Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви думаете, задля чого ціла купа жінків займаецця йогою?.. :umnik2: :-T

Короче крокі забий

Були в мене відносини з тренером йоги , нічого там унікального немає
Ну планку може 20 хв
Тобто з тренеркинею? :shuffle:
   
Для поддержания градуса в ветке.
   
зустрічався колись з дівчіною гімнасткою яка працювала у цирку.... спочатку було цікаво що ноги могла аж до вух розставляти, а потім захотів і на тобі одною пьятою до копчика дістала і ще багато експериментів провів в той час бо цікавився людськими можливостями, але все швидко надоїло бо трохи тупенька була.....
   
зустрічався колись з дівчіною гімнасткою яка працювала у цирку.... спочатку було цікаво що ноги могла аж до вух розставляти, а потім захотів і на тобі одною пьятою до копчика дістала і ще багато експериментів провів в той час бо цікавився людськими можливостями, але все швидко надоїло бо трохи тупенька була.....

балуваний
буржуй :-G
   
Для поддержания градуса в ветке.
Показати зображення...

то фігня. моя колєжанка на фото стоїть на шиї голова вбік тіло вверх. руки землю тримають  :D
йобГиня. :D
   
я такі фоткі не викладаю з милосердя до дописувачів:)
   
я такі фоткі не викладаю з милосердя до дописувачів:)
йогинь? :D
   
балуваний
буржуй :-G

йди і трахни якусь русскогаварчщую дончанку. не займайся фігньою.
   
йогинь? :D
Йогині не потребують милосердя.:) Вони просто порвуть будь-кого. Суворіше за них тільки мабуть жінки-пожарні. Мій життевий досвід підказує, шо на цих дивовижних створінь природи треба дивидись з насолодою та замиранням серця, але з безпечної відстані:)
   
я йоБгинь лублу лубити  :D
мені мозок винести нездатна жодна істота жіночої статі якшо шо. 8-) маю імунітет великий від цього.
   
пффф....
це ще крокі не добрався до курсів, як правильно дихати маткой :D  Ото де є розгулятись фантазії (tu)
   
пффф....
це ще крокі не добрався до курсів, як правильно дихати маткой :D  Ото де є розгулятись фантазії (tu)

ойойой та він здрочиться наніц. нє ?
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.

   
йди і трахни якусь русскогаварчщую дончанку

це зробити дуже ніпросто
бо вони недають :(
   
це зробити дуже ніпросто
бо вони недають :(

невірю.....0,5 кока-коли пропонував?
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.

А эти чем тебя обидели  8-:
Ну я понимаю сиськи силиконовые это наеб.
Ну каким образом тут цвцвет волос.
   
це зробити дуже ніпросто
бо вони недають :(

в Данєцкє тьолкі завжди були дуже сексуальні і їбливі. вони ше тобі сніданок зроблят якшо ти її чотко відлюбиш. тому - не троль нас і не скромнічай ;)
ехххх. готель Ліверпуль. до 2015 то був люкс. (tu)

Останнє редагування: 15 липня 2023 01:41:54 від Бандер1вець
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.

а яких ти відлюблюєш ? чотири рази розлучений ? любиш чорних чи нє ?
   
в Данєцкє тьолкі завжди були дуже сексуальні і їбливі. вони ше тобі сніданок зроблят якшо ти її чотко відлюбиш. тому - не троль нас і не скромнічай ;)

Самые файные то в Винце. потом Харьков потом Полтава.

Останнє редагування: 15 липня 2023 01:47:43 від -Pivas-
   
а яких ти відлюблюєш ? чотири рази розлучений ? любиш чорних чи нє ?
Этот типочек знает что лучше коричневые.  :D
   
Самые файные то в Винце. потом Харьков потом Полтава.

ну крокі в Данєцкє. ти чого? :D
   
якщо з точки зору максимальної ефективності з мінімальними затратами енергії грошей та морального стану і сто відсодковою гарантією результату, треба іхати наприклад в Полтавську там і гарні і довго не балакають...
   
про відчутність м'язів тазового дна розкажи :D

та жінка як жінка
істерчна і скандальна як всі
   
Для більшості це тренди і мода, потім справді для фігури, потім здоровя, а от духовний аспект мало кому цікавий
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.
тю, а йогині чім тобі не таки!
не, ну якщо там окрім фізкультури та медітації ще й  філософія підмішалася (на фсю голову) - тоді звісно йой.
а так дівки як дівки.
як і у всякої справи - що занабто, то не добре.
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.
Боже, наскільки ти не толерантний. Чим тобі веганки і йоги не вгодили? А волосся всі жінки переважно фарбують, й там не дуже природні кольори. Хтось яскраво пофарбується, то це вже табу як в совку? Партія нє разрешает?
Щодо татуйованих і пірсінгованих, з чого вони довбануті? Серед них є досить достойних і порядних людей, навіть досить добрих. Зараз би ділити людей по якісь не суттєвій фігні.
   
та жінка як жінка
істерчна і скандальна як всі

тебе ж не про особливості ії характеру питають, а про м'язи тазового дна - чі відчутні, чі то миф :D
   
пффф....
це ще крокі не добрався до курсів, як правильно дихати маткой :D  Ото де є розгулятись фантазії (tu)

А хто знає про перистальтику влагаліща? Мо хто і вміє...
   
Ну їх нахєр,

Для мене всі дівки веганки, йоги, татуйовані, пірсінговані, з кольоровим волоссям неприроднім, та інші їбануті, - просто фріки й повна гидота.
+1
  То все ознака відсутності кльопки. B-)
   
з жиру бісяться
   
в Данєцкє тьолкі завжди були дуже сексуальні і їбливі. вони ше тобі сніданок зроблят якшо ти її чотко відлюбиш. тому - не троль нас і не скромнічай ;)
ехххх. готель Ліверпуль. до 2015 то був люкс. (tu)
так було
В мене надзвичайно приємні спогади про дівчат з Донбасу, а саме з Донецька і Луганська, але давно то було…
Може щось змінилось?
   
я аблічяю жінків :-G
вони всі е дуже шалено розпусні :-G
їм усєм лише одного надо :(
твій гаманець :-)o
   
так було
В мене надзвичайно приємні спогади про дівчат з Донбасу, а саме з Донецька і Луганська, але давно то було…
Може щось змінилось?
тіло залишилось, а душа зникла
   
зустрічався колись з дівчіною гімнасткою яка працювала у цирку.... спочатку було цікаво що ноги могла аж до вух розставляти, а потім захотів і на тобі одною пьятою до копчика дістала і ще багато експериментів провів в той час бо цікавився людськими можливостями, але все швидко надоїло бо трохи тупенька була.....
потрійний інтеграл не вміла брати?
завжди цікаво, що саме чоловіки під оцим "тупенька" мають на увазі?
   
трохи професійної гімнастики в тему

о  скажіть як так можна
   
короч,
якшо жінка займаецця йогою,
то можно майж безпомилково констатуваты
шо вона є неймовірне лядисько :brunette:  :umnik2:
   
короч,
якшо жінка займаецця йогою,
то можно майж безпомилково констатуваты
шо вона є неймовірне лядисько :brunette:  :umnik2:
Але все одно вона крокодилу не даси  :(
   
тебе ж не про особливості ії характеру питають, а про м'язи тазового дна - чі відчутні, чі то миф :D

хм
ну я не готовий обговорювати публічно чи не публічно секс з своїми жінками бувшими і нинішніми з якими в мене хороші відносини  :)
   
ідеальні фігури у фітнес вуменш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія