Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Франції "біженець" з ножем напав на дітей. "Нація в шоці", - написав Макрон у Twitter.

Хитрожопий арабець. Отримав азюль в Швеції, Швейцарії, Італії. Ше хотів в Франції - потім їздити і стригти єврокапусту. Не далі - він "образився".

Писали шо має жінку - шведку. Вона така сама немита "шведка" як він сам. Ліберастські ліваки вже давлять на "псіх".

Тебя самого шведы умываться научили или все еще немытый ходишь? :)
   
Мова не про табори, а про географію. Цілком природно, що українці тікають від війни в ЄС, бо Україна має кордони з його членами. Якби при цьому мільйони українців всіма правдами та неправдами прибували б до Саудівської Аравії , це б виглядало якось дивно. І ми цього не спостерігаємо.

Зато мы спостеригаемо до 100 тыс в НЙ и до 50 тыс в Филадельфии. И через мексиканскую границу прут… не дивно, не? У Штатов границы с Украиной нет. Или «это другое»?
   
Тебя самого шведы умываться научили или все еще немытый ходишь? :)

На відміну від тебе, бідацтва, мене таким елементарним речам вчити не треба.  :D Ти он навіть по людськи розмовляти не навчився за всі роки...співчуваю.  :D
   
На відміну від тебе, бідацтва, мене таким елементарним речам вчити не треба.  :D Ти он навіть по людськи розмовляти не навчився за всі роки...співчуваю.  :D

Да понятно, шо не треба. В твоем случае это бесполезное занятие. :) Поэтому, перефразируя классиков, что нового нам может сказать этот немытый человек? :)
   
Да понятно, шо не треба. В твоем случае это бесполезное занятие. :) Поэтому, перефразируя классиков, что нового нам может сказать этот немытый человек? :)
Кацапе, а якого дітька ти тут глузуєш над українською мовою?

   
Кацапе, а якого дітька ти тут глузуєш над українською мовою?

О, супер-украинец вылез. Украинский выучи, посмешище. :)

Правильно писать «дідька», от «Дідько». :)

Шо саме тобі не сподобалось, посміховисько?

   
Там "адвокат" вище не так питання ставив
Наскільки я його  зрозумів
Писав він про статус

Українці і сирійці мають один статус

Називається він субсидіарний захист
Не політичні переслідування як в конвенціальних прохачів притулку.
А з гуманітарних причин - війна
...
Щодо різниці ментальностей -вище написав
Ми не під тим кутом дивимося

Ордодокс піп то є для білого француза більша дикість  екзотика  ніж їх нуар претре католік
Besser kann man es nicht erklären
   
О, супер-украинец вылез. Украинский выучи, посмешище. :)

Правильно писать «дідька», от «Дідько». :)

Шо саме тобі не сподобалось, посміховисько?
На відміну від тебе кацапа, мої перші слова на цьому світі були українською. І останні, мабуть, будуть українською. І там де я народився і виріс, саме говорять дітько,  не дідько. Тому я ніде не лізу перепровіряти як то правильно, літературно. А ти чорт кацапський якщо пишеш російською, то нічого вставляти викривлені українські слова. І взагалі, щось вата обнагліла останнім часом, мова, це один із символів держави. За такі викривлення вас кацапів банити потрібно.
   
На відміну від тебе кацапа, мої перші слова на цьому світі були українською. І останні, мабуть, будуть українською. І там де я народився і виріс, саме говорять дітько,  не дідько. Тому я ніде не лізу перепровіряти як то правильно, літературно. А ти чорт кацапський якщо пишеш російською, то нічого вставляти викривлені українські слова. І взагалі, щось вата обнагліла останнім часом, мова, це один із символів держави. За такі викривлення вас кацапів банити потрібно.

Да мне как-то пох, шо там говорят такие ж безграмотные посмешища, как ты. :) Равно как и то, что твои первые и последние слова будут такими же безграмотными. :)
   
Да мне как-то пох, шо там говорят такие ж безграмотные посмешища, как ты. :) Равно как и то, что твои первые и последние слова будут такими же безграмотными. :)
Кацапня і руській мір у всій красі.
   
Натиснув доповідь, нехай модери з цим руським міром на ФУПІ розбираються.
   
Натиснув доповідь, нехай модери з цим руським міром на ФУПІ розбираються.

Га га га (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія