Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Навчання українських пілотів на F-16 затягується

F-16 questions remain as Ukrainian pilots set to start training this month

коротенько суть
США чекають, поки європейські чиновники нададуть остаточний план навчання, без цього плану Адміністрація США не може сертифікувати передачу необхідних матеріалів та обладнання для F-16, включаючи тренажери та навчальні посібники,

Кількість українських пілотів, також ще уточнюється, рекомендовано 10-12 учасників. Українцям також доведеться пiдтягнути знання англійської мови.

«США не затримають»
Представники США підкреслили, що вони не будуть перешкодою для підготовки. США нададуть необхідну підтримку програмі, «як тільки європейці будуть готові».
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Ну як сказати "затримується". З точки зору бюрократії все відбувається зі швидкість світла.
   
Хуйня якась. Виглядає як "разводняк лахов".
Стільки часу говорять про тренування пілотів, деякі країни ЕС повідомили про існуючу готовність почати тренування, а тут на тобі «як тільки європейці будуть готові». Чому наші пілоти не можуть пройти тренування в США?!
Щось тут хтось не договорює.
   
 До кінця війни не буде жодного Ф16.
 Без варіантів.
   
В США вже давно навчаються наші два пілоти. Може вже й навчання закінчили
   
Навчання українських пілотів на західних винищувачах F-16 розпочнеться цього місяця.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив президент України Володимир Зеленський, виступаючи на конференції послів України в Ужгороді в середу.

"F-16. Цього місяця розпочнеться тренування наших українських пілотів", - сказав президент.

Наразі, наголосив Зеленський, варто працювати на сто відсотків із країнами, які мають ці літаки і які зможуть після навчання їх передати.

"Це потужне, складне завдання. Якнайшвидше має відбутися постачання і бойове застосування F-16 нашими пілотами. І ви розумієте, про які країни йдеться", - заявив глава держави.

Як повідомлялося, на початку літа декілька країн-партнерів України ухвалили позитивне рішення про навчання українських пілотів на F-16. Зокрема, заявлялося, що тренування відбудуться на території Румунії і Данії. Джерело: https://censor.net/ua/n3435026
   
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Та всьо буде, не вібруйте
   
і на хєра нам той десяток уявних і явно стерезних аеропланів...
шоб було всім про шо пи..діти?
ну хіба
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

так і не поп'ємо кави на ялтинській набережній з будановим в цьому році :beach:
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

і на хєра нам той десяток уявних і явно стерезних аеропланів...
шоб було всім про шо пи..діти?
ну хіба

Ну не десяток, а побільше. І в останніх модифікаціях
   
на фупе уже как год тренеруются, просто не все вам надо знать
   
Ну не десяток, а побільше. І в останніх модифікаціях

На 10-12 пілотів?
А останні модифікації надходять союзникам по НАТО на заміну старих
як от туркам
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

На 10-12 пілотів?
А останні модифікації надходять союзникам по НАТО на заміну старих
як от туркам

А не останніх модифікацій в юзабельному стані не так і багато.
В основному - це block50/52, остання модиіікація block   70/72
- ось цих хоч би з десяток.
А щодо кількості пілотів - так і ви гаварітє! 99% публічних спекуляцій на цю тему - суцільне іпсо
   
так і не поп'ємо кави на ялтинській набережній з будановим в цьому році :beach:
Вже ж відомо, хто винен у цьому, винуватці названі, а так би звичайно ще до кінця весни
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

так і не поп'ємо кави на ялтинській набережній з будановим в цьому році :beach:

З рошенкою (канхфєтою тобто) не поп'єте?
   
Підозрюю, основний затик був усе-таки в мові, готували групи цілеспрямовано
   
Я так понимаю, что после того как эти 2-10-12 пилотов научатся, они должны приехать в Украину и научить остальных, на что уйдет еще хер знает сколько времени. Или план долбить кацапов 2-10 самолетами?
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Я так понимаю, что после того как эти 2-10-12 пилотов научатся, они должны приехать в Украину и научить остальных, на что уйдет еще хер знает сколько времени. Или план долбить кацапов 2-10 самолетами?

Я тобі скажу так - навіть два block 70/72 будуть дууууже пічальним сюрпрайзом для каців. Погоди не зроблять, але добряче ускладнять життя їхнім кацманавтам. А десяток то вже взагалі сила ого-го, кидатись кабами вони забудуть назавжди. Але за такої малої кількості літаків їх ресурс дуже швидко використається
   
Я тобі скажу так - навіть два block 70/72 будуть дууууже пічальним сюрпрайзом для каців. Погоди не зроблять, але добряче ускладнять життя їхнім кацманавтам. А десяток то вже взагалі сила ого-го, кидатись кабами вони забудуть назавжди. Але за такої малої кількості літаків їх ресурс дуже швидко використається
Это при условии, что их не собьют.
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Это при условии, что их не собьют.

А схуя і чим їх мають збити? В зону роботи кацо-ппо вони заходити не будуть і близько. За малої кількості літаків можуть підловити із  су-35 ракетою р-37 в звязці з А-50. Але то складно і реально лише тому що, літаків прикриття не буде - міг/сушка під то діло не підходять
   
Я тобі скажу так - навіть два block 70/72 будуть дууууже пічальним сюрпрайзом для каців. Погоди не зроблять, але добряче ускладнять життя їхнім кацманавтам. А десяток то вже взагалі сила ого-го, кидатись кабами вони забудуть назавжди. Але за такої малої кількості літаків їх ресурс дуже швидко використається
Тобто, ф16 має ресурс менший, як наші 40-карічні сушки, що практично щоденно в повітрі?
Чи швидко, це за років 10?
Щось ви не те говорите...
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Тобто, ф16 має ресурс менший, як наші 40-карічні сушки, що практично щоденно в повітрі?
Чи швидко, це за років 10?
Щось ви не те говорите...

Ресурс - це чотири і більше пілотів на літак, ось про що я говорю. Коли сам літак нон-стоп в повітрі, сідає лише для дозаправки палива/бк і заміни пілотів та планових то
   
Буде точнісінько так, як з абрамсами.
Навчання вже давно закінчені, а танків досі нема.
А тепер ще й вирішили надати не ту модифікацію, яку обіцяли, а старішу.
   
Буде точнісінько так, як з абрамсами.
Навчання вже давно закінчені, а танків досі нема.
А тепер ще й вирішили надати не ту модифікацію, яку обіцяли, а старішу.

неправда. Відразу НЕпланували давати А2... Дають А1
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Буде точнісінько так, як з абрамсами.
Навчання вже давно закінчені, а танків досі нема.
А тепер ще й вирішили надати не ту модифікацію, яку обіцяли, а старішу.

А яку обіцяли і яку дадуть? Аж цікаво стало
   
А яку обіцяли і яку дадуть? Аж цікаво стало

Обіцяли М1А1 і дають М1А1

М1А2 не обіцяли
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Обіцяли М1А1 і дають М1А1

М1А2 не обіцяли

Там пані за самальоти писала
   
Там пані за самальоти писала

Самальоти нам ще навіть не обіцяли. Обіцяли тільки навчання
   
неправда. Відразу НЕпланували давати А2... Дають А1

Ну, я читала, чи вирішили замінити тільки зараз, але хай буде, що я помилилася.
Але ж решта написаного - вірно?....
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Самальоти нам ще навіть не обіцяли. Обіцяли тільки навчання

Мені цікаві її уявлення про старішу модифікацію ф-16
   
Ресурс - це чотири і більше пілотів на літак, ось про що я говорю. Коли сам літак нон-стоп в повітрі, сідає лише для дозаправки палива/бк і заміни пілотів та планових то
Нє нє. Ресурс літака це ресурс планера і двигуна. То так і кажіть, що проблема екіпажів. Бо звісно, один пілот не може бути на завданні 24/7 місяцями.
А так - одні мрії....
   
Там пані за самальоти писала

Читайте уважно. Я писала за абрамси.
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Читайте уважно. Я писала за абрамси.

То вам вже двічі скпзали, що ви гоните. Не читайте зраду в фб
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Нє нє. Ресурс літака це ресурс планера і двигуна. То так і кажіть, що проблема екіпажів. Бо звісно, один пілот не може бути на завданні 24/7 місяцями.
А так - одні мрії....

Чого це мрії? Це як одна пара капців - ходити треба щодня, то ж аони і вбиваютьсч швидко. А от коли пар вже з десяток, то служать роками, бо є розподіл навантажень
Кажу, всьо буде, не вібруйте.
   
От чого б союзникам не залетіти "випадково" до нас хоч одним літаком і на пробу щось вполювати? Невже їм не цікавий такий досвід?
   
Чого це мрії? Це як одна пара капців - ходити треба щодня, то ж аони і вбиваютьсч швидко. А от коли пар вже з десяток, то служать роками, бо є розподіл навантажень
Кажу, всьо буде, не вібруйте.
Дуже цих літаків хочеться....
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

Дуже цих літаків хочеться....

Ну так, нам всім
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

ці питання літаків, танків і т.п. суто політичні.
всі технічні та бюрократичні обґрунтування  - це лише похідна

ну скільки можна
   
Re: Навчання українських пілотів на F-16 затягується

ці питання літаків, танків і т.п. суто політичні.
всі технічні та бюрократичні обґрунтування  - це лише похідна

ну скільки можна

Не тільки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія