Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пригожин, повстання проти карлика. Можливо помста карлика "смерть" 23.08.23 ** (Об'єднана гілка)

Я про технічну частину.
Нехай атакуючі гвинтокрили збили з ПЗРК, ок.
Як вони російським Панцирем збили російський літак?
Щось я не так уявляла собі .

Таким же чином, як і гвинтокрили). Наскільки я розумію, блокування пуску можна вимкнути
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

За РДК ніхто не піде. Це має робити хтось з своїх

кого маєш на увазі? якщо простих кацапів, та їх ніхто не питатиме, назначать вибори проголосують за нового преза, якщо еліта, то та втече а потім приєднається
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

капець ютуб вже видає рекламу вітамінів wagner  :lol:
   
Таким же чином, як і гвинтокрили). Наскільки я розумію, блокування пуску можна вимкнути

Тобто якщо будь-хто з певними навичками (наприклад, вагнерівець в минулому) захопить якийсь з Панцирів, що розставили на москві на дахах, то він може спокійно відімкнути захист "свій-чужий" і збивати все що літає над москвою?
Ммм...
Цікаве інженерне рішення .. 
   
Тобто якщо будь-хто з певними навичками (наприклад, вагнерівець в минулому) захопить якийсь з Панцирів, що розставили на москві на дахах, то він може спокійно відімкнути захист "свій-чужий" і збивати все що літає над москвою?
Ммм...
Цікаве інженерне рішення .. 

А якщо пілот-ренегат захопить "свій" літак і спрямує його на Кремль? То що, його збити буде нічим? Тому що блокування не знімається?
   
Тобто якщо будь-хто з певними навичками (наприклад, вагнерівець в минулому) захопить якийсь з Панцирів, що розставили на москві на дахах, то він може спокійно відімкнути захист "свій-чужий" і збивати все що літає над москвою?
Ммм...
Цікаве інженерне рішення .. 

Та да) А яким же чином переналаштовують ті ж с-300, які нам надають союзники?
   
А якщо пілот-ренегат захопить "свій" літак і спрямує його на Кремль? То що, його збити буде нічим? Тому що блокування не знімається?

Пілотів-ренегатів наче ще не було.
А ось "дурень-пвошник" (с) вже наколотив 7 бортві.
І він досі десь там зі своїм Панцирем.
На свободі.
Мені подобається....
   
Та да) А яким же чином переналаштовують ті ж с-300, які нам надають союзники?

Їх переналаштовуть.
А не відмикають захист на марші в колоні.
Коротше, най би повбивали там всі один одного.
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

хуйло далі десь ховається. А міноборони рф як ні в чому не бувало викочує відео з шойгу де той керує військами десь в Україні.  B-)
   
Тобто якщо будь-хто з певними навичками (наприклад, вагнерівець в минулому) захопить якийсь з Панцирів, що розставили на москві на дахах, то він може спокійно відімкнути захист "свій-чужий" і збивати все що літає над москвою?
Ммм...
Цікаве інженерне рішення ..
При совку, на корабельній РЛС керування вогнем,  "свій-чужий" відключався одним тумблером, не думаю що за цей час щось кардинально змінилось  :-)o
   
При совку, на корабельній РЛС керування вогнем,  "свій-чужий" відключався одним тумблером, не думаю що за цей час щось кардинально змінилось  :-)o

Ага. Дякую.
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

хуйло далі десь ховається. А міноборони рф як ні в чому не бувало викочує відео з шойгу де той керує військами десь в Україні.  B-)
Щей поряд з генералом, який віддавав його лисому  B-)


   
Цитувати
Бунт показал неэффективность наёмного войска.

Це - з Вікі. І не про Вагнер  :D
   
три смєлих батальона шли маршем до кремля
под їхніми ногами стогнала мать-земля
от ужаса дрожала вся царская москва
вже кілька кілометрів, щас вломится братва

три смєлих батальона чекала вся страна
і даже релоканти воспряли ото сна
один сказав: я главний, втарой спитав: а я?
а третій засміявся: нєт, главним буду я.

три смєлих батальона чекали всі в москвє
вже зеки повставали на бунти у тюрмє
уже телеведущі збежали в тегеран
а хто-то у дубаї, а хтото у вьєтнам

три смєлих батальона пристали на привал
один пішов пописать і дето там зассал.
второй пішов шукати, і більше не вернувсь.
а третій розвернувся й з'ібавсь у біларусь

Алі Татар-заде
   
Мене ось ці збиття цікавлять.
Ніби ж має бути система розпізнавання "свій-чужий" і захист від "дурня-пвошника" , чи нє?
Щоб система розпізнала літак, як свій, у неї має бути введений відповідний код. Коди змінюються раз на добу у мирний час, під час військових дій, можливо і частіше. Після того, як вагнерів об'явили зрадниками, впевнений, що оновлення кодів їм не передавали, бо то секретна інфа. Відповідно всі расєйскі літачки на екранах того "Панциря" світились як чужі. Ну і, як вище написали, система розпізнаванння, у разі потреби, дуже легко відключається.
   
хуйло далі десь ховається. А міноборони рф як ні в чому не бувало викочує відео з шойгу де той керує військами десь в Україні.  B-)

А навіщо хуйлу виконувати вказівки бунтовщика? Що йому тепер прігожин зробить?
   
Заколот вдався? :S
MAG

Гризуть мене сумніви щодо вагнер-гойда.
Не віррю в те, що:
1.Пригожин є самостіним гравцев, який учудив емоційний вибрик.
2.що все черз гроші пригожину
3.всі вуха прогуділи, що за пригожиним фсб і патрушев, а тепер ніби патрушева і не існує, а пригожин все зробив без його дозволу.
4.не вірю що вистава. Хто віддавав накази літакам, рити дороги, підривати нафтосховища, тощо?
5.не вірю, що самотестування системи карлою.


Питання:
1. Де ###ло зараз?
2.що насправді відбулося?

Моя гіпотеза:
Була реальна спроба перевороту проведена партією "почесної капітуляції" за класифікацією Піонтковського.
З метою нейтралізувати карлу, припинити війну, відмінити санкції і ізоляцію, зміцніти за кілька років, а тоді вже з новими силами довести божевільний план сво до реалізації.
Погодяться контрибуцію виплачувати, років 50, але коли зміцніють, то платити перестануть.
Підозрюю, що ###ло зараз ізольований в бункері людьми патрушева і його там переконують зректись пристолу, або просто піти на пенсію типа
Ден сяо піном і призначити патрушева молодшого Прем'єром.
Десь так.
   
Щоб система розпізнала літак, як свій, у неї має бути введений відповідний код. Коди змінюються раз на добу у мирний час, під час військових дій, можливо і частіше. Після того, як вагнерів об'явили зрадниками, впевнений, що оновлення кодів їм не передавали, бо то секретна інфа. Відповідно всі расєйскі літачки на екранах того "Панциря" світились як чужі. Ну і, як вище написали, система розпізнаванння, у разі потреби, дуже легко відключається.

Тобто будь-який захоплений пристрій ППО є дуже небезпечним.
В чому ми переконались.
Справа у навченому персоналі
   
Re: Заколот вдався? :S

А хуйло відібрали владу і спрямували його в напрямку транзиту Дюміну. Чи буде це нам на користь - не знаю, побачимо  8-)
   
Re: Заколот вдався? :S

Скоріш за все так, заколот вдався, хуйло БИСТРО злився і це найгірший сценарій для України тому що вони продовжать війну.  :(
В те що пригожин повне дурко щоб йти на якісь менші умови при таких козирях на руках   я не вірю..
   
Re: Заколот вдався? :S

Скоріш за все так, заколот вдався, хуйло БИСТРО злився і це найгірший сценарій для України тому що вони продовжать війну.  :(
В те що пригожин повне дурко я не вірю..

Не факт, що новий "хуйло" (а точніше умовне "політбюро", що стоїть за ним) мають бажання продовжувати війну. Війна для рашки є безнадійним зайняттям, тому що вона ведеться фактично проти 50+ країн, і це фактично боротьба з вітряками  8-)
   
Re: Заколот вдався? :S

Панове військово-політичні оналітєги!
Вам мало однієї теми?!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134032.0
   
Re: Заколот вдався? :S

поки що немає жодних підтверджень, що хуйло кудись подівся чи зібрався передати комусь владу,
але почекаємо новин...
   
Re: Заколот вдався? :S
Agh

Панове військово-політичні оналітєги!
Вам мало однієї теми?!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134032.0
+100500
Тим більше там всі питання вже не раз перетерли. Але з'являється черговий "письменник" і все по новому колу :laugh:
   
Тобто будь-який захоплений пристрій ППО є дуже небезпечним.
В чому ми переконались.
Справа у навченому персоналі
без сумніву
   
Re: Заколот вдався? :S

Пригожин - це всього лиш був промокашка, завдання якого - "кинути пред'яву". Реальні учасники перевороту - це всякі дяді в дорогих костюмах, по вказівці яких всі силові органи розступалися перед промокашкою і робили йому зелену дорогу. хуйло ставили перед вибором - або він йде на умови, або промокашка зайде прямо в Кремль і фізично замочить хуйло  8-)
   
Тобто будь-який захоплений пристрій ППО є дуже небезпечним.
В чому ми переконались.
Справа у навченому персоналі
Звичайно!
   
Re: Заколот вдався? :S

А хуйло відібрали владу і спрямували його в напрямку транзиту Дюміну. Чи буде це нам на користь - не знаю, побачимо  8-)
не у хуйло,а у хуйла
   
Re: Заколот вдався? :S

Не факт, що новий "хуйло" (а точніше умовне "політбюро", що стоїть за ним) мають бажання продовжувати війну. Війна для рашки є безнадійним зайняттям, тому що вона ведеться фактично проти 50+ країн, і це фактично боротьба з вітряками  8-)
Вони не можуть дати взад   "пацани не  паймут". Якщо вони погодяться віддати Крим і на репарації вони не втримають владу.
   
Мене ось ці збиття цікавлять.
Ніби ж має бути система розпізнавання "свій-чужий" і захист від "дурня-пвошника" , чи нє?

 "свій-чужий"  тільки показує де свій, а де чужий. Захисту від дурня немає.
   
Re: Заколот вдався? :S

Вони не можуть дати взад   "пацани не  паймут". Якщо вони погодяться віддати Крим і на репарації вони не втримають владу.

Не втримають проти кого?  :facepalm1:
   
Подальше обговорення втрачає сенс і цікаве вже більше для істориків. Та й для них має пройти певний час щоб проявилися якісь наслідки цього незрозумілого цирку на дроті.
   
Re: Заколот вдався? :S

Єдина сила, здатна в Рашці хоч щось робити - то був Вагнер, і він в їхніх руках. Всіх інших, хто буде "бухтіти" - швидко на пляшку посадять  8-)
   
Re: Заколот вдався? :S

Скоро нам покажуть хуйло і ТС заспокоїться.
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)
LAR

/40158
   
Щей поряд з генералом, який віддавав його лисому  B-)

https://t.me/oleksiihoncharenko/35567
https://t.me/oleksiihoncharenko/35566

Може це зйомки тижневої давності?
   
Re: Заколот вдався? :S

Скоріш за все так, заколот вдався, хуйло БИСТРО злився і це найгірший сценарій для України тому що вони продовжать війну.  :(
В те що пригожин повне дурко щоб йти на якісь менші умови при таких козирях на руках   я не вірю..
Я вже сто раз тут писав , бабло править світом...
В профільній гілці я залав фупчикам одне питання...то шо Дюміна та всякиз друзів його мабуть поставлять на.МО , то таке, мені друге цікавить за яку кількість грошових знаків припинилося просування вагнера на москву- простими словами, скільки це коштувало владі , томуж хуйлу???
Мені цікаво у вас є 20-25 тисяч вояків, які їдуть до столиці держави, в цій державі простий нароб в массі своєї піддержує заколот....скільки коштувало зупинитися, це 10 мільярдів долларів , чи може 100...простт цікаво, у скільки це оцінили??
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

Кацапи масово стали показувати Шойгу, значить ніхто його звільняти не збирається.
   
Re: Заколот вдався? :S

Єдина сила, здатна в Рашці хоч щось робити - то був Вагнер, і він в їхніх руках. Всіх інших, хто буде "бухтіти" - швидко на пляшку посадять  8-)
Д 1 числа  вони були нікто і повинні були розброєні...тому маьуть і пішли на ризик.
   
Re: Пригожин і його війна з МО РФ (* Об'єднана гілка)

Красиво кинули лисого довбойоба
А по іншому і не могло бути
Єбанько просрало історичний шанс...повівшись на якісь обіцянки безпеки чекістам. Мега єбанько
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія