Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

Ще одна цікава стаття Дубинянського на УП.
Респект йому.
Головний НМД меседж я виніс в назву теми.

Читати
   
Колось на дурці писав гасло: діамат це сила, соліпсизм – могила!
   
1. Стаття - не про те.
2. В Україні все по Ленінськи - важливо, як реальність подають.

Ну, про засоби інформації в Україні автор статті і ТС знають.
Якось так.
   
А нафіга давати посилання на російськомовну версію ствтті, коли є україномовна?
   
А нафіга давати посилання на російськомовну версію ствтті, коли є україномовна?

ТС - взагалі мутний.
   
ТС - взагалі мутний.
Та і Дубинянський досить мутно пише
   
Та і Дубинянський досить мутно пише

Не заперечую. Але запропонована ТСʼом тема - не про те, про що стаття. Або стаття не про те, що намагається впихнути ТС.
   
А нафіга давати посилання на російськомовну версію ствтті, коли є україномовна?

підкацапник просто проколовся і засвітив що читає узкоязьіку версію УП

ТС  стабільно виступає проти побудови української України, за узкій язьік, молиться на українофоба довбнянського
готовий колаборант
   
підкацапник просто проколовся і засвітив що читає узкоязьіку версію УП

ТС  стабільно виступає проти побудови української України, за узкій язьік, молиться на українофоба довбнянського
готовий колаборант
Дякую, що проілюстрували назву теми.
Вами написано то, як ви сприймаєте реальність, а вона не зовсім така. Точніше зовсім не така.
І що для вас важливіше: реальність чи ваше її сприйняття?
   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

А нафіга давати посилання на російськомовну версію ствтті, коли є україномовна?

Отак на дрібничках і паляться "україномовні" прихильники арестовичів та дубинянських  :gigi:
   
І що для вас важливіше: реальність чи ваше її сприйняття?
моє сприйняття реальності.

нажаль, так психика побудована.
у кожного своя реальність.

навіть факт кожний сприймає і трактує згідно уявлень

наприклад, колись ющенко підписав меморандум з синяками. і призначив януковича прем'єр-міністром. просто факт.

але який же він різний ))))) для прихільників Ющенка і його опонентів.
   
або просто факт (пофантазуємо про майбутнє) - Україна завершила війну і відмовилась від частини теріторій за МИР. І нас узяли до НАТО.

яка це реальність? перемога? поразка?

п.с.

А тепер питання -до чого нас готує дубінянський? страву під якою назвою нам готує він подати?
   
Знову реклама цього українофоба, Пінчук платить?
Прокацапське мудило прочитало щось у філософському словнику радянського видання.
   
або просто факт (пофантазуємо про майбутнє) - Україна завершила війну і відмовилась від частини теріторій за МИР. І нас узяли до НАТО.

яка це реальність? перемога? поразка?

п.с.

А тепер питання -до чого нас готує дубінянський? страву під якою назвою нам готує він подати?
А до чого він може когось готувати?
На що він взагалі може впливати?
   
Отак на дрібничках і паляться "україномовні" прихильники арестовичів та дубинянських  :gigi:
І це також зразок вашого особистого сприйняття реальності.
   
А до чого він може когось готувати?
На що він взагалі може впливати?
На наповнення контентом  :idea:
   
На наповнення контентом  :idea:
Різного контенту в мережі повно на будь-який смак та колір, і кожен сприймає цей контент через власну призму сприйняття реальності.
   
Если тебе вырвало кишки тяжело воспринять эту реальность иначе как вырваные кишки.
   
Если тебе вырвало кишки тяжело воспринять эту реальность иначе как вырваные кишки.
Це так.
Але якщо кишки вирвало не тобі, то є ціле поле для сприйняття такої реальності.
   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

І це також зразок вашого особистого сприйняття реальності.

 :gigi:

Моє сприйняття реальності в тому що ти тут на форумі тримаєш образ "україномовного" але статтю притяг російською хоча укрправда за замовчуванням україномовна?

Проколовся на дрібничкі - обтікай  :K
   
Статейка, як і усе, що пише аффтар - люта дурня.

Починаючи з історичних аналогій.

Програш у війні - не завжди реваншизм й агресія.

Виграш - не завжди гуманізм і миротворчість.

Та ж Німеччина програла 2 світову Війну понад 80 років тому, але новий гітлєр там не явився й досі...

Не маю натхнення демонструвати дурість аффтара ледь не у кожному реченні.

Зверну увагу лише на головну думку: навіть якщо Україна відновить кордони 1991 року, це будуть критикувати в силу суб'єктивних причин.

Тим самим аффтар наперед хоче призити неминучу перемогу України, вкладаючи свої українофобські переконання в уста абстрактних зрадофілів: єта пабєда будєт вофсє нє пабєда...

Звісно,субєктивність сприйняття реальності має місце бути. У тому числі в описаному випадку.

Однак існує чимало свідчень, що в українському суспільстві і майже в усьому світі вихід ЗСУ на кордони 1991 року буде однозначно розцінений як перемога України.

Що б не триндів паручік Дуб.

   
:gigi:

Моє сприйняття реальності в тому що ти тут на форумі тримаєш образ "україномовного" але статтю притяг російською хоча укрправда за замовчуванням україномовна?

Проколовся на дрібничкі - обтікай  :K
Яке посилання трапилося - таке й запостил. Ніколи не звертав уваги, що на УП можна вибирати мову, дякую.
Щодо "образу", то я перейшов на українську десь узимку. Тож нехай обтікають інші.
   
Статейка, як і усе, що пише аффтар - люта дурня.

Починаючи з історичних аналогій.

Програш у війні - не завжди реваншизм й агресія.

Виграш - не завжди гуманізм і миротворчість.

Та ж Німеччина програла 2 світову Війну понад 80 років тому, але новий гітлєр там не явився й досі...

Не маю натхнення демонструвати дурість аффтара ледь не у кожному реченні.

Зверну увагу лише на головну думку: навіть якщо Україна відновить кордони 1991 року, це будуть критикувати в силу суб'єктивних причин.

Тим самим аффтар наперед хоче призити неминучу перемогу України, вкладаючи свої українофобські переконання в уста абстрактних зрадофілів: єта пабєда будєт вофсє нє пабєда...

Звісно,субєктивність сприйняття реальності має місце бути. У тому числі в описаному випадку.

Однак існує чимало свідчень, що в українському суспільстві і майже в усьому світі вихід ЗСУ на кордони 1991 року буде однозначно розцінений як перемога України.

Що б не триндів паручік Дуб.
Ви не зрозуміли про що написана ця стаття.
Вона про те, що в заголовку теми, і ваш пост - зайве підтвердження її актуальності.

Останнє редагування: 22 липня 2023 22:07:00 від Totenhead
   
Забавно, что в этом топике всего пара ip - украинские. Остальные "строители Украины" - сидящие в зрительном зале иностранцы... Странно это. :)
   
Я отношусь к Дубинянскому нейтрально. Ну пишет человек на заказ, не он первый, не он последний. Но данная статья соответствует моей точке зрения: сегодня альтернативы Зеленскому на горизонте нет. И вероятность второго срока после окончания войны я бы оценил процентов в 90. Очевидно, что ни планов экономических послевоенных реформ, ни какого-то набора исполнителей у его оппонентов нет. Приведенная Дубинянским риторика - единственное, что могут предложить сбитые летчики и ставленники олигархата. Я считаю такое развитие событий вполне реальным и поставил бы за статью жирный плюс.     
   
Ви не зрозуміли про що написана ця стаття.
Вона про те, що в заголовку теми, і ваш пост - зайве підтвердження її актуальності.

Та куди ж мені збагнути паручіка Дуба...

Думка про субєктивність сприйняття реальності, яка поручіку Дубу і вам видається геніальною в силу неосвіченості, - це банальність, якою нічого довести неможливо.

Паручік Дуб пише, мовляв реальність не є важливою, а важливим є лише її сприйняття.

Однак фокус полягає у тому, що ми не знаємо і не можемо знати іншої реальності, ніж та, яка дана нам у відчуттях.

Чи можуть бути різні думки про перемогу після перемоги?

Можуть.

Чи може це стати актуальним?

Теоретично може. Практично - ні, як про це свідчить великий масив фактів.

Тому описані думки зрадофілів є і будуть маргінальною маячнею дубів та їх любителів, які не вартують вирізаного яйця.

   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

Но данная статья соответствует моей точке зрения: сегодня альтернативы Зеленскому на горизонте нет. И вероятность второго срока после окончания войны я бы оценил процентов в 90.
Єслі нє путєн, то кот?(с) :weep:  :facepalm1:

   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

Яке посилання трапилося - таке й запостил. Ніколи не звертав уваги, що на УП можна вибирати мову, дякую.
Щодо "образу", то я перейшов на українську десь узимку. Тож нехай обтікають інші.

 :weep:

Такий зарозумілий, а про те що мову сайту можна змінювати "не знав", пічалька.  :weep:

"трапилося посилання на узкоєзикого дубінянскага"  :weep:

Ладно, приклеюй ус взад, більше цю тему тобі бампати не буду  :gigi:
   
Я отношусь к Дубинянскому нейтрально. Ну пишет человек на заказ, не он первый, не он последний. Но данная статья соответствует моей точке зрения: сегодня альтернативы Зеленскому на горизонте нет. И вероятность второго срока после окончания войны я бы оценил процентов в 90. Очевидно, что ни планов экономических послевоенных реформ, ни какого-то набора исполнителей у его оппонентов нет. Приведенная Дубинянским риторика - единственное, что могут предложить сбитые летчики и ставленники олигархата. Я считаю такое развитие событий вполне реальным и поставил бы за статью жирный плюс.     
Сфігалі це немає? Та купа, той же Притула, навіть Садік був би грамотніший.

Зеленському треба виграти війну і залишитись  в історії переможцем та передати владу. Все одно нічого крутішого не придумаєш
   
Та куди ж мені збагнути паручіка Дуба...

Думка про субєктивність сприйняття реальності, яка поручіку Дубу і вам видається геніальною в силу неосвіченості, - це банальність, якою нічого довести неможливо.

Паручік Дуб пише, мовляв реальність не є важливою, а важливим є лише її сприйняття.

Однак фокус полягає у тому, що ми не знаємо і не можемо знати іншої реальності, ніж та, яка дана нам у відчуттях.

Чи можуть бути різні думки про перемогу після перемоги?

Можуть.

Чи може це стати актуальним?

Теоретично може. Практично - ні, як про це свідчить великий масив фактів.

Тому описані думки зрадофілів є і будуть маргінальною маячнею дубів та їх любителів, які не вартують вирізаного яйця.
Так бы и обстояло дело в нормальном обществе. Мы уже видели Надю Савченко, Семенченко и подобных. Там проблемы с головою и не только. Но у нас возможно всякое. Я могу предположить, что на горизонте появится что-то типа Леши Костусева - человека без совести и чести, но неглупый в политическом смысле с подобной риторикой. А завтра на кривом эту точку зрения поддержит политолог Портников. При определенной медийной поддержке это для многих участников ФУПа будет означать призыв к немедленному действию. ФУП не является независимой выборкой из общества, но если будет раскрутка на некоторых каналах олигархов, кндмдат засветится у Гордона и некоторых других передачах, то он может вполне выйти из разряда маргиналов. Об этом и предупреждает Дубинянский. 
   
Знову на поразку пробує сказати пермога. Щей затаврувати ти хто цьому малоросу на це вкаже...

 :facepalm1:
   
підкацапник просто проколовся і засвітив що читає узкоязьіку версію УП

Мені чомусь гугльновини весь час підсовують російськомовну версію ЕП (при тому, що у мене всі налаштування українсько-англійською на телефоні). А от УП - тільки українською :)
   
"Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы»

73 відсотки то підтверджують.
   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

В нашому випадку реальність- це те,що віщають ЗМІ, щоб там хто собі не вигадував.
Обєктивної реальності  немає,бо все залежить від висвітлення фактів ЗМІ. Наскільки вони обєктивно те роблять ви
знаєте самі. :-)o

   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

Прочитавши назву гілки, спочатку подумав,що Профілактика випустили з бану. ;)
   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

моє сприйняття реальності.

нажаль, так психика побудована.
у кожного своя реальність.

навіть факт кожний сприймає і трактує згідно уявлень

наприклад, колись ющенко підписав меморандум з синяками. і призначив януковича прем'єр-міністром. просто факт.

але який же він різний ))))) для прихільників Ющенка і його опонентів.
ось тут згідний з елкою. Її поведінка тут яскравий приклад ЇЇ "реальності" а інших-їх на ті самі події. Але є одна відміннсть між її і їх "реальністю" і реальністю. реальність є доконаним фактом.а "її і їх" реальність виключно очікування майбутньої або розуміння своє тої фактичної реальності.
   
Re: "Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы."

Так бы и обстояло дело в нормальном обществе. Мы уже видели Надю Савченко, Семенченко и подобных. Там проблемы с головою и не только. Но у нас возможно всякое. Я могу предположить, что на горизонте появится что-то типа Леши Костусева - человека без совести и чести, но неглупый в политическом смысле с подобной риторикой. А завтра на кривом эту точку зрения поддержит политолог Портников. При определенной медийной поддержке это для многих участников ФУПа будет означать призыв к немедленному действию. ФУП не является независимой выборкой из общества, но если будет раскрутка на некоторых каналах олигархов, кндмдат засветится у Гордона и некоторых других передачах, то он может вполне выйти из разряда маргиналов. Об этом и предупреждает Дубинянский. 
або візьмемо марафон з їх "портніковим",що підтримають свого" лешу костусева" і поїхало. причому поїхало набагато швидше і ширше,бо кошти на то не співствані і можливості "вєщать правду" теж. і на ФУПі знайдуться ....."для многих участников ФУПа будет значать призив к немедленному действию"((с) твоя) . Чи то зовсім не так наш ти "справедливий".?
 Бо коли хочеш висвітлити нейтрально то не треба політизувати конкретику. ось тоді і читати таке можна .
   
"Важна не реальность – а то, как ее воспринимаем мы»

73 відсотки то підтверджують.
Кожна людина сприймає реальність по своєму. Чомусь деякі думають, що тільки  вони правильно сприймають реальність (їх не 25%, більшість голосовавших за ПЄС не роблять з того фетиш). Не такі в вас панове великі досягнення щоб бути такими самовпевненими, от вищати в вас добре виходить.
   
В нашому випадку реальність- це те,що віщають ЗМІ, щоб там хто собі не вигадував.
Обєктивної реальності  немає,бо все залежить від висвітлення фактів ЗМІ. Наскільки вони обєктивно те роблять ви
знаєте самі. :-)o
объективная реальность конечно же есть
хватит матрицу смотреть
   

у кожного своя реальність.

это капец. гуманитарии, блеееать
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія