Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Прикольно
Після курсів будуть виходити вже сеньйори? Бо джунам роботи не знайдеться, тож розвиватися до сеньйорів їм ніде.
Нажаль, це так не працює
чатГПТ попрацює за джунів, набереться досвіду і практики, і потім доросте до рівня синьйора  ... такий план  :idea: 
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

чатГПТ попрацює за джунів, набереться досвіду і практики, і потім доросте до рівня синьйора  ... такий план  :idea: 

5 років
   
А потім сворять спеціальну мову для ШІ, або ШІ почнуть напрямк в машинних кодах мутити.
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

А потім сворять спеціальну мову для ШІ, або ШІ почнуть напрямк в машинних кодах мутити.

ШІ сам собі мову напише. Кодери в прольоті
   
Хоьів прогулятись, але дощ
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Розчаровують наміри українців валити з країни.
Завжди розчаровують.
   
Розчаровують наміри українців валити з країни.
Завжди розчаровують.
А їз розччаровує відсутність перспекиви в Україні.
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

А їз розччаровує відсутність перспекиви в Україні.
Мене не розчаровують люди у яких є план, є мета, які дійсно виїжджають задля самореалізації . Це для мене святе.
   
мене ніхто нелюбить :(
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

мене ніхто нелюбить :(
Та забий
   
Та забий

 :weep:
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

:weep:
От я забив і піхуй  X(
   
ДУЖЕ СУМНО безжінків  :girl_were:  :spruce_up:  :brunette:  :censored:  :flirt:  :heart:  :(
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

ДУЖЕ СУМНО безжінків  :girl_were:  :spruce_up:  :brunette:  :censored:  :flirt:  :heart:  :(
Ще й Корова пішла   :(
   
мене ніхто нелюбить :(
Всі дами крокодила
Кохають до нестями
За сумочки із шкіри
І за ботфортів пару ...  :scenic:
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ще й Корова пішла   :(

Ииии  :weep:
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Купив собі кльову обжимку для дротів. Розчарування, що тепер треба купити ще одну, але іншу
Зі вся електрика в хаті зроблена без обжимки, хоч бери і всьо переробляй
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Життя - суцільне розчарування
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Те, що наш мудрий нарід примудряється обрати то янука, то зе на посаду Президента.
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Розчаровують наміри українців валити з країни.
Завжди розчаровують.
Мене не розчаровують люди у яких є план, є мета, які дійсно виїжджають задля самореалізації . Це для мене святе.

Певні протиріччя бачу тут я
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Певні протиріччя бачу тут я
Виїзжджати заради самореалізації не є валити. Що тут може бути незрозумілим не знаю.
   
самореалізація - це мабуть безперешкодно, безупинно, шалено, неймовірно є
бацця 8-)
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Виїзжджати заради самореалізації не є валити. Що тут може бути незрозумілим не знаю.

Виїзжали за кращим життям (звідси і пішло "ковбасники") , а самореалізацію вже потім придумали для прикриття відверто меркантильних інтересів. Взагалі, більшість людей в світі не розуміє, що то таке власне є - ота самореалізація  Бо коли сидиш в голодній Україні в 90-ті, то ізобіліє хавки є вершиною мрій, а коли з переїздом це бажання нормально заробляти на їду вгамовується, то з'являюиься нові інтереси, про які раніше людина до цього і не мріяла. І так по колу.
Як бачимо, ніякою самореалізацією тут і не пахне
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Виїзжали за кращим життям (звідси і пішло "ковбасники") , а самореалізацію вже потім придумали для прикриття відверто меркантильних інтересів. Взагалі, більшість людей в світі не розуміє, що то таке власне є - ота самореалізація  Бо коли сидиш в голодній Україні в 90-ті, то ізобіліє хавки є вершиною мрій, а коли з переїздом це бажання нормально заробляти на їду вгамовується, то з'являюиься нові інтереси, про які раніше людина до цього і не мріяла. І так по колу.
Як бачимо, ніякою самореалізацією тут і не пахне
та й питання кращого життя, воно досить відносне. Тоді вже швидше, мабуть,  краще життя буде для дітей, і для внуків емігранта, але не для для нього самого. Наведу приклади.
Маю колєжанку тут з однієї із західноукраїнських областей. Вища українська освіта, все таке….торгувала в райцентрі колготами та трусиками на базарі. Понад двадцять років тому виїхала в США, паралельно розбила сім’ю, захопила з собою сина великого і впливового начальника обласного рівня.
Прибирає хати… тепер вже мільйонові хати, заробляє багато, ну дуже багато.
Доходи приховує, само собою. Вивчила сина, той став лікарем.
Але хлоп, якого вона вкрала, кілька років тому раптово помер. Він тут заробляв теж «бізнесом» з прибиранням хатів, допомагав власній дитині, яку залишив в Україні, не зміг(!) приїхати на похорони власних батьків, планував щось…
А та хитро виєбана кобіта далі єбашить… вже сина вивчила, коханця поховала, немає кредитів, мабуть, пару мільйонів наскирдувала, враховуючи всі моменти…
Вчора я сиджу на балконі, попиваючи віскарь і читаючи Фуп, вихідний день, чемодани вже спаковані…
Жінка моя зателефонувала до неї, а та ледве дихає, така втомлена, що й говорити немає сили.
Виявляється, взяла собі якусь додаткову дорогу хату, щось там вичищала, викидала, чи х/з.
Ну і нафуя таке життя, отак ібашити по суботах, не важливо, чи за 300, 500 чи навіть 1000$?
Воно того вартує?
Ти вже ніби реалізувалась, чувіха, свій мільйон заробила, коханця поховала, дитині дала освіту….
Але зупинити власне рабство вже не може


Останнє редагування: 16 липня 2023 23:44:53 від Vovchik
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ти вже ніби реалізувалась, чувіха, свій мільйон заробила, коханця поховала, дитині дала освіту….
Але зупинити власне рабство вже не може

Так то і близько не самореалізація. Це постійна гонка за баблом, волочити до останнього а потім впасти і гикнути. В нас тут таких теж достатньо, тільки суми інші.
Зрештою, на кілобакс в Україні можна цілком пристойно жити
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Так то і близько не самореалізація. Це постійна гонка за баблом, волочити до останнього а потім впасти і гикнути. В нас тут таких теж достатньо, тільки суми інші.
Зрештою, на кілобакс в Україні можна цілком пристойно жити
ну в нас хоч люди живуть, мають якісь враження від життя, можна піти(!) чи заїхати за 10 центів у центр гарного міста, отримати якесь задоволення естетичне від того, що бачиш навколо себе гарних людей, які і від природи гарні, і вбрані розкішно. Краса!
А ібашити 20 років, миючи чужі хати, щоб двічі за цей період з’їздити в Домінікану, раз в Мексику, і раз в Канаду, це життя?
Звісно, на рахунку дофуя, але який толк з того рахунку, якщо життя нема
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

ну в нас хоч люди живуть, мають якісь враження від життя, можна піти(!) чи заїхати за 10 центів у центр гарного міста, отримати якесь задоволення естетичне від того, що бачиш навколо себе гарних людей, які і від природи гарні, і вбрані розкішно. Краса!
А ібашити 20 років, миючи чужі хати, щоб двічі за цей період з’їздити в Домінікану, раз в Мексику, і раз в Канаду, це життя?
Звісно, на рахунку дофуя, але який толк з того рахунку, якщо життя нема

Ну тіпа - вийду на пєнзію і ото як заживу!
Деяким навіть вдається урвати ще з десяток років перед дорогою в одну сторону.
"Єпав я таку жизнь" (с)
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ну тіпа - вийду на пєнзію і ото як заживу!
Деяким навіть вдається урвати ще з десяток років перед дорогою в одну сторону.
"Єпав я таку жизнь" (с)
таке теж є)
Родичка моєї дружини заробляла спочатку в Італії, а потім, знову ж таки, приблизно 20 років тому перебралась у Нью-Йорк.
Доглядає там за дідами різними, купає їх, сраки миє, їсти готує…
Кожного разу каже: от вже цей дід помре, і я повертаюсь в Україну)))
Черговий дід помирає, а вона все працює.
Карочє, на весіллях її двох синів в Тернополі я був, Файні були весіллє, але мами молодих  не було)
Вже чоловік (фактично колишній) відреставрував будинок, двоє синів виросли і одружились і придбали  власне житло в Тернополі, вже внуки в школу пішли без бабці…
А бабця продовжує сидіти біля чергового діда, і так понад 20 років…
Це якийсь мазохізм, не приїхати на похорони власних батьків, на весілля власних дітей, на перший дзвоник власних внуків…
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ти вже ніби реалізувалась, чувіха, свій мільйон заробила

Ви говорите про умовний мільйон гривень? Прибиранням власноруч не заробляються великі гроші. Ну, хіба в твоїй власній фірмі штат з сотні прибиральць і вони прибирають офіси якого-небуть Гугла чи шо))



Виїзжали за кращим життям (звідси і пішло "ковбасники") , а самореалізацію вже потім придумали для прикриття відверто меркантильних інтересів.

Пан став справжнім філософом. За роки на ФУПі не часто зауважував такого за вами. То що ж воно є таке - самореалізація?
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

мене ніхто нелюбить :(
Мене теж. Ишо?
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ви говорите про умовний мільйон гривень? Прибиранням власноруч не заробляються великі гроші. Ну, хіба в твоїй власній фірмі штат з сотні прибиральць і вони прибирають офіси якого-небуть Гугла чи шо))



Пан став справжнім філософом. За роки на ФУПі не часто зауважував такого за вами. То що ж воно є таке - самореалізація?
в США заробляються.
Лише коли я сюди приїхав, в кінці 2017 року, за прибирання хат платили мінімум 20-25$ за годину, якщо беж посередників. Ніяких фірм, просто фізична особа платить іншій фізичній особі. Кеш. Якщо з посередниками, тобто українськими бізнесменами, то вже було 10$ за годину.
Потім почався ковід, ціни зросли. Більше того, багаті американці платили попередню оплату, аби ти до них не приїхав.
Після цього, Ковідоістерія закінчилась, а ціни ще більше зросли. Зараз мінімум 35$ за годину.
Але справа не в тому. Та тьолка займається цією справою вже 20 років, за цей час вона змогла обрати собі найсолодших клієнтів, а від проблемних позбавитись.
В неї дійсно хати дуже багатих людей, менше 50$ Вони зараз не платять.
Більше того, вони ще й віддають безкоштовно власні меблі, одяг, якісь предмети побуту…
Не в тому річ, чужі гроші мене не цікавлять.
Життя в людини нема, але відсутність життя ця людина намагається компенсувати кількістю грошей.
Її право, кожний робить свій вибір. Але я ж фактично про себе говорю, я б не зміг так існувати
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ви спитаєте, чому я про жопомиів і про жопомиів? Де самореалізація?
Є в мене приклади самореалізації.
Лікар, стоматолог, працював на проспекті Шевченка в поліклініці (львів’яни знають).
Був моднік, до певної міри, навіть мажор, станом на кінець 80-их і початок 90-их. Ну таке, новий Жигуль, саламандри, джинси…
Виїхав у США в 1992 році і через приблизно 4 роки став стоматологом в США.
Реалізувався? Звичайно, реалізувався!
Але є нюанс)
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

якщо з політиків то звичайно педрoт, як зараз пам'ятаю що радів що його обрали бо здавалося є купа грошей, всього досяг, а тепер доля дала шанс вписати свою фамілію золотими літерами в історії країни, на роби сінгапур або польщу ..... і ніхера бля, з великою затримкою еле проштовхнув закони які ще яник робив для безвіза, на фоні медведчука кєша та іншої корупції. Ніколи не зрозумію як можна бути таким жадібним підaргом.
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Vovchik, а чому ти не повертаєся? Очевидно ж що штати не твоє
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Vovchik, а чому ти не повертаєся? Очевидно ж що штати не твоє
певною мірою, штати якраз моє. Я тут адаптувався легко, за 1-2 місяці.
Я тут як риба у воді, але є нюанс, вода в Україні для мене більш чиста, більш сприятлива і смачна. І я завжди, типу, як риба, порівнюю якість умовної води, і завжди згадую, що вода в Україні смачніша…
Інша справа, пане UKi, що не все від мене залежить, ну тобто, не знаю як пояснити… слів бракує…
Якби  я міг наплювати на все і на всіх, і зробити те, що мав би зробити, то мене вже давно б тут не було.
Але є сім’я, є дружина і її мама тут…
Ми планували разом з жінкою виїхати в Україну в кінці травня, але виникли певні бюрократичні труднощі, раптово й непередбачувано.
Післязавтра вилітаємо, але мене в Україні в цьому році не буде. Це мій біль, і сором.
Мені соромно.
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

певною мірою, штати якраз моє. Я тут адаптувався легко, за 1-2 місяці.
Я тут як риба у воді, але є нюанс, вода в Україні для мене більш чиста, більш сприятлива і смачна. І я завжди, типу, як риба, порівнюю якість умовної води, і завжди згадую, що вода в Україні смачніша…
Інша справа, пане UKi, що не все від мене залежить, ну тобто, не знаю як пояснити… слів бракує…
Якби  я міг наплювати на все і на всіх, і зробити те, що мав би зробити, то мене вже давно б тут не було.
Але є сім’я, є дружина і її мама тут…
Ми планували разом з жінкою виїхати в Україну в кінці травня, але виникли певні бюрократичні труднощі, раптово й непередбачувано.
Післязавтра вилітаємо, але мене в Україні в цьому році не буде. Це мій біль, і сором.
Мені соромно.

Якби воно було твоє - то ти б щасливий тут був. Явно щось не вистача.
Мені, наприклад, в різних місцях в америці також якось ну зовсім некомфортно відчувалось морально. Лише в Каліфорнії норм
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

Ми планували разом з жінкою виїхати в Україну в кінці травня, але виникли певні бюрократичні труднощі, раптово й непередбачувано.
Післязавтра вилітаємо, але мене в Україні в цьому році не буде.

 Ми вилітаємо в Україну, але мене в Україні не буде..."

Все ясно  :D
   
Взагалі, більшість людей в світі не розуміє, що то таке власне є - ота самореалізація
+
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

таке теж є)
Родичка моєї дружини заробляла спочатку в Італії, а потім, знову ж таки, приблизно 20 років тому перебралась у Нью-Йорк.
Доглядає там за дідами різними, купає їх, сраки миє, їсти готує…
Кожного разу каже: от вже цей дід помре, і я повертаюсь в Україну)))
Черговий дід помирає, а вона все працює.
Карочє, на весіллях її двох синів в Тернополі я був, Файні були весіллє, але мами молодих  не було)
Вже чоловік (фактично колишній) відреставрував будинок, двоє синів виросли і одружились і придбали  власне житло в Тернополі, вже внуки в школу пішли без бабці…
А бабця продовжує сидіти біля чергового діда, і так понад 20 років…
Це якийсь мазохізм, не приїхати на похорони власних батьків, на весілля власних дітей, на перший дзвоник власних внуків…

Та таких історій повно. Я навіть схожих у львові знаю
   
Re: Яке ваше найбільше розчарування в житті ?

в США заробляються.
Лише коли я сюди приїхав, в кінці 2017 року, за прибирання хат платили мінімум 20-25$ за годину, якщо беж посередників. Ніяких фірм, просто фізична особа платить іншій фізичній особі. Кеш. Якщо з посередниками, тобто українськими бізнесменами, то вже було 10$ за годину.
Потім почався ковід, ціни зросли. Більше того, багаті американці платили попередню оплату, аби ти до них не приїхав.
Після цього, Ковідоістерія закінчилась, а ціни ще більше зросли. Зараз мінімум 35$ за годину.
Але справа не в тому. Та тьолка займається цією справою вже 20 років, за цей час вона змогла обрати собі найсолодших клієнтів, а від проблемних позбавитись.
В неї дійсно хати дуже багатих людей, менше 50$ Вони зараз не платять.
Більше того, вони ще й віддають безкоштовно власні меблі, одяг, якісь предмети побуту…
Не в тому річ, чужі гроші мене не цікавлять.
Життя в людини нема, але відсутність життя ця людина намагається компенсувати кількістю грошей.
Її право, кожний робить свій вибір. Але я ж фактично про себе говорю, я б не зміг так існувати
Навпаки.
В цієї жиночки якраз життя тільки й почалося. Діти виросли, чоловіку вже нічого не винна. Живе для себе, скирдує гроші, обирає сама собі клієнтів, отримує задоволення від своєї діяльності.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія