Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міазми толерастії

Міазми толерастії

Поліція Стокгольма дала дозвіл на проведення у п’ятницю акції, під час якої жінка планує "підпалити запальничкою Тору" біля будівлі ізраїльського посольства.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на SVT.

Заяву на проведення акції подала жінка у віці за 50 років, яка стверджує, що це "маніфестація на захист прав дітей у Швеції, які систематично порушуються". Вона пише, що планує "підпалити Тору запальничкою". ( УП)

До цього вони палили Коран. Завтра може Біблію.

-------------------
Це взагалі здоровий глузд, чи шизофренія? НЕ можна ображати нації  такими актами. Хто б це не був. Гарно, що я не молодий. Бо наступний світ мене не приваблює.
   
Re: Міазми толерастії

Цікаво чи є в Запоріжжі лігво сісілістів  :S
Що б Капітал спалити  8-)
   
Re: Міазми толерастії

Цікаво чи є в Запоріжжі лігво сісілістів  :S
Що б Капітал спалити  8-)
============================
Я спалив труди цього аХвериста. В мене більше нема.
   
Re: Міазми толерастії

============================
Я спалив труди цього аХвериста. В мене більше нема.
[ua]
   
Re: Міазми толерастії

На спалення Конституції Швеції заявок ще не було?  :shuffle:
   
Re: Міазми толерастії

на захист прав дітей у Швеції, які систематично порушуються". Вона пише, що планує "підпалити Тору запальничкою

Поясніть
   
Re: Міазми толерастії

Поясніть
=======================
Що пояснювати? В неї спитайте! :facepalm:
   
Re: Міазми толерастії

=======================
Що пояснювати? В неї спитайте! :facepalm:

США відкрили гарячу лінію для повідомлень про корупцію в Україні.
Повідомити про корупцію, українці можуть зателефонувавши Генеральному інспектору США. 
Гаряча лінія Міністерства оборони США +1-800-424-9098 Державного департаменту США 202-647-3320 або +1 800-409-9926

Пан галанський, починай міазмувати
Не дуркуй
   
Re: Міазми толерастії

а я хочу вцеркві насрати.
   
Re: Міазми толерастії

а я хочу вцеркві насрати.
Нє, не вийде, зивотних в церкву не пускають...
   
Re: Міазми толерастії

Нє, не вийде, зивотних в церкву не пускають...
В РЦП МП, пускають.
   
Re: Міазми толерастії
N88

шизофренія це вірити в доброго діда що сидить на хмарах (чи не дуже доброго що по№бує 9 річну дитину).
   
Re: Міазми толерастії

В РЦП МП, пускають.
А хіба "воровская малина" є церквою?
   
Re: Міазми толерастії

а я хочу вцеркві насрати.
заявку в шведське посольство і вони посприяють твоєму виїзду на акцію. я ще як скажеш що на тому столі пред акцією,т грету того,то вони тебе самі привезуть,накормлять і зубки почистять після ТОГО. селтік почав збирати дані по звязках допомоги тобі.
   
Re: Міазми толерастії

заявку в шведське посольство і вони посприяють твоєму виїзду на акцію. я ще як скажеш що на тому столі пред акцією,т грету того,то вони тебе самі привезуть,накормлять і зубки почистять після ТОГО. селтік почав збирати дані по звязках допомоги тобі.

у в ачко  :lol:
   
Re: Міазми толерастії

США відкрили гарячу лінію для повідомлень про корупцію в Україні.
Повідомити про корупцію, українці можуть зателефонувавши Генеральному інспектору США. 
Гаряча лінія Міністерства оборони США +1-800-424-9098 Державного департаменту США 202-647-3320 або +1 800-409-9926

Пан галанський, починай міазмувати
Не дуркуй
Спасибі , но як це буде працювати хз.
   
Re: Міазми толерастії

До цього вони палили Коран. Завтра може Біблію.

А вони можуть всі ці брехливі книжки спалити разом?
Це буде справедливо.
   
Re: Міазми толерастії

BFBF - не гавкай, ковбаснику. Тебе ніщеброда ще не питали! Вішайся, бо аж тебе вивертає! :fuck:
   
Re: Міазми толерастії

Поліція Стокгольма дала дозвіл на проведення у п’ятницю акції, під час якої жінка планує "підпалити запальничкою Тору" біля будівлі ізраїльського посольства.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на SVT.

Заяву на проведення акції подала жінка у віці за 50 років, яка стверджує, що це "маніфестація на захист прав дітей у Швеції, які систематично порушуються". Вона пише, що планує "підпалити Тору запальничкою". ( УП)

До цього вони палили Коран. Завтра може Біблію.

-------------------
Це взагалі здоровий глузд, чи шизофренія? НЕ можна ображати нації  такими актами. Хто б це не був. Гарно, що я не молодий. Бо наступний світ мене не приваблює.
Шведи- антисеміти в масі.
   
Re: Міазми толерастії

та хай палить
   
Re: Міазми толерастії

та хай палить
Демократія ж!
   
Re: Міазми толерастії

Демократія ж!

==================================
 Коли хтось спалює релігійні, скажимо так, символи- це намагання образити та принизити той народ що їх вважає святинею, або, принаймні одним з символов нації. Так робили нацисти. Ще й "проти порушення прав дітей". З яких пір євреї  знущаються над дітьми? Не чув. Чи це не зв'язані речі? Ну як оті дурепи, що обливають фарбою якусь музейну картину, бо " це боротьба з глобальним потепління"? 
Кажу ж міазми толерастії.
   
Re: Міазми толерастії

==================================
 Коли хтось спалює релігійні, скажимо так, символи- це намагання образити та принизити той народ що їх вважає святинею, або, принаймні одним з символов нації. Так робили нацисти. Ще й "проти порушення прав дітей". З яких пір євреї  знущаються над дітьми? Не чув. Чи це не зв'язані речі? Ну як оті дурепи, що обливають фарбою якусь музейну картину, бо " це боротьба з глобальним потепління"? 
Кажу ж міазми толерастії.

Волт, перестань натягувать сову на глобус.
Ті дурепи, шо обливають фарбами - цеж повністю ваші клієнти. Такіж дегенерати, як і всі віруни. Просто вони вірують не в те, в шо ви вірите, от вам і заціплює.
А посміятися над дибілами - то не святе, а ІСКЛЮЧІТЄЛЬНО НОРМАЛЬНЕ діло. Бо якшо не сміятися і не їбать вас, ублюдочних вірунських мразєй, то ви знову вогнища устроїтє.
Пішли ви всі в хуй, зі своїм хуєсосом-ісусом, разом із різними аллахами [ua]

Одне не розумію, чого ти постійно за боженьку дупу рвеш - ти шо, хочиш, шоб тобі ісус ще шось відсипав? мілйонером стать хочиш? Вислужуєшся? ;)
гамно ти ненажерливе, Уолте :)
   
Re: Міазми толерастії

Коли хтось спалює релігійні, скажимо так, символи- це намагання образити та принизити той народ що їх вважає святинею, або, принаймні одним з символов нації.
Так я ж кажу, що шведи антисеміти в масі своїй.
   
Re: Міазми толерастії

BFBF - не гавкай, ковбаснику. Тебе ніщеброда ще не питали! Вішайся, бо аж тебе вивертає! :fuck:

Яволь, пан галанський педріот, який здриснув на початку навали рашиздів на пів року в Голандію
Марлю купляти для поранених начебто як
Бо онлайн купити не можна було.
Скільки купив (в $$) і за скільки продав?
   
Re: Міазми толерастії

Яволь, пан галанський педріот, який здриснув на початку навали рашиздів на пів року в Голандію

Житель Австрії дорікає українцю, що повернувся в Україну  :facepalm:
   
Re: Міазми толерастії

Житель Австрії дорікає українцю, що повернувся в Україну  :facepalm:

Австралії
   
Re: Міазми толерастії

Австралії
какая разніца
   
Re: Міазми толерастії

Шведи- антисеміти в масі.

Не знав
Провірив
Знайшов в Вікі:

Згідно з CFCA (Координаційним форумом з протидії антисемітизму), сучасний антисемітизм у Швеції фокусується на ізраїльсько-палестинському конфлікті.
Опитування, проведене Європейським агентством з питань основних прав, показало, що у 2012 році 40-50% євреїв Швеції часто чули звинувачення, що "ізраїльтяни поводяться з палестинцями так, як нацисти з євреями".
Крім того, ряд запропонованих заходів у Швеції щодо заборони кашрутного забою, обрізання за релігійними мотивами та, можливо, навіть імпорту кашрутного м'яса, змусили єврейську активістку Швеції подати прохання про притулок у власній країні.
У 2012 році президент Європейського єврейського конгресу Моше Кантор засудив поведінку уряду Швеції, який, на його думку, "єдина європейська країна, яка відмовляється обговорювати проблему антисемітизму, що панує на її території".
У 2013 році було повідомлено про десять випадків антисемітизму, включаючи антисемітські заяви, які були зроблені публічно шведськими політиками, свастики, намальовані на єврейському майні та гасло "Burn Israel Burn" на футболках.
У 2015 році журнал Ethnic and Racial Studies опублікував дослідження, проведене між 2003 і 2009 роками серед учнів середніх шкіл Швеції.
Метою дослідження було дослідити зміни в антисемітських настановах серед наймолодших.
Результати опитування показали відсутність значної зміни загального рівня антисемітизму між двома групами молодих людей (групою 2003 року і групою 2009 року).
Однак додаткові результати вказують на інші відмінності: у 2003 році учні, які живуть у великих містах Стокгольма, Гетеборга та Мальме, мають найвищий рівень антисемітизму порівняно з 2009 роком, коли учні, які живуть у менших муніципалітетах та на селі, мають найвищий значущий рівень антисемітизму.
Більше результатів показали, що як у 2003, так і в 2009 роках учні, яким народилися за кордоном або їх батьки народилися за кордоном, проявляють вищий рівень антисемітизму порівняно з учнями, яким народилися в Швеції.
У грудні 2017 року десятеро чоловік кинули коктейлі Молотова в синагогу у Гетеборзі.
Постраждалих не було, а ті, хто були в будинку, сховалися в підвал.
Інцидент стався після пропалестинської протести.
Два дні потому стався пожежний напад на єврейський цвинтар.
https://en.wikipedia.org/wiki/Antisemitism_in_Sweden
   
Re: Міазми толерастії

Житель Австрії дорікає українцю, що повернувся в Україну  :facepalm:
у нього ай пі австралійський  :gigi: Хоча може на впн сидить
   
Re: Міазми толерастії

Поліція Стокгольма дала дозвіл на проведення у п’ятницю акції, під час якої жінка планує "підпалити запальничкою Тору" біля будівлі ізраїльського посольства.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на SVT.

Заяву на проведення акції подала жінка у віці за 50 років, яка стверджує, що це "маніфестація на захист прав дітей у Швеції, які систематично порушуються". Вона пише, що планує "підпалити Тору запальничкою". ( УП)

До цього вони палили Коран. Завтра може Біблію.

-------------------
Це взагалі здоровий глузд, чи шизофренія? НЕ можна ображати нації  такими актами. Хто б це не був. Гарно, що я не молодий. Бо наступний світ мене не приваблює.

і шо ?
   
Re: Міазми толерастії

у нього ай пі австралійський  :gigi: Хоча може на впн сидить
В будь-якому випадку
скачуть шавки волькофоби
   
Re: Міазми толерастії

а я хочу вцеркві насрати.

навіщо ?
   
Re: Міазми толерастії

какая разніца
Никогда Штирлиц ещё не был так близок к провалу   :gigi:
   
Re: Міазми толерастії

Не знав
Провірив
Знайшов в Вікі:

Згідно з CFCA (Координаційним форумом з протидії антисемітизму), сучасний антисемітизм у Швеції фокусується на ізраїльсько-палестинському конфлікті.
Опитування, проведене Європейським агентством з питань основних прав, показало, що у 2012 році 40-50% євреїв Швеції часто чули звинувачення, що "ізраїльтяни поводяться з палестинцями так, як нацисти з євреями".
Крім того, ряд запропонованих заходів у Швеції щодо заборони кашрутного забою, обрізання за релігійними мотивами та, можливо, навіть імпорту кашрутного м'яса, змусили єврейську активістку Швеції подати прохання про притулок у власній країні.
У 2012 році президент Європейського єврейського конгресу Моше Кантор засудив поведінку уряду Швеції, який, на його думку, "єдина європейська країна, яка відмовляється обговорювати проблему антисемітизму, що панує на її території".
У 2013 році було повідомлено про десять випадків антисемітизму, включаючи антисемітські заяви, які були зроблені публічно шведськими політиками, свастики, намальовані на єврейському майні та гасло "Burn Israel Burn" на футболках.
У 2015 році журнал Ethnic and Racial Studies опублікував дослідження, проведене між 2003 і 2009 роками серед учнів середніх шкіл Швеції.
Метою дослідження було дослідити зміни в антисемітських настановах серед наймолодших.
Результати опитування показали відсутність значної зміни загального рівня антисемітизму між двома групами молодих людей (групою 2003 року і групою 2009 року).
Однак додаткові результати вказують на інші відмінності: у 2003 році учні, які живуть у великих містах Стокгольма, Гетеборга та Мальме, мають найвищий рівень антисемітизму порівняно з 2009 роком, коли учні, які живуть у менших муніципалітетах та на селі, мають найвищий значущий рівень антисемітизму.
Більше результатів показали, що як у 2003, так і в 2009 роках учні, яким народилися за кордоном або їх батьки народилися за кордоном, проявляють вищий рівень антисемітизму порівняно з учнями, яким народилися в Швеції.
У грудні 2017 року десятеро чоловік кинули коктейлі Молотова в синагогу у Гетеборзі.
Постраждалих не було, а ті, хто були в будинку, сховалися в підвал.
Інцидент стався після пропалестинської протести.
Два дні потому стався пожежний напад на єврейський цвинтар.
https://en.wikipedia.org/wiki/Antisemitism_in_Sweden
Так отож.
А король їхній Густв V був друганом Хітлара та Гьорінга.
   
Re: Міазми толерастії

Житель Австрії дорікає українцю, що повернувся в Україну  :facepalm:

Який ти наївний!
Пан Галанський такій самий українець, як Дубинеску (здриснув в Барселону щоб швартувати мєстних педріоток)

Щодо мене - то я громадянин Австралії, який багато років тому назад здриснув із Кацапії
Дитинство і юність пройшли в Немирові
Тому кохаю Україну все своє життя

   
Re: Міазми толерастії

Никогда Штирлиц ещё не был так близок к провалу   :gigi:
Вам не подобаються сентенції Найвеличношого лідера сучасності?  :D
   
Re: Міазми толерастії

Який ти наївний!
Пан Галанський такій самий українець, як Дубинеску (здриснув в Барселону щоб швартувати мєстних педріоток)

Так повернувся ж
 
Тому кохаю Україну все своє життя

Охоче вірю
 :love:
   
Re: Міазми толерастії

Так я ж кажу, що шведи антисеміти в масі своїй.

так і нацизм не здох
   
Re: Міазми толерастії

Вам не подобаються ментенції Найвеличношого лідера сучасності?  :D
та вони, його сентенції,  мені якось пох.  Хоча деякі є гучні і досить влучні.  А ось ця, написана тобою, викликала у мене підозру чи не засланий казачок ти у таборі по  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія