Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Природа отдыхает

Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.
   
Re: Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.
А те, що в нас літає - воно що, користь приносить?  :(
   
Re: Природа отдыхает

А те, що в нас літає - воно що, користь приносить? :K
А що в нас літае? Шахеди и КР? Та то нізкольоти
   
Re: Природа отдыхает
N88

Багато дощів було, не вигоріла зелень.

А природа - так.
Позитивно впливає заборона навігації по воді та відвідування лісів.
Дуже багато різних птахів яких до цього в житті не бачив.
   
Re: Природа отдыхает

я не помню с лет так 12-ти
не хочу обидеть, но ты не помнишь, что месяц назад говорили о небывалой засухе
   
Re: Природа отдыхает

Номане літо... десь три чотире роки тому таке саме було.
А лисття падать починали з 28 ...
   
Re: Природа отдыхает

Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

 :facepalm1:

Ель-Ніньо цього річ знову з'явився - а це спека і великі опади.

в європі і загалом світі цьогоріч найспекотніше літо за усі роки спостережень.

в нас прохолодніше.
   
Re: Природа отдыхает

Багато дощів було, не вигоріла зелень.

А природа - так.
Позитивно впливає заборона навігації по воді та відвідування лісів.
Дуже багато різних птахів яких до цього в житті не бачив.
Багато лелек в цьому році. Помітно що летять з пвдня, але війна їх жене далі, гнездуються вищче ніколи такої трелі не чув
   
Re: Природа отдыхает

в нас прохолодніше.
в нас літо зовсім не спекотне. І так вже років п'ять. Пригадую 2011 рік 2 тижні на початку серпня, вранці 240С
   
Re: Природа отдыхает

не хочу обидеть, но ты не помнишь, что месяц назад говорили о небывалой засухе
Засуха это вопрос 11-12 лет цикла, последняя была в 2010 -2011, следущая должна быть в 2024. Но если нет литакив, то и облачность ведет себя иначе
   
Re: Природа отдыхает
HSM

Такоі тоави зеленоі в цей час як ці два роки
Просто не памятаю
Але 35 три дні поспіль обіцяють
   
Re: Природа отдыхает

Тю… думал, здесь о допысувачах хворума - альтернативы ФУПу, на которых природа отдыхает… :)
   
Re: Природа отдыхает

в нас літо зовсім не спекотне. І так вже років п'ять. Пригадую 2011 рік 2 тижні на початку серпня, вранці 240С

Але це літо особливе, все зелене. Не памятаю такого в Україні років так так 15
   
Re: Природа отдыхает

Але це літо особливе, все зелене. Не памятаю такого в Україні років так так 15

У нас тоже, такой зелени не было последних 5 лет.
   
Re: Природа отдыхает

:facepalm1:

Ель-Ніньо цього річ знову з'явився - а це спека і великі опади.

в європі і загалом світі цьогоріч найспекотніше літо за усі роки спостережень.

в нас прохолодніше.
Але пані Елко мае рацію. Сонне дуже радііоктиввне в цьому сезоні. Неможливо бути під промінням навіть пару хвилин
   
Re: Природа отдыхает

не розслаблятися!

 з 4-6 серпня в Україні до 40С.
))
   
Re: Природа отдыхает

У нас тоже, такой зелени не было последних 5 лет.
Значит это не авиация, а циклы солнца. Все пытаюсь вываести формулу активности - раз в 10-12 лет. У меня с этим периодом происходят ключевые изменения
   
Re: Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

 У Німеччині зараз другий тиждень дощі майже безперестанку. Літаки літають як і літали. Причина в іншому. До речі - температура повітря дуже комфортна - 20-22 град. С і для енергозбереження, ефективного використання енергоресурсів дуже добре. Глянув сьогодні показники - у країні в 14 год. виробництво е/е за рахунок ВДЕ складало біля 82 % (і це при оптимальному рівні використання е/е) !!! 
   
Re: Природа отдыхает

не розслаблятися!

 з 4-6 серпня в Україні до 40С.
))
Температура ніочбом, важливе активнисть Сонця. Коли сонце активне - люди божевилять
   
Re: Природа отдыхает

У Німеччині зараз другий тиждень дощі майже безперестанку. Літаки літають як і літали. Причина в іншому. До речі - температура повітря дуже комфортна - 20-22 град. С і для енергозбереження, ефективного використання енергоресурсів дуже добре. Глянув сьогодні показники - у країні в 14 год. виробництво е/е за рахунок ВДЕ складало біля 82 % (і це при оптимальному рівні використання е/е) !!! 
Гіметчина аж ніяк не показова. Німетчина це регіон балтійскіх масс. В нас інше, Україна це межа дуже серьйозна між антлантикою і степним повітрям зі сходу. Якщо Львів очевище то зона валиву атлантинчних ціклонів, то Донецьк це вже гаряче повітря зі сходу. І тільки Київ як межа.
   
Re: Природа отдыхает

Але це літо особливе, все зелене. Не памятаю такого в Україні років так так 15
в Англії, півд.схід. Теж літо досить прохолодне. (на відміну від літа 2022)
а ост.тиждень дощі лиють. Так що зелене.
і літаків дофіга
   
Re: Природа отдыхает

Назва гілки ок, цілком в стилі ТС))
   
Re: Природа отдыхает

самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

то чому весною майже не було дощів?
   
Re: Природа отдыхает

в Англії, півд.схід. Теж літо досить прохолодне. (на відміну від літа 2022)
а ост.тиждень дощі лиють. Так що зелене.
і літаків дофіга
В Англіі це не типове, більш вологіше чи менш. Все одно зелене. В нас то як трігер + або жовте, або зелене.
   
Re: Природа отдыхает

В Англії так само дуже мокре літо 20-23С. Майже кожен день дощ.
   
Re: Природа отдыхает

то чому весною майже не було дощів?
До речі, весна була дуже холодна, в мене котел працював аж до кінця травня. Але, зима була дуже тепла.
   
Re: Природа отдыхает

В Англії так само дуже мокре літо 20-23С. Майже кожен день дощ.
Та то нормальне, майже як Ісландія. В Калеліі кожне літо так
   
Re: Природа отдыхает

в Англії, півд.схід. Теж літо досить прохолодне. (на відміну від літа 2022)
а ост.тиждень дощі лиють. Так що зелене.
і літаків дофіга
за останній тиждень вже забув, як сонце виглядає. Аахен, Франкфурт, Йорк, Річмонд, Сандерленд - всюди майже безперервний дощ
   
Re: Природа отдыхает

Літо ідеальне, це правда.
Газон пре, шо дурний.
лелек дуже мало - бояться.
Торік їм дуже страшно було.
   
Re: Природа отдыхает

не хочу обидеть, но ты не помнишь, что месяц назад говорили о небывалой засухе

Травень був дуже сухий.

Без поливу городині був би капець
   
Re: Природа отдыхает

Кокое всё зелёное  :laugh:  ко-ко-ко

   
Re: Природа отдыхает

Але пані Елко мае рацію. Сонне дуже радііоктиввне в цьому сезоні. Неможливо бути під промінням навіть пару хвилин

Макс, закінчуй тролити форум, а то доведеш  мовників і фізиків  до самогубства.  Пожалій Сергія і Вроду... :D
   
Re: Природа отдыхает

Падло, йди помий посуду, а потім прийде Дядя Сірожа 8-)
   
Re: Природа отдыхает

Дядя Сірожа тут :gigi:
   
Re: Природа отдыхает

В нас літо не таке пекельне, я було минулий й особливо позаминулого року (доходило до +46С).
Цього літа макс 35С, в основному біля 30С.

Але є одне але, температура океану рекордна, понад +25С й буде ще більше в наступні 2-3 міс, можливо 26-27С. Ніколи в історії не було вище 24С. А це вже серйозно.
   
Re: Природа отдыхает

:facepalm1:

Ель-Ніньо цього річ знову з'явився - а це спека і великі опади.

в європі і загалом світі цьогоріч найспекотніше літо за усі роки спостережень.

в нас прохолодніше.

це не так. тут літо прохолодне. увесь червень не скупнутися було. липень ще більш-менш, а тепер знову холодрига. це навіть не літо в моєму розумінні.
та й весни не було такої, як треба. цвіт побив дощ, абрикосів нема. ну то буває.
в греції острови горять, люди кажуть про цілеспрямовані підпали.
з усіх прасок розгоняють, що все узберіжжя горітиме. ну й люди питаються, чому ж так. такі гарні місця для відпочинку всіх були, і тут на тобі. як око хто наклав.
   
Re: Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

в те года самолеты не литали? :D
   
Re: Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

А над Європою як?
   
Re: Природа отдыхает

В этом году была холодная весна и позднее лето...  Да еще нам море Каховское поломали, гниды, что тоже повлияло на климатические изменения. Ну еще огромное количество взрывчатки на фронте сильно влияет. В результате, толком прогнозы не совпадают с реальной погодой.
   
Re: Природа отдыхает

Еду с женой, посмотри - август месяц, все газоны и деревья зеленые, даже кашатаны не осыпались. И это август уже.
Причину я знаю- самолеты не летают. Есть возможность собраться облачности и вывалить осадки, самолеты не разрушают облачность инверсионным следом.
Таких гроз, дождей и осадков я не помню с лет так 12-ти.

Маячня. У мене над головою проходить маршрут з Канади/Європи на Бостон/Нью Йорк і трафік тут високий, а дощів цього року повно. Минулого року у нас була засуха.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія