Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Каховська ГЕС підірвана

Re: Каховська ГЕС підірвана

тобто ти не віриш у наш успіх і що орків з півдня україни ми скоро відженем?
це буде дуже добре, і маю надію що так і буде, та якщо після цього, замість залатати дамбу і підняти рівень води, почнуть  "збрати досвідчених фахівців зі всього світу і розробити відповідний план та проект регенерації, щоб враховувати і екологічну і економічні складові, плюс поки є така нагода мобілізувати археологів, всіх кого можна" (с) ... буде велика біда  :(
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Я так понимаю на крым  в составе Украины вы не рассчитываете, не?

вам спочатку сюди  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133875.0

як буде положитєльная дінаміка, можітє вєрнуться.

хоча то навряд...  случай запущєній...
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

У створі поста Херсон за добу рівень води знизився на 0,37 м. Станом на 8:00 16 червня він становить 1,67 м.

Зниження рівня
15 червня: 40 см
14 червня: 52 см
13 червня: 66 см
12 червня: 57 см
11 червня: 54 см

Загальний спад від максимального рівня (3:00 8 червня) складає 4,07 м.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Я так понимаю на крым  в составе Украины вы не рассчитываете, не?
А от в Криму систему водопостачання та зрошення доведеться переробляти на трубопровідну, бо кацапи там все уграли  :X
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

це буде дуже добре, і маю надію що так і буде, та якщо після цього, замість залатати дамбу і підняти рівень води, почнуть  "збрати досвідчених фахівців зі всього світу і розробити відповідний план та проект регенерації, щоб враховувати і екологічну і економічні складові, плюс поки є така нагода мобілізувати археологів, всіх кого можна" (с) ... буде велика біда  :(

біда виникає тоді коли спочатку робиться, а потім думається і чешиться з розпачу макітра, чого вийшло так, а не інакше
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

біда виникає тоді коли спочатку робиться, а потім думається і чешиться з розпачу макітра, чого вийшло так, а не інакше
Так!  :-)o
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

вам спочатку сюди  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133875.0

як буде положитєльная дінаміка, можітє вєрнуться.

хоча то навряд...  случай запущєній...

Электричеством лечись, я твоих тупых перлов уже целую коллекцию по фупу насобирал.
А лучше ипанись головой ап стену и не ипи мозг окружающим.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Электричеством лечись, я твоих тупых перлов уже целую коллекцию по фупу насобирал.
А лучше ипанись головой ап стену и не ипи мозг окружающим.

гииии!!
підірвалася масквашвєя!
"какіє малєнькіє кусочкі!" (с)


я твоих тупых перлов уже целую коллекцию по фупу насобирал  - вибач, не знав шо маю такого поціновувача! :weep:
і давно це в тебе??
ти б сказав раніше  _  я б тобі з мішка відсипав!  в мене багато!   

пс.  я нє узнаю вас грімє... спорт?...  нєє...
хома?...  не факт, той працює під трололо коли в бані...
здаюсь, не знаю!

ппс. а по сцилочкє все ж сходіть...

Останнє редагування: 16 червня 2023 11:31:19 від kleynod
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

пишуть, ніби учорашні зйомки
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Підірвавши Каховську ГЕС, російські окупанти спричинили найбільшу на нашому континенті з часів Чорнобильської трагедії техногенну катастрофу, - Укргідроенерго

▪️Десятки загиблих та зниклих безвісти. Тисячі людей втратили своє майно та евакуйовані до інших міст.
▪️Десятки знівечених населених пунктів з тисячами зруйнованих домівок, через те, що опинились під водою.

Ми втратили:

Останню сходинку Дніпровського каскаду ГЕС, яка стримувала велику воду Каховського водосховища.

Каховське водосховище обʼємом 18,2 км куб, яке забезпечувало водою чотири області України та сприяло розвитку сільського господарства. Також позбавлено водопостачання і окупований росіянами Крим, адже поблизу Нової Каховки починається Північнокримський канал.

1,5 - 2 млрд квт*год електроенергії, які станція виробляла в середньому для енергосистеми на рік до жовтня 2022 року.

Маневрові потужності для регулювання пікових навантажень, зокрема,  у Херсонській та Миколаївській областях.

Споруду Каховської ГЕС, яка була пам'яткою архітектури та працею багатьох поколінь. А також туристичним магнітом регіону.

Глибоководний шлях від Чорного моря до Запоріжжя, який годував та був артерією для проходження суден з усього світу.

Міст з автомобільною дорогою та залізничним сполученням, газопроводом та іншими комунікаціями, що зʼєднували правий і лівий берег.

Під загрозою загибелі та знищення тварини й рослини, які мають різний природоохоронний статус. Деякі екосистеми Україна може втратити назавжди. Зокрема, лише у зимовому саду Каховської ГЕС було понад 1000 екземплярів унікальних рослин, які роками збирали і вирощували співробітники станції.

https://t.me/operativnoZSU
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Підірвавши Каховську ГЕС, російські окупанти спричинили найбільшу на нашому континенті з часів Чорнобильської трагедії техногенну катастрофу, - Укргідроенерго

▪️Десятки загиблих та зниклих безвісти. Тисячі людей втратили своє майно та евакуйовані до інших міст.
▪️Десятки знівечених населених пунктів з тисячами зруйнованих домівок, через те, що опинились під водою.

Ми втратили:
Останню сходинку Дніпровського каскаду ГЕС, яка стримувала велику воду Каховського водосховища.

Каховське водосховище обʼємом 18,2 км куб, яке забезпечувало водою чотири області України та сприяло розвитку сільського господарства. Також позбавлено водопостачання і окупований росіянами Крим, адже поблизу Нової Каховки починається Північнокримський канал.

1,5 - 2 млрд квт*год електроенергії, які станція виробляла в середньому для енергосистеми на рік до жовтня 2022 року.

Маневрові потужності для регулювання пікових навантажень, зокрема,  у Херсонській та Миколаївській областях.

Споруду Каховської ГЕС, яка була пам'яткою архітектури та працею багатьох поколінь. А також туристичним магнітом регіону.

Глибоководний шлях від Чорного моря до Запоріжжя, який годував та був артерією для проходження суден з усього світу.

Міст з автомобільною дорогою та залізничним сполученням, газопроводом та іншими комунікаціями, що зʼєднували правий і лівий берег.

Під загрозою загибелі та знищення тварини й рослини, які мають різний природоохоронний статус. Деякі екосистеми Україна може втратити назавжди. Зокрема, лише у зимовому саду Каховської ГЕС було понад 1000 екземплярів унікальних рослин, які роками збирали і вирощували співробітники станції.

https://t.me/operativnoZSU

Як те все відбувалося ДО часів каховської плотини,?

Чи головне - цитувати "правильний" тг канал?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

техногенну катастрофу, -

ні. техногенна катастрофа-це коли техника/обслуга have failed,  щось зламалася,  помилки персоналу і т.і
а це - теракт, як застосування ЗМЗ
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
PAL

Як те все відбувалося ДО часів каховської плотини,?

Чи головне - цитувати "правильний" тг канал?

1. в гуглі забанили? Там є списки мостів через Дніпро
2. як вважаєш, автомобільний та залізничний трафік у 1950 та у 2020 відрізняються чи однакові?
3. судноплавство - з великогабаритного перевантажували на купу маленьких та везли
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

1. в гуглі забанили? Там є списки мостів через Дніпро
2. як вважаєш, автомобільний та залізничний трафік у 1950 та у 2020 відрізняються чи однакові?
3. судноплавство - з великогабаритного перевантажували на купу маленьких та везли
а газифікації ще й близько не було
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

1. в гуглі забанили? Там є списки мостів через Дніпро
2. як вважаєш, автомобільний та залізничний трафік у 1950 та у 2020 відрізняються чи однакові?
3. судноплавство - з великогабаритного перевантажували на купу маленьких та везли

Ну уявимо що так - мене забанили у гугл.
Розкажи - як без каховської плотини плавали Дніпром,
Яки і де були мости.
І за трафік не забудь - де і шо везли "великогабаритне" і  у який спосіб примудрялися перевантажити на купу малогабаритних"?
Дуууже зацікавив ти мене!!


Я заточив карандаші і готовий нотувати!
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Спрощу запитання - до 50-го року не було Каховської плотини. Що було з судноплавством на Дніпрі нижче Дніпрогесу?
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
PAL

Ну уявимо що так - мене забанили у гугл.
Розкажи - як без каховської плотини плавали Дніпром,
Яки і де були мости.
І за трафік не забудь - де і шо везли "великогабаритне" і  у який спосіб примудрялися перевантажити на купу малогабаритних"?
Дуууже зацікавив ти мене!!


Я заточив карандаші і готовий нотувати!

ok, ставка $20/год тебе влаштує? Згоден сплачувать? Попрацюю у пошуку інформаціі

Я у якості incoming bonus навіть дам підказку: шукай рік будівництва Антонівського залізничного мосту та можу нагадать, що у Херсоні є (чи вже був?) порт
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

ok, ставка $20/год тебе влаштує?


Далі можеш не писати.
Як кажуть " триндьож зафіксован"
Таких пейсатєлів повен гугл.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Дабл
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
PAL

Далі можеш не писати.
Як кажуть " триндьож зафіксован"
Таких пейсатєлів повен гугл.

на халяву, вибачте, не працюю
incoming bonus, схоже, не оцінили
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

а газифікації ще й близько не було

Дефачка, вставайте у чергу - розберуся з задротами, відповім і тобі.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

на халяву, вибачте, не працюю
incoming bonus, схоже, не оцінили

Та усім видно, шо  ви банальний балабол.
Ок. Назови ціну - але я плачу за результат, а не за плямкання губами. Готовий?

Не бачу сенсу витрачати час. ...
Просто поставлю у ігнор.

Останнє редагування: 16 червня 2023 18:11:50 від kleynod
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Підірвавши Каховську ГЕС, російські окупанти спричинили найбільшу на нашому континенті з часів Чорнобильської трагедії техногенну катастрофу, - Укргідроенерго

▪️Десятки загиблих та зниклих безвісти. Тисячі людей втратили своє майно та евакуйовані до інших міст.
▪️Десятки знівечених населених пунктів з тисячами зруйнованих домівок, через те, що опинились під водою.

Ми втратили:
Останню сходинку Дніпровського каскаду ГЕС, яка стримувала велику воду Каховського водосховища.

Каховське водосховище обʼємом 18,2 км куб, яке забезпечувало водою чотири області України та сприяло розвитку сільського господарства. Також позбавлено водопостачання і окупований росіянами Крим, адже поблизу Нової Каховки починається Північнокримський канал.

1,5 - 2 млрд квт*год електроенергії, які станція виробляла в середньому для енергосистеми на рік до жовтня 2022 року.

Маневрові потужності для регулювання пікових навантажень, зокрема,  у Херсонській та Миколаївській областях.

Споруду Каховської ГЕС, яка була пам'яткою архітектури та працею багатьох поколінь. А також туристичним магнітом регіону.

Глибоководний шлях від Чорного моря до Запоріжжя, який годував та був артерією для проходження суден з усього світу.

Міст з автомобільною дорогою та залізничним сполученням, газопроводом та іншими комунікаціями, що зʼєднували правий і лівий берег.

Під загрозою загибелі та знищення тварини й рослини, які мають різний природоохоронний статус. Деякі екосистеми Україна може втратити назавжди. Зокрема, лише у зимовому саду Каховської ГЕС було понад 1000 екземплярів унікальних рослин, які роками збирали і вирощували співробітники станції.

https://t.me/operativnoZSU

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

той працює під трололо коли в бані.
Пінкертон діванний  :lol:
   
Re: Каховська ГЕС підірвана
PAL

Та усім видно, шо  ви банальний балабол.
Ок. Назови ціну - але я плачу за результат, а не за плямкання губами. Готовий?

Не бачу сенсу витрачати час. ...
Просто поставлю у ігнор.

ціну я назвав. $20/год. Й це з усіма максимальними знижками, бо насправді $30/год
Результат - пошук інформації у гуглі, надання інформації з посиланням, звідки вона

Бонус був вагомий, бо антонівський залізничний міст відкрито 1954го року, й через нього й возили вантажі залізницею
Херсон - морський порт, у якому перевантажували на річковий транспорт й везли

   
Re: Каховська ГЕС підірвана

тобто ти не віриш у наш успіх і що орків з півдня україни ми скоро відженем?

це вже дно, чи ще є куди рить??  8-:
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

що там з рівнем води

коли нижче гес вода зійде ?

і стане рівень як до аварії
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

16.06.23





Нібулон ще затоплений
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

16.06.23

Показати зображення...
Показати зображення...

Кримський канал бачу "живєє всєх живих".  [KA]

"хоть камні с нєба"
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Кримський канал бачу "живєє всєх живих".  [KA]
"хоть камні с нєба"
Біля дамби рівень знизиться в останню чергу, водосховище все ще виливається  :(
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Біля дамби рівень знизиться в останню чергу, водосховище все ще виливається  :(

Вхід до каналу геть сухий
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Вхід до каналу геть сухий

Мабуть неправильно цитату прив'язав  :( , мав на увазі що дамба то найнижча точка за течією і рівень тут буде опускатись довше за все інше ... ну а вхід в канал лежав на рівні що вище нинішнього, тож не дивно  що він сухий.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Немає сенсу читати висери журналістів та експертів про Каховку. Клікбейт, танці на кістках - це все що вони зараз роблять

Йдуть у сраку

Від їхньої балаканини нічого не зміниться. Всі розуміють, що відбулося. А свій непрофесіоналізм нехай самі їдять
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Спрощу запитання - до 50-го року не було Каховської плотини. Що було з судноплавством на Дніпрі нижче Дніпрогесу?

 Ходили баржі.
 Посеред літа навігація спинялася, бо Дніпро надто мілів.
 Буксир "Ударнік"(колісний!!!) стягував баржі з мілини.
 Баржі йшли в основному до Херсону, там перевантажувалися на морські суда. B-)
 
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ходили баржі.
 Посеред літа навігація спинялася, бо Дніпро надто мілів.
 Буксир "Ударнік"(колісний!!!) стягував баржі з мілини.
 Баржі йшли в основному до Херсону, там перевантажувалися на морські суда. B-)
З закінченням всього каскаду Дніпро став доступний для суден класу ріка-море до Києва і трохи далі
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

З закінченням всього каскаду Дніпро став доступний для суден класу ріка-море до Києва і трохи далі
  Для того завсім не обов'язково було затоплювати такі величезні площі.

  ПиСи. За часів самостійності навігація була така квола, шо піпєц.
            Ті ж баржі що у 50ті.
            І майже ніц більше.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

  Для того завсім не обов'язково було затоплювати такі величезні площі.

  ПиСи. За часів самостійності навігація була така квола, шо піпєц.
            Ті ж баржі що у 50ті.
            І майже ніц більше.
Ну так тільки Нібулону, за великим рахунком, потрібен був Дніпро. Ну а судноплавство на Каховському водосховищі (я вже казав) то просто маленький бонус до води для індустрії Криворіжжя і аграріїв Півдня
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Ну так тільки Нібулону, за великим рахунком, потрібен був Дніпро. Ну а судноплавство на Каховському водосховищі (я вже казав) то просто маленький бонус до води для індустрії Криворіжжя і аграріїв Півдня
  1.В моєму районі є глибокі водойми. І збільшити їх число ніяка не проблема
  2. Значно менші втрати води були б із застосуванням труб великих діаметрів.
      Навантаження на екологію було б менше.
  3. У тому ж вигляді, як 70 років тому, водосховище не потрібне. Але не з нашим щастям.
   
Re: Каховська ГЕС підірвана

Те, чого більше нема. Можете оцінити самі ступінь руйнувань



06.2023


11.2022
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія