Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікавий ролик про скіфів

Цікавий ролик про скіфів



Ну і щоб не казали, що я тягну ролики лише російською, а то тут звучали такі звинувачення  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Скіфи мали світле, або русяве "red" волосся, і сині очі  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Скіфи мали світле, або русяве "red" волосся, і сині очі  8-)

Звідки це відомо?
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Смішно, що колись вважали скіфів монголоїдами. Блок колись написав навіть вірш, що "Да, скифы — мы! Да, азиаты — мы,
С раскосыми и жадными очами!"  :facepalm1: Приклад, як можна обісратися так на століття  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Звідки це відомо?

Дивись ролик, там про це розповідається  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Дивись ролик, там про це розповідається  8-)

Годину з четвертю?
Якщо аргумент не вкладається в 3 хвилини - його нема.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Годину з четвертю?
Якщо аргумент не вкладається в 3 хвилини - його нема.

Вибач, але мені якось насрать на твої думки щодо цього  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Вибач, але мені якось насрать на твої думки щодо цього  :gigi:

А вже ЩО нам робити на твої гілки - то ти й знати не хочеш!
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Можете просто їх не дивитися. Тут навіть кнопочка є - "Ігнорувати"  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Вибач, але мені якось насрать на твої думки щодо цього  :gigi:
О! І мені теж насрати
І на ТС-а, і на його гівно гілки
Суцільний інформаційний шлак
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Ролик насправді дуже інформативний та корисний. Поглиблює розуміння багатьох речей  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Ви повинні розуміти, що ми живемо в місці, звідки пішли всі індоєвропейські народи. І скіфи, можна так сказати, що були останньою хвилею цих індоєвропейських народів. А самі перші арійці, можна сказати, що були самими першими "скіфами"  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Сім'я індоєвопейських народів виникла якраз тому, що колись індоєвропейські номади (кочівники) дуже широко розселилися. І "скіфи" - то була остання хвиля тих індоєвропейських номадів  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Колись же хвиля кочівників по Степу рухаласа з Заходу на Схід. І то були якраз арійські кочівники, скіфи. А вже потім хвиля міграцій по Степу розвернулася зі сходу на захід, і складалася з тюрків та монголів. А в дуже давні часи арійські номади приперлися далеко на схід. Колись же Тива (батьківщина Шойгу) була заселена скіфами (арійськими кочівниками), а не тюрками-монголоїдами:

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Ви повинні розуміти, що ми живемо в місці, звідки пішли всі індоєвропейські народи. І скіфи, можна так сказати, що були останньою хвилею цих індоєвропейських народів. А самі перші арійці, можна сказати, що були самими першими "скіфами"  :gigi:
Дякую.... (tu)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Яскравий приклад - історія Уйгурського автономного округу. Колись він був заселений скіфами (саками). Дивіться ролики про хотано-саків. А потім в якийсь момент туди прийшли уйгури, і саки-скіфи закінчилися

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

https://www.youtube.com/watch?v=Xsowwl7s4Q0&ab_channel=SurvivetheJive
Ну і щоб не казали, що я тягну ролики лише російською, а то тут звучали такі звинувачення  :gigi:

Я б так не оргазмував, пане svo1973
Автор ролика - Том Роузелл є істориком та незалежним кінорежисером та редактором, відомим за фільмом "Від рун до руїн" (2014) та своїм каналом на YouTube "Survive the Jive", який включає документальні фільми про язичницьку релігію та давні європейські культури.

Він почав знімати фільми у віці 15 років з міні-камерою DV і в подальшому навчався кіно та медіа в Університеті Брайтона.
Університетський проект Роузелла - музичне відео для місцевої групи, було високо оцінене на BBC Radio 1 DJ Майком Девісом у 2007 році.
Перший проект Роузелла після закінчення навчання був незакінчений драматичний фільм під назвою "Fags", в якому головною роллю виступив Вільям Селлерс, онук Пітера Селлерса.
Проект був припинений через проблеми під час пост-продакшену.
Роузелл поїхав до Венесуели у 2008 році, щоб створити документальний фільм "Boobs and Revolution" (2010) про соціалізм та операції на грудях під час президентства Уго Чавеса.

У 2012 році Роузелл отримав ступінь магістра середньовічної історії в Університетському коледжі Лондона.
Після цього він написав, зняв та представив повнометражний документальний фільм "Від рун до руїн" (2014), який присвячений англосаксонській історії та її внеску в сучасну британську ідентичність.
Більшість наступних робіт Роузелла складалися з коротких документальних фільмів на різну історичну тематику для каналу Survive the Jive на YouTube, знятих по всьому світу.
https://www.imdb.com/name/nm6342285/bio/?ref_=nm_ov_bio_sm

Талановитий хлоп
В пошуку самого себе (грошей)
Від музики до Fags до Boobs i нарешті до скіфів з їхніми предками
НМД, це британськийх аналог російських істориків, які ведуть свій родовід від етрусків (умовно кажучи)

Ніхто нічого не знає про ті часи, якими так вільно шелестить  Том Роузелл
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

НМД, це британськийх аналог російських істориків, які ведуть свій родовід від етрусків (умовно кажучи)

Проглянув його ролик - не знайшов нічого, що б можна було трактувати як "натягування сови на глобус". Я маю звичку звертати увагу лише на тези автора, та як він їх обгрунтовує з точки зору фактів, а не сперечатися в стилі "а у автора ноги криві!"  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Майже всі тези автора ролика я зустрічав в інших джерелах в тому чи іншому вигляді, тому вони для мене не стали "новиною" і чимось таким, що "потребує особливої верифікації". Просто він зручно зібрав їх в один ролик і подав зрозумілою мені мовою, за що йому спасибі  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Ви можете її впізнати в старбакс коффі лого  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

На це раз не про скіфів, а теж про народ, що жив у нас:

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

https://www.youtube.com/watch?v=Xsowwl7s4Q0&ab_channel=SurvivetheJive
Ну і щоб не казали, що я тягну ролики лише російською, а то тут звучали такі звинувачення  :gigi:
Як тільки не кацапське, так відразу цікаве
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Але, те що я читав в Геродота про скіфів, і те що тут зі стелі нарозказувано - це різні історії різних народів. Скіфія Геродота повністю в межах України, а тут про кацапські єбєня, якісь чуваші, марійці та інша дич. Мій вердикт - в смітник.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Скіфи жили не лише в межах України, а багато де - від Індії до Китаю. Навіть створили були імперію - Парфянську, і довго бодалися з Римом  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Скіфи за межами Скіфії - це як українці за межами України, можуть стати антиподами і  найлютішими ненависниками Батьківщини, як Донські чи Кубанські кізяки.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

не розкрито зв'язок скіфів з кіммерійцями, які належать до автохтонного народу, що населяє територію сучасної України.        У скіфів із кіммерійцями набагато більше спільного, ніж із саками та масагетами. Скіфи це скіфи, ареал проживання яких обмежується т.зв. скіфським квадратом за Геродотом. Скіфов відрізняє від саків та масагетів легенда про походження, що має місцеві мотиви. У скіфів був свій пантеон богів, на відміну від вірування інших кочівників до Ахура-Мазди. Скіфи не були завойовані перським царем Дарієм, який підпорядкував інші народності кочівників, яких Геродот, не маючи повноти інформації, узагальнив одним спільним етнонімом - сака.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

не розкрито зв'язок скіфів з кіммерійцями, які належать до автохтонного народу, що населяє територію сучасної України.        У скіфів із кіммерійцями набагато більше спільного, ніж із саками та масагетами. Скіфи це скіфи, ареал проживання яких обмежується т.зв. скіфським квадратом за Геродотом. Скіфов відрізняє від саків та масагетів легенда про походження, що має місцеві мотиви. У скіфів був свій пантеон богів, на відміну від вірування інших кочівників до Ахура-Мазди. Скіфи не були завойовані перським царем Дарієм, який підпорядкував інші народності кочівників, яких Геродот, не маючи повноти інформації, узагальнив одним спільним етнонімом - сака.

Так зв'язок там ніби простий за версіями істориків - кіммерійці були ранніми скіфами  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

"Кіммерійці" були ранніми "скіфами", а "сармати" - пізніми "скіфами". Все в лапках, тому що ні один з цих народів, скоріше за все, не називав себе цими словами. То все екзоніми. Невідомо лише щодо "кіммерійців", як вони самі себе називали.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

То в чому сенс проблеми в тс? Се мені нагадує вигадану проблему «денисівської людини» і синантропа, як конкурента сапієнса
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

"Скіфи" ніби як "ніхто". Не існувало таких людей, які б самі себе називали "скіфами". Так же само як не існувало держави, яка б сама себе називала "Візантією". Те ж саме стосовно "Золотої Орди". То все або віртуальні конструкти, або екзоніми  :gigi: 
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Історія спіральна - проблема скіф-сармат така ж як печеніг-половець
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

То в чому сенс проблеми в тс?

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

"Кіммерійці" були ранніми "скіфами", а "сармати" - пізніми "скіфами". Все в лапках, тому що ні один з цих народів, скоріше за все, не називав себе цими словами. То все екзоніми. Невідомо лише щодо "кіммерійців", як вони самі себе називали.

у цьому ланцюзі слід додати відсутні ланки, які призведуть до формування нації українців.
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

у цьому ланцюзі слід додати відсутні ланки, які призведуть до формування нації українців.
нажаль нема «ланцюга», навіть давні «готи» переривали ланцюг черняхівською культурою після якої виникали культури північноукраїнських лісів
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

нажаль нема «ланцюга», навіть давні «готи» переривали ланцюг черняхівською культурою після якої виникали культури північноукраїнських лісів

Анти - цілком собі елемент ланцюга. Наполовину сармати, наполовину слов'яни. А "сармати" були все тими ж "скіфами". І це вже після того, як готів вигнали гунни. Думаю, вони якраз напали на готів тому, що заступилися за своїх братів, якими вони вважали антів. Тому що і анти були наоловину скіфами-сарматами, і гунни були наполовину скіфами (це вже зараз встановлюють китайські вчені)  8-)
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

А ось вам ролик про найбільш відомого скіфа:



Здається, я почав перевиконувати план по англомовних роликах  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Треба зробити закладку до цієї гілочки, буду тикати її тоді, коли мене будуть звинувачувати в "кацапізмі", бо я викладаю занадто багато роликів кацапською  :gigi:
   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Нате ще вам ролик англійською в рамках виконання плану  :gigi:

   
Re: Цікавий ролик про скіфів

Нагадую, що сам знаю місця 5 курганів, щодо яких не знаю якоїсь інформації, що вони колись розкопувалися  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія