Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі. **(Рішення про "медичний Канабіс". Перше читання.)

В нас що не візьми всюди схематоз! А давайте ще й наркоту вирощувати дозволимо  :fan_1:
   
Да нахєра! Дозволяйте все - хай воно наєбнеться і буде тут Сомалі в центрі Європи... А ми будемо під вишнями співать сумних пісень і просити гроші у "партньорав", правда тоді партньорами тільки Хуйло залишиться  :facepalm1:

 :gigi:
   
:gigi:
https://www.youtube.com/watch?v=hp4617gjuKM
Скінчилися аргументи? Розумію...  :facepalm1:
   
Скінчилися аргументи? Розумію...  :facepalm1:

Я не вважаю апокаліптичні верески і зойки за аргументи. Мова йде про медичний канабіс,а не про героїн, чи синтетичні наркотики (їх, доречі, виробляють фармацетичні компанії).
А саме їх вживають наркомани. Але туди погляд пані Юлії Тимошенко не дивиться. Бо там спиртова і трамадольна мафія... З обсягами кешу, що виробникам медичного канабісу і не снився...
   
Я не вважаю апокаліптичні верески і зойки за аргументи. Мова йде про медичний канабіс,а не про героїн, чи синтетичні наркотики (їх, доречі, виробляють фармацетичні компанії).
А саме їх вживають наркомани. Але туди погляд пані Юлії Тимошенко не дивиться. Бо там спиртова і трамадольна мафія... З обсягами кешу, що виробникам медичного канабісу і не снився...
Цитату з закону наведи про використання в медицині  :beach:
   
Цитату з закону наведи про використання в медицині  :beach:

Медичний канабіс. Вирощування...
Назва закону - "Проект Закону про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни".

Ще раз кажу мова йде про ВИРОЩУВАННЯ. Робочі місця. Валюта в країну... так зрозуміліше?
До чого верески ЮВТ і її прихильників,про повальну наркоманію, якщо мова йде про вирощування на експорт сировини?
Закон не досконалий. Бо над ним попрацювали у ВР. МОЗ подало більш людяний закон. Окрім того треба переглядати ще й інші нормативні докменти.
Але я впевнений. Влада "Слуг народу", на чолі з найвеличнішим президентом сучасності та його кормчим Єрмаком, і це спаскудить та проїбе.

Якщо що, то насіннєвої бази сортів медичного канабісу, в Україні немає. Все купується. Якщо не помиляюсь.

Останнє редагування: 14 липня 2023 07:25:00 від ATF
   
Re: Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі.

До речі, самі коноплі є дуже гарною сировиною для виробництва нітропорохів!
   
Медичний канабіс. Вирощування...
Назва закону - "Проект Закону про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни".

Ще раз кажу мова йде про ВИРОЩУВАННЯ. Робочі місця. Валюта в країну... так зрозуміліше?
До чого верески ЮВТ і її прихильників,про повальну наркоманію, якщо мова йде про вирощування на експорт сировини?
Закон не досконалий. Бо над ним попрацювали у ВР. МОЗ подало більш людяний закон. Окрім того треба переглядати ще й інші нормативні докменти.
Але я впевнений. Влада "Слуг народу", на чолі з найвеличнішим президентом сучасності та його кормчим Єрмаком, і це спаскудить та проїбе.

Якщо що, то насіннєвої бази сортів медичного канабісу, в Україні немає. Все купується. Якщо не помиляюсь.

Так і буде.

Тільки Петро подавав в раду добре виписаний професійний закон про медичний канабіс, але кляте шапіто з трускавця приймає якусь дурню написану в коридорі на коліні.

   
До речі, самі коноплі є дуже гарною сировиною для виробництва нітропорохів!
Це не проблема... В нас вирощують технічні коноплі.
   
Медичний канабіс. Вирощування...
Назва закону - "Проект Закону про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни".

Ще раз кажу мова йде про ВИРОЩУВАННЯ. Робочі місця. Валюта в країну... так зрозуміліше?
До чого верески ЮВТ і її прихильників,про повальну наркоманію, якщо мова йде про вирощування на експорт сировини?
Закон не досконалий. Бо над ним попрацювали у ВР. МОЗ подало більш людяний закон. Окрім того треба переглядати ще й інші нормативні докменти.
Але я впевнений. Влада "Слуг народу", на чолі з найвеличнішим президентом сучасності та його кормчим Єрмаком, і це спаскудить та проїбе.

Якщо що, то насіннєвої бази сортів медичного канабісу, в Україні немає. Все купується. Якщо не помиляюсь.
Отакої!!!  ;o А як дихали падлюки! І ветерани, і онкохворі, і наркозалежні, і мальчікі в трусіках... А на ділі тупо бабло!!!  :facepalm:
Оно зерно продають за кордон... Дофуя валюти прийшло в країну? Чи десь застрягла на Кіпрах?  :weep:
   
Так і буде.

Тільки Петро подавав в раду добре виписаний професійний закон про медичний канабіс, але кляте шапіто з трускавця приймає якусь дурню написану в коридорі на коліні.
Тільки Петро забиває потужно та рішуче!!!  [ua]
   
Re: Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі.
ATF

Отакої!!!  ;o А як дихали падлюки! І ветерани, і онкохворі, і наркозалежні, і мальчікі в трусіках... А на ділі тупо бабло!!!  :facepalm:
Оно зерно продають за кордон... Дофуя валюти прийшло в країну? Чи десь застрягла на Кіпрах?  :weep:

Що завадило владній більшості "дишать"? А ЮВТ - просто хайпує.

Ви натякаєте, що Зеленський з його "зерновим коридором" - то схема наживання на війні певних аграрних олігархів?
   
Так і буде.

Тільки Петро подавав в раду добре виписаний професійний закон про медичний канабіс, але кляте шапіто з трускавця приймає якусь дурню написану в коридорі на коліні.

В калідорі!
Грамарнаці он/офф зламався
   
Що завадило владній більшості "дишать"? А ЮВТ - просто хайпує.

Ви натякаєте, що Зеленський з його "зерновим коридором" - то схема наживання на війні певних аграрних олігархів?
Аргументів все менше...  :weep: Вже й закон пофуй...  :facepalm: Звелося до "Юля-сука" і "Зелені соплі"... Ніфуя з цього рою не буде.
   
В калідорі!
Грамарнаці он/офф зламався
Дякую, дякую  :D
   
Аргументів все менше...  :weep: Вже й закон пофуй...  :facepalm: Звелося до "Юля-сука" і "Зелені соплі"... Ніфуя з цього рою не буде.

Юля таки сука дурна, як чіп. Її час вже давно пройшов
   
То ше не прийняли закон про легалайз проституції  :laugh:
Юлька з трусів вискочитть
   
Re: Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі.
ATF

Аргументів все менше...  :weep: Вже й закон пофуй...  :facepalm: Звелося до "Юля-сука" і "Зелені соплі"... Ніфуя з цього рою не буде.

Ну тоді не продаємо зерно. Тримаємо все в Україні. І не дозволяємо вирощувати медичний канабіс ))
   
То ше не прийняли закон про легалайз проституції  :laugh:
Юлька з трусів вискочитть

З трусєлів вірності фіг вона вискочить. Хехе
   
Порегочимо разом з тими, хто так щиро сміється у залі за власні кошти, який, напевно, обкурили. Але ж це так прикольно... :D



   
Re: Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі.

В яких же нетрях ми колись жили - плантації маку біля хат, коноплі обабіч доріг... Жах!  :gigi:
   
В яких же нетрях ми колись жили - плантації маку біля хат, коноплі обабіч доріг... Жах!
І всі баби у труселях вірності... :lol:
   
Аргументів все менше...  :weep: Вже й закон пофуй...  :facepalm: Звелося до "Юля-сука" і "Зелені соплі"... Ніфуя з цього рою не буде.
а уявляєш,що почнеться як проституцію легалізують! всі  єпстись почнуть на кожному кроці, на дім роспусти країна перетвориться!!! B-)

Останнє редагування: 14 липня 2023 09:33:51 від хробак
   
Re: Легалайз ганджубаса. А хвуп досі не в курсі.

а уявляєш,що почнеться як проституцію легалізують! всі  єпстись почнуть на кожному кроці, на дім роспусти країна перетвориться!!!
  Брехня. Он у сусідній Польщі є борделі і все нормуль.  :-)o
                                Уривок із заробітчанських спогадів:
  У гуртожитку 20 українців. Будівельник Женя недільного ранку виглядає геть розбитим.
  - Що сі стало? – жартома запитую із закарпатським акцентом.
  - Та вчора напився й відвідав бордель. Зараз мені зле, голова болить…
  Я виніс пляшку вина й "полікував" земляка. В процесі запитав подробиці. Далі пряма мова:
 - Звичайний двоповерховий будинок. Жодної вивіски чи реклами але про нього усі знають. Заходжу. На дивані десяток красунь. Та котру я обрав веде мене у покої. Море ніжності та пристрасті. Я для неї божество. Вона мені і вино піднесе, і каву в ліжко, і цигарку припалить. Це було щось на зразок першої шлюбної ночі. Я навіть у свою партнерку закохався.
  - Панянки в ротик беруть? – поцікавився я.
  - Так з цього вони і починають! – відповів "закоханий".
  - І яка ціна години такого палкого кохання? – поцікавився я.
  - 150 злотих. Себто мій денний заробіток, - відповів Женя.
  - А як люди знаходять ті будинки розпусти? Вивісок та реклами ж то немає...
  - А будь-який таксист завезе бажаючого куди йому тра...  B-)
   
Ну да, "кормушка" переходить до терапевтів. Не те щоб я був проти, просто забавно як увесь світ з серйозним покер-фейсом повторює про цілющі властивості косячка. Приблизно як мій дідусь "лікував" серце 50-ма грамами коньяку.
Ну от якшо не в темі, то для чого дурниці писати?
   
Я думаю, колумбийские наркобароны лишь рассмеются, если их спросят о травке.

Колумбія давно втратила позиціх.
Зараз Китай закормлює всіх синтетикою.
   
В яких же нетрях ми колись жили - плантації маку біля хат, коноплі обабіч доріг... Жах!  :gigi:

Так, і про наркоманів ніхто не чув тоді.
Коноплю по краях  городів садили бо була байка що вона відлякує колорадських жуків.
Мак взагалі без проблем.
   
а уявляєш,що почнеться як проституцію легалізують! всі  єпстись почнуть на кожному кроці, на дім роспусти країна перетвориться!!! B-)
Це суто бажання жінок... Але й там без криміналу не обійдеться. Тому спочатку суди з прокуратурою а потім траву вирощуйте...

Уєбні безголові подивіться на Афганістан... Дофуя бабла ж в країну приходить?  :facepalm1:
   
Да нахєра! Дозволяйте все - хай воно наєбнеться і буде тут Сомалі в центрі Європи... А ми будемо під вишнями співать сумних пісень і просити гроші у "партньорав", правда тоді партньорами тільки Хуйло залишиться  :facepalm1:

А який ланцюжок причинно-наслідкових зв'язків від легалайзу до  "просити гроші у "партньорав""?
   
Це суто бажання жінок... Але й там без криміналу не обійдеться. Тому спочатку суди з прокуратурою а потім траву вирощуйте...

Уєбні безголові подивіться на Афганістан... Дофуя бабла ж в країну приходить?  :facepalm1:
афганістан трохи не про шишки  :laugh:
так типово, коли людей плавить від трави і при цьому алкашка із ок!
   
А який ланцюжок причинно-наслідкових зв'язків від легалайзу до  "просити гроші у "партньорав""?
Да ніяких ланцюжків... Одні перемоги потужні і рішучі!
Металургія - схематоз
СГ - схематоз
Ліси - схематоз
Влада - схематоз
Суди - за бабло
Силовики - за бабло

Зате гроші беремо і в кредит і як допомогу...  :dance3:
   
Да ніяких ланцюжків... Одні перемоги потужні і рішучі!
Металургія - схематоз
СГ - схематоз
Ліси - схематоз
Влада - схематоз
Суди - за бабло
Силовики - за бабло

Зате гроші беремо і в кредит і як допомогу...  :dance3:
так треба все заборонити, за вашою логікою- бо схематоз! ))
   
афганістан трохи не про шишки  :laugh:
так типово, коли людей плавить від трави і при цьому алкашка із ок!
Це вже деталі... Але вони головний постачальник маку... Живуть бляха як в Дубаях усі...  (tu)

От і ми навмрощуємо конопель... І заживьом  :lol:
   
так треба все заборонити, за вашою логікою- бо схематоз! ))
Ну якщо така логіка то мабуть не дозволяти розповсюдження наркоти допоки не реформовані суди з силовиками...
   
Ну якщо така логіка то мабуть не дозволяти розповсюдження наркоти допоки не реформовані суди з силовиками...
Тоді треба і бузінез заборонити, поки не реформується усе (tu)
   
Ну якщо така логіка то мабуть не дозволяти розповсюдження наркоти допоки не реформовані суди з силовиками...
алкоголь треба запретити? сигарети?
   
алкоголь треба запретити? сигарети?
Краще довбограїв заборонити.. Буде менше дебільних питань...  B-)
   
Краще довбограїв заборонити.. Буде менше дебільних питань...  B-)
як там в інтернетах = слів защітан  :laugh:
   
Да ніяких ланцюжків... Одні перемоги потужні і рішучі!
Металургія - схематоз
СГ - схематоз
Ліси - схематоз
Влада - схематоз
Суди - за бабло
Силовики - за бабло


Зате гроші беремо і в кредит і як допомогу...  :dance3:

Тут нічого нового  :(  :X

Але яким боком тут коноплі? Гілка про них ніби....
   
як там в інтернетах = слів защітан  :laugh:
Ну ти ж злився на дебільні питання значить зараховуй... Я ж не повинен кожному довбограю відповідати на дебільні питання.  :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія