Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А навіщо людям пенсія :S

Re: А навіщо людям пенсія  :S

то хто ж тоді купляє ті хати, якщо всі поголовно ніщеброди
Ага, типу арендувати виходить дешевше.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Там вище лемберг пояснив чим відрізняється Кьольн від Португалії.
Кольн це місто, я тобі показав ціни теж в місті Авейро. 
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S



Ну ти ж радиш , хоча повинен розуміти, що ті поради для більшості людей в світі беззмістовні.


Більшість людей в світі ті поради не виконують. Бо ліниві дебіли. Так влаштований світ.

От моя тобі порада. Візьми якусь гарну коробку, може навіть від взуття і напиши на ній - Мій пенсійний фонд. Або Моя пенсія. Або просто - Пенсія. І в цю коробку щоденно клади трохи грошей. Може 10 грн, а може 100. А може й тисячу, як буде настрій і можливість. Тільки щоденно і щось. Через рік (365 днів) зайди в цю гілку і напиши нам, скільки там грошей і як то змінило твоє життя.

Даю 99,9% що ти цього не зробиш. Погигикаєш, потриндиш, але не зробиш.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Про житло володіння в германців
Влом піднімати обяву
Але побачили знайомі нещодавно в Бадені будиночок за 150кіло
Теоефон обірвали хочемо брати прокунсультуй.
Був в дорозі і не мав часу
Але дістали
Подивився обяву там пару кодів і дата 1.1.25
Питаю знаєте що то означає?
-Ніт
То означає що ви купуєте будинок з умовою що звільнете землю до тої дати
-Як то? Що за фігня взагаоі і то не каркасник
Кажу їм:  власнику землі пох
Знайдіть пахтземлю і перенесіть будинок і в терміни бо там певно що штраф

Ясно що ніхто той Баден купляти не буде. Нинішній власник шукає лоха щоб розібрав а не він сам. Думаю продасть на частини за 75кіло
...
Откаке домоволодіння курва
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Все вистачає, потрібно бажання. Можеш взяти кредит, здавати квартиру, от до пенсії і виплатиш.
Більшість людей не має грошей виплачувати за одну квартиру( згадати жителів трейлерів у штатах) а ти пропонуєш виплачувати кредит за дві.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

У німців обовʼязкове медичне страхування - 15 відсотків зарплати (половину платить працедавець, половину працівник).
В Португалії, наскільки мені відомо медицина безкоштовна.
Соціальне страхування в німців до 19%, в Португалії - 11.
Є ще церковний податок (хоча від нього можна відмовитися, якщо вийдеш з конфесії).
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Більшість людей не має грошей виплачувати за одну квартиру( згадати жителів трейлерів у штатах) а ти пропонуєш виплачувати кредит за дві.
Для тих хто на бронепотягу, пояснюю, другу квартиру тобі будуть виплачувати арендарі.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

У німців обовʼязкове медичне страхування - 15 відсотків зарплати (половину платить працедавець, половину  працівник).
В Португалії, наскільки мені відомо медицина безкоштовна.
Соціальне страхування в німців до 19%, в Португалії - 11.
Є ще церковний податок (хоча від нього можна відмовитися, якщо вийдеш з конфесії).
Медицина безкоштовна, це якщо ти не працюєш. Якщо працюєш з тебе знімають соціальний податок. Це на медицину і пенсію. Тупі португали при можливості їдуть працювати і жити в Німеччину бо не розуміють, що вони більше заробляють ніж німці?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Оце читай Радника і боюсь, що німці ось ось, ломануться на заробітки до Португалії.   :weep:
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Медицина безкоштовна, це якщо ти не працюєш. Якщо працюєш з тебе знімають соціальний податок. Це на медицину і пенсію. Тупі португали при можливості їдуть працювати і жити в Німеччину бо не розуміють, що вони більше заробляють ніж німці?

Читай написане:
Соціальне страхування в Потругалії - 11% (це і медицина і пенсія)
Соціальне страхування в Німеччині - 18-19% без медицини.
Медицина - ще 7,5+7,5%.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Більшість людей в світі ті поради не виконують. Бо ліниві дебіли. Так влаштований світ.

От моя тобі порада. Візьми якусь гарну коробку, може навіть від взуття і напиши на ній - Мій пенсійний фонд. Або Моя пенсія. Або просто - Пенсія. І в цю коробку щоденно клади трохи грошей. Може 10 грн, а може 100. А може й тисячу, як буде настрій і можливість. Тільки щоденно і щось. Через рік (365 днів) зайди в цю гілку і напиши нам, скільки там грошей і як то змінило твоє життя.

Даю 99,9% що ти цього не зробиш. Погигикаєш, потриндиш, але не зробиш.
---
Як це вбереже гроші від інфляції,цікаво???
Ти вже про 6% писав. ;)  А вийшло 1% з хвостиком.
І ще одна деталь- податки сплатити з цього проценту треба.
В Канаді так,думаю в метрополії теж так.
Вірніше,впевнений  :-)o
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Я так і не почув який сенс їм роздавати продукти, в створенні яких вони не беруть ніякої участі
Такий самий як і зараз платити соціал тим, хто не працює, до того що підстав та можливостей платити буде більше. Бо одною з основних функцій держави є піклування про найвразливіших.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

У німців обовʼязкове медичне страхування - 15 відсотків зарплати (половину платить працедавець, половину працівник).
В Португалії, наскільки мені відомо медицина безкоштовна.
Соціальне страхування в німців до 19%, в Португалії - 11.
Є ще церковний податок (хоча від нього можна відмовитися, якщо вийдеш з конфесії).
Телевізор
Пес
Бездітність
Метро (відень)
І ще трошки чудернацьких  речей для українців
...
Тут пенс платить податки на дохід стандартно як працюючий
Медстрахівку "лише" 5% (алілуя!!!)
Хоча то 75євро на кранкенкасу з пенсії 1500є теж ніби гроші

4 картонів грюнерфетлінер літрового до обіду щодня мож купити за ті грошики . Чвертка вина щодня цілий місяць  щоб не хворіти

Хуй цей уряд в питанні податків поступиться
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Оце читай Радника і боюсь, що німці ось ось, ломануться на заробітки до Португалії.   :weep:
---
Ти б розібрався спочатку.
Проблема купівлі житла не сьогодні виникла. B-)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Не ломануться.
Оренда 3-кімнатної квартири в Дрездені (наприклад) з комуналкою може коштувати 600-700 євро на місяці. І здається таке житло практично в ідеальному стані.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Більшість людей в світі ті поради не виконують. Бо ліниві дебіли. Так влаштований світ.

От моя тобі порада. Візьми якусь гарну коробку, може навіть від взуття і напиши на ній - Мій пенсійний фонд. Або Моя пенсія. Або просто - Пенсія. І в цю коробку щоденно клади трохи грошей. Може 10 грн, а може 100. А може й тисячу, як буде настрій і можливість. Тільки щоденно і щось. Через рік (365 днів) зайди в цю гілку і напиши нам, скільки там грошей і як то змінило твоє життя.

Даю 99,9% що ти цього не зробиш. Погигикаєш, потриндиш, але не зробиш.
Ти притомний? В Україні долар був по парі гривень, зараз під 30. Що ти там в тій коробці назбираєш? Та й долар в купівельній спроможності впав капітально. Форд мустанг коштував 2 з половиною тисячі. І був не самою дешевою автівкою. Що зараз можна купити за 25 тисяч? Навіть гольфа не купиш.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Для тих хто на бронепотягу, пояснюю, другу квартиру тобі будуть виплачувати арендарі.
Многие так думали пока ставки были около нуля.
Сейчас на окраинах Стокгольма каждый раз, как достраивается дом с полным правом собственности 90% всех квартир сразу выкидывают под сдачу.
80квм по 18-20 тыщ крон. А выплата банку будет тыщи 22 + комуналка тыщи 3-4. Очень повезет, если после возврата 30% интереста выйдешь в ноль.
Многие вкладывались в эти стройки еще при нулевых ставках когда цены были конские. Ближайшие лет 5-10 они их не смогут продать за те же деньги. А если учесть инфляцию за те же 5-10 лет, то там будет вообще швах.

А вообще все пытаются избавиться от своих моргеджей сейчас. Количество обьектов на продажу х2 по сравнению с 2021-2022.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Телевізор
Пес
Бездітність
Метро (відень)
І ще трошки чудернацьких  речей для українців
...
Тут пенс платить податки на дохід стандартно як працюючий
Медстрахівку "лише" 5% (алілуя!!!)
Хоча то 75євро на кранкенкасу з пенсії 1500є теж ніби гроші

4 картонів грюнерфетлінер літрового до обіду щодня мож купити за ті грошики . Чвертка вина щодня цілий місяць  щоб не хворіти

Хуй цей уряд в питанні податків поступиться

Ну в Англії пенси також платять податки на загальних умовах. Крім соціального.
ТБ також оподатковується - 160 фунтів на рік.
Податок на шляхи - до 500 фунтів на рік.
Місцевий податок - 2-3000 на рік.
Я вже не кажу про гроиадський транспорт.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Для тих хто на бронепотягу, пояснюю, другу квартиру тобі будуть виплачувати арендарі.
Які ще орендарі, всі ж мають кинутись вкладати гроші в нерухомість. Ну щоб мати на старість. Ще поцікався, що робити якщо орендарі тупо не платять і з'їжджалися не бажають.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Бо одною з основних функцій держави є піклування про найвразливіших
Байка соціалізмусу.
Якщо звідси розказана  то байка тим паче перекручена

Читай логіку страхування. Відразу від Бісмарка
І для кого вона вводилася

Пенсія в фрн для врождених після 1964р прийде в їх повних 67р
Що на 7 років підніше ніж в Ненці

І якщо Україну аналізувати

Коли нападає час коли зайнятий  і пенс в кількості зрівнюються 1:1 всі  пенсії то друк гривні і відповідно інфляція.

А хто страждає від  інфляціїї найбільше?
-Пенс
Отаке коло

Тут 3,3:1 працюючі:пенси  і пенсфонд вертикально вниз домкратом
1:1 як в Україні кілька років і гарантоварий колапс пфу
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S


Ти вже про 6% писав. ;)  А вийшло 1% з хвостиком.
І ще одна деталь- податки сплатити з цього проценту треба.


Де я писав про 6%? То не я писав. Ти шось плутаєш.

Я написав про польську програму IKE. Індивідуальний пенсійний рахунок (Indywidualne Konto Emerytalne). До речі, якщо не будеш знімати звідти гроші і дивіденди до 65 року життя, то податок з того потім не береться (в Польщі так званий podatek Belki - 19%). Якщо знімеш раніше, то буде податок.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ти притомний? В Україні долар був по парі гривень, зараз під 30. Що ти там в тій коробці назбираєш? Та й долар в купівельній спроможності впав капітально. Форд мустанг коштував 2 з половиною тисячі. І був не самою дешевою автівкою. Що зараз можна купити за 25 тисяч? Навіть гольфа не купиш.

Ну я ж написав, що ти ту пораду не виконаєш. А здавалось все так просто.  :D
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Байка соціалізмусу.
Якщо звідси розказана  то байка тим паче перекручена

Читай логіку страхування. Відразу від Бісмарка
І для кого вона вводилася

Пенсія в фрн для врождених після 1964р прийде в їх повних 67р
Що на 7 років підніше ніж в Ненці

І якщо Україну аналізувати

Коли нападає час коли зайнятий  і пенс в кількості зрівнюються 1:1 всі  пенсії то друк гривні і відповідно інфляція.

А хто страждає від  інфляціїї найбільше?
-Пенс
Отаке коло

Тут 3,3:1 працюючі:пенси  і пенсфонд вертикально вниз домкратом
1:1 як в Україні кілька років і гарантоварий колапс пфу

У нас зараз пенсійний вік 66 - і для чоловіків і для жінок.
Для тих хто народився після 1 квітня 1960 року - 67 років.
Далі буде і 68 і 69.
Про інфляцію. Тут свого часу протягли закон про потрійний замок. Державна пенсія збільшується або на рівень інфляції, або на середнє зростання доходів, або на 2,5 відсотки, залежно від того, що вище.
Скажімо, торік пенсії підвищили на 10,2%, цього року підвищать на 8,5%.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Які ще орендарі, всі ж мають кинутись вкладати гроші в нерухомість. Ну щоб мати на старість. Ще поцікався, що робити якщо орендарі тупо не платять і з'їжджалися не бажають.
Ой, ти там з України краще мене знаєш. Не хвилюйтесь чужими проблемами.
Якщо, що я маю два житла у власності. Квартиру і збудував будинок. Приїхав сюди голий босий. Все можливо, потрібно бажання.  Купити житло і зараз можливо з середнім достатком. Що в Португалії,  що в Німеччині.  Ціни на житло, самі за себе говорять. Якщо ціни високі, то високий попит. На аренда, те ж саме. Аренда завжди вища за кредит.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ну я ж написав, що ти ту пораду не виконаєш. А здавалось все так просто.  :D
Тобі сказати куди тобі йти з такими порадами? Вся нинішня економіка заточена на те, щоб ти витрачав гроші а не накопичувач їх. Накопичення тануть а іноді згорають що і охнути не встигнеш.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Оце читай Радника і боюсь, що німці ось ось, ломануться на заробітки до Португалії.   :weep:
В швайц

В АТ якщо вчитель
Тут норм платять
220тис німецьких громадян тут

Тут дешеве муніципальне
Вчитель старт має 3200 брутто але дешеве (одночасно якісне) житло
Коли витрат на метри лише 15%  вони не відчувються

Але крім Відня ніяке місто світу не має такий відсоток муніципал житла

Он Тетчер дала можливість приватизувати муніципальне в ЮК 80х і замість стабілізації ренту все полетіло з того часу в зворотній бік.

Зараз в нас  битви чи дати доприватизовувати кооперативи.
Попіднімали всю статистику по ЮК і тій приватизації Тетчер.

В Відні за 500є  оренди можна мати від міста якісне житло 80м квартиру. Достатньо 2 роки прописку мати для громадян і 5 років для ЄУ
 
500є то сон для парижанина. В парижі 500є то не навіть не вистачить на 10м без вигод під бляхою спекотного парижського сонця. 2500є цінник за таку в парижі
А зп освітян тут навіть вищі

Маргарита айронледі дала маху)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Аренда завжди вища за кредит.

Іпотека прив'зує людину до одного і того ж місця на 30 років. Оренда прив'язує переважно тільки на рік (за умовою оренди). Ото найбільший плюс оренди.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Тобі сказати куди тобі йти з такими порадами? Вся нинішня економіка заточена на те, щоб ти витрачав гроші а не накопичувач їх. Накопичення тануть а іноді згорають що і охнути не встигнеш.

Ну витрачай, хто  ж тобі заважає. Enjoy.  :D
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ой, ти там з України краще мене знаєш. Не хвилюйтесь чужими проблемами.
Якщо, що я маю два житла у власності. Квартиру і збудував будинок. Приїхав сюди голий босий. Все можливо, потрібно бажання.  Купити житло і зараз можливо з середнім достатком. Що в Португалії,  що в Німеччині.  Ціни на житло, самі за себе говорять. Якщо ціни високі, то високий попит. На аренда, те ж саме. Аренда завжди вища за кредит.
Ти мабуть забув про бульку з нерухомістю в штатах, коли іпотеку давали всім підряд. Луснула вона так, що півсвіту захиталось.
До речі, як у вас там називаються люди, що нахабно вселяються в типу пустуюче житло?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Накопичення тануть а іноді згорають що і охнути не встигнеш.
Накопичення нічого не тягнуть. Просто люди хочуть жити вже і сьогодні. І правильно роблять. На старість якщо до неї і доживеш, всерівно буде хреново. З голоду не помреш, на вулицю ніхто тебе не викине.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ти мабуть забув про бульку з нерухомістю в штатах, коли іпотеку давали всім підряд. Луснула вона так, що півсвіту захиталось.
До речі, як у вас там називаються люди, що нахабно вселяються в типу пустуюче житло?
Ну луснула і що? Пару років кризи і все владналося.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

До речі, як у вас там називаються люди, що нахабно вселяються в типу пустуюче житло?
Не чув про таке. Розкажи мені, ти ж з України про це краще знаєш.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

На старість якщо до неї і доживеш, всерівно буде хреново. З голоду не помреш, на вулицю ніхто тебе не викине.

Як постелиш, так і поспиш.  :D
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Ну луснула і що? Пару років кризи і все владналося.
От тільки величезна купа народу залишилась і без грошей і без житла.
І що там зі сквотерами?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Не чув про таке. Розкажи мені, ти ж з України про це краще знаєш.

Squatting

Okupas
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

От тільки величезна купа народу залишилась і без грошей і без житла.
І що там зі сквотерами?
Слухай я жив тоді вже в Португалії.  Будеш мені розказувати про величезну купу людей, що залишилися, без грошей і житла? Не знаю ніодного випадку, щоб когось насильно викидали з квартири. Багато людей самі банкам скидали свої квартири, бо їх ціна впала в рази. Але до чого там, те що хтось залишився без грошей і житла?
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Аренда завжди вища за кредит.
В Відні ніт в цей момент

240тис квартир в муніципальній власності 40% від загального
Социки магістрату мають свого виборця (100років з перервою на наці) сидять в ратуші і творять жесть проти ландлордів

Тут можна здати без обмеження оренди лише квартиру тзв нове житло
Все що побудоване до 1945р здати власник на свій розсуд не може.
Буде сітка по класу житла
От її і тримайся

Тому тут лендлорди то крупняк. А не приватна особа в пару квартир

То що в Відні здають ніби як приватні квартири українцям то схема така.

Умовний поляк що здає є не власник а орендар що перездає муніципальне. Сам знімає в міста за 400є здає заробітчанам  без угоди  за 800є
То є протизаконно але наші заробітчани ніц не вдупляють. Думають що пан власник.
А в нього лише вонтікет (як ордер в ссср) і власник сам "голий босий"
Часто в польщі сидить
Виборову жлуктить
400є в місяць норм
Польскосдовацькі брати найопують як можуть)
І муніципалітет і заробітчан
Головне  щоб вправно надувати щоки)
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Не чув про таке. Розкажи мені, ти ж з України про це краще знаєш.
Погугли що таке сквотинг і хто такі окупаси.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Слухай я жив тоді вже в Португалії.  Будеш мені розказувати про величезну купу людей, що залишилися, без грошей і житла? Не знаю ніодного випадку, щоб когось насильно викидали з квартири. Багато людей самі банкам скидали свої квартири, бо їх ціна впала в рази. Але до чого там, те що хтось залишився без грошей і житла?
Португалія знаходиться в штатах? Не знав.
   
Re: А навіщо людям пенсія  :S

Португалія знаходиться в штатах? Не знав.
А ми тут про Штати говоримо? І ти ж казав, що по всьому світу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія