Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Став зрештою переконаним холостяком :)

тебе нахуй послали виписані тобою через інтернет дешеві шмари з китаю та латинської америки, яких ти тупо їбав за легалізацію десь в кращому місці, ніж їхні єбєня, а ти тут бравіруєш, типу ти переконаний холостяк.

я взагалі дивуюсь, як тебе, карабаса-барабаса твої шмари не отруїли шурячою отрутою.
щому шмари?
а тому, що поїхали смоктати в старого пердуна з інтернету заради досягнення побутових цілей.

хоч би помовчав і не ганьбився такою огидною фігньою.

++
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

   Деяким дуже пасує манера Табакі, коли воно прямо відповісти не може, втім несміло покусює з боків.
   І вся генеза мисленя як на долоні. B-)

Топа, я тебе все написал что планировал, бредовые июльские тезисы комментировать не планировал и не буду этого делать.  Можешь с ними дальше играться. Ну или можешь найти пару которую сделаешь счастливой, и которая ответит тебе тем же. (если тебе это конечно нужно)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

побільше грайся 
  (tu)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Топа, я тебе все написал что планировал, бредовые июльские тезисы комментировать не планировал и не буду этого делать.  Можешь с ними дальше играться. Ну или можешь найти пару которую сделаешь счастливой, и которая ответит тебе тем же. (если тебе это конечно нужно)

  Блаблабла.
  Гендерна нерівність існує.
  Спростувати цього Ви нездатні.
  Останній аргумент куриць - перехід на особистості
  Тому Вам і залишається тільки хтиво вихляти дупкою - "я ні такая".
  Такая.B-)
   
 
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

  Блаблабла.
  Гендерна нерівність існує.
  Спростувати цього Ви нездатні.
  Останній аргумент куриць - перехід на особистості
  Тому Вам і залишається тільки хтиво вихляти дупкою - "я ні такая".
  Такая.B-)
  
 

ее лично для тебя создали видимо. ты избранный.  нахнен она тебе вообще сдалась? Создавай свою семью з гендерною рівністю и радуйся жизни. слабо? может дело не в международном заговоре против тебя, а в тебе самом?
   
Про що гілка?  ;o
”Світ ловив мене та не спіймав” друге життя актуального вислову
Бо світом правлять не просто рептилоїди, а жінки-рептилоїди

Може відправте її у "вільне спілкування"?
А читати що? Гілка в топі.
Насправді це продовження Логіка. Про шлюб
Але в модерів клей скінчився
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

  Блаблабла.
  Гендерна нерівність існує.
  Спростувати цього Ви нездатні.
  Останній аргумент куриць - перехід на особистості
  Тому Вам і залишається тільки хтиво вихляти дупкою - "я ні такая".
  Такая.B-)
  
 
----
Та,він знайшов показник своєї правоти- у мене все вдало вийшло!
А те що у інших 70-80 % сімей все з точністю до навпаки- то типу не аргумент. :(
Особливо сподобався опонент,у якого теж все вдало,тому він обізвав ні з того ні з сього п.т.ром ТС,хоча той точно так же хотів сім'ю та сімейного щастя! :facepalm1:
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

ее лично для тебя создали видимо. ты избранный.  нахнен она тебе вообще сдалась? Создавай свою семью з гендерною рівністю и радуйся жизни. слабо? может дело не в международном заговоре против тебя, а в тебе самом?
----
" Корнет,вы женщина?"(ц) 8-:
   
Хочешь жити як вареник в сметані - стань підкоблучником  пиши вирші дари квіти  віддавай всю зарплатню дружині  і не запитуй дє ділися гроші
;o ну й алегорії у вас пане
вареник у сметані це за мить до його поїдання
   
тут просто нужно товую ветку ждать: как я буду вечно молодым  ;)
Щоб лишитися молодим треба померти молодим
Щоб померти молодим треба мотоцикл
Така гілка вже недавно була :super:
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

----
Та,він знайшов показник своєї правоти- у мене все вдало вийшло!
А те що у інших 70-80 % сімей все з точністю до навпаки- то типу не аргумент. :(
Особливо сподобався опонент,у якого теж все вдало,тому він обізвав ні з того ні з сього п.т.ром ТС,хоча той точно так же хотів сім'ю та сімейного щастя! :facepalm1:

ну не перекручивай. прочитай еще раз заглавный пост, где чел безопеляционно заявляет про единственный правильный вариант  жить холостяком, трахаться по возможности не попадаясь в сетки ужастных амазонок которые все охотятся только за ним, с целью на себе женить. ( дальше хуже.... будут пить кровь, есть мозг, лишат всех прав)

тебя там все устраивает? как и в бредовой теории топы наподобии: 1. Шлюб - це такий союз, де один ішачить, а другий отримує зиск.
      Олені таке схвалюють.


ну ну... 
   
А от диви... раптом у неї якась зміна в світогляді.... ну от шось взяло та триггернуло повну переоцінку життя.... Що тоді?
Орест Лютий і Сніжана Єгорова
Хрестоматійний кейс
Тільки зміна в світогляді у нього
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

ее лично для тебя создали видимо. ты избранный.  нахнен она тебе вообще сдалась? Создавай свою семью з гендерною рівністю и радуйся жизни. слабо? может дело не в международном заговоре против тебя, а в тебе самом?
  До побачення.
  Вести суперечку у режимі "питання-відповідь" Ви неспроможні.
  Загальний хід речей  для Вас поза здатністю усвідомлення.
  Буває і таке. B-)
 
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

----
Та,він знайшов показник своєї правоти- у мене все вдало вийшло!
А те що у інших 70-80 % сімей все з точністю до навпаки- то типу не аргумент. :(
Особливо сподобався опонент,у якого теж все вдало,тому він обізвав ні з того ні з сього п.т.ром ТС,хоча той точно так же хотів сім'ю та сімейного щастя! :facepalm1:
   Оленяки, за відсутністю раціо, тільки на таке і здатні.
   Щодо у нього "вдало вийшло" - то в очевидь не так, бо агресія з нічого не береться. B-)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

робіть своє життя, без огляду на тих плядєй!!!
Freelanderа зеленый крокодил покусал? ;o  :gigi:
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

  До побачення.
  Вести суперечку у режимі "питання-відповідь" Ви неспроможні.
  Загальний хід речей  для Вас поза здатністю усвідомлення.
  Буває і таке. B-)
 

У тебя хуже ситуация, ты блин семью создать не в состоянии, чтобы не было мучительно больно за бесценно прожитые годы.   
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

У тебя хуже ситуация, ты блин семью создать не в состоянии, чтобы не было мучительно больно за бесценно прожитые годы.   
:lol:
  І це мені розказує одинокий дрочила. Смаліть ще!
  Бо сімейні щасливі люде прагнуть злагоди, шукають компромісу(то вже в'їдається у підкорку) а не бризкають отруєними слинами. B-)
 

Останнє редагування: 25 липня 2023 20:09:14 від Топа
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

:lol:
  І це мені розказує одинокий дрочила. Смаліть ще!
  Бо сімейні щасливі люде прагнуть злагоди, шукають компромісу(то вже в'їдається у підкорку) а не бризкають отруєними слинами. B-)
а... ты хотел чтобы тебя пожалели? чего это я сразу не догодался. Извиняюсь. Держись, все будет у тебя хорошо!
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

а... ты хотел чтобы тебя пожалели? чего это я сразу не догодался. Извиняюсь. Держись, все будет у тебя хорошо!
  Перенос на опонента - то ще одна метода куриць.
  Давайте розлогіше.
  Не забудьте про збочення, беззмістовність існування і поодиноку старість.

  ПиСи. Настирне Ваше тикання - то вишенька на торті Вашого психологічного портрету: katsapus vulgaris. B-)

Останнє редагування: 25 липня 2023 20:24:55 від Топа
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

  Перенос на опонента - то ще одна метода куриць.
  Давайте розлогіше.
  Не забудьте про збочення, беззмістовність існування і поодиноку старість.


  ПиСи. Настирне Ваше тикання - то вишенька на торті Вашого психологічного портрету. B-)

а ты фантазер еще тот  :lol:

   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Подвела венесуэлка все мужское население планеты. Теперь им (женщинам) никакого доверия.  Лучшие умы фупа ломают голову... то ли  не жениться, а может быть не любиться. Как много времени появляется для себя родного  :)  + международный заговор против мужиков во всей красе.... Так и хотят обмануть и заставить горбатиться на тех последовательниц евы. До конца дней.

Ну тут треба розуміти, що чоловіки більші фізично і агресивніші. Тому, хоч не хоч, а жінкам зазвичай доводиться домагатися бажаного хитрістю та ласкою, а чоловіки, знов таки зазвичай, отримують своє силою та напором.
Когнітивні здібності теж не розподілені лінійно. У середньому жінки розумніші за чоловіків, але у чоловіків набагато більший розкид таких здібностей - набагато більше як ідіотів так і геніїв. Тому декому краще як жінка ними маніпулює якщо свого розуму нема як ото пан олд-вуд пропонує, а декому краще коли він здебільшого контролює справи у сімʼї, а жінка «за-мужня».

   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Ну тут треба розуміти, що чоловіки більші фізично і агресивніші. Тому, хоч не хоч, а жінкам зазвичай доводиться домагатися бажаного хитрістю та ласкою, а чоловіки, знов таки зазвичай, отримують своє силою та напором.
Когнітивні здібності теж не розподілені лінійно. У середньому жінки розумніші за чоловіків, але у чоловіків набагато більший розкид таких здібностей - набагато більше як ідіотів так і геніїв. Тому декому краще як жінка ними маніпулює якщо свого розуму нема як ото пан олд-вуд пропонує, а декому краще коли він здебільшого контролює справи у сімʼї, а жінка «за-мужня».

+1, классно нарисовал.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

в 50 років пора порозумнішати і почати думати про вічність , а не фуйнею страдати  :laugh:
пора б мати сімейне гніздо де невдовзі мали б появитись внуки,
шкода фріландера, ніби непоганий мужик а життя профукав
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Стопитсот тема по чоловік-жінка. Знову одні й ті ж персонажі пишуть одне і те ж. Варенікі доят, який п***а. Ну якщо ви розглядаєте жінок саме так тоі вас так будуть : варіант 1- молодий хер, стоїть завжди, 2- не зовсім молодий, но є трохи грошенят, 3- стоїть не завжди, но грошенят багато. Як тільки у варіанту 2 і 3 кількість грошенят спускаєцця до мінімуму згідно категорії, вони не цікаві. Фріландер, вітаю у клубі імпотентів-ніщебродів) насолоджуйтесь)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Поважаю чоловіків, от саме чоловіків, які не розглядають дітей від іншого чоловіка, як "прицеп". А розуміють, шо то діти, яким треба дитинство, з подарунками, святами і нормальним ставленням
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

І панове, ну досить вже про ті вареники, ну була у вас якась психологічна травма. Живіть простіше. А то треба 50 річному підтягнуту 20 річну дупку. А потім- мене подоїли)); ви шо, вірите у казки?)))
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Поважаю чоловіків, от саме чоловіків, які не розглядають дітей від іншого чоловіка, як "прицеп". А розуміють, шо то діти, яким треба дитинство, з подарунками, святами і нормальним ставленням

Ну так оце розуміння що буде "треба" і викликає подібне ставлення
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Орест Лютий і Сніжана Єгорова
Хрестоматійний кейс
Тільки зміна в світогляді у нього

Направду хрестоматія.
Що треба було мати (чи не мати) в голові, аби взяти за жінку ось це?

При чому, впевнений, вищевказана дама була б цілком благопристойною, поважною і може навіть поважаною, якби вийшла за якогось, скажімо, прокурора, ректора чи генерала
   
тема лайно.

ущемленниє чоловіки на політичному форумі розказують, які жінки суки.
це так само, як ущемленниє жінки розказували б, які чоловіки козли.

Однак, зверніть увагу, такої теми від жінок на політичному форумі щось не наблюдаєцця.

Що доводить, що цей світ належить чоловікам. Але їм все мало влади і панування, вони жаліються на свою долю...
їх подоїли..., то чого ж ви доїлися? сказали б -ні, дорога. хочешь? зароби і купи собі сама.

чесно? чесно.
Чого, плять, так не сказали? хто вам винен?
   
І панове, ну досить вже про ті вареники

ВАРЕНИК :(
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Ну так оце розуміння що буде "треба" і викликає подібне ставлення
Шо треба? Скляночку води подати? Х..ня. просто є діти. Їм треба увага . В мене є знайома, тато першої дитини вмер від раку, тато другої блядун типу фр.. а. Є третій чоловік, вже двоє від нього, велика родина, старші діти наглядають за молодшими. Він ні разу ніде не натякнув, шо то "прицепи",  а то мої. Ну по логіці тутешніх нелюбителів вареників він олень. А про суті, у дітей є нормальне дитинство
 Все можно сприймати нормально, а можна облляпаьт гівном, як тут деякі
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

ВАРЕНИК :(
Пельмені жеж))
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Короче, якщо тобі далеко за 30, 40 может больше, а ти всьо шукаєш пружну сраку і цицьки, будь готов . І не треба отут тоді п***а, шо тебе обманули. Я кончила на єту тєму дискусії. Всєм дякую
   
Пельмені жеж))

пільмєні завжди можна зїси, і нідорого, а от вареник...  :(  :(
   
в мене мама казала: "якщо любиш жінку, любиш і її дітей"
увага, неважливо власних чи чужих.

примєрно так само діє правило і навпаки -якщо не любиш жінку, то не любиш і її дітей, у тому числі і свого.

скільки чоловіків забувають про власних дітей після розлучень? хіба не багато?
   
в мене мама казала: "якщо любиш жінку, любиш і її дітей"
увага, неважливо власних чи чужих.

Жінки трєбуют любові до своїх дітей, але самі дітей чоловіка НЕНАВИДЯТЬ.
І це не казка про мачєху(с): шоб пересвідчитись - досить почитать любой жіночий форум.
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

в 50 років пора порозумнішати і почати думати про вічність , а не фуйнею страдати  :laugh:
пора б мати сімейне гніздо де невдовзі мали б появитись внуки,
шкода фріландера, ніби непоганий мужик а життя профукав

Ну я б так не поспішав з висновками.
Насправді, жити на яхті і паркувати її у різних портах і працювати здебільшого дистанційно, це такий стиль життя, що не доступний більшості. Парковка коштує 150-300$ на місяць у той час як будь який рент у гарних містах починався з $1000 на місяць ще давно-давно, а зараз і 2000 і 3000$. Вода підключається з берега і там же дуже непоганий wi-fi. Більшість просто дуже привʼязана до якихось матеріальних речей - дом, машина, меблі, страховка. Простіше життя і можливість позбутися таких обмежень ведуть до кращого та ще й набагато дешевшого життя. Ну і романтика життя на берегу з світанками та заходами сонця - безкоштовно! Економічно - це практично життя дуже дешеве та ще й з вигодами, що тільки найбагатші можуть собі дозволити.
Чи не всі люди кажуть, що хотіли б більше подорожувати? Ну от тут практично все життя -самі подорожі. Зашвартувався і йди собі на берег, досліджуй культуру, вивчай мови, дивись на памʼятки.
З цими латиноамериканками все теж не так погано. В пана були не найкрасивіші, але ж він і не претендував. І молодість дає фору красі на якийсь час. У сексі в них все набагато простіше, ніж в нас, то ж заморочуватись не потрібно. Але вони зазвичай гарні танцівниці, а що чоловіку ще треба як не молодиця, що танцює на палубі яхти? Якщо, скажімо, вони гарно готують рибу / морепродукти ( а більшість таки вміє, хоча для нашого смаку і не звична кухня), то така дієта для пана теж така, що більшість собі не може дозволити і її вплив на здоровʼя та довголіття має свої позитивні сторони. Тим більше, що у більшості портів, чи поряд є ринки свіжої риби / морепродуктів. Коли ви в останнє їли тільки що виловлену рибу (я того року у серпні)?
Є ще дещо сказати про вина на узбережжі, дешеві та якісні. Практично теж безкоштовно та красиво.
Для жінки є також свої переваги. Знову ж таки, подорожувати, не мати ніяких клопот, свіжа їжа, вино, культурні памʼятки, до біса вільного часу. І, зазначимо, чоловік теж може приділяти їй значно більше свого часу, ніж середній чоловік на роботі / службі, зі всіма обовʼязками, що він має. Для всіх жінок, що натурально цінують персональні та емоційні стосунки - це на аби що і не так вже й мало. Чи варто для них обмінювати свою молодість на таке життя - мабуть що так для 2/3 (моя оцінка, тапками не кидатись!) І так, у своїх країнах їм і близько такого життя було не бачити, не чекати. Всі ми робимо якісь обміни, платимо та розраховуємось, кожен свій умовний «гаманець» (будь то гроші, яхта, молодість, розум та т.і) використовує так як бачить сам для свого найкращого сьогодення і майбутнього.
З точки зору пенсії, теж можна наскладавши грошей з огляду на дуже дешеве життя, і набагато більше, ніж потрібно у більшості країн на доволі забезпечене життя. Та й таке, що можна до пенсії навіть не дожити, що для чоловіка не така вже й нечувана справа. Тож може є сенс жити на повну і не перейматися вже так що буде після 65-70 років і чи буде? А до того часу і працювати можна, якщо професія дозволяє та є бажання.
Ну десь так. Хоча це не для мене, бо моря я не переношу.   :D


   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Шо треба?

Залежить від очікувань жінки звичайно...... але як мінімум - це зяти на себе відповідальність за здоров'я, життя, виховання, освіту та розвиток іншої людини
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Ну я б так не поспішав з висновками.
Насправді, жити на яхті і паркувати її у різних портах і працювати здебільшого дистанційно, це такий стиль життя, що не доступний більшості. Парковка коштує 150-300$ на місяць у той час як будь який рент у гарних містах починався з $1000 на місяць ще давно-давно, а зараз і 2000 і 3000$. Вода підключається з берега і там же дуже непоганий wi-fi. Більшість просто дуже привʼязана до якихось матеріальних речей - дом, машина, меблі, страховка. Простіше життя і можливість позбутися таких обмежень ведуть до кращого та ще й набагато дешевшого життя. Ну і романтика життя на берегу з світанками та заходами сонця - безкоштовно! Економічно - це практично життя дуже дешеве та ще й з вигодами, що тільки найбагатші можуть собі дозволити.
Чи не всі люди кажуть, що хотіли б більше подорожувати? Ну от тут практично все життя -самі подорожі. Зашвартувався і йди собі на берег, досліджуй культуру, вивчай мови, дивись на памʼятки.
З цими латиноамериканками все теж не так погано. В пана були не найкрасивіші, але ж він і не претендував. І молодість дає фору красі на якийсь час. У сексі в них все набагато простіше, ніж в нас, то ж заморочуватись не потрібно. Але вони зазвичай гарні танцівниці, а що чоловіку ще треба як не молодиця, що танцює на палубі яхти? Якщо, скажімо, вони гарно готують рибу / морепродукти ( а більшість таки вміє, хоча для нашого смаку і не звична кухня), то така дієта для пана теж така, що більшість собі не може дозволити і її вплив на здоровʼя та довголіття має свої позитивні сторони. Тим більше, що у більшості портів, чи поряд є ринки свіжої риби / морепродуктів. Коли ви в останнє їли тільки що виловлену рибу (я того року у серпні)?
Є ще дещо сказати про вина на узбережжі, дешеві та якісні. Практично теж безкоштовно та красиво.
Для жінки є також свої переваги. Знову ж таки, подорожувати, не мати ніяких клопот, свіжа їжа, вино, культурні памʼятки, до біса вільного часу. І, зазначимо, чоловік теж може приділяти їй значно більше свого часу, ніж середній чоловік на роботі / службі, зі всіма обовʼязками, що він має. Для всіх жінок, що натурально цінують персональні та емоційні стосунки - це на аби що і не так вже й мало. Чи варто для них обмінювати свою молодість на таке життя - мабуть що так для 2/3 (моя оцінка, тапками не кидатись!) І так, у своїх країнах їм і близько такого життя було не бачити, не чекати. Всі ми робимо якісь обміни, платимо та розраховуємось, кожен свій умовний «гаманець» (будь то гроші, яхта, молодість, розум та т.і) використовує так як бачить сам для свого найкращого сьогодення і майбутнього.
З точки зору пенсії, теж можна наскладавши грошей з огляду на дуже дешеве життя, і набагато більше, ніж потрібно у більшості країн на доволі забезпечене життя. Та й таке, що можна до пенсії навіть не дожити, що для чоловіка не така вже й нечувана справа. Тож може є сенс жити на повну і не перейматися вже так що буде після 65-70 років і чи буде? А до того часу і працювати можна, якщо професія дозволяє та є бажання.
Ну десь так. Хоча це не для мене, бо моря я не переношу.   :D
Пагадітє. То, шо всі оті венесуелки і колумбійки каталися на яхті? І всьо?не, ну на потрахушки за його счот норм варіант. А дітей де зробили? Тобто де вони щас, діти. Теж на яхті живуть?)
   
Re: Став зрештою переконаним холостяком  :)

Залежить від очікувань жінки звичайно...... але як мінімум - це зяти на себе відповідальність за здоров'я, життя, виховання, освіту та розвиток іншої людини
Роз'ясніть. Не зрозуміла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія