померлими ненародженими дітьми.
Тягали фотки родин і дружин інших.

І це під час війни, коли гинули люди, коли інші воювали, коли був плач та сльози.
Не пробував не лазити по помийках. Тим більш ти кажеш в тебе війна.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Вони всі одинакові, Хома, натіві, дмхз, Бандерівець, Плєшиве. Вони всі знали про це, брали в цьому участь, ржали над цим, і при цьому брали наші гроші і "дякували".

Ок, думаю, коментарі більше не потрібні.
Не знаю де ви там лазите і нащо.
Мені нема діло до помийок, не буваю, не ржу, не ...ще багато чого не.
Я займалася виживанням. Це складно розуміти, коли то десь далеко.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не пробував не лазити по помийках. Тим більш ти кажеш в тебе війна.

Класний газлайтинг! Цього не було  :laugh:

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Тягали фотки родин і дружин інших.
Так, тягали фотки моєї родини, нумерний і Ганс, підтверджую.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пішла ридати :weep:
Обіймемось.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не знаю де ви там лазите і нащо.
Мені нема діло до помийок, не буваю, не ржу, не ...ще багато чого не.
Я займалася виживанням. Це складно розуміти, коли то десь далеко.

То ви так кажете. Турч теж спочатку викобенювався, що не він, але ж проти даних не попреш. І спочатку намагався повісити це на Ганса.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Так, тягали фотки моєї родини, нумерний і Ганс, підтверджую.

У відповідь, як ти викрав їх і разом із своїм кодлом знущався з їх дружин тут. І з мене, і з Кадри.

Ти крав мої фото і поширював їх.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

шо це тут було? Якого хуя ця пізда прилазила сюди? Шо вона тут забула?

Ти розумієш, істото, що ти нерелевантна?

Такі, як ти, не потребують відповіді  :rotate:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

У відповідь, як ти викрав їх
Брехня і пішла на xyй
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Так, тягали фотки моєї родини, нумерний і Ганс, підтверджую.

Ганса не було на форумі З, і ви всі це прекрасно знаєте. Але що ви, покидьки, витворяли по відношенню до його дружини та дітей - о, це просто за гранню.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ганса не було на форумі З, і ви всі це прекрасно знаєте. Але що ви, покидьки, витворяли по відношенню до його дружини та дітей - о, це просто за гранню.
Я не про Z, твій улюблений. Твій олігофрен і онлайн краш тягали фото і на фупі і на цузі. А ще якась курва лазить постійно по фейсбукам і ютубам.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Брехня і пішла на xyй

Ти вкрав мої фото з лінкедін і поширював їх. Ти послав їх Турчу і гаррі. І ти сам мені про це написав.

Ти потворний покидьок, безчесна, безпринципна істота,  не вартий навіть сантиметра нігтика Хорвата, Ганса та Сергія.

Тому то тебе так і ковбасить. Тому що я ставлю і завжди ставила їх вище за тебе.

Тому то ти і парольчик викинув, бо ми порядні люди і не демонізуємо людей тільки за те, що вони комусь не подобаються.

Ти брав в мене гроші, а потім ржав з мене в мене за спиною, знущався разом із своїми дружками.

Сергій все правильно написав про тебе.

Ти якась страшна людина - я ніколи ще таких не зустрічала!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Я не про Z, твій улюблений. Твій олігофрен і онлайн краш тягали фото і на фупі і на цузі. А ще якась курва лазить постійно по фейсбукам і ютубам.

Напевно, та, що в тебе в ліжку. Хто фото викладав, той і курва.

І ти пащеку свою прикрий, коли зі мною розмовляєш.

Ви перші почали булінг проти всіх. Я на тебе взагалі уваги ніколи не звертала, поки ти до мене не причепився.

Мерзота.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти вкрав мої фото з лінкедін і поширював їх. Ти послав їх Турчу і гаррі. І ти сам мені про це написав.

Ти потворний покидьок, безчесна, безпринципна істота,  не вартий навіть сантиметра нігтика Хорвата, Ганса та Сергія.

Тому то тебе так і ковбасить. Тому що я ставлю і завжди ставила їх вище за тебе.

Тому то ти і парольчик викинув, бо ми порядні люди і не демонізуємо людей тільки за те, що вони комусь не подобаються.

Ти брав в мене гроші, а потім ржав з мене в мене за спиною, знущався разом із своїми дружками.

Сергій все правильно написав про тебе.

Ти якась страшна людина - я ніколи ще таких не зустрічала!
1. Не мої фото а моє фото. Однина. Після цього ти фоток сама вже накидала десяток. Був факт, я не заперечую.
2. Інджой компанію олігофоенів і ватана
3. Я не брав у тебе гроші. Твої гроші ідуть на потребу ЗСУ.

Йди вже спи, вар'ятка

Напевно, та, що в тебе в ліжку.
Дивись, я можу навалити коментарів про того хто у тебе в ліжку але я не буду цього робити. У мене в ліжку моя дружина, найкраща для мене. А ти - єбанута.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти розумієш, істото, що ти нерелевантна?

Такі, як ти, не потребують відповіді  :rotate:
тобі, пісда, слова не давали. То не тобі було адресоване, так що, завали своє смердюче хлєбало у мій бік
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Брехня і пішла на xyй
Хома, респектіще!  :friends:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

То ви так кажете. Турч теж спочатку викобенювався, що не він, але ж проти даних не попреш. І спочатку намагався повісити це на Ганса.
Я і тут прохожу повз бруду. Це не моє там копирсатися, розбірки, пред'яви, образи.
Просто живу іншим життям, воно доступно кожному. Ви обрали шлях образ, розборок постійних. Нащо, мені не зрозуміло. Мабуть не можете інакше, це ж треба працювати над собою.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не пробував не лазити по помийках. Тим більш ти кажеш в тебе війна.
А я і не лазив

Пару раз скидали мені посилання, щоб я полюбувався, що там про мене і про мою дружину виписують.

Кажеш треба було прийняти страусину політику?
Засунути голову в пісок і робити вигляд, що нічого не сталося?

Ні, це так не працює.

Не можна ТУТ бути цяцьою, а ТАМ ржати над родинами і бажати смерті іншим.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти вкрав мої фото з лінкедін і поширював їх. Ти послав їх Турчу і гаррі. І ти сам мені про це написав.

Ти потворний покидьок, безчесна, безпринципна істота,  не вартий навіть сантиметра нігтика Хорвата, Ганса та Сергія.

Тому то тебе так і ковбасить. Тому що я ставлю і завжди ставила їх вище за тебе.

Тому то ти і парольчик викинув, бо ми порядні люди і не демонізуємо людей тільки за те, що вони комусь не подобаються.

Ти брав в мене гроші, а потім ржав з мене в мене за спиною, знущався разом із своїми дружками.

Сергій все правильно написав про тебе.

Ти якась страшна людина - я ніколи ще таких не зустрічала!
нє, пісда, ковбасить тут зараз саме тебе, що ти аж зі свого песдолізятника злетіла і приперлася сюди.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

1. Не мої фото а моє фото. Однина. Після цього ти фоток сама вже накидала десяток. Був факт, я не заперечую.
2. Інджой компанію олігофоенів і ватана
3. Я не брав у тебе гроші. Твої гроші ідуть на потребу ЗСУ.

Йди вже спи, вар'ятка

Дивись, я можу навалити коментарів про того хто у тебе в ліжку але я не буду цього робити. У мене в ліжку моя дружина, найкраща для мене. А ти - єбанута.

Пшов за натіві, мерзота. І це всі слова, на які ти заслуговуєш. Знати тебе більше не хочу.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пшов за натіві, мерзота. І це всі слова, на які ти заслуговуєш. Знати тебе більше не хочу.
ну, нарешті. Всьо, навіть і чайку не попєш? Сйобуєш вже нарешті звідси?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Знати тебе більше не хочу
А я тебе і не знав ніколи. Це ти нарила фейсбук / ютуб дружини дітей і слідкуєш за моїм життям. Я не знаю як звуть твого чоловіка / доньку, не маю їх фото і не слідкую (і не планую) за ними. У мене є своє приватне життя яким я насолоджуюсь.

Йди вже на xyй, а то ніяк не підеш, тіко обіцяєш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 10 гостей
 
Повна версія