Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви думаете, задля чого ціла купа жінків займаецця йогою?.. :umnik2: :-T

Говорите неправду.
 Берете повний цикл виробництва і дивитеся.
 А можна не мудрить і просто подивитися статистику.
в легкій і харчовій 80% жінки
   
в легкій і харчовій 80% жінки
:lol: Повний цикл до розгляду. Повний.
 Скільки чоловіків працювало над тією булочкою, і скільки жінок.
 Тільки тісто замісити чи гудзика пришити - жінок наче і більше.
 Але тільки наче.

 Проведіть подумки експеримент.
 На півроку оголошуємо гендерні канікули.
 Півроку гуляють жінки(усі!)
 Півроку чоловіки(усі!)
 І порівняйте наслідки.

 У другому випадку результати будуть катастрофічними вже на перший день. Імхо. B-)
   
в легкій і харчовій 80% жінки

Смішно
   
як завжди, швидко все звели на свій шовінистьський рівень. то вам з вашим восприняттям краще напевне до северо-східних сусідів.
Він просто написав правду. І чудове підтвердження, що вона зазвичай коле очі не примусило довго чекати. :rotate:
Є така річ, як фізіологія. Чоловік не вміє народжувати. То й жінка чогось теж не вміє робити.
Ви як вам вигідно, то слабкі і тендітні, а як не вигідно, то давай рівноправ*я.
Один в сусідній гілці расизм все згадує, ви тут шофінізм до чогось приплітаєте.


Останнє редагування: 16 липня 2023 15:34:39 від б_а_р_с
   
:lol: Повний цикл до розгляду. Повний.
 Скільки чоловіків працювало над тією булочкою, і скільки жінок.
 Тільки тісто замісити чи гудзика пришити - жінок наче і більше.
 Але тільки наче.

 Проведіть подумки експеримент.
 На півроку оголошуємо гендерні канікули.
 Півроку гуляють жінки(усі!)
 Півроку чоловіки(усі!)
 І порівняйте наслідки.

 У другому випадку результати будуть катастрофічними вже на перший день. Імхо. B-)
Буде завал. Бо потім будуть гуляти ще 9 місяців, а потім ще 3 роки.
Неможна таких експеріментів.

ЗИ. Феміністки, фас...
   
Буде завал. Бо потім будуть гуляти ще 9 місяців, а потім ще 3 роки.
Неможна таких експеріментів.
+

  Що значить чоловіче вузьколобе  мислення.
  Такий розвиток подій не брав я до уваги. B-)
   
Він просто написав правду. І чудове підтвердження, що вона зазвичай коле очі не примусило довго чекати. :rotate:
Є така річ, як фізіологія. Чоловік не вміє народжувати. То й жінка чогось теж не вміє робити.
Ви як вам вигідно, то слабкі і тендітні, а як не вигідно, то давай рівноправ*я.
Один в сусідній гілці расизм все згадує, ви тут шофінізм до чогось приплітаєте.

На щастя, є еквівалент, який чудово зрівнює наші здібності і анатомічні особливості мозку. І це бабло! :laugh:
   
На щастя, є еквівалент, який чудово зрівнює наші здібності і анатомічні особливості мозку. І це бабло! :laugh:
І як він це зрівнює ?  :-)o
   
І як він це зрівнює ?  :-)o
  Просто. "Що моє - то моє. Що твоє - то наше".
   
  Просто. "Що моє - то моє. Що твоє - то наше".

 :D моя мама так завжди вважала і не знала скільки коштує батон в магазині. Тепер не бідна вдова.
   
І як він це зрівнює ?  :-)o

Ми всі учасники великого ринку. Де був би Арно і його імперія без потрєблядства бабів?
   
:D моя мама так завжди вважала і не знала скільки коштує батон в магазині. Тепер не бідна вдова.
  У наступних поколінь буде влаштовано іншим чином.
  Бо як у теперішніх ролю "гросспапа" грала держава - то у майбутніх буде "самовиживання".
   
Ми всі учасники великого ринку. Де був би Арно і його імперія без потрєблядства бабів?
  Ну, ліси Амазонії були б точно цілі.
  Не було б цієї бездумної гонитви з дитсадочку і до пенсії.
  Багато чого б було б гарного. B-)
   
Як бачимо, людський розум в деяких мавп не вплинув на їх мавп'ячу натуру. Залишились вони й далі мавпами. А не людьми.

Цікаво, який процент серезд нас є мавпи?

Якщо вважати, що багато праць видатної британської приматологині Дами Валерії Джейн Морріс Гудолл були засекречені, то хіба тих мавп дуже багато. Без людського розуму. Але з цілою повагою до розуму мавп'ячого  :D
   
  Ну, ліси Амазонії були б точно цілі.
  Не було б цієї бездумної гонитви з дитсадочку і до пенсії.
  Багато чого б було б гарного. B-)

Була б Північна Корея.
   
Була б Північна Корея.
  Ги. Без моди, різноманітного мавп'ячого фанатіння (на кшалт "щоб не гірше ніж у подружки), тупого шопінгу світ перетвориться на концтабір? :lol:
   
  Ги. Без моди, різноманітного мавп'ячого фанатіння (на кшалт "щоб не гірше ніж у подружки), тупого шопінгу світ перетвориться на концтабір? :lol:

Мода - це спосіб самовираження. Як у подружки - це більше про малолітніх, вони всі як інкубаторні. Мої надцять помад в порівняні з мільярдом індійців, фігня.
   
Мода - це спосіб самовираження. Як у подружки - це більше про малолітніх, вони всі як інкубаторні. Мої надцять помад в порівняні з мільярдом індійців, фігня.
  Неправда.
  Стильно вдягнена жінка не схожа на загал.
  І якщо їй пасує смугасте, то вона носить смугасте, попри те що "не модно".
  Але тож тре попрацювать над собою.
  А вищипать брови плюс накладні вії плюс тоналка плюс помада - то реально жахливо.
  Людини нема, є тільки мармиза манекена.
  Кому таке потрібно?
   
  Неправда.
  Стильно вдягнена жінка не схожа на загал.
  І якщо їй пасує смугасте, то вона носить смугасте, попри те що "не модно".
  Але тож тре попрацювать над собою.
  А вищипать брови плюс накладні вії плюс тоналка плюс помада - то реально жахливо.
  Людини нема, є тільки мармиза манекена.
  Кому таке потрібно?

Я приблизно це мала на увазі. Через одяг можна себе виразити і якось виокремитися. На ютубі є канал, де дівчина питає у цікаво одягнених перехожих, що вони носять. Там є все - вінтаж, українські бренди, світові, масс маркет, секонд. І ці люди дійсно вирізняються.
   
Я приблизно це мала на увазі. Через одяг можна себе виразити і якось виокремитися. На ютубі є канал, де дівчина питає у цікаво одягнених перехожих, що вони носять. Там є все - вінтаж, українські бренди, світові, масс маркет, секонд. І ці люди дійсно вирізняються.

""Київ, що ти носищ""

цікавий канал, підписана
   
""Київ, що ти носищ""

цікавий канал, підписана

Ага)
   
Я приблизно це мала на увазі. Через одяг можна себе виразити і якось виокремитися. На ютубі є канал, де дівчина питає у цікаво одягнених перехожих, що вони носять. Там є все - вінтаж, українські бренди, світові, масс маркет, секонд. І ці люди дійсно вирізняються.
:-B
 А масова "культура" тільки спотворює жінку.
 До того ж жінки досить вразливі щодо суспільного тиску, і тому маніпулювати їх грошима простіше.
 Тому "мода" - зло. Імхо. B-)
   
істерчна і скандальна як всі
ничессе :gigi:
вы и йогиню до истерики довели?
Это не каждому дано :buba:
   


                                                         8-)
   
ничессе :gigi:
вы и йогиню до истерики довели?
Это не каждому дано :buba:
а в чому складнощі? Коли займається то спокійна і зосереджена в собі, а як заняття закінчилось то час виходити з себе   :-)o
   
:D моя мама так завжди вважала і не знала скільки коштує батон в магазині. Тепер не бідна вдова.
;o
Тобто варіант бути заможною не вдовой навіть не розглядався?
Сподіваюсь вона його хоч не вбила?
Чи як в тому анекдоті, тричі одружена і кожного разу щаслива...
   
хм
ну я не готовий обговорювати публічно чи не публічно секс з своїми жінками бувшими і нинішніми з якими в мене хоровші відносини  :)
А шо тут правда) істерична і скандальна, як всі, і є хороші відносини.тоесть слав, ти ще когось шурумбурум?) І це ще тіпа хороші відносини, а потом в розряд скандальна, як всі?))
   
А шо тут правда) істерична і скандальна, як всі, і є хороші відносини.тоесть слав, ти ще когось шурумбурум?) І це ще тіпа хороші відносини, а потом в розряд скандальна, як всі?))

не поняв
ну я пішов бо скандальна , але  не стали ворогами .

ти що питаєш?
   
;o
Тобто варіант бути заможною не вдовой навіть не розглядався?
Сподіваюсь вона його хоч не вбила?
Чи як в тому анекдоті, тричі одружена і кожного разу щаслива...

Мама свою зарплату витрачала на себе. В магазин за покупками не ходила. Ну, може одяг мені купувала, коли ми з нею ходили на шопінг.
Отже, має тепер додатково власні заощадження.
Це я ілюструю фразу, що «моє то моє».
   
Мама свою зарплату витрачала на себе.
То і сім'ї не було.
 
   
То і сім'ї не було.

Ні, просто вистачало платні і інших заробітків батька.  :beach: Вона мені навпаки завжди втирала, що жінка має працювати і себе забезпечувати.
   
Ні, просто вистачало платні і інших заробітків батька.  :beach: Вона мені навпаки завжди втирала, що жінка має працювати і себе забезпечувати.
:(  :(  :(
  Блаблабла.
  З огляду на те, що це Ваше особисте, більш нічого не казатиму.
  Розумним і того достатньо.
   



                                                         8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія