Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Ведь технически полицейская и бюрократическая машина справится легко. В самолёт и на родину.
И все правовые основания у Украины есть их потребовать всех назад, домой.

В чем, собственно, состоит та правовая норма, которая их защищает?
Вот реально интересно.
   
А для чого це робити?
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Ведь технически полицейская и бюрократическая машина справится легко. В самолёт и на родину.
И все правовые основания у Украины есть их потребовать всех назад, домой.

В чем, собственно, состоит та правовая норма, которая их защищает?
Вот реально интересно.

А шо,  в Києві вже всіх мобілізували ?
   
А для чого це робити?
Так війна ж!
   
 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

это ж срабатывает какая-то хитрая правовая коллизия.
защищают их законы Европы, так?
не Украины же.
но какие?
вроде у Украины все права.
 :S
   
Повістки буде поліція іншої держави роздавати чи як?  :facepalm1:
   
можна
цапати і потихеньку в багажнику завозити
нєхуй дєлать
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

ну, понятно, что Украина должна договорится с Европой, мол, да, мы это делаем.
много кого ж депортируют без проблем.
депортируются и не жужжат.
почему для мобилизации нельзя?
   
Повістки буде поліція іншої держави роздавати чи як?  :facepalm1:
Так! Поїздять трохи по Європам, думаю у поліціантів заперечень проти цього важливого державницького завдання не буде, ба думаю від добровольців відбою не буде  (tu)
   
можна
цапати і потихеньку в багажнику завозити
нєхуй дєлать
Ага вже недавно Чауса так привезли - чим закінчилося?  :facepalm:
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Треба починати з країн першого світу там ковбаса має гроші відкупитися людолови мають нагоди добряче підзаробити.

Не а тих що Польщу втікали то одразу пакувати до кразіав та на фронт.

Грошей там немає
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Повістки буде поліція іншої держави роздавати чи як?  :facepalm1:

это всё технические моменты, они утрясабельны.
   
Так! Поїздять трохи по Європам, думаю у поліціантів заперечень проти цього важливого державницького завдання не буде, ба думаю від добровольців відбою не буде  (tu)
Взагаліто я писав про опліцію інших держав. А нашу поліцію думаю там швидко би прикрили за таку діяльність...
   
Взагаліто я писав про опліцію інших держав. А нашу поліцію думаю там швидко би прикрили за таку діяльність...
А яка юридична підстава буде у поліції інших країн вручати українські повістки?  :-)o
   
это всё технические моменты, они утрясабельны.
Досі не можу повірити що ця гілка не стьоб  :facepalm:
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

А яка юридична підстава буде у поліції інших країн вручати українські повістки?  :-)o
Держава б могла сплачувати 20 єврів за голову
   
Досі не можу повірити що ця гілка не стьоб  :facepalm:
саєчка
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Досі не можу повірити що ця гілка не стьоб  :facepalm:

так объясните толком плиз.
исходим из того, что техническое решение найти можно.
можно принять всякие изменения к существующим правилам.
ведь даже ваш тон говорит не о технических трудностях, а типа за бугром сбежавшие в своих правах.
не важно до 24 числа или позже.
в каких?
как они обретают это право?
какая европейская норма их охраняет от депортации?

Останнє редагування: 16 червня 2023 10:20:53 від kasia
   
ТЦК не можуть нормально мобілізувати українців в Україні а тут вже пропонується по закордонам шастати - а ви впевнені що ті кого пошлють "видавати повістки" повернуться звідти?  :lol:
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Их же нельзя так просто привезти и кинуть в бой. Нужна какая-то медкомиссия. Если у человека хватило грошенят обойти закон и выехать, хватит и на обход комиссии или переезд.
Ну и второй момент. Многие из выехавших непростые люди. Для полициянта в Англии, что Порошенко, что какой-нибудь Петренко, разницы нет, а тут есть и огромная. А вдруг не того отправят, может скандал получится. Разве отдельную бригаду из таких призывников непростых составлять. Да и кто такие законы принимать будет, если у половины ВР дети и родственники по заграницам попрятались.
   
 Навіть якщо розділити законодавчо українських біженців й решту, то будь-який біженець при бажанні отримає документ щодо важких перенесених психічних травм, що потребують тривалого лікування, або подадуть на прихисток з мотивацією незаконного переслідування. Я вам навіть більше скажу - є знайомі, що виїжджали на короткий час, подавали там документи й вже чекають на громадянство. Щоб такий закон почав працювати (фактично депортація постраждалих від війни на війну) - Європа повинна спочатку стати чимось на кшталт рашкостану... В Європі толерантність  :rotate:
   
так объясните толком плиз.
исходим из того, что техническое решение найти можно.
можно принять всякие изменения к существующим правилам.
ведь даже ваш тон говорит не о технических трудностях, а типа за бугром сбежавшие в своих правах.
не важно до 24 числа или позже.
в каких?
как они обретают это право?
какая европейская норма их охраняет от депортации?
Сама процедура депортації  ... забезпечити повну відповідність всім вимогам до запиту на депортацію це "еще та работенка". Ну і причина "не можемо вручити повістку" навіть, здається, і в Україні не причина для переслідування ... інша справа якщо повістку вручили.  :-)o
   
так объясните толком плиз.
исходим из того, что техническое решение найти можно.
можно принять всякие изменения к существующим правилам.
ведь даже ваш тон говорит не о технических трудностях, а типа за бугром сбежавшие в своих правах.
не важно до 24 числа или позже.
в каких?
как они обретают это право?
какая европейская норма их охраняет от депортации?
Депортація відбувається за порушення правил легального перебування в країні а не за якісь порушення що комусь потенційно можуть видати повістку
Натомість за порушення законів відбувається екстрадиція - а тепер йдемо і читаємо як влада намагається дістати за допомогою екстрадиції Шарія з Іспанії і чи є якісь шанси...  :facepalm:
   
Депортація відбувається за порушення правил легального перебування в країні а не за якісь порушення
За порушення законів відбувається екстрадиція - а тепер йдемо і читаємо як влада намагається дістати за допомогою екстрадиції Шарія з Іспанії і чи є якісь шанси...  :facepalm:
+  звісно не депортація а екстрадиція  (tu)
   
При кожному посольстві/консульстві зробити ТЦК.
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Навіть якщо розділити законодавчо українських біженців й решту, то будь-який біженець при бажанні отримає документ щодо важких перенесених психічних травм, що потребують тривалого лікування, або подадуть на прихисток з мотивацією незаконного переслідування. Я вам навіть більше скажу - є знайомі, що виїжджали на короткий час, подавали там документи й вже чекають на громадянство. Щоб такий закон почав працювати (фактично депортація постраждалих від війни на війну) - Європа повинна спочатку стати чимось на кшталт рашкостану... В Європі толерантність  :rotate:

какие психотравмы у Сережи с цифрами?
и их много таких.
только вот серьезно - я не на Сережу "взъелась",
вопрос по сути.
чем одни граждане отличаются от других.
тем, что забежали за ленточку?
но это ж бред.
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

+  звісно не депортація а екстрадиція  (tu)

ОК  (tu)
   
При кожному посольстві/консульстві зробити ТЦК.
на тих хто ступить в посольство це спрацює  (tu)
   
Між іншим українці які давно проживають за кордоном і мають там ПМЖ або хочаб тимчасове проживання взагалі не підлягають мобілізації
   
ведь даже ваш тон говорит не о технических трудностях, а типа за бугром сбежавшие в своих правах.
не важно до 24 числа или позже.

які такі збєжавшиє особливо ті хто проживав за кордоном до 24? якась кацапська наволочна маячня робити зі всіх українців, що живуть поза межами країни зрадниками, в бан за такі провокації
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Між іншим українці які давно проживають за кордоном і мають там ПМЖ або хочаб тимчасове проживання взагалі не підлягають мобілізації

сфигали.
есть норма нашего законодательства?
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

які такі збєжавшиє особливо ті хто проживав за кордоном до 24? якась кацапська наволочна маячня робити зі всіх українців, що живуть поза межами країни зрадниками, в бан за такі провокації

не пересмыкуйте, будь ласка.
   
сфигали.
есть норма нашего законодательства?
До вашого відома особи які на ПМЖ взагалі не мають внутрішнього українського паспорта і зняті з усіх обліків
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?
Bmx

Ага вже недавно Чауса так привезли - чим закінчилося?  :facepalm:
не дуже хеппіенд
Вищий антикорупційний суд визнав колишнього суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса винним у хабарництві й засудив його до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

До вашого відома особи які на ПМЖ взагалі не мають внутрішнього українського паспорта і зняті з усіх обліків

 :facepalm1: и кто паспорт внутренний забрал?
   
какие психотравмы у Сережи с цифрами?
Знайдуться, якщо треба. Й травми, й хвороби, й психологічні вади й релігійні переконання. Подадуть на постійне проживання й на цьому кампанія закінчиться. Суть в тому, що відправляти тих, кого визнали біженцями, на війну - це небезпечний прецедент й на таке ніхто не наважиться. Я вже не кажу про міжнародний резонанс. Та і уявляю перші шпальти газет в кацапстані - Україна вбила всіх у себе й прийнялася за біженців...
   
Єдиний спосіб мобілізувати українців (біженців чи "вимушених туристів") з закордону це коли вони самі повернуться в Україну і то не факт що їх тут мобілізують...
Зараз наприклад в Польщі закінчується автоматичне продовження всяких віз і починаючи з кінця серпня дехто буде змушений виїхати - знаю такі випадки особисто.
   
:facepalm1: и кто паспорт внутренний забрал?
Якщо ставали на консульський облік то така процедура
   
Re: Почему нельзя мобилизовать зарубежных украинцев?

Згадався добрий старий радянський анекдот.

Чому коли варять крабів кришкою не закривають  :beach:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія