Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Чорні ніки

ФЗВ: Чорні ніки

Я розумію - забанені.
Але дуже незручно переглядати повідомлення.
Для прикладу
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=469715.msg6901850#msg6901850
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Не пили оцет і не їли кукурбитацин, тому почорніли.

Чорний нік видалено фізично з бази.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пропоную повернути в базу або зробити імітацію. Щоб зручніше переглядати повідомлення.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ще можна натягнути сітку над кожним ніком, щоб коли адмін пройшов з рут пермішеном йому не проканало.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це не забанені
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це не забанені

А які?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А які?
повністю випиляні, не пробивалися раніше пошуком їхні пости. Вони каг би і є їхні пости в базі даних, але знайти їх ти можеш тільки случяйно у гілці, наткнувшись, а от наступний чи попередній якось систематизовано не знайдеш, якщо він був писаний в якійсь іншій гілці. Наче так.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

повністю випиляні, не пробивалися раніше пошуком їхні пости. Вони каг би і є їхні пости в базі даних, але знайти їх ти можеш тільки случяйно у гілці, наткнувшись, а от наступний чи попередній якось систематизовано не знайдеш, якщо він був писаний в якійсь іншій гілці. Наче так.

Але ж не забанені? Тобто вони можуть знов писати.

І куди їх пости будуть попадати - в ті самі, що раніше були "випиляні"?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки



   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Але ж не забанені? Тобто вони можуть знов писати.
:facepalm:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Але ж не забанені? Тобто вони можуть знов писати.

І куди їх пости будуть попадати - в ті самі, що раніше були "випиляні"?
ні. В тому то і справа, що на них навіть ссилки немає, бо профіля нема. Спробуй перейди по чорній назві ніка у його профіль. Вичищений він. Я так зрозуміла, таке робилося ще до збоїв баз даних, коли можна було профіль видаляти, а не просто блокувати. Зараз вродь сказали, що нічого, навіть пости, видаляти не можна, щоб нічого не посипалося.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Показати зображення...
Показати зображення...

Це про кацапів:

"Группа крови - на рукаве,
Мой порядковый номер - на рукаве,
Пожелай мне удачи в бою, пожелай мне:
Не остаться в этой траве"
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

:facepalm:

Слав каже, що не забанені.

Це не забанені
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Re: ФЗВ: Чорні ніки

Я розумію - забанені.
точно - тобі нема чим

чорні ніки - це видалені профілі. Повністю, з бази фупа. Робиться з адмінського доступу однією кнопкою

як-от, наприклад, Svitlana Bykova
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=870126.msg19735128#msg19735128
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

шо це таке? Код сейфа з дєньгамі?
================
Фільм такий про наше недалеке майбутнє.
То час в годинах і хвилинах,який тобі залишився прожити.
І,якщо його не встигнути купити ще, то ти помреш. :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Так запхайте їх назад в базу. Або створіть нові і забаньте.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

 :facepalm:  Готовий провести креш курс по основам SQL для чайників, усе бабло - на ЗСУ.

Так запхайте їх назад в базу. Або створіть нові і забаньте.
Гагага!
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Це про кацапів:

"Группа крови - на рукаве,
Мой порядковый номер - на рукаве,

Пожелай мне удачи в бою, пожелай мне:
Не остаться в этой траве"

=============
Нажаль,це про всіх нас.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Але ж не забанені? Тобто вони можуть знов писати.
Це ще страшніше ніж забанені, вони відсутні в базі даних, тобто без профілів, без номера користувача.
Значить без можливості логінитися і писати.
Колишні їхні дописи зберігаються бо вони не в профілях а в єдиному страхітливо довжелезному списку дописів усіх людей за всі часи, а для перегляду дописів користувача в його профілі на льоту виконується вибірка з тієї таблиці дописів, для цього потрібен номер користувача. Отже, як ви тепер розумієте, нема профіля з номером користувача, нема функції перегляду його дописів.
Все що я тут написав мої фантазії, але так воно і є бо така селяві у БД.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Але ж не забанені? Тобто вони можуть знов писати.
ні, не можуть. Їх не існує
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

ні. В тому то і справа, що на них навіть ссилки немає, бо профіля нема. Спробуй перейди по чорній назві ніка у його профіль. Вичищений він. Я так зрозуміла, таке робилося ще до збоїв баз даних, коли можна було профіль видаляти, а не просто блокувати. Зараз вродь сказали, що нічого, навіть пости, видаляти не можна, щоб нічого не посипалося.

Ну ось приклад

Був такий нік "Svitlana Bykova", cтав чорним. Оk, нема питань до цього ніку. Є питання до іншого "африканский йож" :) Це одна і та сама людина, чи ні? Я, наприклад, до сьогодні не розумію.

Два ніки наче заборонені Правилами. Тобто під цими ніками це дві різні людини, за логікою.

Ну добре, раптом це одна людина, тоді все наче б то і норм --> якщо один нік випиляний і забанений. Але Слав каже, що чорні ніки не забанені... От як тут все це розуміти?  ;o
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

точно - тобі нема чим
чорні ніки - це видалені профілі. Повністю, з бази фупа. Робиться з адмінського доступу однією кнопкою

як-от, наприклад, Svitlana Bykova
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=870126.msg19735128#msg19735128

А чий це був нік?
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

я за адмінського життя грохнула з кінцями 2 ніка - якусь геть відбиту кондову вату (вже не пам"ятаю нік), і свій, коли здавала повноваження і доступи Аміду.
Всі інші чорні ніки - можливо, альона - до чи після мене. Не думаю, щоб Амід займався таким.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А чий це був нік?
:facepalm1: спробуй вгадати
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

:facepalm1: спробуй вгадати

Навіть не можу уявити.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

я за адмінського життя грохнула з кінцями 2 ніка - якусь геть відбиту кондову вату (вже не пам"ятаю нік), і свій, коли здавала повноваження і доступи Аміду.
Всі інші чорні ніки - можливо, альона - до чи після мене. Не думаю, щоб Амід займався таким.

А навіщо ти свій нік грохнула таким чином? Цікаво який він був той нік.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Був такий нік "Svitlana Bykova", cтав чорним. Оk, нема питань до цього ніку. Є питання до іншого "африканский йож"  Це одна і та сама людина, чи ні? Я, наприклад, до сьогодні не розумію.
пффф :D бінго!
нік "Svitlana Bykova" не брав участі в дискусіях на форумі, а відповідав на оф.звернення щодо життєдіяльності фупу
а афройож лежав собі спокійно в сторонці, і чекав свого часу - бо це я, мій нік, мої дописи, він був до адмінства, і залишився після
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

А навіщо ти свій нік грохнула таким чином? Цікаво який він був той нік.
його вже нема і не буде :)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

шо це таке? Код сейфа з дєньгамі?
=========================

На тобі трейлера


Але краще глянути весь фільм.
Там і про кохання є .
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Пана Пшеницю так грохнули
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

:facepalm:  Готовий провести креш курс по основам SQL для чайників, усе бабло - на ЗСУ.

Гагага!
В ручному режимі поштучно раз пілюнути. Ну з погляду якраз низового SQL а не фунцикліоналу рушія форуму, що там невідомо.
Тільки хто це робитиме і головне навіщо, для потреб одного юзера справді гагага
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

пффф :D бінго!
нік "Svitlana Bykova" не брав участі в дискусіях на форумі, а відповідав на оф.звернення щодо життєдіяльності фупу
а афройож лежав собі спокійно в сторонці, і чекав свого часу - бо це я, мій нік, мої дописи, він був до адмінства, і залишився після

Ти хочеш сказать, що Африканський Йож і Світлана Букова - це одна особа, тобто ти?

Тобто в тебе, всупереч правилам, завжди було два ніка?   ;o  А може й три - ще ж є нік "Admin"... 

Нє, ну я в шоці. Це переходить межі здорового глузду. Чесно.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ти хочеш сказать, що Африканський Йож і Світлана Букова - це одна особа, тобто ти?

Тобто в тебе, всупереч правилам, завжди було два ніка?   ;o  А може й три - ще ж є нік "Admin"... 

Нє, ну я в шоці. Це переходить межі здорового глузду. Чесно.
то ж був адмінсткий нік - тобі ж сказано. а від існування ніка ЮдеДред тебе не плющить? А він же теж чійсь другий нік і не одного юзера!! Давай Слава, Марсіка, хто там ше модерував до останнього, забанимо - нехай всі втрьох-чотирьох пишуть під одним ніком ЮдеДред. Я - за!!  X(

Що з тобою?  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

всупереч правилам,
я їх сама і писала :gigi: але спроба "воззвать" зачотна, дякую
ні, направду службових ніків було більше. Це пов"язано з функціоналом, поштою, повідомленнями тощо
У аміда наприклад в користуванні було щонайменше три ніки - Амід, адмін1 і форуммодератор. Може і ще якісь, про це вже не знаю.
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Ні, це фільм In Time (2011)
==============
Хороший фільм,доречі.
 (tu)
   
Re: ФЗВ: Чорні ніки

Схоже я знаю хто самий тупий юзер хвупа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія