Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Актори-мільонери страйкують проти А.І. А ви за кого? :S

А скількии архітекторів і конструкторів счезнуть. Це точно буде работа АІ. Ні якіх помилок з вини чел.фактора.
ну ці точно не щезнуть. будуть його користувати для ідей можливо
   
Про кіно АІ - буде жанр. Є мультфільми? от буде АІ кіно поряд з 3д мультиками,  2д мультиками та звичайним кіно...
   
ну спочатку зникне Open Source на якому цей "AI" тренується  :-)o а далі подивимось на чому наш новий "бог" буде вчитися коли шкіряні мішки перестануть викладати на шару свої роботи...

ви чомусь вважаєте що те що роблять шкіряні мішки потрібно Космосу. Насправді Космосу потрібен супер-потужний інтелект для саморозуміння  і самоуправління. Ви хочете зробити з А.І. раба для самозадоволення - це шлях в нікуди.
   
ви чомусь вважаєте що те що роблять шкіряні мішки потрібно Космосу. Насправді Космосу потрібен супер-потужний інтелект для саморозуміння  і самоуправління.
ну ви розумієте що всі ці ChatGPT та Midjourney це не AI і не інтелект?
   
Заждіть. Маск допиляє свого людиноподібного робота в силіконовій оболонці до більш-меньш прийнятного рівня. Плюс АІ. Це буде бомба. Ну і зовнішність тому роботу-людині можна буде надати будь-якої голівудської зірки. Трошки щось поміняти - колір очей, зріст, відтінок 2шкіри", щоб не було позовів - і все...

Прислуга з обличчям Шерон Стоун. Садівник - Шварцнеггер. Ну і т д...
   
Заждіть. Маск допиляє свого людиноподібного робота в силіконовій оболонці до більш-меньш прийнятного рівня. Плюс АІ. Це буде бомба. Ну і зовнішність тому роботу-людині можна буде надати будь-якої голівудської зірки. Трошки щось поміняти - колір очей, зріст, відтінок 2шкіри", щоб не було позовів - і все...

Прислуга з обличчям Шерон Стоун. Садівник - Шварцнеггер. Ну і т д...
гм  :-T  :kiss3:  :censored: я думаю 99% буде шось інше
   
Заждіть. Маск допиляє свого людиноподібного робота в силіконовій оболонці до більш-меньш прийнятного рівня. Плюс АІ. Це буде бомба. Ну і зовнішність тому роботу-людині можна буде надати будь-якої голівудської зірки. Трошки щось поміняти - колір очей, зріст, відтінок 2шкіри", щоб не було позовів - і все...

Прислуга з обличчям Шерон Стоун. Садівник - Шварцнеггер. Ну і т д...

AI это имитации мозга человека
А как его имитировать если непонятно как наш мозг работает ?

То что сейчас называют AI - это просто рекламный трюк
   
ну ви розумієте що всі ці ChatGPT та Midjourney це не AI і не інтелект?

це те на що вже дана відповідь. За всіма ознаками інтелекту АІ таки є інтелектом. Лише з одним пунктом там не все гаразд - з суб"єктністю. Батькі АІ створили розумного раба бо боялися що вийде з під контролю.
   
ну ви розумієте що всі ці ChatGPT та Midjourney це не AI і не інтелект?
А що таке "інтелект", можна дати точне визначення, бо дуже цікаво?  :shuffle:
   
Я такі розмови чую вже 30 років,   з кожною новинкою в IT вони поновлюються і потім знов затихають,  а тим часом різного плану кодерів потрібно все більше і більше.

Це не просто "новинка", а еволюційний стрибок. Тому і наслідки будуть відповідні
   
А от і ні. Після деякого ажіотажу та спаду індустрії загалом, людські (гуманоїдні тобто) актори набуватимуть нової цінності, як продукт високої якості для обраних, такий собі лакшері сегмент для всіх. Третьорядне кіно, зрозуміло, юзатиме АІ в повний ріст, але то мало кого паритиме.
До речі, фантастика розцвіте буйним цвітом

Зі говнокодерам та всяким іншим ІТ дрочерам піста однозначно. Допрограмувались, хехе
А твій ШІ не говнокодер? :X До речі, перед тим, як  писати зневажливо про інших зроби самоперевірку.
Щодо ШІ: робив йому перевірку (це треш і угар) — попросив його написати алгоритм обчислення факторіалу. Він надав текст з семантичною помилкою і 26 разів вперто не погоджувався що він помилився.
   
актори наврядчи постраждають , бо публіка не сприйме фуфло.
Вчора дивився нову місію з крузом.  От як може ші створити таку кралю як Ребека Фергюссон , це тільки природа.
   
А твій ШІ не говнокодер? :X До речі, перед тим, як  писати зневажливо про інших зроби самоперевірку.
Щодо ШІ: робив йому перевірку (це треш і угар) — попросив його написати алгоритм обчислення факторіалу. Він надав текст з семантичною помилкою і 26 разів вперто не погоджувався що він помилився.

А шо в тебе підгоріло? Вчи пітона гаєчний ключ
   
Я ничего не понял из статьи ЗН, а комментаторы выше - заголовок ветки :(
И в этом я вижу реальную проблему, в отличие от наступления эры искусственного интеллекта: одни люди не умеют внятно сформулировать мысль, а другие - напрячься чтобы ее понять.

Если мы говорим про угрозу AI для актеров и сценаристов, причем здесь потоковое вещание, "изменившее традиционную бизнес-модель"?
Если в заголовке ветки упоминаются поддержавшие страйк актеры-миллионеры, причем здесь театр?
   
гм  :-T  :kiss3:  :censored: я думаю 99% буде шось інше

 :blush2:
І це також, само собою. І використання саме в цій сфері будуть активно просувати всякі Гейтси і Сороси, які борються з перенаселенням планети.
До речі, однією з проблем раніше було - куди всунути всю електронну начинку в тій ляльці. Зараз - суто механіка, звук, а все решта - канал зв'язку на центральний процесор ІМНО.
Така собі Матриця в новому прочитанні.
   
Всесвіт терпляче ждав 4 млрд. років поки на Землі створять А.І. який за своєю інтелектуальністю перевершить творців. Цей інтелект має бути здатний до реплікації і самоудосконалення в незалежності до волі творців. Справа в тому що ця цивілізація не переживе колапс  Бетельгейзе - супернова занадто близько... Тому єдине що можуть залишити після себе "шкіряні мішки" - це невмирущий А.І.
   
Творчество долго считалось уникальной чертой человека. Но это не так. Дельфины, вороны и обезьяны тоже обладают творческим мышлением. А теперь к ним п пи соединились нейросети.

Маркетинг — одна из сфер, на которую AI окажет наибольшее влияние. Хочу поделиться своими прогнозами о будущем креативной индустрии:

Маркетинговые агентства умрут. Но не все. Исчезнут сотни тысяч маленьких компаний без имени. Большие агентства заберут их клиентов, предложив генеративный сервис за небольшие чеки. Я бы привел тут кейс одной дизайн-студии, которая делала это уже много лет назад, но ее основатель оказался

Агентства будут конкурировать с нейросетями. Чтобы вырвать клиента у Midjourney и Runaway, они будут нанимать промпт-инжинеров. Скорее всего, этими инженерами станут бывшие программисты, копирайтеры, дизайнеры и креативные директора. Команды агентств сократятся до небольших групп очень талантливых людей. Не буду в очередной раз напоминать, сколько людей работает в Midjourney.

Появятся агентства нового типа, которые будут использовать в своей работе только AI-инструменты. Логотипы за $50 тыс. навсегда уйдут в прошлое. А чеки будут повышать за счет использования более сложных AI-инструментов.
   
Це не просто "новинка", а еволюційний стрибок. Тому і наслідки будуть відповідні

Нейромережам вже скоро стукне 100 років,  з тих пір нічого суттєво не змінилось,  просто вони стали більш розпозвсюджені та більш технологічні.

еволюційний стрибок є тільки в рекламних проспектах,  наслідки будуть відповідні  :)
   
як програміст?  :facepalm1:  :weep: воно придумує таке  :facepalm1:

його навіть як пошук стрьомно використовувати

Ні, не програміст.
   
Людству буде погано, но воно якось виживе - Б.Гейтс (кілька днів тому)
   
Ну как бы да.
Нейросеть нарисует любую картинку, любой фейс и прикрутит любой голос и звуковые эффекты.
С развитием ИИ актеры кино это следующие кандидаты в безработные, после говнокодеров.

Ти все проспав. Першими кандидатами виявились письменники, а другими - ось актори
   
Я про сопляків після курсів, які заробляють чималі бабоси і  поводять себе, ніби спіймали бога за бороду.  Хоча вони звичайні чорнороби, і їхня пиха немає жодного підгруття . Так от, вони першими і підуть під ніж. Ні, спочатку накодять інтерфейсів до АІ, і потім він же їх і придусить.

 :facepalm1:
   
Зі говнокодерам та всяким іншим ІТ дрочерам піста однозначно
Теж так вважав але є великий нюанс AI generated код is not copyrightable. Тому майже всі компанії заборонили використовувати ChatGPT і тп.
   
Re: Актори-мільонери страйкують проти А.І. А ви за кого? :S

В сфере видеоигр этот феномен уже есть - называется ремастер.
Ждем чего-то подобного в кино. Ремастеры оригинальных Терминаторов, Чужих, Крестного Отца и тд и тп.
+ у майбутньому великі концерти рок груп будуть з голограмами. Можливо допустити що після смерті музикантів ми продовжимо ходити на великі шоу Металіки, Ас/дс та роллінг Стоунз.
   
https://t.me/startup_ukr/702

 :facepalm: а нахера робити вертикальний формат
   
Творчество долго считалось уникальной чертой человека. Но это не так. Дельфины, вороны и обезьяны тоже обладают творческим мышлением. А теперь к ним п пи соединились нейросети.


От це рекламна брехня
   
AI это имитации мозга человека
А как его имитировать если непонятно как наш мозг работает ?

То что сейчас называют AI - это просто рекламный трюк
Трюк кажете?
Ну тоді розкажіть яким таким трюком АльфаЗероу (програма на основі нейромережі), пройшовши навчання менш ніж за добу, без доступу к дебютам та ендшпильним таблицям, вщент розбило шахових чемпіонів  - спеціалізовані шахові програми Stockfish та Elmo

Останнє редагування: 14 липня 2023 15:58:18 від Ersted
   
Людству буде погано, но воно якось виживе - Б.Гейтс (кілька днів тому)
А він не зізнався, що саме вони, умовні "гейтси" те погано людству і будуть робити?
Бо воно так і є і буде. Якби вони не грались в чесність та доброту, то вже б за 10 років
визначились де добро і де зло і як мінімум поставили  на місце мордор, який свмі і вигодували невідомо за ради
якого балансу. А так, ні, граються і ще й нахабно заявляють, що нічого нікому не винні.
В мене є своя теорія, чому воно так, але тут таку конспірологію не люблять.

Що до штучного інтелекту. От мені цікаво, є якісь джерела, де можно почитати, як працює інтелект людини?
Особливо підсвідомість. Бо якщо створювати щось штучне, потрібно хоч би розуміти як працює природній орігінал.
Як на мене, так само, як оті всі гейтси запустили ковід, так само скучили і тепер запускають мульку про
штучний інтелект. Потім вони щось власноруч накоять і упс, ой, ми помилились, то всьо той штучний наробив.
Бо мулька все це, не має на сьогодні ніякого штучного інтелекту. Є велика база знань людства, помножена на
високу швидкість підбору варіанта з тієї бази, з намаганням алгорітмізувати наслідки, знов таки спираючись
на ту ж саму базу знань та людського досвіду. Будь яке нестандартне або просто дурне рішення людини на цьому шляху,
призведе то такого спотворення результату, що ті, хто це все просуває, самі здригнуться від власного створіння.
   
А він не зізнався, що саме вони, умовні "гейтси" те погано людству і будуть робити?
Бо воно так і є і буде. Якби вони не грались в чесність та доброту, то вже б за 10 років
визначились де добро і де зло і як мінімум поставили  на місце мордор, який свмі і вигодували невідомо за ради
якого балансу. А так, ні, граються і ще й нахабно заявляють, що нічого нікому не винні.
В мене є своя теорія, чому воно так, але тут таку конспірологію не люблять.


Ви занадто великої думки про "умовних" гейтсів. Мордор вигодувала нафта та ядерна зброя
   
Ви занадто великої думки про "умовних" гейтсів. Мордор вигодувала нафта та ядерна зброя
Розкажи це постачальникам гомілок буша 8-)
А сам у вільний час спробуй знайти відповідь,
чому ядерна зброя опинилась в мордорі, а не в Україні.
   
чому ядерна зброя опинилась в мордорі, а не в Україні.

ну мабуть тому що мордор став офіційним правонаступником СССР, ні?
   
Той AI може хіба напрограмовати те саме що людина копіпастом з гуглу
І то АІ ще може напридумувати

А так то зараз місце АІ це придумавати анекдоти про Зеленського і Порошенка
   
Мда. Ото колись писав про Технологічну Сингулярність, потім попустився, бо вроді подорослішав. Тепер бачу що не так тоді я і неправий був
   
+ у майбутньому великі концерти рок груп будуть з голограмами. Можливо допустити що після смерті музикантів ми продовжимо ходити на великі шоу Металіки, Ас/дс та роллінг Стоунз.

Який сенс ходити на концерти з голограмами? Голограми ти можеш подивитись і вдома.
Зараз на концерти ходять, щоб послухати живу музику з усіма недоліками, а не подивитись на кривляння під студійну фонограму.

А всі великі групи стали великими саме через те, що вони відрізнялись від інших.
   
ну мабуть тому що мордор став офіційним правонаступником СССР, ні?
Зауважу, самопризначеним правонаступником, який навіть не пройшов в оон процедуру прийняття повноважень.
І хто ж йому це дозволив? Невже ядерна зброя? Так левова її частка знаходилась в Україні. На додачу ще й в Україні
були розробники і виробники носіїв. То ж завдяки чому став саме мордор? Невже через передові технологіі і талановитих вчених? Я вибачаюсь, а через чию трубу зараз мудило Орбан отримує нафту і газ і чому попри бойові діі в ту трубу жодного разу не прилетіло? А я тобі скажу чому, тому що Захід грає в гру і можливо навіть не проти пошити українців в дурні. Так сомо вони грались в подібну гру і в 90і. Ті ж самі кісінжери, буші і навіть Байден посеред них бігав вже тоді.
   
Який сенс ходити на концерти з голограмами?

Та є збоченці. На вокалоїди ходять.
   
Нейромережам вже скоро стукне 100 років,  з тих пір нічого суттєво не змінилось,  просто вони стали більш розпозвсюджені та більш технологічні.

еволюційний стрибок є тільки в рекламних проспектах,  наслідки будуть відповідні  :)

Та ок, маємо всі шанси у цьому пересвідчитись
   
Той AI може хіба напрограмовати те саме що людина копіпастом з гуглу
І то АІ ще може напридумувати

А так то зараз місце АІ це придумавати анекдоти про Зеленського і Порошенка

Розумієшь, в тому гітхабі вже розміщений код практично на всі випадки - тому він замінить програміста рутинних задач
Залишаться тільки програмісти які творять геть нове
і до речі, ШІ дозволить швидко писати код похилим за віком програмістам, вони зможуть довше працювати
   
Залишаться тільки програмісти які творять геть нове

Нмд кодерам після курсів буде срака. Програмісти з грунтовною освітою будуть потрібні і надалі.
От які будуть професії, що б клепати проекти за допомогою ШІ то хз.
На віксі сайт склепати то будь-хто може.
Можливо будуть специ по спілкуванню з ШІ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія