Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні працюють лише 9,5 мільйонів громадян – дослідження :(

працювати і жити що в Украіні, що на Заході мають своі плюси і мінуси
але щоб інші мігранти приїхали з українмських теренів на захід явно не хочеш
тому і розповідаєш про жахи західного буття
болукан хоч щиріший був у цьому питанні і відверто писав що не хоче бачити українців в німеччині
   
але щоб інші мігранти приїхали з українмських теренів на захід явно не хочеш
тому і розповідаєш про жахи західного буття
болукан хоч щиріший був у цьому питанні і відверто писав що не хоче бачити українців в німеччині

а це хіба від мене залежить?
кожен будує своє життя сам

   
я людина не бідна, сам вирішую де жити і працювати
радий за тебе, що в таких невиносимих муках, без меду став багатим
   
але щоб інші мігранти приїхали з українмських теренів на захід явно не хочеш
тому і розповідаєш про жахи західного буття
болукан хоч щиріший був у цьому питанні і відверто писав що не хоче бачити українців в німеччині

Я б приняв на працю 2-3 people , але знаня анг языка must have
   
Я б приняв на працю 2-3 people , але знаня анг языка must have
яка саме праця i де
   
З теперішніх пенсіонерів (за віком, а не за вислугою років) років через 10 не менше 2/3 відправиться на цвинтар.

А молодь підросте і потребуватиме робочих місць.

Так от - а де в Україні можна заробити і собі на пристойне проживання, і щоб податки сплатити в білу?
доведеться запустити в реалізацію  накопичені за 30+ років маєтки, автомобілі, яхти, літачки, золото, дорогоцінності, капітал виведений за кордон. Якщо коротко, то як тут деякі розумники  кажуть - всьо отобрать і подєлить.
І це буде правильно. Націю потрібно рятувати, а не знищувати.
   
Я б приняв на працю 2-3 people , але знаня анг языка must have
Ну так в чем проблема оплатить им курсы и стажировку?
   
Прям аж цікаво.Читають мабудь? Вітаю рішення щоб не чіпати 2% та не кошмарити бізнес..
https://www.epravda.com.ua/news/2023/06/12/701054/

Податкові пільги, які планували скасувати з 1 липня, поки не чіпатимуть
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Скасування "єдиного податку 2%", скасування пільги по сплаті податку для 1 та 2-ої групи, відновлення проведення документальних перевірок, повернення штрафних санкцій за порушення використання РРО - усього цього з 1 липня не буде", - зазначив він.

При цьому, Желєзняк уточнив, що нової дати, коли пільги будуть скасовані, наразі не визначено.
   
Прям аж цікаво.Читають мабудь? Вітаю рішення щоб не чіпати 2% та не кошмарити бізнес..
https://www.epravda.com.ua/news/2023/06/12/701054/
Податкові пільги, які планували скасувати з 1 липня, поки не чіпатимуть
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Скасування "єдиного податку 2%", скасування пільги по сплаті податку для 1 та 2-ої групи, відновлення проведення документальних перевірок, повернення штрафних санкцій за порушення використання РРО - усього цього з 1 липня не буде", - зазначив він.

При цьому, Желєзняк уточнив, що нової дати, коли пільги будуть скасовані, наразі не визначено.

трєніровка хомʼячків 
влада думає про народ :clapping:
   
Такі дані оприлюднив Український інститут майбутнього.
А це що за шарашкіна кантора?
   
А це що за шарашкіна кантора?

По суті є що сказати?  :facepalm:
   
Як на мене то величезною помилкою було взагалі дозволяти людям виїзд за кордон. Але то так з перспективи я такий вумний бля...
   
Як на мене то величезною помилкою було взагалі дозволяти людям виїзд за кордон. Але то так з перспективи я такий вумний бля...
2021 рік:
160 років тому, 3 березня (19 лютого за старим стилем) 1861 року російський імператор Олександр ІІ підписав указ про скасування кріпацтва та низку законів, які регламентували цей процес. Це була дуже важлива подія для Російської імперії загалом і для тієї частини України, яка перебувала в її складі. Адже на той момент близько 38 % населення цієї держави перебували у кріпосній залежності від поміщиків. На українських землях найбільше кріпаків було в Подільській губернії – близько 60% населення, найменше в Таврійській – близько 6%.
   
2021 рік:
160 років тому, 3 березня (19 лютого за старим стилем) 1861 року російський імператор Олександр ІІ підписав указ про скасування кріпацтва та низку законів, які регламентували цей процес. Це була дуже важлива подія для Російської імперії загалом і для тієї частини України, яка перебувала в її складі. Адже на той момент близько 38 % населення цієї держави перебували у кріпосній залежності від поміщиків. На українських землях найбільше кріпаків було в Подільській губернії – близько 60% населення, найменше в Таврійській – близько 6%.
Лондонський метрополітен (англ. London Underground) — система ліній метрополітену в Лондоні Велика Британія. Перший метрополітен у світі, відкритий 1863 року.
   
2021 рік:
160 років тому, 3 березня (19 лютого за старим стилем) 1861 року російський імператор Олександр ІІ підписав указ про скасування кріпацтва та низку законів, які регламентували цей процес. Це була дуже важлива подія для Російської імперії загалом і для тієї частини України, яка перебувала в її складі. Адже на той момент близько 38 % населення цієї держави перебували у кріпосній залежності від поміщиків. На українських землях найбільше кріпаків було в Подільській губернії – близько 60% населення, найменше в Таврійській – близько 6%.

Ну то чого кордон закритий для чоловіків призовного віку - кріпаки?  :facepalm:
   
Ну то чого кордон закритий для чоловіків призовного віку - кріпаки?  :facepalm:
Це питання до віслюка оманського
   
По суті є що сказати?  :facepalm:
А що казать по суті?
На заборі теж різне пишуть, але міцнішим він від цього не стає.
   
2021 рік:
160 років тому, 3 березня (19 лютого за старим стилем) 1861 року російський імператор Олександр ІІ підписав указ про скасування кріпацтва та низку законів, які регламентували цей процес. Це була дуже важлива подія для Російської імперії загалом і для тієї частини України, яка перебувала в її складі. Адже на той момент близько 38 % населення цієї держави перебували у кріпосній залежності від поміщиків. На українських землях найбільше кріпаків було в Подільській губернії – близько 60% населення, найменше в Таврійській – близько 6%.
В США рабство відмінили тільки 1865 року.
   
А що казать по суті?
На заборі теж різне пишуть, але міцнішим він від цього не стає.
Від твого обсирання суть проблеми не змінюється -
понад 8 мільйонів людей виїхало...
працює і платить податки лише трохи більше 6 мільйонів людей...
   
Від твого обсирання суть проблеми не змінюється -
понад 8 мільйонів людей виїхало...
працює і платить податки лише трохи більше 6 мільйонів людей...
То тим хто працює потрібно з/п підвищувать, згоден?
   
Як на мене то величезною помилкою було взагалі дозволяти людям виїзд за кордон. Але то так з перспективи я такий вумний бля...

Виїздні візи на горизонті вже? Як в совку? :lol:
   
То тим хто працює потрібно з/п підвищувать, згоден?
Звичайно але звідки?
   
То тим хто працює потрібно з/п підвищувать, згоден?
це ви про купу бюджетників? Бо бізнес, де може, сам регулює це питання.
   
То тим хто працює потрібно з/п підвищувать, згоден?
При переизбытке предложения зарплаты никто подымать не будет. Тут есть задача государства - создавать рабочие места. В свое время Ющер обещал миллион рабочих мест, естественно, не выполнил, но задача вполне решаема.
   
це ви про купу бюджетників? Бо бізнес, де може, сам підвищує.

Ніт. В нас останній раз підвищували в січні 20-го.
   
Звичайно але звідки?
Як звідки?
Менше тратити на себе, більше на з/п трударям.
Невже важко зрозуміти?
   
За перші 5 місяців поточного року в Україні було продано 5,2 тис. нових легкових автомобілів преміального сегменту. Якщо порівнювати з аналогічним періодом 2022 року, то попит на преміальні авто зріс у 2,3 рази.

Так, в минулому році за перші 5 місяців доля автомобілів Premium сегменту складала 14,5% нового авторинку, а в поточному році таких автомобілів стало більше – 22%. Зростання – на 130%, коли в цілому по ринку продажі зросли на 51%, зазначають експерти.

У сегменті кросоверів та позашляховиків доля преміальних автомобілів ще вища – 23,2% проти 16,3% рік тому.

В цьому році найбільш популярними автомобілями Premium-сегменту в Україні стали автомобілі BMW – кожен третій проданий преміальний автомобіль – саме баварського бренду.

На другому місці – автомобілі марки Mercedes-Benz. В них двократне зростання.

Замикають топ-3 автомобілі Lexus, які додали більше ніж в 4 рази у порівнянні з минулим роком.

Найпопулярніші преміальні моделі – Mercedes-Benz GLE (+144%), BMW X7 (+383%) та BMW X5 (+158%).

Найбільша доля Преміум-авто була зафіксована в Одесі та області – 35% авторинку. Також високі показники зафіксовані у Львівській області (28%), на Волині (26%) та у Києві (24%).
https://mmr.net.ua/autoworld/198013
   
При переизбытке предложения зарплаты никто подымать не будет.
Тобі пишуть про дефіцит працівників, а ти пишеш про пєрєізбитак.
Ти визначись, кацапчік.
   
За перші 5 місяців поточного року в Україні було продано 5,2 тис. нових легкових автомобілів преміального сегменту.
Воєнкомам нема куди гроші вкладати? :S Чи то з яєць по 17 грн наколядували?

Останнє редагування: 14 червня 2023 11:23:57 від Agh
   
Тобі пишуть про дефіцит працівників, а ти пишеш про пєрєізбитак.
Ти визначись, кацапчік.
Я не люблю, когда каждое дерьмо не может без  личных оскорблений. Открой глаза и посмотри вокруг. Тысячи переселенцев не могут устроиться на работу, какой уж тут дефицит. Это в методичке написано? Откуда вы лезете, грамотеи сраные.
   
Я не відмовляюся від своїх слів у цій гілці.
Державі буде кінець при такій внутрішній політиці.
   
Тысячи переселенцев не могут устроиться на работу
В Києві паркуватися нема вже де, через машини тих, хто на роботу не може влаштуватися.
   
Я не люблю, когда каждое дерьмо не может без  личных оскорблений. Открой глаза и посмотри вокруг. Тысячи переселенцев не могут устроиться на работу, какой уж тут дефицит. Это в методичке написано? Откуда вы лезете, грамотеи сраные.
Особливо на Буковелі це відчувається ;)
   
В Києві паркуватися нема вже де, через машини тих, хто на роботу не може влаштуватися.
Киев это отдельная песня, как и Буковель или Монако. Это не тот показатель, который стоит принимать во внимание при разговоре о безработице.
   
Киев это отдельная песня, как и Буковель или Монако. Это не тот показатель, который стоит принимать во внимание при разговоре о безработице.
Думки кацапів не має сенсу брати до уваги.
Це в першу чергу.
   
В Києві паркуватися нема вже де, через машини тих, хто на роботу не може влаштуватися.

В Києві таке саме безробіття що імв інших містах

Глово макдак не всім зайде



   
В Україні працюють лише 9,5 мільйонів громадян
та прям
в тени сидят
бинго! поскольку активная часть уехала
Это кто такие активные - мамочки с детьми?
Пенсы?
Активных не выпускали - кто в армии, кто работает
   
Народ, там на Юге вообще-то сейчас пистец творится из-за обезвоживания. Без работы останутся если не миллионы, то сотни тысяч точно.  :(
   
та прям
в тени сидят
Это кто такие активные - мамочки с детьми?
Пенсы?
Активных не выпускали - кто в армии, кто работает
В мене знайомі всі виїхали хто дуже хотів. Дорого, ризиковано, але реально.
   
Народ, там на Юге вообще-то сейчас пистец творится из-за обезвоживания. Без работы останутся если не миллионы, то сотни тысяч точно.  :(

Я думаю шо ці люди зможуть працювати на різних відновллювальних роботах, які фінансуватимуться Заходом. Типу "плану Маршала." Плюс Захід поверне в Україну всіх "біженців", хто не зміг влаштуватися/знайти роботу. І вони мають платити більший податок потім через "відсидку" за кордоном, коли інші воювали. На питання: А сам? можу зразу відповісти, шо я за межами України з початку 1990-х років. 30 років.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія